Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
10. mar 2010

zuzka, no potesi, a teraz si zober, ze uz kopu ludi spi a kolko ich dezorientovanych povyskakovalo z posteli, ze co sa deje....

ladywitch26
10. mar 2010

http://www.toys.ie/3-G-BUGGY-BOARD-BLACK-!C0841...
toto som minule videla jednej mamicke pripevnene ku kociku. mozno ani nekupim kocik pre dve deti, ale len toto. stanka chce byt aj tak stale na nohach a na tomto ked nebude uz vladat, tak sa len postavi a bude sa viezt.

zuzkad
10. mar 2010

lady ved to..presne moja svokra 😀 😀 ta hned letela do okna, ze dom vybuchol...strasne sme sa vystrasili, len Nicolas kludas sa rehoce este teraz v postielke...on to neriesi 😀 😀
ale fakt neprijemne to bolo...a podla mna by mali taketo veci davat vediet...lebo naozaj to bola rana strasna...

zuzkad
10. mar 2010

lady toto som videla aj u nas a dokonca aj kamoska to mala a je to podla mna velmi sikovna vec 😉 😉

ja spekulujem nad kupou tohto...ma niekto skusenosti ?? http://www.babytrend.sk/fisherprice-hudobne-cho...

ladywitch26
10. mar 2010

http://www.argos.ie/static/Product/catalogId/15...

zuzka, my mame toto a stanka je z toho hotova. tie kolieska idu tazsie, takze za tym pekne stiha, neuteka jej to a aj v predu tie tlacitka kadejako hraju, rozpravaju, tak sa mi pol dna pri tom prebavi. aj ked hlavne to chodenie vyhrava. a da sa to vyuzit aj neskor, proste ten klavirik moze mat aj do dvoch rokov. takze fakt odporucam

zuzkad
10. mar 2010

lady paraaada...ake to je lacne na tej stranke 😕 😕 😕 😕 ja som nasla asi najlacnejsie za 47€ 😕 😕 😠 😠 maly sa snazi teraz opierat sa o vsetko a chodit...ale bojim sa, kedze auticko co ma je nestabilne a chcela by som take nieco kupit...tak si ma potesila, ze si spokojna s tym...pises teda, ze je to stabilne ?? troska som sa bala, ze to bude take menej bezpecne 😖 😖

ladywitch26
10. mar 2010

praveze ja som tiez rozmyslala nad nejakym odrazacim autickom,ale vsetkym tie kolieska doslova letia a na tej plavajucej doma by si na tom tak akurat hlavu rozbila. ale toto sme si najskor vyskusali v materskom centre, tam je palubovka nalestena, je to vlastne v telocvicni a pekne pomaly s tym chodila, resp. ku koncu uz dost rychlo, ale to zalezi, ako silno do toho tlaci, same od seba to neleti. a tie kolieska su tazsie, cize to ma fakt stabilitu dobru, len tak sa to neprevrhne, az ked sa celou vahou za to zavesi. a ta predna biela cast sa da odopnut, tak ju jej davam na hranie aj do postielky. tam si brnka na klaviri a mne na nervy 😀

ladywitch26
10. mar 2010

idem ja uz zalomit, zajtra do roboty a taaaak sa mi nechce....uz nech idem zasa na matersku... 😀

nikanika28
11. mar 2010

Dobre ranko...
prvaaaaa ???? 😕 😕 A kdeze ste, co?
Mna dnes rano skoro vykotilo ked som sa pozrela von oknom....vsetko biele a este k tomu riadna chumelica 🙄 🙄 🙄 . Je to tak tazko pochopitelene????? JA CHCEM JAAAAAAAAAAAAAAR 😝

jamaat
11. mar 2010

Druhá. Dobré ráno.

