Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
28. feb 2010

ahojky, dost ste popisali, citala som na 3 x.

Koncert bol vcera uzasny, Eros robil vselijake srandicky a paradne kruil zadkom 😝 😝 😝 konecne som sa super odreagovala a zabavila 😀 😀

No, k tym nervom. U nas to tiez nie je vzdy sranda, ale snazim sa ovladat a hovorim si, ze ja som tu dospela, ze musim byt rada, ze je zdravy. Nervy pri obliekani, prebalovani, jedeni, mostiky ked nechcel ist do vajca, rev ked mu vezmem sprchu, dialkove, mobil . . . Pozname to vsetky, treba vydrzat a verim, ze bude lepsie.

Vcerajsi den, ako priklad: cez tyzden zaspi v postielke do 15-20min, vcera reval v kuse 40 minut, zaspal a spal 40 minut. Poobede rev 40 minut nezaspal, musela som ho vziat do kocika, tam hudral a krical hodinu (!) a zaspal 40 minut.
Dnes opat o nicom. Mm ma upodozrieva, ze si vymyslam ako spi cez tyzden, lebo vikendy uplne bojkotuje. Nechapem to. 😅

ladywitch26
28. feb 2010

mys, no tak eros ma este aj v jeho veku co ukazat 😀 😀

teraz sa mi stanka zobudila po hodine a pol, no zlaticko moje. inak cez den ju zasa uspavame na fitlopte, ale akonahle ju polozim na vankus a zacnem ju hojdat, tak to vie, ze ma spat, otoci sa nabok, este chvilu sa na mna pozera a tak krasne sa usmieva a potom si aj tvaricku zabori do vankusa a spi. max. 5minut, kym zaspi, potom ju este dalsich 5minut uz len drzim na rukach, pre pripad, ze by sa mi po ceste prebrala a potom ju vlozim do postielky. niekedy sa pri tom aj preberie, ale sa len usmeje a zasa zavrie oci a spi. no zlata je. a vecer mi zaspi pri mne na gauci, to ako kedy, niekedy sa hned pretoci na bok, ale niekedy aj 15minut hlada polohu a pri kazdom novom zvuku sa strhne a pozrie na telku, ze ci jej nahodou nieco neuslo, ale max. pol hodka a tiez spi. no asponze v tomto je zlatucka. aj ked v noci sa teda dost navstavam ku nej, lebo sa stale prevracia a vzdy si prilahne ruku a nevie si ju vytiahnut spod seba, tak zamravci. tak aj 10x musim vstat a prevratit ju, ale spinka dalej.

iinuska
28. feb 2010

ahojte, tak aby mi luto nebolo, tak Adamko je este aj zachripnuty. Boooze, kedy to skonci? ☹

ladywitch26
28. feb 2010

inus, akurat vidim susedu, jej syn ma 3 mesiace, vonku riadna kosa, sice svieti slnko, ale tak okolo nuly bude a ona ho nesie na rukach k autu. tristvrtove nohavice a ponozticky, ale napoly vyvlecene, cize nohy takmer hole. bundicka ziadna, len mikinka. bezne tu tak vidno poobliekane deti a nie su chore skoro vobec. tak sa tak zamyslam, ze ci aj ja stanku nezacnem otuzovat takto, lebo to na slovensku sme asi len nauceny decka naobliekat a potom len vylezu vonku, trochu ich ofukne a uz hned sople a kasel.

