Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
15. dec 2011

@kosska3003
@jamaat no je to taky dym 🙂 ako pise kosska mozme video klipi natacat. ale ja som to myslela skor tym ze citit vsade tu sol . a hlavne ked prestanete uvidite vsade usadena sol. na nabytku na zemi. ono to pomaha na take rychlejsie prekonanie tych soplikov. som rada,ze sa vam to osvedcilo.

@borocka presne je ten priebeh pri tom taky rychlejsi 🙂

jamaat
15. dec 2011

@hoogy Teraz sme všetci takí voľáki, že máme nábeh na sople a kašel, tak tým odparovaním sa všetci naraz liečime 🙂 ....Usadenú soľ som si zatiaľ nevšimla a už sme to dosť používali.

kosska3003
15. dec 2011

@jamaat ja to mam polozene na stoliku kde je sklo a to a na tom skle je vsade povlak ja musim ist dnes do lekarne na vincentku uz dochadza 😀

mystery7
15. dec 2011

no aj Mirko sa dnes zobudil s nejakym preplnenym nosom ☹
Deti su v skolke nejake ine, pred cudzimi maju asi vacsi respekt.

luba142
15. dec 2011

ahojte dievcata 😀
Tak u nas je vsetko take ako vzdy, z malej mam hlavu ako melon a este aj navyse sa jej spanok akosi pomenil 😒 . V piatok sme boli na 50-tke, vydrzala tancovat do 23, potom sme sli domov a o polnoci uz bola v postielke mrtva od unavy, spala do 8 rano, po obede sla spat zase, spala 2,5 hodiny, potom vecer do 9 behala a v úpostielke vymyslala a od vtedy sa vecer skor ako o pol 22 nevie ulozit, stale tam vykrikuje, 10x ide cikat, pyta sa do deckej za Kikou, len aby nemusela spat 😠 😠 asi uz nam skoncili kludne veceri 😅

hoogy
15. dec 2011

@luba142 :D aj matko si este do pol 10 rozprava. dame ho raz cikat. a potom ho nechame tak. nech si rozprava. vzdy zaspi okolo tej pol 10.

luba142
15. dec 2011

@hoogy lenze ona sa postavi stale a fnuka kym niekto nepride, ale uz som ju aj chcela nechat nech aj place, neviem no

hoogy
15. dec 2011

@luba142 a keby si ju skusila dat ku kristinke do izby? matko neplace on si len keca a my sa s mm v obyvacke na nom pucime :D on ani nevyjde sa z postele aj ked uz nema zabranu.

luba142
15. dec 2011

@hoogy aj som chcela, lenze ona rano spinka ked tak neskoro zaspi aj do 8 a tak by ju Kika budila, kedze ona vstava o pol 7 do skoly, chcem to vyskusat tereaz cez prazdniny ako to bude fungovat. Raz sme to skusali, len tam nechcela byt, lebo maju poschodku a ked vyliezla Kristinka hore tak Barborka uz tam nechcela byt a plakala

hoogy
15. dec 2011

@luba142 skuste tak cez prazdniny a mozno si aj ona posunie tym padom rezim. ved uvidis. 🙂

luba142
15. dec 2011

@hoogy len ked budeme vyspavat tak po prazdninach sa zase budu budit ked Kika zase zacne vstavat 🙂 A kika ma ist este aj k nasim medzi sviatkami asi tak to neviem ci tam potom Barca bude chciet sama byt

mystery7
15. dec 2011

@luba142 keby rano skor vstavala, tak aj na obed ide skor spat a aj vecer bude skor unavena. Ja Slavka tiez rano budim.

luba142
15. dec 2011

@mystery7 lenze mne to skorej takto ,ked neskor vstane vyhovuje lepsie, lebo ked vstavala zarovno nami okolo 7 tak mi behala a vrestala za ritou nemala som ani cas niekedy chystat Kike ranajky a desiatu 😀 Takto ju v klude vychystam a ked odchadza tak uz sa budi alebo spia do tej osmej...a teraz cez prazdniny by to tak mohlo ostat aspon sa konecne vyspime rano vsetci,lebo vstavat o pol 7-7 je pre mna skoro a este si to chcem do maja vychutnat,to zacnem do prace vstavat uz o pol 5 😝 😝 🙂

kosska3003
15. dec 2011

mne mala odmieta uz drzhy den spat cez obed ale tak potom ju dam o 7 a spi do 7 -8 rana ale ku veceru u z mam nervy pohnute s nej sice lezala hodinu v postely so mnou ale nespala sme si pustili zvlhcovac nech sa nadycha

zuzkaprofant
15. dec 2011

dievcata nemaju vase deticky hysaky , neiviem kiko je dobry ale ked mu nekupim v meste hracku ked sme v hrackarstve tak taky hysak dostane ze az pluje kope hruza nepomaha nic ja uz neivme co na neho ved mu nemozem za kazdym auto kupit

