Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
16. feb 2010

jamaat fakt su krasne 🙂

ladywitch26
16. feb 2010

caute zeny, konecne zalomila, potvorka mala. asi si chcela uzit co najdlhsie vymesacnik. 😀 a hodinu sme volali s babcou, tak bola rozbesnena. dnes sa nam prvykrat postavila, nacahovala sa za kvetom na parapetnej doske. no ako to tak vidim, tak zajtra idu vsetky veci do izby na poschodie, kde nema pristup 😀

iinuska
16. feb 2010

mys a ake maslo si dala malemu? Ja som uz tiez skusala trosku na rozok dat klasicke maslo

iinuska
16. feb 2010

lady, tak gratulujem k vymeacniku 🙂 Mas doma sikulku. A mozno dalsiu na ceste 😀

mimi21
16. feb 2010

lady, gratulkoooo 😉

iinuska ja do varenia pridavam nakoniec obycajne maslo, roztek som este s maslom nedavala - nejako si neviem predstavit, ako by ho jedla ...

kosska3003
16. feb 2010

jamaat no to hej nech mimi zozenie hihiihi

ja som malej davala tiez rozok z maslom ale len tu striedku a davala som floru

iinuska
16. feb 2010

mimi, ja Adamkovi davam len tak do pusky po kuskoch. Ale nezje ani stvrtku rozka, alebo chlieb. To len tak ked rano ranajkujem, lebo stale na mna nakuka, tak nech ma aj on

ladywitch26
16. feb 2010

no tak ja mozem snivat o tom, ze by zjedla len trosku. stanke staci, ze ma vidi zuvat a uz pozera, ze co mam a aj ona chce. normalne sa mi zacne po nohe stverat, aby videla co mam.

akurat som volala so segrou, tak pride aj s drahym posledny julovy a prvy augustovy tyzden. no to tak akurat, ked si zacnem cerpat dovolenku este pred materskou. dobre to naplanovali, aj ked este nevedia, ze som tehu 😅

kosska3003
16. feb 2010

lady tak to je dobre a kedy im to chces povedat vlastne

ladywitch26
16. feb 2010

kosska, tak plan je taky, ze nepoviem, ale rovno ukazem v maji, ked prideme na dovolenku 😀 inak uz mi brucho vykuka, ale ked skypujeme, tak otocim kameru len na stanku. hadam to nejako zakryjem do maja 😀 😀

kosska3003
16. feb 2010

lady 😀 😀 😀 tak ak sa ti to podary to budu mat ine soky potom 😀 😀 drzim palce hihihihi

idem dobru nocku

jamaat
16. feb 2010

A prečo im to nechceš povedať skôr? Veď do mája ďaleko.

My máme na vecičkách plno fľakov z Emkiných mrkvových a paradajkových grciek. 😠

dm1
16. feb 2010

lady to je fakt dost daleko do maja ja by som to urcite nevydrzala a pochvalila by som sa

jamaat tak to ti nezavidim nastastie nas negrcka

ladywitch26
16. feb 2010

jamaat, a dodnes som nezistila, cim sa to da vyprat...ta mrkva je fakt hrozna.

a ja im vzdy robim take soky. to som tak raz dosla z anglicka, som im povedala,ze v pondelok o osmej budem volat, tak este aj muz, vtedy este len frajer dosiel ku nam, aby ma pocul, a namiesto telefonu som zazvonila s kufriskom pri dverach. a potom som tak dosla aj z irska raz dva dni po vianociach o tretej v noci. 😀

ale mala som na male, segra nasla tu sutaz s milkou a nejako sa domyslela, ze som to ja, aj mi pisala,ze ci sa neviem pochvalit, ale zahrala som sprostu, ze ci som ja jedina mony v martine atd. 😀 zatial mi to zozrala, aj ked povedala,ze mi bude sledovat brucho, no ale nebyva velmi casto doma a snazim sa kryt pred kamerou, tak zatial nic nezbadali 😀 proste ja ked prekvapko, tak take, ze spadnu z noh... 😎

jamaat
16. feb 2010

No ja som už kvôli tomu prestala mixovať. Popučené jej síce až tak nechutí (a teraz asi aj kvôli zubom štrajkuje), ale negrcká z toho. Inak teraz je aj pri jedení taká nervná, že mi rukou trieska po lyžičke a jedlo je po celej kuchyni. Niekedy mám chuť je capnúť po tej paprčke. 😒