iinuska
28. feb 2010

lady, no tak to zase nie 😅 . Je pravda, ze to asi trosku prehanam....hihi

ladywitch26
28. feb 2010

inus, teraz pozeram, druha suseda, jej dcera ma rok a mesiac a tiez vonku bez ciapky. sice aj my chodime viac bez ciapky ako s ciapkou, lebo si ju potvora stale strhava. 😀 ale aspon nohy jej drzim v teple, pancuchy ma vzdy a flisove gate navrch a este hrube ponozky. predsa len sa v tom kociku nehybe velmi, tak sa nema ako zohriat. moja mama ked tu bola v maji, tak len oci otvarala. 15st vonku, ja v mikine, lebo riadne fucalo a v mori dievcatko v letnych satockach, bose nohy, fialove od zimy, lebo more neskutocne ladove, ale tu je to normalka. mama si sem nabrala kratke tricka, ze vsak maj, bude teplo a nakoniec sedela na gauci v deke cely cas zabalena. 😀

ludmilabb
28. feb 2010

ahojte co robite, lenosite??? 😀 😀 😀

ladywitch26
28. feb 2010

ludka, no my napr. tradicne....tyckujeme 😀 😀

ludmilabb
28. feb 2010

lady 😨 pri Stanke ta to ako dlho drzalo?

ladywitch26
28. feb 2010

do 24tt, este si par mesiacov potyckujem... 😝

ludmilabb
28. feb 2010

ach jo to nebude bohviemco ☹ no co uz kedy budes koncit v robote?

ludmilabb
28. feb 2010

dnes je tak horuco a tu sa poriadne slnko opiera som vypla radiator v obyvke a normalne ako som mala cokoladu na stole pri okne tak sa mi kompletko roztopila a celkom fajne mi padlo ked zavial chladnejsi vanok z chodby 😀 😀 😀

ladywitch26
28. feb 2010

ludka, tradicne, na matersku idem v 38tt, ale este mi zostane tyzden dovolenky, takze v 37tt.

ludmilabb
28. feb 2010

ufff to by som asi nevykryla

ladywitch26
28. feb 2010

ludka, no ja tiez neviem, ako to zvladnem, lebo pri stanke som bola na pokladni, cize som stale len sedela, ale teraz som manazer na polotovaroch a tam si nemam kde sadnut za cely den. a dost sa nabeham. no co, asi sa budem viac zasivat v kancliku, kontrolovat faktury, robit objednavky atd.

mystery7
28. feb 2010

veru, nerosovi nebolo poznat vek. Predvadzal sa, robil show, bol uzasnyyyy 😀 😀
Ja sa snazim maleho obliekat normalne, moja mama by ho len babusila a babusila.
U nas dnes doobedu strajk proti spanku. Nakoniec nejako zaspal. Poobede sme vybehli vonku, ale tu je total zamracene, zatiahnute, fucii, vydrzali sme 40 minut, ale potom uz dobre zaspal, spi uz skoro hodinu.

iinuska
28. feb 2010

ahojte, my sme boli vonku, trochen na vzduchu, bolo krasne, Adamko spinkal vyse 2 hodin. No aspon si dobre pospinkal ..V lekarni som mu kupila kalciovy sirup. Snad pomoze 😒

mimi21
28. feb 2010

mys ja som bola na koncert Georga Michaela, ked tu bol a tiez to bolo uzasne, som sa vyblaznila, juj aj teraz by som daco take potrebovala...

my sme boli vonku ale ja som stale uplne brutalne unavena, ked sme sa vratili mala spala, ja som zaspala pred telkou, spala som 3/4hodiny a normalne som sa nevedela prebrat 😝

zuzkaprofant
28. feb 2010

cafte mys super bolo co?

moj maly mi pekne celkom spinka poobede v poslednej dobre zapsinkava mi stale na flaske aj cez den a ked sa mi nahodou popol hodke zobudi zoberem ho ku sebe do postele skrabkam ho hladakam a on zapsinka a ja snim takze som taka vyspata pri nom ze za 😀 😀 mne to teta poradila a mala pravdu ja si pospim stale s malym poobede odychnem si konecne a maly mi dnes tak spinkal do teraz od 16hod 😀 som ho uz nakoniec budila bo by sme spali do rana asi a to este neobedoval bo sme vstali neskoro tak mame jedlo posunute ze taraz obeduje 😀 😀

sssimi
28. feb 2010

Ahojte.
Mys koncert tíško závidím. Eros je moja srdcovečka.

