Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
19. nov 2009

u PC??

luba142
19. nov 2009

tak dobru noc asi uz tu nik neni

sssimi
19. nov 2009

Lady no aj ja som predčasne narodená 😀 o 4 mesiace 😀

My sme sa brali v apríli 08 a malá máj... No tak tam ozaj nešlo o predčasné narodenie 😀

Inak holka čo sa vydávala v ten deň ako ja tak otehotnela počas svadobnej noci 🙂

sirinka
19. nov 2009

luba hej, pri pc...

jamaat
19. nov 2009

Ja by som pri PC kojiť nemohla. Emka sa mi za všetkým otáča, obzerá, nič jej nesmie ujsť.

A idem aj ja zaľahnúť. Dobrú noc.

ladywitch26
19. nov 2009

jamaat, ja mam problem malu nakrmit zeleninou v sedacke tak. tam ju raz telka zaujima,potom zas pes ide okolo, potom vietor vonku zafuka, no aj problem sa jej do huby trafit, potom to tak aj vyzera. mrkva aj za usami 😀

simi, u nas pocas svadobnej noci nehrozilo, my sme svadobnu noc ani nemali. rano o siedmej este muz bol zaviezt mojich rodicov domov a spali sme v izbe s jeho bratom, takze sme ozaj len spali 😝

jamaat
20. nov 2009

Dobré ráno. My už sme zobudené, vykakané, napapané. 🙂

mystery7
20. nov 2009

kuk
my sme hore a opat nervozita ☹

nikanika28
20. nov 2009

Cafte...no u nas tiez nervy od rana...skrka sa skrkadlo male...dala som do postielky...ale aj tak ma nervy, som myslela, zeby pospat mohla 😅
Baby ktore este kojite, ako casto davate uz prikrmy a ake? Ja teda zatial len zeleninu, vyzivu nechce ani vidiet...nechuti jej..a kasu nechcela vobec.. 🙄

nikanika28
20. nov 2009

no tak postielka sa nekona...

monkap
autor
20. nov 2009

dobre ranko,
nika ja davam 2 krat denne ... na obed zeleninu (dnes prvy-krat idem dat aj maso) a na olovrant ovocie ....

mimi21
20. nov 2009

raneckooooo
nika ja davam cez den zeleninku a podvecer bud zeleninku, alebo vyzivu, kase bojkotuje
kupila som tu 1.od nutrilonu, aj banan som jej do toho dala a nechce to, ani sa mi nechce kupovat ochutenu, lebo mozno ani tu nebude chciet
a skusala som aj ryzovu od hami s MM - katastrofa este vacsia, mm bolo rozmrazene a nechcela ho 😝

zuzkaprofant
20. nov 2009

cafte ako mate mi celkom dobre len vrestime moja mamima ked sme snou vcera volali cez skype tak sa cudovala co tamk vresti ze to mi sme nerobili 😠 on sa mi proste nudi a preto vresti vcera sme boli vonku 3 hodky a aj dnes chcem ist nech sa unavy a potom bude dobre spinkat boli sme len 2krat hore a ptoom mrcal isiel ku mne spinkat tak bol spokojny len ja som pokopana poriadne lebo ma kope v spanku tak ma vsetko boli 😀

jamaat
20. nov 2009

Aj Emka je v postieľke, už zaspala, ale po chvíľke sa znovu prebrala a mrnčí. ........Inak máme zase zaspávacie novinky. Už nepomáha natriasanie za ritku, ale hladkanie po líčkach alebo hrudníku. Ale hlavne: keď zaspáva, tak prudko myká hlavou zo strany na stranu. Vyzerá to dooosť diliňácky! Musím niekedy natočiť. 🙂

Ja ešte neprikrmujem pravidelne, občas jej dám zeleninku, ale nechce. Tak som jej začala robiť polievočku, to jej chutí. A zisťujem, že grcká iba z mlieka. Z polievky vôbec nie, hoci je to tak isto tekuté.

zuzkaprofant
20. nov 2009

jamat aku polievocku jej robis

mimi21
20. nov 2009

k tym prikrmom, ja obcas este dam aj cisto mlieckovy den

jamaat aj moja tak myka hlavkou, psycho je to 😅
chodite este na plavanie???

u nas teta aky trik vcera urobila... chytila malu tak ze si jej akokeby cupla do dlani a tak akoze mala potom skocila do vody (no neviem ci ma chapete, lebo ja neviem taketo vysvetlovat 😀 ) a urcite si viete predstavit co potom nasledovalo - PLAAAAAAAC

mystery7
20. nov 2009

mne doktorka povedala, ze sa dava najprv zelenina a po 2tt sa dava uz masko, s maskom musi ist ovocie
vcera som skusala uvarene jablcko a potom maskovy prikrm (mrkva, zemiak, karfiol, kuracie masko) - ale bol nervozny tak malo zjedol. a na veceru ryzovu kasu s vodou a do nej davam od humama jablkovu kasu. Vacsinou spapa vsetko a velmi mu chuti. Za obedom mu davam feniklovy cajik a na noc po kasi Detsky sen od Hipp.