dm1
16. feb 2010

jamaat nasho zase pri papani zaujma vsetko mozne aj nemozne naokolo kruti sa vrti rukami rozhadzuje.... a pritom chce jest lebo papa ked mu dam tak neviem co vymysla pri tom

stija
16. feb 2010

ahojte

aj nasa sa pri jedle kruti. ale stale pri tom otvara pusu a caka, ze do nej dostane. no niekedy mi je otocena skoro chrbtom 😀

stija
16. feb 2010

a Beina negrcka, ale tiez uz mame vselico od mrkvy a podobne. jej sa zadari trafit obcas lyzicku tak, ze obsah je vsade. len nikdy ju netrafi, ked je prazdna 😀

jamaat
16. feb 2010

No to tiež keď nezúri, tak sa vrtí. A snaží sa vytrhnúť popruh medzi nôžkami 🙂

ladywitch26
16. feb 2010

stanka sa naucila fukat, ked ma plnu hubu, tak uz som si raz kasu aj z vlasov vyberala 😀

inak neviem, ci jej to mlieko uz nevadi. nakrmime ju mliekom, o dve hodiny na to jej dame zeleninu s masom a o par minut nato sa pogrcka, ale nie tu zeleninu, ale este to mlieko...nechapem...

jamaat
16. feb 2010

lady, to jej dosť dlho trávi to mlieko.

jamaat
17. feb 2010

Dobré ráno.
Dnes si chcem ísť vybaviť občiansky preukaz. Budem dobre vyzerať na fotke takáto nevyspatá. 😅

zuzkad
17. feb 2010

dobre rankooooo

stratena sa vratila 😀 😀 😀 😀 nejak som musela predychat ten den blbec...aj vcera bolo "pestro"ale chvaaala bohu uz je lepsie..dufam 😝 😝 😝 dnes som sa aj zobudila s celkom dobrou naladickou a este k tomu som sa vazila a zistila ze dalsie kg islo dole.... 😅 😅 😅 😅 😅 tak som rada, aj ked to ide strasneeee pomaly...ale cca za 3tt 3kg ..a to nedrzim uz ziadnu dietu, len nejem uz vobec smazene a mastne ako slaninku, ci omeletu atd...jem len tmave pecivo a snazim sa pit len nesladene napoje a minimum sladkeho..aj ked sladke si dam sem tam to by som nevydrzala.. 😝 😝 😝 tak sa vytesujem, ze to ide...a coskoro zacnem zase cvicit...zatial cvicim s malym pri tancovani, alebo jaseni 😀 😀 a samozrejme kocikovanie v "dokonalej" Bratislave, kde nepoznaju odhrnanie chodnikov a mame kooopec snehu, cez ktory sa predieram a spotim sa ako kon 😝 😝 😝

maly moj v poslednej dobe mava "ranne vyprazdnovanie" uz o siestej, cize sa prebalujeme a uz sa rozhodne chrustik, ze nebudeme spinkat, tak samozrejme sa vykecavame a hrame uz od siestej a ja som ako po dobrom flame 😝 😝 nooo esteze mame kavu ta ma ako tak da do poriadku, aby som mohla fungovat po cely den 😝 😝

jamaat neboooj zena ked je nevyspata ma take chutne male ocka a zevraj je to sexi pre muzov...tak isto budes kocka 😉 😉 😉 😉 😉

Inak mna chmatol osial...chcem strasne morske prasiatkooooo a denne pilim usi mojej polovicke, ktory sa chyta za hlavu a je uz na nervy zo mna...ja som volakedy mala morciatko a bol tak ochoceny, ze nam behal po byte ako psik a spinit chodil na svoje miestecko...jeho mini zachodik...ktory mal pravidelne cistucky ...a ked som prisla domov tak ma vzdy prisiel pozdravit a kvical no parada...a nejak mi je luto, ze nemam morciatko...ale este musim ukecat mojho draheho...aj mam vybrate morciatko od jednej pani, co chova a predava morcata ...dokonca aj s PP 😅 😅 😅 lebo z chovproduktu nechcem, lebo tam su chudence zvieratka vystresovane a velmi tazko sa daju ochocit a nie su vobec v zivote take kludne, ako ked sa kupi od malinka a priamo od chovatela...to mam potvrdene aj pri korele...tu som nedokazala ochocit...taka bola vystresovana chuda celu dobu, ze len tazko mi vobec na ruku chcela ist a ked som prisla ku klietke tak chuda lietala kade tade 😒 😒 ....

