Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
27. feb 2010

dobre ranko

Adamko spal v novom prostredi lepsie ako doma.Klop, klop, klop. Len o 23 a o 3 kojenie. Zobudil sa o 6.30. Petko si nadstavil budik na hokej, tak ma zobudil, tak som potom nemohla zaspat. Asi som uz bola vyspata 😵

mimi, ja som este fazulku nedavala.

mystery7
27. feb 2010

dobre ranko,
Internetove obchody su super 😉 staraju sa o svojich zakaznikov
Dm: hlavne je, ze torta je od mamy, zaciatky su tazke. Ked budu at ase deturence 18 budeme profesionalky v peceni tort 😀
Maly ma dnes sopliky, tazko dycha. Zatial som mu dala hypomer do nosteka a uvidime.
Ja mam dnes v plane robit zemlovku, snad to vyjde. A vy co varite??

iinuska
27. feb 2010

my velmi torty nemusime. Okrem toho ja nie som bohvieaka pekarka, tak ja to radsej necham na tie profesionalky. Mys, potom si u teba objednam 😉 😉

mys, snad to ostane len pri soplikoch. Ja musim este Adamka odsavat a ma este stale kaslik. Ale uz je to lepsie

mystery7
27. feb 2010

inuska, kludne si mozes, ale na moju mamu asi nikdy nebudem mat. Ona to ma ako konicka, ale pecie ako profesionalka

iinuska
27. feb 2010

no tak uz mi odisli moji dvaja chlapi na lyzovacku 😢

mimi21
27. feb 2010

tak sedacku uz mame doma, je to lepsie ako sedadlo plota vo formule 😀 😀 😀
akurat ju mm studuje

ja peciem kuracie stehna so zemiakmi 😝 😝 😝

iinuska
27. feb 2010

ja varim paradajkovu polievku a palacinky 😝
Adamkovi masko, zemiacik, mrkvu a cukinu

mimi21
27. feb 2010

iinuska a kam ti isli chlapi lyzovat? do rakuska?
joooj aj ja by som sla 🙂 🙂 🙂

juska3
27. feb 2010

ahojte 🙂
my mame navarene od vcera, cesnacku a pangasiusa, ja ako ryby moc nemusim, ale tato je bez kosti, tak zjem

emode
27. feb 2010

ahoj
ja chcem robit harulku s maskom a spiziky na zajtra ... malu som uz ulozila teraz na doobedny spanok tak sa idem nejako rozhybat ... sofinka bude mat spagety 😀

mimi tak aku ste to nakoniec objednali?

iinus aj ja by som isla lyzovat 😕 a vy ste preco nesli s chlapmi?

co s nacatym dnom?
vcera som si kupila rifle Tom Taylor za 20 Eur 😀 take pjekne som si radost urobila 😀

jamaat
27. feb 2010

Ahojte.

Mimi, tie naše baby sa dohodli. Aj ja som myslela, že bude zase buntošiť, keďže už pred polnocou bola hore prvý krát, tak aj hokej pozrieme a tiež sa zobudila o piatej. A potom ešte do siedmej spala, tak super.

dm, nerob si stresy. Plnka sa zvykne seknúť, ale zvládla si to. No a to vykydnutie torty nemá nič s pečením, to bola náhoda. Ja som na MMA kúpila takú zdobiacu sadu, tak vyskúšam.

emode
27. feb 2010

vy ste akcne v tom peceni, ja som este v zivote tortu nepiekla, zeby som zacala???

iinuska
27. feb 2010

mimi, ano do rakuska

emode, oni isli na cely tyzden.To by bolo dlho. Ale na rok pojdeme uz spolu 🙂

ladywitch26
27. feb 2010

caute zeny, mne ide zasa hlavu roztrhnut ☹ a rano take stavy pri umyvadle, ze som mala fakt dost. v zaludku uz hadam ani kvapka a este dobrych par minut mi ho dvihalo... 😖

mimi21
27. feb 2010

inak aj kodada ma na FB fotky od tej baby, co sme sa tam boli my vcera fotit...
no ved ale potom aj nase uvidite 😉

emode kupili sme tu romerku, je super, je taka robustna, tak to sa mi paci, mam z nej fakt dobry pocit a cena celkom fajn na to ze aka je to draha znacka
a uz sa mi aj vajce podarilo strelit, tiez za dobru cenu...

