Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
7. apr 2012

Za nami perfektný deň, boli sme vonku na prechádzke, nakoniec bolo z toho pol dňa. A domov sme došli akurát s prvými kvapkami dažďa a hladní ako stádo vlkov!

jamaat
8. apr 2012

Fuuu, tak tu sa sviatkuje viac ako na Vianoce! 🙂

iinuska
9. apr 2012

ahojte, pekne sviatky Vam prajem
Chlapci isli sibat, ja som sama doma, a je to az neobvykle, ako je tu ticho 😀
Tak sedim s vylozenymi nohami 😅

iinuska
9. apr 2012

Adamko vie tak pekne povedat celu tu sibackovu versovacku, ale ked sibe druhych ani za ten svet. Len sa potmehucky usmieva. Tak sme ho natocili na video, a mame corpus delicti, ci ako sa to pise. 😀 Len Petko mi to nevie dat z telefonu do pocitaca 😕

kosska3003
9. apr 2012

no tu sa riadne sviatkuje mne sla Marika vonku s mm ale asi len nachvilku lebo je tam akasi zima tak ja odychujem nohy na stole a odpocivam som k.o neviem ci bol spln ale nemohla som spat v noci
a mala sibacov no jasne ze sa hanbila a bala ale potom ukradla korbac a chodila aj ona kazdeho sibat a pritom si hovorila rymovacku

borocka
9. apr 2012

Ahojte,
tal u nas celkom pohoda klidek.......maleho som posledne tri dni chystala na sibacku,aby nebol vystresovany ako minule roky. tak si vybralk orbac a ked som povedala co s nim bude robit tak vraj: ale ja nebudem dievcata bit!
zato moje parfemiky si preberal.....nakoniec si dva vzal a vonal dievcata o 106.
z navstev chodil cely hrdy co si vysibal 😀 😀 dokonca napriek zakazu dostal 20eur,tak porozmyslam cim ho potesim. ale korunky sa mu vobec nerataju, hlavne boli len zajace 😀 😀

inak tu mame zimu ako na sibiri ( teda na to ze je april). ale od zajtra sa ma oteplit na 18stupnov, tak rozmyslam ci si predlzime prazdniny a niekam ho vezmem.

jamaat
10. apr 2012

Čaute. Tak ja som Emku odniesla do škôlky. Je úplne v poriadku, nezakašle, nezasoplí, tak som ohromne zvedavá, koľko tam vydrží. Ani sa mi ju veľmi nechcelo tam dávať, teraz je fajn obdobie, je zlatá, stále by len na výlety chodila. Len dúfam, že som to práve nezakríkla.

luba142
10. apr 2012

@jamaat uz som na mmb objednavala http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13351863 tie macikove z lienkami v zelenom a plachty som kupila zasa pre nas zatial v KIK 🙂

mystery7
10. apr 2012

ahojky
Aj my sme sa fajn vysviatkovali. Az som prekvapena v akej pohode to nakoniec bolo. Mirko najnovsie stale startuje auta. Vrci, huci, ze ideme ohluchnut. Slavkovi sa tlaci dalsi zub ☹ snaz mu rychlo vylezu. Ja som rozbita, dosla mi mrcha. Musim si na nu nanovo zvyknut 🙄 ale krce mam riadne. A vraj po tehotenstvach a porodoch je to slabsie. No figu.

kosska3003
10. apr 2012

ahojte tak ja som dnes bola na sone male je v poriadku vsetko ako ma byt tak som rada a ukazalo sa aj co je tak bude to chlapcek budeme mat parik

luba142
10. apr 2012

@kosska3003 tak gratulko, mozes chystat modre vecicky 🙂

kosska3003
10. apr 2012

@luba142 no aj modre ale ja som skor na zelenu 😀 😀

luba142
10. apr 2012

@kosska3003 tak to aj mne sa paci zelenkava, ved nemusi mat vsetko modre, no nie? 🙂

kosska3003
10. apr 2012

@luba142 no ved to nemusi ja ked vidim zelenu tak koniec berem tu hned 😀 😀

iinuska
10. apr 2012

@kosska3003 jeeeej, super, gratulko k chlapcekovi 🙂

mystery7
10. apr 2012

@kosska3003 jeeej, tak to bude super. Hlavne, ze je vsetko ok.

ludmilabb
10. apr 2012

gratulujeme 🙂

kosska3003
10. apr 2012

@ludmilabb
@mystery7
@iinuska diky baby hlavne som rada ze vsetko sedi na termin a nemam zase 6 terminou ako pri marike

sssimi
10. apr 2012

Ahojte kočky.

@kosska3003 gratulujem ku guľkáááám 😀

U nás sa ešte vo veľkom kukučkuje. Lianka má režim ako v bruchu. Najviac je hore ráno okolo 10 a večer okolo 22hej. Aj v bruchu mávala vtedy diskotéky. Inak je to malinký anjelik. Ručička sa krásne zlepšuje. Inak nás trošku trápi novorodenecké akné a pri kupaní sa mi zachádza-neznáša ho. Inak to nerobí, len u doktoriek, ktoré sa jej piplú s tou rukou. Tak som kupanie obmedzila, bohužial po doktoroch ešte musíme behať a tie to maju na háku a mordujú ju ďalej.... 😠

jamaat
11. apr 2012

@kosska3003 Gratulujem! Konečne bude mať niekto aj párik 🙂

kosska3003
11. apr 2012

@jamaat no konecne mm je inac happy uz konecne nebude babiky kupovat ale riadne auto na ovladanie sa smejem na nom som mu ukazala sono a nevedel toho pipika najst si myslel ze ho klamem
@sssimi diky

dm1
11. apr 2012

@kosska3003 jeeej super gratulujem k chlapcekovi 😵

borocka
11. apr 2012

@kosska3003 super,sa tesim ze to bude chlapina 😉 konecne niekto do grupy 😝
@jamaat aj pato je konecne zdravucky, ale nechala som ho doma, presne ako pises..ma dobru naladu, pekne pocasie, tak si to uzivame 😝 teraz na skolku uplne kasle. ked sa ho opytam,tak nehce ist. a samozrejme bez byku ani na krok, velmi som spokojna s kupou. keby som vedela,tak kupim uz minuly rok

kosska3003
11. apr 2012

@borocka diky no do grupy hej este sa aj rozhodujeme medzi menom Patrik a Marek tak mozno aj menovca bude mat Pato v grupe
@dm1 diky

luba142
11. apr 2012

@kosska3003 aj moj mm chcel Patrika ak by to bol chalan 🙂

kosska3003
11. apr 2012

@luba142 no tieto mena som v podstate vybrala ja moj chcel Lukasa ale sa mi to nehodi k priezvisko tak sa dal ukvakat moze teraz vybrat z tychto dvoch

luba142
11. apr 2012

@kosska3003 preco nehodi, nahodou to nevyznie zle 😉

kosska3003
11. apr 2012

@luba142 Lukaš Androvič sa mi nepaci ja som chcela ze bud Marek ku Marike alebo potom Marika je skomolenina mojho mema tak Patrik by bolo mm mena skomolenina kedze je Peter

luba142
11. apr 2012

@kosska3003 tak mne to zas pasuje, neviem preco 😀