Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
16. dec 2009

caute kocky konecne som sa sem dostala.maly cely den vyvadzal a nechal sa roznasat. a potom som prisla na to preco je taky. kuk zub je vonku 🙂 takze sme toho ani dnes moc nepojedli. 😒

mystery7
16. dec 2009

A my este furt nic. Aj ked sa mi zda,ze mu dole vpravo nieco male biele presvita. Podla jeho nervozity a burlivych noci by uz mal mat plnu pusu zubkov 😀

hoogy
16. dec 2009

mys aj nam sa to tahalo, tak raz za dva tyzdne ho to chytilo. a uz som to teraz ani nebrala vazne som si myslela,ze jedno z tych obdobi 🙂 a zrazu siahnem do pusy a tam ostre...neboj dockate sa.

hoogy
16. dec 2009

dnes je tu nejak ticho,co vsetky peciete a upratujete?

jamaat
16. dec 2009

Ja digiscrapujem 🙂

dm1
16. dec 2009

inak nas ma novu zabavu. rozraba tie penove puzzle a kuse to. sranda tie deturence sledovat ako ich hracky vobec nezaujimaju a oni si sami vyberu s cim sa budu hrat. a este vedie plastove vicko od aventackych poharikov s tym trieska po stole

dm1
16. dec 2009

jamaat aj ja! robim nieco vianocne

rybca
16. dec 2009

dm - mne to maly tiez robil s tymi puzzlami, ale zobrala som mu ich, som sa zlakla aby si neodhryzol a nezabehlo mu, predsa len, aj v dasienkach maju deti silu a teraz ked uz ma zubky je to este horsie

dm1
16. dec 2009

rybca a to nas ma zubov 6!!! ja to riesim tak ze ten krajny rad puzzlov zasuniem pod koberec a vtedy sa mu to neda nadvihnut a rozrobit

iinuska
16. dec 2009

fiha, a ja chcem malemu prave este k vianociam kupit puzzle

rybca
16. dec 2009

dm - fiha, aky patent, skoda ze ho nemozem pouzit, my mame len dlazbu

jamaat
16. dec 2009

Ja Emku nechávam ožužlávať puzzle, veď to netrhá ako pes.

dm1
16. dec 2009

no jamaat keby len ozuzlaval aj ja necham ale nasla som na jednom diely som nasla kusok odkusnuty 😕

jamaat
16. dec 2009

fíha, tak to riadny puzzložravec!

dm1
16. dec 2009

jamaat ja uz mam aj nohu na stoliku v obyvacke okusanu. normlane je tam vykusany kusok do trevotriesky...

jamaat
16. dec 2009

No ešte keď sa na tvoju vlastnú vrhne! 🙂

kosska3003
16. dec 2009

ahojte no my mame 4 zuby ale zatial nezistila ze na co sa pouzivaju tak sa mam na co tesit ako mi bude puzzle okusavat hihihi

ludmilabb
17. dec 2009

ahojte, noc hrozna, kazdu hodinu hore 🙄 🙄 🙄 uz som hotova a nad ranom aj 4x za hodinu to uz ma slak triafal
Sofia si zatial po puzzle len bucha a dufam, ze si nevezme priklad z nasho psa ten hryzol aj kovove veci, drevene, plastove normalka, textilie a ona to aj zrala, kludne kusocek plastu a vlakna z koberca som nasla o par dni na uplne inom mieste 😅

kosska3003
17. dec 2009

ludmila aj my sme boli stale hore a uz je hodinu hore a ja chcem spaaaaaaaaaaaaaaaaat

jamaat
17. dec 2009

Ahojte.

Úprimnú, ale ozaj úprimnú sústrasť ohľadom nocí. 😒

ludmilabb
17. dec 2009

aj ja 😔

emode
17. dec 2009

ahojte, aj my sme boli casto hore, neviem, co to bola za noc ... ale zaspala az o stvrt na jedenastej (bola hore od pol piatej) ... vsetky snurky na postielke vytahala, vymietla vsetky rohy, nohy zakvacila medzi tycky a tak dookola, nakoniec som ju este raz svacla na prsnik a tak konecne zaspala, ale az po desiatich minutach v postielke ... jedina vyhoda ze zaspala sama ... 😝

ludka fakt uprimne ta lutujem a viem co hovorim 😖

rybca
17. dec 2009

Ahojte, my sme boli "len" 2x v noci hore, ale za to od rana krical a plakal nastriedacku, teraz nastastie spinka, dufam, ze aspon 2 hodinky pospi

ludmilabb
17. dec 2009

rybca aj moja uz zaspala v satke, som ju opatrne prelozila do postele a dufam, ze pospi polhodinku, kde su casy ze dve hodiny, tvoj je spachtos ak ti takto dlho spi oproti Sofii

rybca
17. dec 2009

no to mi zvykne v kociku vonku, ale teraz je v postielke, tak to odhadujem tak na hodinku, takze o chvilku asi bude hore

ako vase deti reaguju na sneh? moj maly nan dlabe, ani sa ho nechcel dotknut..🙂

ludmilabb
17. dec 2009

zatial som sneh malej nedavala kostovat 😀

rybca
17. dec 2009

no hej, pusinku otrcal, ale to vis, ze som mu to nedala na desiatu...🙂 toho si este uzije, asi o rok..🙂 v nestrazenej chvili..🙂

hoogy
17. dec 2009

caute kocky
dm to je dobre s tym okusavanim, mam kamosku co ma cely kocik okusany🙂
my sme mali celkom dobru noc len maly sa zobudil o 3 a kedze sme nemali pri sebe hodiny tak sme zohriali jedlo, manzel ho zobral do kupelky sa vykakat a on nic. tak mi ho priniesol,ze nejaky je ospaly a isiel pozriet na hodiny.ked sme zistili ze su este len tri a nie 5 tak sme ho rychlo uspali a spali dalej. a potom sa o pol 6 zobudil.

rybca
17. dec 2009

hoogy - preco do kupelky vykakat? uz davate maleho na nocnik? mna to uz napadlo, ked sedka, ale este som sa neodhodlala na to, kedze este nema sediet podla kniziek, lebo si este nesadol sam

mystery7
17. dec 2009

u nas bola desna noc, horor. spal len na ciciku a mna uz tak bradavky boleli, ze som myslela ze umrem.na zaciatku kojenia ma tak neboleli. a bol hore od 1:10 do 3:00 daco strasne
ja som hotova, a brutal ma chrbat boli