Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
17. feb 2010

nemame v rodine, ale aj tak sa bojim. najlepsie, ze muz odkedy som si test robila, tak len o dvojickach sniva...aj teraz mi tu hovori, ze ake by boli zlate. no hej, oni su zlate, ked ich ma niekto druhy...

mimi21
17. feb 2010

lady 😉 😉 😉 tak bude mat stanka rovno dvpch surodencov 🙂

baby ako dlho mozem davatfenistil kvapky? nemam letacik a dnes by uz bol 5.den, tak neviem 😕

jamaat
17. feb 2010

mimi, kľudne môžeš. Fenistil sa môže dávať aj mesiac.

lady, budete mať chlapčeka aj dievčatko a budete obaja spokojní 🙂

sssimi
17. feb 2010

Lady tak to by bolo, že dvojičky 🙂

Ja krupičnu kašu nedávam, ale robím malej tie kaše-konkrétne pre mimina-hami a také. Chutia jej a aj mi pekne prespí.

Malá už pije čaj aj vodu dosť dlho. Kojim len večer a ráno. Denne mi stiahne tak 2 dcl. Čaju vypije viac ako vody. A ak dávam na večeru kašu, tak sa mi v noci bud´smädná-cucne si čaju a drichme ďalej.

Ja už dnes nemám horúčku. Prešlo mi to do kašla, ale nie je to až taká tragédia.

Dnes som si bola vybaviť aj prax do školy no a stihla som to aj napísať 😀 ... A to sme vstávali o 10tej 😀 Ešte by som rada večer vybehla s mm na večeru. Gebriny mi tečú na zeleninový šalát s kuracím mäskom...

sssimi
17. feb 2010

A k tomu papaniu. Malá pekne papa sama chleba, kekse, rohlík, piškoty. No vštko čo sa dá v ruke držať. No a už jej skúšam dávať aj lyžicu. Síce si ju dá veľmi pekne do úsť, ale nenaberá si ešte. Namiesto lyžice strká do misky prsty druhou rukou. Tak jej pomáham nabrať, ale potom sa jeduje, že jej držím ruku 😀

ladywitch26
17. feb 2010

inak my sme mali budicek o tristvrte na pat. stanka uz bola kompletne vyspata. tak ju muz zobral dolu nakrmit a o osmej zasa zaspala, ale spala len pol hodku. ja som medzitym chodila tyckovat, dnes uz asi 6x. no neviem, dnes je to nejako extra zle. teraz spi uz skoro hodku, ale dufam,ze este jednu potiahne. muz isiel pomoct jednej babke zahradu dat do poriadku, pride az vecer, tak sa nejako musim dat dokopy. inak je brutal ju prebalovat. natahuje ma jak uzovku, ale nemozem od nej odbehnut, lebo by sa mi zrypala z gauca v sekunde. tak neviem, ako to prezijeme, kym muz nepride.. dufam,ze sa mi uz nepokaka dovtedy. 😒

mystery7
17. feb 2010

ahojky,
Dnes mame otrasny den. Doobedu len pol hodka spanku teraz tiez a tolko revu okolo toho... Na nervy.
Som psychicky na dne, zozrala som celu studentsku pecat a potom sa divim, ze nechudnem

mimi21
17. feb 2010

baby toto su tie tenisky co som s hrozou zistila, ze uz su malej male

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1823358

inak mne mala spala doobeda pol hodinu, teraz uz taha 1,5hodiny ale nevedela zaspat, v poslednej dobe sama v postielke nezaspi, bud so mnou vo velkej posteli alebo pri kojeni

kosska3003
17. feb 2010

ahojte tak mne Marika vynimocne dnes spinka druhy krat tak som rada a ja cakam kedy mi mm zavola ze je uz v Blave a za 2 hodky bude doma joj tesim sa 🙂

mimi su krasne skoda ze su uz male

mimi21
17. feb 2010

no kam ste vsetky zmizli???
mala mi spala poobede 2 hodiny, do stvrtej takze vecer bude zase veselo 😅

inak dnes som sa cudovala, ze bolo skoro 5 hodina este bolo relativne vidno vonku, to potesiiiii, zachvilu je tu jar 😵

zuzkaprofant
17. feb 2010

cafte dlho som tu nebola len kuknem a idem prec##

u nas bola od obed akamoska sme boli vonku sa prejst a skoro do teraz tu bola a vam poviem kazdy den by mohol niekkto prist maly jej na ruckach sedel mojkal ju tak som si aj odychla 😀

ladywitch26
17. feb 2010

mimi, ja sa uz tiez vytesujem, ze ide jar, tu je vidno uz do siestej. a v juni bude slnko zapadat az po desiatej, takze este o jedenastej bude vidno vonku. a kedze v robote koncim o druhej, tak kludne mozme od tretej vyvalovat sunky na plazi do vecera. feeest sa na to tesim. ked sa stanka narodila, tak sme este o osmej vecer s nou sli na prechadzku a az o desiatej zaspavala, ale zato spala do deviatej. to by mi aj celkom vyhovovalo, lebo teraz potvorka vstava aj o piatej uz vyspata a to ja by som sa len na druhy bok prevracala

jamaat
17. feb 2010

Tak ja som vybavila občiansky aj vodičský, len mi akosi nedošlo, že sa tam budem musieť podpísať po novom a ja podpis nenatrénovaný. Najskôr som automaticky švacla svoj doterajší podpis, až keď ma teta upozornila, tak som začala špekulovať, ako sa vlastne idem podpisovať. Tak som len pred svoj doterajší šibla jedno "M" 😀

