Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
7. feb 2012

@sirinka mne sa zda ze jeden cas mali v ikey sifon v takej rolke mozno 3metre za 2eur sa mi zda

sirinka
7. feb 2012

@zuzkaprofant tuto stranku uz mam v merku 😉 ale dik...tie rolky myslim v roznych sirkach, ale tak aby sa uz z nich rovno silo a uz sa nemusia strihat....

mystery7
7. feb 2012

ahojky
Kocky poradte mi, Slavko ma na lickach cervene flaky. Na kazdom jeden, na pravom vacsi. Rano su jemne ruzove a poobede uplne scervenaju a su horuce. Moze to byt zo zubov??zajtra idem k dr.

iinuska
7. feb 2012

@mystery7 moze to byt aj nejaka alergia, mozno aj na zimu

kackabrcka
7. feb 2012

@zuzkaprofant http://basteln-de.buttinette.com/shop/suchen-DE...

@sirinka

tu maju aj je krasny ja mam doma zeleny aj ruzovy lebo som sila karneval kostym pre sophie aj kamosku

zuzkaprofant
7. feb 2012

@mystery7 zuby nad kiko to mal a aj alergia do toho

mystery7
7. feb 2012

@iinuska uvazovala som aj nad tym, ale cely vikend bol doma a aj dnes. Teraz ako su tie mrazy ho namastim a ideme len rano do skolky. Potom sme uz len doma.
@zuzkaprofant a vy ste na co mali alergiu? Alebo to myslis tak, ze je to u nas aj aj?

zuzkaprofant
7. feb 2012

@mystery7 neviem z coho to mal ,ma neriesim stale to zmyzne na sk mi vravela doky ze je to atopicky exem a tu sa tymnik nezapodieval

mystery7
7. feb 2012

@zuzkaprofant som zvedava co sa ja zajtra dozviem. Ale atopicky ekzem je vraj dedicny, ci nie? Vy to mate v rodine?

jamaat
7. feb 2012

@borocka Karneval je zajtra, na ten už mám kostým. A obecný je 25.2., tak dovtedy ešte uvidím, čo vymyslím.

sirinka
7. feb 2012

@mystery7 skus infadolanom natriet...

luba142
7. feb 2012

@mystery7 moze mat suchsiu pokpozku teraz aj mala mi to mavala ked bola taka mala, skus mu to castejsie mastit aj pocas dna...urcite to neni nic vazne , aj v byte je sucho, ja som nebola uz viac ako tyzden poriadne vonku a mam take suche ruky az hroza 🙂

ludmilabb
8. feb 2012

@mystery7 dakujem za pochvalu, minule som si to tak uvedomila, ze je to definitivne lebo mlieko nemam tak aj do revu mi prislo vsak skoro tri roky to si clovek riadne zvykne ☹

ZIENKY CO STRETKO? KEDY KDE? NEJAKO TO TU STICHLO? CI JE TEMA INDE?

borocka
8. feb 2012

baby, my sme vcera boli kuknut moju starku, hralo jej tam lumen radio a akurat mali nejaku hodinku vykopavok, a pustali same songy z repete 😀 😀 boze, maly sa ako natriasal na zoru kolinsku a spol 😀 😀

kosska3003
8. feb 2012

@borocka moja Marika ma tiez rada tieto pesnicky a hlavne folklor ked je v telke ani nedycha aj u nas ked je niake vystupenie aj 3 hodiny tam dokaze sediet

kosska3003
8. feb 2012

@ludmilabb no niako to stichlo to stretko 🙂

borocka
8. feb 2012

@kosska3003 mna to velmi sokovalo,lebo on ked uz tancuje, tak na moderne radiove hity. a aj to sa zdaleka takto nenatriasa ako vcera na zorku 😀

kosska3003
8. feb 2012

@borocka no lebo si mu to asi doma nepustila my sme boli v Dudinciach na dovolenke a tam sme pustili repete v telke opakovali na jednotke a mala kukala na cele od zaciatku az do konca a to sa vtedy ani nedivala na telku este 😀 😀

zuzkaprofant
8. feb 2012

@mystery7 neviem ci je dedicny ale to je predchodza alergii tak dacho som pochopila kedze ja som alergicka a aj cela moja rodina maly na najprt atopicky a potom neskor bude mat alergie ale ja to dako neriesim lebo to ma skoro kazde dieta a pokial to nie je v takom zlom stadiu

dm1
8. feb 2012

@borocka nas maly miluje repete, senzus a take to by aj namiesto rozpravky pozeral 😀

borocka
8. feb 2012

@dm1
@kosska3003 tak my sme to v radiu mali pustene, nepozeral, len pocuval a natriasal sa 😀 k popukani 😀

sirinka
8. feb 2012

@kosska3003
@borocka no u nas momentalne leti CD zvieratka s panelaku....to je hadam prve CD s detskymi pesnickami, ktore je u nas takto oblubene...ale je to fakt super, dokonca aj mne sa tie pesnicky pacia...a mimochodom hra tu dookola od rana do vecera...

emode
8. feb 2012

Ahoj,
ja len kuk na skok, mame velke zmeny, predali sme nas domcurik a stahujeme sa zatial do najmu kym nezrekonstruujeme dalsiu opachu 😅 😝 ... inak ako vzdy, nic poriadne nestiham, ale jedine, na co chcem mat cas, je zajst do fitka, to jedine neobidem 😅
sofia ma vzdy pripravenu odpoved: nieee ... takze bojujeme 😀

u nas spievankovo 2

sirinka
8. feb 2012

@emode a co ste kupili? mas aj nejake fotos?

sssimi
8. feb 2012

@emode Aj u nás samé zápory 😖

emode
8. feb 2012

@sirinka este v septembri taku zvlastnu budovu aj s moznostou nejakej prevadzky a ked sme to premysleli, tak pri troske fantazie by sme si vedeli aj byvanie tam urobit ... uz mame oslovenych architektov, tak dufam, ze daco vycaruju 😀

sirinka
8. feb 2012

@emode jeeej, to vyzera zaujimavo a mate k tomu aj nejaky vlastny pozemok?

emode
8. feb 2012

@sirinka ved to, ze je tam krasna zahrada cca 600m (napravo), zastavana plocha 400m a okolo 200m nadvoria ... boli to dakedy potraviny a este predtym povodna evanjelicka skola 😅 ... v tejto casti, ktoru aj vidis na foto budeme robit aj novu strechu a konecne asi ziskame aj vacsi priestor na byvanie 😉

sirinka
8. feb 2012

@emode super..to bude asi kvalitna budova...aj ti zavidim aj nezavidim tie planovania, rekonstrukcie a zariadovanie...juuuj, niekedy tak pistim za novym domom ale muz uz je za to na mna nasraty...tak mne uz len nabytok ostava obcas menit a plus v zahrade este mame kopec planov...no ale to az casom, postupne musime peniazky nasporit....
ale zase tie nervy s vybavovanim, s robotnikmi...to uz by som nechcela....
tak drzim palce, nech vsetko dobre vyjde...