Lady chúďatko to grcanie ti nezávidím. Ja som pri malej nevracala-len 1x a aj to som mala dosť.

Sarah bude mať za necelý mesiac sesterničku. Sa vytešujem 🙂

Mne dnes malá spala len 1x-ale zato potiahla 2,5 hodiny. Aj koláč som stihla upiecť, prádlo povešať aj ako-tak obriadiť...

mystery7
28. feb 2010

zuzka, vy ste ako americania, aj oni maju hlavne jedlo vecer 😉
Kocky, bolo uuuuuzasne, uz som to potrebovala.
Moj maly spal poobede ledva hodinku, zobudil sa s velkym placom. Co uz, aspon, ze zjedol vecernu kasu- polovicnu davku 🙂 obed zase len par lyziciek.
Pocujte a to nehutenstvo spojene so zubami dokedy potrva??

ladywitch26
28. feb 2010

mys, kym nevyjdu zuby.

mimi, george michael je moja srdcovka. teraz je tu pobliz koncert pink, ale netrufam si. ale keby bol napr taky brian adams, tak idem, aj keby som si vrecka na grcky musela so sebou trepat 😀 a to by som mozno aj stanku zobrala, tej len pustim briana adamsa a je z neho hotova

iinuska
28. feb 2010

mzs, pokial sa neprerezu zubky, to je individualne

kosska3003
28. feb 2010

ahojte tak som tu po 4 dnoch bez PC no bolo to fakt dlho hihihi idem vas tak narychlo precitat co tu nove

zuzkaprofant
28. feb 2010

mys ja saom mu prehodila obedik davam mu rano kasu potom mliecko na ktrom zaspinka potom jogurtik alebo tvaroh od hiipp zasee mliecko na ktorom zaspinka obedik okolo 17hod dnes to bolo neskor lebo dlho sme spali a tak teraz o 20hod vase deticky uz spinkaju a mi sme v plnom prude hrania spinkat pojdeme az okolo 22hod a pred tym pojde kasa a mliecko na ktorom zaspinka
moj dako ked sme doma mi neviem inac zapispinkat len na mliecku vonku v pohode aj bez

kolko vazia vase deticky moj ma 9 kg pred par dnami mi mal len 8,8kg co vobec mi nechcel nic papat teraz ako tak ale aj tak malickoaspon ze mleicko v noci pije

mi sme dnes pratali s muzov oblecko a dekoracie a ma asi seklo brutal chrbat ma boli ☹

iinuska
28. feb 2010

zuzka, Adamko ma cca 9300 g. Teda mal pred dvoma tyzdnami, a asi ani velmi nepribral, lebo teraz mi nechce velmi papat, lebo je chorucky ☹
na ten chrbat si si aj dala nieco?

mystery7
28. feb 2010

brian adams, na toho by som tiez isla 😀 😀
Tak to som zvedava - nechutenstvo a zuby. Dnes rano zjedol par lyziciek kase, potom spanok/nespanok, obed par lyziciek, poobede jogurt -skoro cely (!) a vecerna kasa polovicna davka a aj to riedka.

ludmilabb
28. feb 2010

ja by som isla na U2 😀 😀 😀 sa nedozijem 😝

juska3
28. feb 2010

u nas sa este nespi, mm uspava maleho, ale asi to bude na dlhsie, pocujem maleho vykrikovat 😉 dnes toho vela nepojedol, som si myslela, ze mu ide mozno zub a figu, teraz vecer sa mu pustil soplik, uz dvakrat takmer zaspal, ale sa prebral lebo sa mu zle dycha, to bude super noc ☹

zuzkaprofant
28. feb 2010

inus nic ale ma to tam tak boli tlaci akoby nieco bolo zle v chrbtici to mam stym skatul bo som bola v zapale upratovania muz mi vecer nakremuje a rozmasiruje snad pomoze

uz vase babatka chodia?