no prave pozeram...malemu som dala rozok zuzlat v ohradke a je tam riadne omrvinkovy neporiadok 😝 😝 ...ale maly je spokojny a tesi sa 😅 😅 😅

....no a koncim s monoloogom ...lebo ma vyhodite z fora, ze vam to tu plnim 😀 😀 😀

kraasny den prajem 😉 😉 😉 😉

zuzkad
17. feb 2010

😀 😀 😀 este som vam zabudla dat link na moje vybrane morciatko 😅 😅 http://zvierata.bazos.sk/inzerat/3100016/MORCIA... ...to druhe foto z vrchu to hnede sa mi paaaaci a volal by sa Teddy 😉 😉 😉

jamaat
17. feb 2010

zuzkad, ty musíš mať zjavne veľmi dobré dieťa, keď sa ti máli a nad morčaťom špekuluješ. Ale neviem, či je to dobrý nápad. Aby ho Nico neuničtožil, keď sa k nemu dostane. 😉

Tak to je super, že budú chlapi pri pohľade na môj občiansky slintať 😀

Emka je hrozne urevaná, len zle robí. Už vyhádzala zem, vyliala vodu z Denyho misky, ani na rukách sa jej nepáči.

iinuska
17. feb 2010

dobre ranko,

zuzka, no tak aj ja potom musim posobit sexi stale 😀 😀 😀

adamko dnes od rana vymysla, uz ho skoro vobec nezaujimaju jeho hracky, teraz sa hra s flastickou od vigantolu, vcera som mu dala krabicku od celaskonu, take ho zaujima.

zuzkad
17. feb 2010

jamaat jasne, ze budu slintat a treba to vyuzit pri politajtoch ak naaahodou by ta zastavili v aute 😉 😉 ...nooo ja mam pri malom caaaas 😅 😅 😅 ...naozaj ...a na morciatko by som dala pozor, lebo viem ako dopadlo morca susedy ked jej maly bol asi dvojrocny....morciatko "porodilo" mladatka a boli v jednej krabici spolu a maly sused sa rozhodol, ze si sadne do nej ...nebudem ani pisat co bolo dalej, lebo do dnes mi to srdce trha...ale neviem kde mala rozum ked nechavala tu krabicu na zemi...ked viem ake su deti a neuvedomuju si, ze mozu aj zabit to zvieratko 😢 😢 ja aj maleho karham, ked taha nasho psika, aj ked viem, ze to este nevnima, ale dohovaram mu stale, ze ju to boli a nemoze ju kmasat...urcite by som bola opatrna na take veci...pokial maly este nema cit

ja som strasnyyyy milovnik zvierat a kebyy bolo mozne mala by som rodinny dom a veeela zverstva doma...nieco ako mala SIsi ...aj srnky a vtaciky a vsetko mozneeee a koneeeeeeeeeeeeeeeee 😅 😅 😅 vela psikov...len macicky nie ...mam ich rada, ale mam alergiu na ich srst...ked som v byte u niekoho kto ma macky tak kycham ako besna a dostanem astmaticky zachvat ☹ ☹ ☹ ale ostatne zvieratka znesiem...aspon alergia sa ukazala za cely zivot len pri macickach ☹

iinus...no vidis..uz vies preco si taka neodolatelna 😉 😉 😉 inak ani mojho Nica nejak nezaujimaju jeho hracky a na vyber ich naozaj dost...ale co si pomozem ...ovladacky, mobil a kable z PC to je najlepsia hracka 😉 😉 😉

jamaat
17. feb 2010

iinuska, aj Emka dnes ohrýzala Vigantol 🙂 ........
.......Skúsila som ju dať do postieľky, ale vymýšľa. Tak neviem, čo s ňou. Podľa zvukov opravuje žalúzie. 😕

mystery7
17. feb 2010

ahojky,
Aj moj milacik vymysla dnes. Zaspal az o hodinu neskor ako tradicne, ale unaveny bol poriadne, nervozny bol a nechcel zaspat.
Maslo som mu davala kasicke, kocku. Rastlinne sa vraj neodporuca.

monkap
autor
17. feb 2010

baby, co kojite, davate uz vsetky aj vodu alebo caj? kolko ml asi denne vam vypiju? bo ja som nedavala, ale uz asi by som mala ...