Ženy, veď ešte len marec začal a vy už chcete jar. Ak sa aj oteplí, tak to bude také nijaké mokré, zablatené, hnusné a bude to trvať 2 mesiace. Radšej nech ešte mesiac mrzne a bielo je a potom rýchlo nech príde jar.

jamaat
11. mar 2010

No super, Deny začal grcať krvavú penu, takže s ním idem k veterinárovi. ☹

ladywitch26
11. mar 2010

juuuj, jani, dufam, ze nic vazne 😒

ja zas prasim do roboty a nechce sa mi... ☹

mimi21
11. mar 2010

ahojte
Jani nio snad bude deny OK, chudacik maly 😔
ja som psov velmi nemala rada ale ko som zacala chodit s mm oni mali francuzskeho buldocka, tak odvtedy celkom psy mozem a ked zomrel tak som plakalaaaaaaaaaaa, strasneeeeeeeeee

zuzkad
11. mar 2010

ahojte babulky,

noo ja som dnes pekne potiahla do osmej, lebo o siestej sa maly zobudil, nakrmila som ho a potiahol este do osmej..tak celkom dobry spanok sme maly 😉 😉

ja sa pripajam k nemilovnikom snehu 😠 😠 😠 😠 ...sneh je krasny na horach, ale urcite nie v BA kde je len na ostaru a tento rok ho bolo az moooooc ...cize som az znechutena, ked som videla ten sneh rano v BA 😠 😠 😠 noo moja meteor. stanica opat nesklamala...ukazovala mi sneh na stvrtok a potvrdilo sa 😢 😢 😢 ja celkovo zimu nemam rada...ja by som prijala zit v krajine, kde maju aj cez zimu teplo..ja ani zimne sporty nemusim...resp. nesportujem cez zimu, cize vooobec by mi sneh a mraz nechybal 😝 😝 😝 ..ale mne od narodenia hovoria, ze ja som exotikus clovek, ze ja patrim k moru a k slniecku 😎 😎 😎 😎 to je mojeeee 🙂 🙂 🙂 🙂

Jani aj mne vcera psik sabloval...dva krat penu, ale na stastie len normalnu -. zltu...ale kamoske takto vracal pes krv a mal zapichnutu kost v creve ☹ ☹ ☹ drzim paste

mystery7
11. mar 2010

dobre ranko,
U nas otrasna noc. Ani neviem kedy som maleho vzala do postele, o 02:30 som sa zobudila a chcela som ho dat do postielky. Samozrejme ze sa prebudil a bol hodinu hore. Vyreval sa v postielke a potom vystrajal medzi nami. Neviem kedy zaspal, ale ja som sa este nadranom prebrala a on spal s hlavou na mojom bruchu 😅
Potom vstal uz o 6:10, ale ja som sa prebrala az o 7:00 dovtedy vystraal v posteli pri mne. Nasiel dialkove a zapol nam telku 😝
Teraz brutalne nervaci v postielke. Zaspal na 5-10 minut, nejako sa prebral a taky vreskot je tu 🙄

mystery7
11. mar 2010

nikde nikto :-\
Maly este stale nervaci. Prave dnes robi vsetko naopak. Asi ma senzor a vie, kedy je to najnevhodnejsie. Na poobede sme dohodnuti so svokrou, tak sa rozhodol, ze to bude podla jeho rezie. Raz ma trafi 🙄

mimi21
11. mar 2010

mys ja som tu, bola som malu ulozit, podarilo sa 🙂
do rana sa jej urobil taky fliacik na tvari, taka cervena krupica pod ockom, vedla nosteka 😒 akurat ked zajtra ma byt za peknu ked ideme na tu svadbu 😅

kosska3003
11. mar 2010

ahojte tak mi noc jedna s tych lepsich ale teraz mi tu mrni popod nos joj a to ma boli hlava ako kona aj hrdlo ma boli no super

jamaat
11. mar 2010

No už sme doma. Bolo to len trochu zafarbené, najskôr som si nebola istá, či to nie je len od krmiva zafarbené, ale nebolo. On má od malička problém so žalúdkom, berie na to aj tabletky. Teraz sme vyfasovali iné a že keď sa to nezlepší, máme prísť. A vraj to môže byť potravinová alergia, tak vraj diétne žrádlo a super extra kvalitné. No iste, a ja sa nedoplatím.