kosska3003
15. dec 2011

@zuzkaprofant tak nemozes s nim chodit do hrackarstva 😀 Marika to nemava ja jej vzdy cosi male kupim a potom je uz ticho

iinuska
15. dec 2011

@zuzkaprofant my preventivne spolu do hrackarstva nechodime. Tak neviem, ci by mal Adamko hysak, ale urcite by chcel vsetko mozne aj nemozne

hoogy
15. dec 2011

@zuzkaprofant moj maly to nema. aj ked nakupujeme v tescu vidi hracky vysvetlime,ze teraz sa nebude nic kupovat a on to prijme. aj sladkosti nepyta. on je v tomto asi po mne moja mama hovori ze ja som bola take dieta ze nikdy sm nic nedrankala. nechodievam s nim do hrackarstva. to jedine pomoze

mystery7
15. dec 2011

@zuzkaprofant Mirko mava hysaky pre ine 😉 hrackarstvo u nas nie je problem. Mirko nic nedranka, nevypytuje. V tom je super uzasny
@luba142 jaaaj som nepochopila 😉 u nas naopak
@borocka nemyslim, ze skoro. Ved je uz vacsi.

jamaat
15. dec 2011

@kosska3003
@hoogy Muž to dnes s tým parením vincentky asi prehnal. Respektíve ja som naliala len málo rozriedenú, on nevedel, ja som doma nebola, takže v spálni už riadny dym z toho, keď som k Emke prišla. To už kašlala tak, že ju až nadrapovalo. Aj som ju vyniesla odtiaľ a držala zvislo, že jej kašeľ prejde, ale nakoniec ma z kašla ešte aj ogrcala. Vyvetrali sme a zatiaľ je ok, bez kašla.

hoogy
15. dec 2011

@jamaat och nam sa to este nikdy nestalo. snad bude v pohode.

kosska3003
15. dec 2011

@jamaat no krasne ako ja mam dym v spalni ale mala pekne spi vobec nekasle ale tak neni tam az tak velky dym asi ako ste mali vy

kosska3003
16. dec 2011

ahojto no mala ma teraz uz hustejsi sopel a zacala aj kaslat a je zachripnuta a samozrejme piatok neviem ci mam ist k dr ale asi nie dala som jej sinupred este jej skusim dat tu vincentku do odparovaca juj to bude vikend

jamaat
16. dec 2011

U nás lepšie, dnes Emka ešte nekašlala, a to ráno bývali riadne kašlové záchvaty. Dala som jej Stodal.

ludmilabb
16. dec 2011

@sirinka ja som tento rok objednala taketo http://www.sashe.sk/vierkaaa/detail/patchworkov..., zo zvedavosti zaujimava technika a teda ake su paradne!!! v skutocnosti este krajsie, vidno preciznu robotu, chcem dat svokre na stromcek, ideme ku nim na Vianoce

ludmilabb
16. dec 2011

@jamaat aj my tu mame kvazi dym ale vonku!smog a hmlu, fuj z toho smogu mam riadne nervy, dychame to tu kazdy bozi den 😢
my sme 3 tyzden v skolke nad ocakavania je zdrava aj ked dnes sme si teda obehli doktorky, Sofia sa treti den stazovala ze ju boli ucho, ale raz jedno raz druhe, v noci spavala dobre, potom mi aj ucitelky povedali ze uz aj tam hovori ako ju usko boli tak sme dnes boli a teda usi su v poriadku tak bud ju len nieco omina alebo si vymysla 😅
Sofia je v skolke dobra, ucitelky nic nehovoria to skor na zaciatku vraveli ze sa natahuje o hracky, sticuje a strka do deti teraz je fajn ,len ma tie reci rano ze ona do skolky ist nechce to su furt prehovaracky

sirinka
16. dec 2011

@ludmilabb tieto si tiez velmi krasne...ale to by chcelo tomu prisposobit komplet vyzdobu, aby vynikli, ci v pohode aj ku klasickym ozdobam?

ludmilabb
16. dec 2011

@sirinka no oni maju vsetko klasicke gule tak sa uvidi vsak ich nie je ani vela len tak na potesenie oka 😉

sirinka
16. dec 2011

@ludmilabb ved prave, bude ich treba dobre umiestnit, aby nezanikli

iinuska
16. dec 2011

Ahojte
Ja som zase tak, co sa vianocnych ozdob tyka, ze kazdy rok si poviem, ze si nieco dokupim, ale akosi potom na to pozabudnem, a dobre je aj to, co mame. U nas na stromceku a celkovo vianocna vyzdoba je do cervena, ale uz od minuleho roka chcem zmenit farbu, ale podla vsetkeho ostaneme pri klasike 😅 .
Dnes sme chceli ist s Petkom kupit stromcek, ale leje ako z krhly, tak asi zajtra