boooze lady, ti si teda vytrpis chudatko 😔 nech ti to skoro prejde 😉

ladywitch26
27. feb 2010

mimi, a ty uz druhe neplanujes, ked si vajce predala? 😀

ja som dnes skusila stanke zeleninu na pare a ze len na take male kusocky jej to nakrajam, nech sama papa. ale vykaslala sa mi na to. brokolicu vypluvala, pri karfiole sa tvarila kadejako, zemiak tiez nejako nemusela, tak som sa nastvala, zmixovala som jej to, pridala vodu a mala z toho zeleninovu polievku. tu potom sprasila behom par minut. takze zelenina osobitne asi u nas nepojde, jedine ze ju pomiesam. no co, tak jej budem varit polievky a raz za cas jej do zemiakovej kase pridam bud brokolicu alebo nejaku inu zeleninku. maso na kusocky a chlieb si uz sama dava do pusy, ale tu zeleninu, no neviem...

mystery7
27. feb 2010

aj ja chcem skuit kusocky, zacnem mrkvou. Zaujimave, ze Stanke nechutil ani karfiol, ten je sladky.
Zemlovka sa pecie, maly hundre a pofnukava v postielke namiesto spania ☹ ked nezaspi do 14:30 tak ho vezmem vonku do kocika. U nas je sice 8 stupnov, ale fuci a poprchava. To zas bude prechadzka. Mm je nejaky chorlavy ☹

jamaat
27. feb 2010

Ja som Emke dnes dala surový kaleráb. Taký hrubší kúsok, narobila som do neho zárezy, aby sa jej nešmýkalo, a žužlala odušu. A pekne to ošmirglovala tými dva a pol zúbkami. 🙂

ladywitch26
27. feb 2010

jamaat, ja by som si surovy netrufla, stanka si vzdy odvali riadny kusisko, nepozuje poriadne a potom sa tym drhne. to bude asi tym, ze mame 5 zubov 😀 aj chleba jej len tak dva kusky maximalne naraz mozem pred nu vylozit, lebo ona si je schopna vsetko naraz vopchat do pusy a potom ledva zuje a nadrapuje ju.

sirinka
27. feb 2010

caute... 🙂
tak ja torty zasadne od sikovnic...mame tu v senci kamosku co robi pekne potahovane torty...

magdalenka v pohode aj kusky popapa, vsetko dasnami rozzmoli, je to poctivy prezuvavec 😝

emode
27. feb 2010

ja uz olovrat riesim tak, ze jej banan a jablko alebo hrusku pripravim na kusy, take vacsie aby si to mohla chytit a dlavi ... teraz sme prave dojedli cela rodina ... este chcem pozmyvat a puding urobit a mozu aj kamene padat ... mm bol so sofinou von skoro dve hodiny 😀

surovu mrkvu mala sofinka raz a dost ju zapieklo 😖 to bolo jediny krat co som videla ako pri tlaceni normalne aj plakala 😢 minule som skusila varenu a aj karelab vareny ten celkom chutil ...

sssimi
27. feb 2010

Ahojte!
Ja som teda ešte tortu nerobila. Tak maximálne piškótovú 😀

ladywitch26
27. feb 2010

baby, a vasi drobci stravia mrkvu? lebo co som si vsimla, tak stanka ako ju spapa, taka ide von. normalne v plienke cele kusocky. skoro nedotknute.

sssimi
27. feb 2010

Lady ani moja ich dobre netrávi. Tiež ma kúsky v plienke

iinuska
27. feb 2010

dnes je tu tichuuucko.... 😔

ludmilabb
27. feb 2010

ani moja nestravi ked je mrkva vkuse

ja som minule dala Sofii presnidavku Hipp ovocnu jablko-broskyna a broskyni v tom bolo ze az 9% a dokonca som vycitala ze aj mango to obsahovalo no ake prekvapenie

ladywitch26
27. feb 2010

ludka, vsak mango je pochutka, stanka sa za nim ide potrhat. tu nemame take presnidavky z jedneho ovocia, vacsinou mixy troch. stanke strasne chuti jablko-broskyna-mango, alebo jablko-jahoda-cucoriedky.

emode
27. feb 2010

ja milujem mangovy dzus 😅 to mam z dovolenky vo Venezuele 😀 ale tam sme mali vsetko cerstve ... mnam to by som sa ani sofii nebala dat ale tieto chemicky napichane dovozove u nas nic moc 😖 aj banany sa jej snazim bio kupovat som citala ze bezne ich napichaju chemikaliami aby cestou dozreli ...

ludka vo vsetkych vyzivach je gro jablko a to ostatne som videla max 20% obsahu ...

juska3
27. feb 2010

ani ja som este nerobila tortu a rozmyslam, ze by som Ajkovi na prvy rocik dala spravit, aj ked babky sa urcite tiez budu realizovat, ale ja by som chcela taku tortu aj s fotkou, len este musim zistit, ci to niekto v TO robi

ani Alexovi dobre nepotravi mrkva, tiez su kusky v plienke

Ludka, dnes si bola na tej akcii, ze? ako bolo?

emode
27. feb 2010

my nemame kusky mrkvy v plienke mali sme davnejsie ale uz nie ...