jamaat
20. nov 2009

mimi, chodíme. Preskočili sme jeden level a začali tretí. Takže Emka sa už ponára len taký fukot, pláva popod vodu k žabe a podobne. Trošku bola prekvapkaná minule, lebo bola dlhšia pauza a hneď veľké ponáranie, ale zvládla to v pohode. Už je pod vodou sekundu. ...........Skákanie nechápem 🙂

zuzka, tou polievkou porušujem viacero aktuálnych prikázaní ohľadne príkrmov, takže radšej nebudem ani písať. Ale povedala som si, že sa nebudem pozerať, ako Emku nadrapuje a tyčkuje z čistej zeleniny. A iné.

jamaat
20. nov 2009

Cez víkend mi konečne prišli CD s relaxačnou hudbou a zvukmi prírody, tak to Emke púšťam na spanie. A zdá sa mi, že to celkom aj zaberá. Trošku ju to ukľudňuje, tak lepšie zaspí. A má aj zvukovú kulisu, tak nemusím byť veľmi ticho, aby sa nezobudila.

emode
20. nov 2009

ahojte
malej ocividne nevadi nocne vrestanie ... teraz si keca na deke ... v noci zas hysak okolo pol tretej ... nechcela som dat po hodine prsnik ... tak tu druhu hodinu prevrestala ☹

mimi mala ma asi problem s tou tetou ... lebo u nas v pohode ... som pisala vcera ked ides doobeda na Kaskady vstup mas za necelych 6 eur ... my budeme chodit kazdy tyzden tak sa pridaj niekedy ak budes chciet 😕

mys preco masko s ovocim?

jamaat
20. nov 2009

Hurááá! Konečne sa mi rozbehol net aj na notebooku. Lebo to bola katastrofa!!!!

jamaat
20. nov 2009

emode, dajte vedieť, aj ja sa niekedy pridám.

Ludka dnes vynecháva nejako. Hádam ju Sofia v noci už načisto neuničtožila! 🙂

zuzkaprofant
20. nov 2009

jamat tak mi ip posli lebo ja som rozmyslala ze navarim mojemu normalen polievku ako pre nas len neosolimm to a hotovo aj rezance mu vtom dam ved mu to nemoze uskodit vcera mi spraskal 4 piskoty a spal jak dudek 😀 praveze on chce to papat co mi a nie tie decke veci 😀

sirinka
20. nov 2009

zuzka sak daj do vody zeleninu, chude masko a povar...dostanes vyvar a to mozes dat malemu ako polievku, nesol, nekoren...

zuzkad
20. nov 2009

Ahojte ...prave sme doranajkovali, len ja nejak nestiham...nakrmila som mojho synceka, mojho draheho aj moju svokru ...a ja ranajkujem odstavene jablcka, kiwi a mandarinku mnaaaam 😝 😝 ....

jamaat s polievkou porovou napriklad porusujem asi aj ja "tabulky" ale ja som nebola od zaciatku Tabulkova mamicka...a ja davam normalne aj z nasej domacej polievky co navarim malemu...odoberiem mu mrkvu, zemiacik a masko kuracie a trosililinka vyvaru z polievky...nemam pocit, zeby som nejak strasne sposobila nieco malemu ...inak papame uz vsetko u nas....mrkvu, zemiak, brokolicu, karfiol, masko kuracie, hovadzie...a samozrejme ovocie...maly straaasne lubi toto
http://www.hami.sk/sk/nase-vyrobky/vsetky-produ...
toto lubime uuuplne najviac vsetky druhy http://www.hami.sk/sk/nase-vyrobky/vsetky-produ...
http://www.hami.sk/sk/nase-vyrobky/vsetky-produ...
http://www.hami.sk/sk/nase-vyrobky/vsetky-produ... a toto mavame na olovrant 😉 😉 😉

sirinka
20. nov 2009

inac u nas prvotriedny uspech, magdalenka spala az do stvrtej v postielke a v noci papala iba 4x 😀 mala by som byt vyspata a ani moc nie som...no co uz....poobede ideme plavat...

mys ja budem davat masko a ovocie az po mesiaci od zeleninky...

sirinka
20. nov 2009

zuzka este som zabudla, daj do toho par kvapiek olivoveho oleja...

zuzkaprofant
20. nov 2009

dik sirinka ja take som mu davala ja uz mu idem davat asi vsetko pomalicky a hotovo bo on ked je najedeny poradne cez den v noci mi uz je len raz o 2 rano inac mi pribral od kedy papame 4krat do dna tuhu stravu pol kg od zaciatku mesiaca a to kaka aj 3 krad do dna a poradne 😀

emode
20. nov 2009

uz som to mala napisane a sofia mi to zrusila ...

my tu kasu od nutrilonu mame radi uz papame nejakych 120g, vcera zas problem s kakanim ... takze na radu dokiny nejdem nic mixovat ... a ochutenu kasu mi tiez odmietla som si aj mlieko na to odstriekala a kdeze eee :-

jamat jasne, inak aj sofia tak hadze hlavou ale len chvilu niekde som citala ze vtedy su velmi unavene a nedokazu zaspat

iinuska
20. nov 2009

dobre ranko
az sa mi verit nechce, ze tolko dni po sebe je tak krasne.U nas zase svieti slniecko.

zuzkad, ja davam teraz prave malemu na olovrant tu kasu od Hami s hruskami.Malemu chuti. 😉