mys, ty Mirka dáš do postieľky a necháš ho, nech zaspí sám?

mimi21
11. mar 2010

jamaat tak ty mas vlastne 3 deti, jaj no a s mm 4 🤐
😀 😀 😀
no ale nastastie je Deny OK 😉

jamaat
11. mar 2010

mimi, môj chlap je natoľko sebestačný, že ho za ďalšie dieťa nepovažujem. Aj preto som s ním 🙂

dm1
11. mar 2010

hlasim sa totalne nevyspata.... maly mal rano o 1 teplotu 38 tak som dala nurofen. bol dlho hore nie a nie spat tak som mm poslala do vedlajsiej izby nech sa aspon on vyspi. zaspali sme okolo 3. uz o 4 bol hore potom este 6 a o 7 uz sme vstavali.... ale rano uz teplotu nemal

chuda moje len neviem ci teplota bola z ockovania lebo som mu rano nasla po 4m konecne zubok a vypada ze sa aj dalsie tlacia von tak to mohol mat aj z toho

mimi21
11. mar 2010

jamaat tak to si potom stastny zena, ticho zavidim 😉

jamaat
11. mar 2010

Žienky, viete mi vysvetliť toto - robia to aj vám niektoré detváky: Chovám Emku jogurtom, ktorý jej chutí. Pekne papá. Zrazu ako keby ju ihlou pichol, začne ryčať. Nechce jesť, len ryčí. Už som pozerala, či si niekde v stoličke niečo nepricvikáva, ale nie. Potom sa ukľudní, zase začne jesť a po chvíli to isté. Rykot taký, že mi ide hlava prasknúť. Nie je to zúrivé, aj slzy jej idú. No nechápem. Robieva to častejšie.
Žeby ju až tak zuby a ďasná boleli? Ale tak z ničoho nič? Teraz som ju dala na deku po jedení, vzápätí stíchla a hrá sa. To už ju nebolia? Proste toto je nad môj pochop.

sirinka
11. mar 2010

cafte po dlhsej dobe.... 😀

zuzkad no ktovie ci to odtlakovanie bolo planovane 😉 asi preto vas nestihli upozornit...

lady na tom boarde ti male dieta asi nevydrzi dlho stat...

sirinka
11. mar 2010

jamaat tak nech sa havovi rychlo polepsi...

jamaat
11. mar 2010

siri, ďakujem.

To odtlakovanie sa robieva pravidelne. Bolo raz o tom aj v správach, tiež ľudia vystrašení a bol to tento istý výbuch.

sirinka
11. mar 2010

nasej magdalenke chudatku vcera totalne vystipalo ritku aj pisulku, zrejme z mojej kelovej polievky....ani len osprachovat si to nechcela dat, co ju to tak bolelo ☹ ...tak sme nasadili imazol...
jamaat jasne... 🙂 ved aj tie plamene z kominov su v pohode....

dm1
11. mar 2010

tiez si myslim ze na tom skejtiku dieta dlho nevydrzi. mozno starsie ale vysvetli dietatu do 2 rokov ze nesmie vystupit za jazdy... by som sa bala ze zrazu da nozku dole a spadne mi pod kocik. Po dubnici chodi jedna mamina a ta ma ku klasickemu kociku primontovane na boku taku sedacku normalne s bezpec.pasmi to sa mi paci musim sa jej opytat kde to splasila 😉

tiez si myslim ze planovane odtlakovanie sa mohlo aj v inu hodinu robit.... asi to doplanovali dodatocne 😅

sirinka
11. mar 2010

dm http://www.prenasedeti.sk/obchod/cid/8/category...
tie pridavne sedadla su podla mna lepsie pre mensie deticky...poznam tu v senci dve maminy, co mali ten skejtik dokonca so sedackou, predavali to v kike a aj sa tie starsie deti chceli vozit hore na kociku...