Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
9. máj 2012

@hoogy Jéj to mi ani nepíš, ešte sa mi zacnie za bruškom 😀 😀 😀

hoogy
9. máj 2012

@sssimi urcite sa ti este zacnie 😉 je to krasne a bolo to take necakane.

sssimi
9. máj 2012

@hoogy ja už dúfam, že nie. Nemáme priestor pre ďaľšie 😉

mystery7
10. máj 2012

kocky, mate niektora ucet v m bank, alebo zuno? Ste spokojne?
Uvazujem nad zmenou, tak poradte.

A Slavko pokracuje v odmietani normalneho jedla 🙄 kasu mame 3x denne, potom sabinacik a tak 2-3 lyzicky vyzivy. To je vsetko co je ochotny zjest. Cokolvek trochu inej farby ako bielej-kasa, sabinacik, odmieta jest.

jamaat
10. máj 2012

@mystery7 Veď keby aj trošku schudol, ešte stále by vôbec nevyzeral neduživo 😵

monkap
autor
11. máj 2012

@mystery7 my mame m-bank a spokojnost 🙂

vsetky sa teraz chystate do prace?

mirka_mt
11. máj 2012

@monkap ahoj, Monka 😉 Ty ešte nechodíš do roboty?

monkap
autor
11. máj 2012

@mirka_mt nechodim, asi som tu jedina 😒 lenka ide az od septembra do skolky a cez prazdniny bude aj patko doma, tak budem s nimi 🙂

kosska3003
11. máj 2012

@monkap nie si jedina ani ja nechodim 😀 😀 😀 😀 ale uz je tu dost pracujucich veru

monkap
autor
11. máj 2012

@kosska3003 ale ved ty ides na matersku 😉

kosska3003
11. máj 2012

@monkap no budem ale 2 mesiace na urade hihi tak sa mi nechce ist to vybavovat pre dva mesiace konecne to vybavim a zas vybavovat matesku ale tak to vyslo no nevadi budem si to musiet odtrpiet

mirka_mt
11. máj 2012

@monkap ved aj ja by som šla do roboty až od septembra podľa pôvodných predstáv (lebo Lindu nezobrali skôr do škôlky), ale nakoniec to vyšlo úplne inak - od novembra chodím do roboty a Linda do súkromnej škôlky, kde berú aj počas roka

monkap
autor
11. máj 2012

@mirka_mt u nas pocas roka do skolky neberu - je velmi vela deti .... som rada, ze ju zobrali aspon od septembra .... aj ked ona by uz najradsej isla hned 😅

mirka_mt
11. máj 2012

@monkap ved ani tu do štátnych škôlok neberú počas roka a rovnako som rada, že sa mi ju podarí preradiť od septembra zo súkromnej do štátnej

iinuska
11. máj 2012

@monkap ja pracujem uz od novembra. Adamko ide do skolky teraz od septembra. Je to statna skolka, a riaditelka sa ma pytala, ci ho nechceme dat uz od maja, kedze bude mat uz 3 roky.

mystery7
11. máj 2012

u nas statne, mestske beru deti aj v priebehu roka.

@jamaat nebude vyzerat neduzivo, ale pre mna je to stres ked neje. Stale premyslam, co robim zle a co mam zmenit 🙄

Ozaj a ani neviem ci som vam pisala, ze Slavko uz urobil prve kroky. Zacal 3.5. a kazdym dnom sa viacej osmeluje. Zatial je najrychlejsi na 4 😉

@kosska3003 tak tebe to riadne blbo vyslo. Sa teraz nabehas po uradoch a 6t pred terminom zase. To ti nezavidim.

sirinka
11. máj 2012

@monkap
@mirka_mt
@mystery7 u nas statne beru aj pocas roka...ale iba v pripade, ze sa nahodou uvolni miesto...napr. tohto roku sa neuvolnilo ani jedno... 😝
takze mne RD konci s Janulkou buduci rok v marci, to bude mat dva roky a kym mi ju do statnej zoberu, mozem pocitat asi tak dalsi rok a pol....takze tuho rozmyslam, ako sa zariadime...

sssimi
11. máj 2012

@sirinka A aj ťa už niečo napadá? Ja budem musieť dať Lianku od 2,5 roka do škôlky. Dúfam, že mi ju zoberie. Pol roka by som ešte bola doma, poprípade hladala niečo lepšie a ak sa nezadarí, tak sa v marci 2015 😅 vrátim na starý flek ak bude ešte existovať 😀 😀 😀

sssimi
11. máj 2012

Zajtra idem na tú školu šmyku. Som zvedavá ako to všetko čo sa tam bude diať zosúladím s kojením. A ak zaprší, tak ma porazí. Vraj tam nie je žiadna tribúna, tak neviem kam sa muž s deťmi a babkou schovajú cez moju jazdu....

dm1
11. máj 2012

@monkap ja uz pracujem maly je v skolke od januara

kosska3003
12. máj 2012

@mystery7 no ved to co narobim musim ale mam vyhodu ze mam urad 5 minut pesi od dr tak s poradne zbehnem len ma stve ze mi akosi dava poradne vo stvrtok v nestrankovi den ale 22 ide k zubarke ide mi trhat koren tak bude pred tym alebo potom zbehnem ak budem schopna

sirinka
12. máj 2012

@sssimi hej, skusim sa dohodnut na najmensi uvazok, 10 hod tyzdenne...pripadne este nejaky upraveny pracovny cas...uvidime, co povie, ak nie, ostanem doma...a potom budem hladat robotu...

ludmilabb
12. máj 2012

zienky co ste vlastne svojim deturencom k trom rockom pokupili, nejake inspiracie...

mystery7
12. máj 2012

@kosska3003 teraz v tehu ti ide koren trhat??? to sa moze? ved ti bude musiet dat aj nieco na znecitlivenie a potom od bolesti. Myslim, ze aj viac dni to budes potrebovat. este si to rozmysli.

@ludmilabb zatial sme kupili maleho mcqueena a este nieco. mozno aj plysoveho na spanie.

ozaj kocky, nemate niektora napalene auta2?? neviem to zohnat 🙄

borocka
12. máj 2012

@mystery7 ja som auta stiahla z www.uloz.to ale nic moc. je to cesky. je to dlhe, no nuda pre nas.
malemu sa viac paci nemo. to mozem odporucat, pozrie sice len prvych 20minut ale tie su najdolezitejsie, lebo nemo neposluchol tatina a zobral ho zly ujo!! to sa patovi velmi zafixovalo.

joannas
12. máj 2012

@borocka aj ja si chcem stiahnuť ,ale neviem ako,prosím tá visvetlis mi to?

sssimi
12. máj 2012

Ahojte.
Škola šmyku úspešne za nami, dokonca aj deti spolupracovali na jednotku 🙂 Bolo to super. Fakt namakaná vec. Spravila som 2x hodiny a veru som sa aj čo to naučila 😀

kosska3003
12. máj 2012

@mystery7 no moze ona mi da lokalnu anestezu ta neuskodi a mne robi vsetky zuby teraz uz asi 4 kazy mi spravila a teraz ide koren tahat no este sa spytm gyn na poradni co na to povie ale zubarka povedala ze to nema uskodit

hoogy
12. máj 2012

@ludmilabb my sme malemu kupili logico primo(inak super hracka a velmi ho to bavi vzdy rano alebo proste ked chce troska klud tak si to zoberie a riesime zadania) a potom lego to u nas tento rok vedie. 🙂