Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ostrovanka
5. nov 2011

@mimi21 😲 no to si mi dala... 🙂 ano, stale tehu, uz som zufala.... v pondelok idem konecne na kontrolu, kde pozru aj mimi. prvy krat od 18t.

ostrovanka
5. nov 2011

@borocka pekne, ale my zatial stale este ficime na duple, asi aj este pri nom zostaneme chvilu. Ja planujem teraz toto http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

kosska3003
5. nov 2011

@borocka my mame doma lego to od 4 rokov a su tam strasne malicke suciastky oproti duplu aj tie kocky su malicke ani jej to niako nedavam sa s tym hrat ma to na skrini a dam jej to ked bude vacsia

jamaat
5. nov 2011

@mimi21 Ano, dobré sú, už som to tu písala. Majú užší strih, ale mne to vyhovuje. A Ninka nie je zase tučná alebo čo, tak by jej mali byť, si myslím. Ak chceš, môžem ti ich presne pomerať.

iinuska
5. nov 2011

baby,ako sa tam daju tie nohavice objednat ? Nemam s tym skusenosti, a ani tam niesom zaregistrovana

mimi21
5. nov 2011

@ostrovanka no ale ved ja som to nemyslela v zlom 😅 ja len ze som na teba myslela, ze som ta tu dlhsie nevidela, sice ale ani ja sem uz nestiham chodit az tak casto 😝
no ale to je nejake sporadicke sledovanie babatka, ci? uplne iny system asi ako u nas...
a ten duplo domcek dostala Ninka na minule Vianoce, teraz na 2 roky dostala ZOO
@borocka navyse to klasicke lego sa velmi tazko sklada, tie dieliky idu tazsie do seba a od seba, to si ja este ako decko pamatam, ze niekdy sa mi to nedalo rozpojit
@iinuska no to len musis vyhrat aukciu, alebo skusit tej babe napisat cez MMB ci ti ich nepreda aj mimo aukcie, nad tym som uz aj ja rozmyslala

jamaat
5. nov 2011

@mimi21
@iinuska Mimo aukcie ich dá za 7,90eur. Ja som jedny vydražila, druhé som sa mimo dohodla.

ostrovanka
5. nov 2011

@mimi21 no ano, tu je taky system... setria naklady ;)
U nas je to na opak s tym duplom. Velku ZOO dostal na Vianoce min. rok, teraz by som chcela ten domcek, bo som to videla u kamosky a velmi sa mi to paci.

borocka
5. nov 2011

😀 😀 😀 tak dnes bl zvlastny den
pato prisiel vraj maminka pozeraj,nieco ti ukazem a strcil si obe ruky do mikinoveho klokanieho vrecka, tam si ich chytil, zacal namykavat a nadrgavat na vsetky sveta strany div sa mikina neroztrhla a vraj: na! tu mas! ja ti dam do nosa! tu mas! udriem ta! chnapnem ta!
a potom rehot ze ake divadlo zahral 😀 😀

a mlady pan vie zuvat zuvacky 😕 nasiel si nejaku zabudnutu u sestry v izbe lne ked sa dovali, stale mu v puse daco islo az priznal farbu. no skoro som odpadla 😝 a po patrani sme zistili ze nemal len tak hocijaku zuvku, ale rovno tu ciernu stiplavu airwaves. to by ma ani nenapadlo ze by mu pochutila 🤐

kackabrcka
5. nov 2011

@borocka su to podstatne mensie kocky ako duplo..

kackabrcka
5. nov 2011

@ostrovanka
@iinuska
ja to nejako neriesim zatial som rada ze fungujeme bez pleny a s tym kakanim 1x za 2dni sa vykaka do pleny.. co mam s nou robit ked na wc kakat nechce☹

ostrovanka
5. nov 2011

@kackabrcka Ale jasne, suhlasim. Ved na mna sa v skolke pozeraju ako na blaznivu ambicioznu matku... ved co viac chcem, ked taky "maly" a taky sikovny, ze uz nema plienky, a mne vadi, ze kaka do plienky..... 🙂 Proste ine standardy su tu. Ale som spokojna, ono sa to nejako rozbehne, teraz zacina mat ritual vecerneho kakania pred spanim. Tak snad sa postupne nejako k tomu dopracujeme.

iinuska
5. nov 2011

@kackabrcka ani ja netlacim na pilu. Raz urcite pride ten cas, ked ho to prejde.