A som sa porezala.
A Emka konečne začína piť vodu. Popri papaní sa naučila chlipnúť si. Lebo určite mala málo tekutín, veď za deň som jej vymenila 2-3 plienky a ledva zacikané. A v látkovkách tiež len také čvrky.

iinuska
17. feb 2010

ahojte

Adamko pozera rekamu, to je asi jedine, co ho telke zaujima 😀

aj ja som si uz vsimla uz uz sa dni predlzuju, to je super, ja uz chcem jar, o lete ani nehovorim 😵 😎

jamaat
17. feb 2010

Ja by som ešte rada aspoň raz na lyže a bežky a snowboard.

mimi21
17. feb 2010

no ja sa tesim na nejaku dobru jarnu lyzovacku, slniecko, sniezik a prijemne pocasicko 😎 😎 😎

mala je uz v postielke, som zvedava ako zaspi, este mi treba pozmyvat, ale to si este pockam kym mi zaspi

jamaat
17. feb 2010

A Emka sa len pred chvíľou zobudila. Tak uvidíme, kedy zaspí na noc. 🙂

sssimi
17. feb 2010

Tak my už sme absolvovali aj večeru. Šalátik bol úúúžasný. A konečne sme sa v kľude aj s mužom spolu naraz najedli.Doma musíme na sriedačku 😀

mimi21
17. feb 2010

fuuuha, jamaat, no tak nasej Nine by potom hrozil spanok najskor za nejake 4 hodiny, ja sa snazim uz ju radsej neskoro poobede radsej neukladat, radsej skor vecer
j ked aj to je potom boj, lebo je unavena a zla 😒

ludmilabb
17. feb 2010

tak a ja som si navarila krupicu a musela som sa krotit v konzumacii vsak je dnes post a Sofia mala aj tak maso, heh to som si az teraz uvedomila 😀

Jani teraz ti vstala???
inak som bola dnes v Kauflande a nist z letaku uz nemali ma skoro porazilo a este aj trolej sa pokazil a nesiel ziadny lebo prejst po drahe iny nevedel tak sme sa domotali cez dvojo autobusov domov, Sofia uz revala a rukavice vobec nechcela mat. Kupila som mrazeny karfiol (cerstvy stál 60 SK) a nejaku detsku zmes zeleninovu, kukuricu a tie detske chrumky

ja ukladam Sofiu poobede o tretej so zeleznou pravidelnostou inak by sme to mali kadejake

na veceru varim kase, nepouzivam instantne (neviem ich pripravit, paradox 😅 ) takze uz mame ochutnane
pohankovu, prosovu, spaldovu, ovsenu a ryzovu...furt dookola obmienam

ludmilabb
17. feb 2010

kosska tak ides mat pekne dni 😉 😉 😉

zuzkaprofant
17. feb 2010

Ludmila deti nedrzia post 😀

ludmilabb
17. feb 2010

ide byt batoricka 😉

mystery7
17. feb 2010

ludmila a ako och varis s mm alebo s um?

Minule som dala do plena otazku, ale bola len jedna tak opakujem: budete detom od 1 roka davat kravske mlieko, alebo pokracovacie um???

ludmilabb
17. feb 2010

mys vo vode necham napucit, popripade uvarit a potom len dochutim, mlieko nedavam, MM mam malo a ani neviem ake umele mlieko by som mala pouzivat...je ich nejako vela na trhu 😝

mystery7
17. feb 2010

ludmila:to si ma zaujala, aj ja vysksam ktora jej najviac chutila??

ludmilabb
17. feb 2010

v podstate vsetky zje rovnako, musia byt dobre ochutene, teple a nie velke kusky a potom zje vsetko

mimi21
17. feb 2010

mys ja neviem ako s kravskym, som alergicka, sice jej uz teraz obcas dam jogurt, ale len malo, tak ja este neviem...

iinuska
17. feb 2010

mys, ja budem davat asi UM,maly ma ekzem. A mozno budem este kojit 🙂

ladywitch26
17. feb 2010

mys, ja kravske mlieko nejdem davat este, jedine ak zozeniem bezlaktozove. mavali aj u nas v obchode, ale sheila, ona robi objednavky na mlieko mi povedala, ze ho uz neobjedna, lebo v baleni chodi 12ks a kazdy tyzden aj tak 8ks vyhadzovala. aj to sme asi len my kupovali. mne inac vadi laktoza od porodu. predtym to este ako tak uslo, ale teraz si dam napr. len trochu smotany do omacky a do polhodiny krce a uz beham. tak pre istotu nedam ani stanke este. teraz som jej zacala davat jogurty, aj to len kvoli tomu, ze mi odmietala aj to umele, ale uz sa chvalabohu rozjedla.
inak teraz mame taky rezim, ze po zobudeni rano mlieko, samozrejme lyzickou, potom kasu, potom zasa mlieko, potom ide spat, po zobudeni obed, zeleninu, maso,resp. polievku, potom jogurt, potom ide zasa spat, potom ovocie a piskotu, a na veceru bud mlieko alebo kasu zasa.

ludka, ja kupujem malej kase, najradsej ma zo siedmych druhov obilnin, a ak mam pravdu povedat, tak aj mne chuti 😀