Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
2. mar 2010

S takým maličkým to vyzerá hrozne, to by som nerobila. Ale čo som sem dávala link na video, kde to robí otec s asi 1 a pol ročným synátorom, tam to už tak zle nevyzeralo. Malý bol vytešený z toho. Väčším deťom sa páčia také blbiny, trebárs chytiť za nohy a krútiť...a tak podobne...ale netreba to preháňať.

dm1
2. mar 2010

nika ano to je super tam to som si vsimla 😵. ani sa nemusia zmensovat a da sa nadstavit kdo ich moze len pozerat

dm1
2. mar 2010
jamaat
2. mar 2010

Pekné sú, ja už som ich na MMA pozerala.

zuzkad
2. mar 2010

ja som potesena z tej stranky novej a dufam, ze sa to zmeni 🙂 🙂

no mne to video nejde spustit a asi je to lepsie, lebo ja by som bola nervna z toho 😝 😝 mne stacilo ked som videla nejeky dokument, kde sikmaci hadzali male babatka ako nase a hadzali ich do takeho jazera z hroznej vysky...to bol nejaky ritual ci co...a ked som videla ako tie deticky plakali a kopali nozickami a rucickami 😢 😢 😢 hroza ...dakujem bohu, ze zijem tu a nie niekde v prdeli., kde robia take hrozne veci 😠 😠 😠

monkap
autor
2. mar 2010

nova verzia modrejstrechy uz funguje dlhsie .... tak zacali prerabat asi aj MK ....

ladywitch26
2. mar 2010

k tomu lietaniu miminiek, tak my tiez lietame so stankou a jej sa to bohovsky paci. ale tak, ze ju chytim popod brusko a hrud a pomaly sa tocime dookola, alebo robime nalety ponad psa. ale hento v tom videu je uz chore. vsak by som sa bala, ze takemu drobcekovi ruku vyklbim, nieto este ked nahodou spadne pri takej manipulacii. choreeee

dannynka
2. mar 2010

jeeejda den tu niesom a ake zmeny sa tu udiali myslim noveho kona ))

Inak baby mam novinku u nas uz chodíííííííme Uz sa mi pekne sam púšta a aj krasne prejde )

dannynka
2. mar 2010

ozaj ohladne lietanie babetiek,veru ani ja som to nedokukala ved sa na to ani pozerat nedalo hroza ako takto mozu zaobcgadzat s detmi ☹ ☹ ☹ ☹

dannynka
2. mar 2010

dm-tie legínky su krasne nebudes si nahodou brat?ze by sme si dali poslat za jedno postovne? 😀

dm1
2. mar 2010

dannynka rozmyslam nad tym... ale mam dost pancusiek tak neviem ci dalsie handry tahat domov 😀

dannynka
2. mar 2010

dm ved mzme vacsie,aj tak budeme musiet na jesen asi kupovat ci ee? 😀

ozaj akurat som dala fotto aktualnu Domiho na FB

http://www.facebook.com/photo.php?pid=195938&id...

mystery7
3. mar 2010

dobre ranko
Ako mu mam poodsavat tie sopliky, aby nechrapcal?? Davam mu do nosteka hypomer, pockam kym zaposobi a potom odsavam. Ale stale mu tam nieco beha. V noci nemoze spat.

ludmilabb
3. mar 2010

ahojte dobre ranko

tak prva 😉 od pol siedmej sme hore tak sme sa uz so vsetkymi hrackami-nehrackami zabavili, vytahovali do stoja

rano kedy davate prvy prikrm? ked niekedy Sofiu kojim o siestej tak potom furt neviem kedy je uz hladna o osmej byva dost zla ale ked jej idem dat jest tak jaci v stolicke takze od hladu to nie je niekedy riadne vymysla....v noci sme sa 3x kojili ale mrncala castejsie to som ju za ruku drzala aby zaspala

ludmilabb
3. mar 2010

tie leginky by som brala 😵

nika lietanie miminek som davala link na FB ze co je to za hroza

mystery7
3. mar 2010

ja davam prvy prikrm hodinu po zobudeni. Aj ked ma v noci uplne vytaha, tak to zje.

Sorry, ale predbehla som ta. Sme hore od 5:44 a hodinu sme v noci buntosili. Chcela som ho dat aj do postielky, ma tam podlozeny vankus, ale taky vreskot spustil, ze koniec.
Chudaci susedia.

jamaat
3. mar 2010

Ahojte, aj my sme zase od šiestej hore. Teda už pred šiestou sa zobudila. Nachovala som ju a potom som si ešte zdriemla polhodinku, kým ju mm mal pri sebe v obývačke. A v noci o tretej som musela sedieť pri postieľke, kým zaspala, nejako sa jej nechcelo.

Emka teraz prvý krát papá, keď ja raňajkujem. Dávam jej rožok alebo také niečo. A to býva cca 8,30.

iinuska
3. mar 2010

dobre ranko

aj my uz buntosime od 6, no kojila som o 5/neratam to predtym/ a uz sa mi nejako nedalo zaspat 😠

ja davam rano okolo 8 rozok alebo chlebik s trosilinkou masla. Ale vela nezje. To ma len tak, ked ja jem, ze pri mne vydrzi v stolicke

zuzkad
3. mar 2010

dobre raanko 🙂 🙂

u nas slniecko zase svieti, tak sa ho chcem nabazit, lebo zase sa ma ochladit na nejake 3C 😖 😖 cize dnes po poobednajsom spanku ideme von a uzijeme si ho este kym je 😉 😉

ja som hore od siestej dnes, ale nie zeby ma maly zobudil, ten spinkal do 8,15 len ja som sa zobudila na moje cudne sny co som mala a potom som nemohla zaspat, lebo straaasne mi trebalo ist na vecko cikat...mala som pocit, ze mi mechur praskne tak som po spickach isla aby som ho nezobudila a uz som nechcela behat hore dole, tak som si kavu dala troska popozerala von oknom slniecko ...