mystery7
6. nov 2011

nikde nikto? opat strasim sama.
toto som si objednala http://www.abcpredaj.sk/vsetko-pre-zdravie-a-kr... beriem to ako uz ako narodeninovy darcek 😅

mystery7
6. nov 2011

a toto http://www.abcpredaj.sk/vsetko-pre-zdravie-a-kr... asi kupime Mirkovi pod stromcek 😀

mystery7
6. nov 2011

myslela som toto
http://www.babyhit.cz/autosedacka-graco-junior-...

to je tak ked tu po nociach sama strasim 😀 dnes opat klud.

sirinka
6. nov 2011

@mystery7 som zvedava, ako s nimi budes spokojna, ja iba obycajne papilotky pouzivam zatial....

jamaat
6. nov 2011

@mystery7 Potom nezabudni hodiť foto, keď budeš mať výsledok na hlave 🙂

kackabrcka
6. nov 2011

@ostrovanka u nas v skolke neriesia plienky aj do 3,5r. cize pre nich je to divne ze sophie ju nema.. a maju pracu navyse davat ju na wc

kackabrcka
6. nov 2011

@iinuska ved to aj ja som toho nazoru

ostrovanka
6. nov 2011

@kackabrcka Ale vies co ti poviem, my sme teraz v sept. po roku zmenili skolku, lebo sme dostali miesto v skolke, ktora je tam, kde byvame, prejdeme aj pesi. Ale ta predosla skolka mala napriklada zavedeny nocnikovy trening, davali tam aj 1,5-2 rocne deti na zachod. Akoze nie niekolko krat za den, ale zvykali deti na to, ze potrebu maju robit na nocnik. A dostavali za to nalepky do tabulky, ked spravili potrebu do nocnika. Ta riaditelka tam bola taka super akcna zena, bola som s tou skolkou o mnoho viac spokojna.... ale co uz :(

hoogy
6. nov 2011

@mystery7 no na tie natacky som zvedava aj ja lebo uz po nich dlhsi pokukavam 🙂

mystery7
6. nov 2011

@hoogy
@jamaat
@sirinka tak to som aj ja zvedava co to bude za cudo 😝

mystery7
7. nov 2011

@sirinka ja mam na suchy zips, ale zle sa s nimi spi. A papiloty....mala som, ale u mna to bol boj. Vlasy mi z nich stale klzali dole, droty vysli von.....vyhodila som ich.

borocka
7. nov 2011

Ahojte,
tak my sme zasa doma so soplami 😠 😠 uz fakt neviem. kasle a kasle, vykasliava hlieny, natahuje ho, dnes sa zrana 2x zgrcol ( nastastie este pred ranajkami,takze vysli len hlieny ale tooooolko), chystame sa do mesta zhanat tu vincentku (to som fakt zvedava), vymenila som mu sirup od kasla, teraz davam mucosolvan.
inak je OK, neteplotuje a ma aj dobru naladu, klop klop

borocka
7. nov 2011

😀 😀 😀 😀 citajte, citajte, trocha nadhladu a nad niektorymi hlaskami sa aj pobavite
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/sjuzocka/cla...

mystery7
7. nov 2011

@borocka mne na vykasliavanie odporucala dr aj fenorrin P a ta vincentka je podla krcneho len pre zdrave deti na zvlhcenie sliznice-ak myslis sprej do nosteka. teraz je vraj nejaky novy nasivin a olynth - mne toto dr odporucal. Mirkovi sa konecne ulavilo po atb, snad ho preliecili.

hoogy
7. nov 2011

@borocka my sme sa teraz zase ani nie za tri dni z toho dostali vdaka nej. ale musis poctivo parit aj pocas dna najlepsie.

luba142
7. nov 2011

ahojte babenky tak gatuse dosli, som spokojna, nie je farba ako na obrazku, su cervene, tak som vam to nafotila aj na malej aj len tak 🙂 Inak sedia ako uliate aj v pase je ta guma doist pevna tak netreba nam stahovat a na dlzku bosa to ma dlhsie, ale na topanku,alebo cizmu uplne v pohode,nebude to tahat po zemi

hoogy
7. nov 2011

@luba142 jej su velmi pekne. no idem aj ja objednat. 🙂
@borocka inak ja som bola v HM a maly tam pekne podsite gate.sice len jeden druh ale viacero farieb,ale to som bola na slovensku tak pojdem ese aj tu u nas pozriet.

inak baby dnes som vazila matka po dlho case sa nechal a skoro som dopadla. ze 14 kil. a to mal na sebe len teplacky a tricko. takze ani nemam co odpocitat. pribral skoro 2 kila od maja. ale zase aj narastol si 8cm.