Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
15. dec 2009

sssimi: fuha, sarah krasne stoji 😨

ladywitch26
15. dec 2009

inus, dakujem. ale beriem to aj pozitivne. ked som ja chora, zacnu sa mi vytvarat protilatky proti tomu virusu a cez mlieko ich dostava automaticky aj stanka. takze by vlastne malo byt v mojom zaujme, aby som bola co najviac chora, aby mala co najviac protilatok 😀 inak cosi na tom asi bude, lebo od jej narodenia som bola ja chora uz asi 4x, muz tiez a mala ani len nezakaslala.raz bola chora, ked sme dosli na svk, ale to asi skor zo zmeny podnebia. suchy vzduch, nenormalne horucavy, tak dostala nadchu.

dm1
15. dec 2009

lady tak ty mas tu na SK normalne obchodnu siet zalozenu 😀. Kolko nas je????

mne maly uz spi lebo naposledy spal od pol 3 do 3 vonku a to len tak trhano lebo sa stale budil

dm1
15. dec 2009

Jamaat tu tvoju aukciu som videla je to krasne to by sa aj mne pacilo na drobca keby bola 80. som si ta dala na FB tak potvrd 😉

mystery7
15. dec 2009

ahojky kocky
moj dnes trhol rekord spal 2 hodiny, tak to ma potesil. Zaujimave ze uz o 17:00 bol totalne unaveny. teraz uz spi.
na vecer zjedol kasu bananovu 200ml a dotlacil sa mliekom. Som zvedava kedy mu vytravi 😅

ladywitch26
15. dec 2009

dm, iba 5,ak ratam aj segru. 😀

inak nasa stanka je od narodenia zatazena na stitky. muz jej uz na vsetkych podbradnikoch poodstrihaval, lebo ich vzdy tak dozuje, ze z nich az kvapka a zmykat mozme. a teraz beha v choduliku a objavila tri take obrovske zozadu na potahu na sedacke, tak je vo vytrzeni z toho. neviem,ci jej to chuti, ci sa jej to paci, lebo vacsinou su z takej hladkej latky, ako saten.

mystery7
15. dec 2009

a kde su tie vecicky? aj ja by som kukla, mate aj chlapcenske?

dm1
15. dec 2009

mys ja som zatial nahodila len babske tusim len 1 overal je tam chlapcensky kuk sem. ale budem dohadzovat

http://www.mimiaukcie.sk/vase_aukce.php?typ=1

silvia.t
15. dec 2009

ahojte baby,ako sa vam dari?uz som tu strasne dlho nic nepisala,asi si na mna ani nepamatate 😅

dm1
15. dec 2009

silvia normalne rozmyslam ze ktora si... ale vitaj medzi nami 😉 a vidim ze cakas druhe babo 😵 . my sme tu tipovali ktora bude prva a zalozi novu temu majovky opat tehulkuju a ako vidim si nas vsetky predbehla

ladywitch26
15. dec 2009

silvia, tak gratulko k dalsiemu drobcovi 😀 mozes teda zalozit temu majovky 2009 opat tehulkuju, my sa dufam coskoro pridame. teda ked stanke prestanu rast zuby, lebo cele noci sa budi a place, tak ani snazilkovat nemozme 😀

iinuska
15. dec 2009

lady, ja som to tu uz spominala, aj Adamka zaujimaju stitky. Ked papa, tak jeden podbradnik ma v ruke a obzera a prstikom ho skuma 🙂

ahoj silvia, a ty si zase tehulka? super. to ste rychlo stihli 🙂

ladywitch26
15. dec 2009

inus, ale ona je tymi stitkami az fascinovana. to pre nu najlepsia hracka 😀

iinuska
15. dec 2009

lady, Adamko ma ako ihrisko na zemi deku z ikea, a tam su paradne velke stitky. Vzdy ho zalozim a vzdy si ho najde 😀

dm1
15. dec 2009

lady u nas tiez stitky ale najlepsie su papuce na tie ho normalne lakame aby lozil a plazi sa az je srandovny 😀

dm1
15. dec 2009

inuska taku modru? my mame z IKEI tu a stitok ma tiez obrovsky tak ma hracku

monkap
autor
15. dec 2009

ahoj silvi ... gratulko, super 😉 .. ak si dobre pamatam, ty si taka mlada maminka, vsak?

ludmilabb
15. dec 2009

silvia gratulujem k babatku 😉 ja sa este tak skoro nechystam

mys maly ti pekne spapal

no som kukla Sarah ako stoji 😵 😵 😵

dm ten link nejako hrapruje 😒

monkap
autor
15. dec 2009

dm mne to tiez nejde pozriet 😖

iinuska
15. dec 2009

dm, no taku obycajnu zltu. Ale ikea ma celkovo na vsetkom obrovske stitky

mystery7
15. dec 2009

aj ja som kukla ako malika stoji, uff uff sikovne dievcatko 😉 ani mne neide ten link

ludmilabb
15. dec 2009

pekné vecičky

dm1
15. dec 2009

ludka mna dostala ta suprava 0-3m hned som chcela babu. A aj tie ostatne hlavne to s tymi leginkami a zupanik. skoda ze ten je ruzovy uz by bol moj

jamaat
15. dec 2009

dm, veď asi pred týždňom som písala, že aké sú podobné tie naše detváky a že určite sa nájde niekto, koho tiež tak fascinujú papuče ako Emku. Už sa niekto prihlásil a ty si tretia 😀

silvia, fíííha! Gratulujem.

ludmilabb
15. dec 2009

u nas tiez funguju moje papuce a uz si odliepa plienky a ked nema plienky tak si tam beha prstikmy a vyzera to dost smiesne a plieska po stehnach, bruchu a skrabka sa vsade

ludmilabb
15. dec 2009

a teraz sa kolki prihlasite??? 😀 nooo Janka bude jedna lebo Emka si odliepa plienky uz davno 😝

sssimi
15. dec 2009

Ahoj Silvia. Gratulko 😉

Kočky a ja som myslela, že je to normálne, že tak stojí 😀 ... No čo už... Skoro ako posledná sa začala pretáčať na bruško, tak aspoň prvá stojí 😀

jamaat
15. dec 2009

ludka, Emka už dosť dlho študuje aj zapínanie v kresielku a stoličke, ale to sa jej hádam nepodarí rozopnúť 😀

ladywitch26
15. dec 2009

ludka, do klubu odliepacov plienok hlasim aj stanku. ale co sa divim, geny nezapries. ja som mojej mame vzdy robila nervy, lebo ja som si pekne plienky povyzliekala a vykadila som sa do rohu postielky. a jeden den ma dali spat a po chvili prisla za nimi starka, ze podte sa pozriet, co vam dcera robi, ako krasne maluje. no a ja samozrejme bez plienok, vykadena v postielke, a pekne som tym natierala stenu 😀 😀 potom mi mama uz tie plienkove nohavice na poobedne spanie mama vzdy zasivala. 😀

simi, to sarah si setrila vtedy sily na statie, preto sa nepretacala. ze aby aspon v niecom excelovala 😀