strasne smutim za morom, ze ani tento rok nepojdem...lebo sa to neda financne este a ani sa necitim ist s malym ...a zbytocne kocik tahat, plienky, mlieko atd...radsej pockame o rok a to uz bude mat cez dva roky...cize kocik uz nebude treba, plienky duuuufam, ze tiez nie 😝 😝 ved to uz bude velky skoro 2,5 rocny chlapisko 😉 😉 😉

iinuska
3. mar 2010

mys, ved to robis dobre. Aj to tak robim. A nasivin alebo nieco mu uz potom nedavas?

iinuska
3. mar 2010

zuzka, ty si taka nasa rosnicka. Pekne hlasis ake je pocasie 😎

zuzkad
3. mar 2010

iinus ja som strasne zatazena na pekne pocasie, tak mam prehlad 😀 😀 inak neuveris, ale na PC mam nainstalovanu meteorologicku stanicu a tam mi dooost dobre ukazuje pocasie ake bude a ak zacne u nas prsat, hned mi nabehne aj znak dazdu, ak zacne snezit hned mi nabehnu vlocky atd 😉 😉 cize si presne sledujem ako bude ...v robote ked bolo horuco som nabehla v dlhych nohaviciach a smiali sa mi, ze ci mi je zima, tak som im povedala, ze moja met. stanica ukazuje,ze sa ochladi a bude prsat...a na koniec tak aj bolo 😀 😀 kocky v satickach zmokli a bolo im chladno a ja som bola spokojna 😉 😉 od vtedy sa ma pytali ako bude 😀 😀 😀 😀

nooo maly moj objavil skrinu, tak kazdu chvilku mam vyhadzane veci a ja si ich musim skladat a upratovat...tolko som si skrinu neupratovala ani ked som bola mala 😝 😝 😝 radost 😀 😀

ludmilabb
3. mar 2010

my ked ranajkujeme cca o pol osmej tak jej tiez dam trosku korky aby nezavidela lebo ako ona ocami hypnotizuje to je sila 😀 a potom o pol deviatej, deviatej jej davam ovocie (surove jablko s vyzivou)
a teraz mi zaspala pri kojeni to sa mi nestalo ani nepamatam a ja zvyknuta ze kym ju uspim v satke si pripravim veci, Caro s mliekom spravim a teraz prd, nic nemam nachystane a to chcem ist do obchodu takze v pyzame som a cakam kedy vstane

zuzkad to mas fajny prehlad ked rovno v compe vidis aktualne pocko

iinuska
3. mar 2010

no, za nami je uz prvy polhodinovy spanok. Rozmyslam, ze skusim dat Adamkovi surove jablcko...

mimi21
3. mar 2010

mys podla mna urob ako aj iinuska pise - aj ja tak robim
najprv morsky sprej, pockam, odsajem a potom este kvapnem detsky nasivin, lebo ten aj pomaha zmensit opuch v nosteku
ale ten mozes max 7 dni pouzivat a len 3krat denne - ja zvyknem kvapkat hlavne pred spanim, nech sa vyspi chudatko...

zuzkaprofant
3. mar 2010

cafte ako mate mi sme spinkali od 20hod sko ro do teraz 😀 jasne ze v noci sa mi maly zobudil vypil mliecko a spal dalej tak som rada lebo ma super naladicku len sa usmieva a vykecava som rada ze sa dobre vyspinkal

ladywitch26
3. mar 2010

caute zeny, tak stanka od siestej hore, ale este si pol hodinu hrala divadielko s plysakmi v postielke. a dnes ma diskotekovu naladu. este v postielke si pustala kolotoc a potom ju muz zobral dolu a pustil jej bryana adamsa. o dve hodky dosiel zufaly, ze to nase dieta je jak na baterky, ze cele dve hodiny v kuse tancuje. ale potom mu uz v sedacke pri krmeni zalamovala 😀
ja neviem,ci mi pomohlo, ze som si dlhsie pospala, ale dnes mi nie je az tak zle, ako mi bolo vcera. dokonca aj ranne zvracanie som vybavila celkom rychlo. super, lebo ked sa stanka zobudi, chceme skocit do toho materskeho centra, neboli sme dva tyzdne.

zuzka, ty si ozaj ako rosnicka 😀 ale neviem, mne by tu bola meteorologicka stanica asi na dve veci, lebo hlavne v lete sa tu meni pocasie kazdu pol hodinu. to niekedy aj 10x cez den sprchne, ale taky ze riadny lejak a potom zasa prazi slnko.ja uz potom radsej mrknem zabery z druzice, ci su dookola nejake mraky nad irskom. alebo mrknem susede na dvor, ci vyvesila pradlo. lebo to je ako magnet na dazd. akonahle ho da vonku susit, tak do hodiny prsi 😀 😀

ludmilabb
3. mar 2010

lady a Stanka trsa v chodulke? 😀 no aspon sa sama prebavi a 2 hodky to je slusny vykon 😉

iinuska
3. mar 2010

lady, my zase ked umyjeme auto, tak hned prsi 😀 Tak to je fajn, ze ti je lepsie. Len nech to tak vydrzi 😉

mimi21
3. mar 2010

aj Nina vkuse tancuje, uz aj spieva pri tom, teda robi a-aaaa-aaa-aaa-a 😀 😀 😀

teda si lady viem zivo predstavit ako pri tom stanka vyzera 😵 😵 😵