Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
11. mar 2010

Lady to nemas vela kg neboj pri 2 detoch taka budes ako prutik 😀

zuzkad
11. mar 2010

kosska neuveris, ale aj mna boli hrdlo 😀 😀 😀 nemame rovnaku diagnozu ?? ale hlava ma uz prestava boliet...pila som veela vody a to mi pomaha na hlavu 😉 😉 ale hrdlo ma zacalo teraz na vecer boliet pri prehltani citim ako ma boli a mam aj zdurene mandle 😝 😝 😝 dufam, ze to nie je choroba 😝 😝

lady ved toooo, ja navarim mile rada kazdy den nieco a aj upeciem...mna to bavi ...ale nejak uz neviem co varit ...kazdy den spekulovat nad tym ma uz stve 😠 😠 zatial cerpam inspiraciu tu http://www.mimibazar.sk/recepty.php a aj co ma dadka stranku "couvarit" ale najhorsie je, ze moj chlop je dooost priebercivy a hocico nema rad a ja zas odmietam smazene jest tak musim hladat strednu cestu 😝 😝 😝

Ozaj lady chcela som sa opytat, ci si este nepozerala tie moje datumy narodenia 😅 😅 😅

ladywitch26
11. mar 2010

zuzi, pozerala, mam tu asi 8 datumov rozobratych, len sa neviem prinutit to napisat, lebo to je tak na pol hodky jeden a viac.a ked uz zacnem pisat, tak od toho najlepsie neodbiehat, lebo potom zabudnem polovicu veci, co som chcela.

a nesadol mi akosi jogurt, takze asi si idem grcnut... 😝 😝

kosska3003
11. mar 2010

zuzkad no neviem neviem co je vo vzduchu hihihi

zuzkad
11. mar 2010

kosska si mi asi poslala bacil cez MK 😀 😀 alebo ja tebe ?? 😀 😀 hlavne aby sme boli ok 😉 😉

lady aj som si myslela, ze mas toho asi viaac ..ja som sa len pripomenut chcela 😉 😉 noo nezavidim ti tie tvoje stavy tehu..ja na stastie som v tehu nemala take problemy...prve 3 mesiace mi byvalo zle a vela veci som ani citit nemohla, ale nevracala som ani raz tusim 😝 😝 len som nemala na nic chut a potom by som zas pojedla asi vsetko co som videla a hlavne cerstve klobasy, ked som ich zacitila 😝 😝 😝 musela som si kusok dat, lebo som doslova slintala 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

emode
11. mar 2010

Ahojte, pekny vecer 😀
zuzkad a kosska dufam, ze nic vazne a budete skoro fit ...
ja som rano bola cvicit, potom este vybavovat s mm nejake veci v meste, a poobede doma ale sofia mala totalne nervny den, poobedne spanie v postielke sa nekonalo, revala skoro hodinu tak som to vzdala a potom nam v aute odkvacla na nakupoch, samozrejme ...

a dnes som bola zajednat od septembra sukromne jaslicky 😀 😀 😀 bolo tam tak krasne, deticky ale spali a sofia tam zacala ziapat lebo sme odchadzali a jej sa este nechcelo ... si myslela, ze je v MC ...

no a ak do nedele nepride mrcha, robim test 😕 😕 😕

emode
11. mar 2010

😅 kde nik tu nik ... spite uz asi vsetky

ladywitch26
11. mar 2010

emode, zeby dobre spravy 😀 😀 😀

emode
11. mar 2010

no lady, zatial ani nerozmyslam, ci dobre alebo zle 😝 ale s mrchou je to tiez tak, kde nic tu nic ...

jamaat
11. mar 2010

emode, no teda! 😅

jamaat
12. mar 2010

No teda! Prvá! 🙂

mimi21
12. mar 2010

dobre ranko
emode 😵 😵 😵

ja som vas vcera trochu zanedbavala, boli sme plavat a vecer bol mm v BB zapijat kamosovho syna, tak som bola sama,ale zavolala som si kolegyne tak stiahli 3 flase cerveneho a sedeli u mna do pol1

no uz mam doma aj svadobne kolace. ale nic moc 😝

jamaat
12. mar 2010

Teraz pozerám naboku reklamu, aký Kondomshop sa tu objavil. 😀

emode
12. mar 2010

ahojte a dobre ranko 😀

mimi tak podarena akcia 😀 my ideme teraz plavat ale ak tam bude zima ako naposledy, tak neviem, asi ani do bazena nevlezieme 😖

jamaat to nie je ... no teda, ale no beda 😝

emode
12. mar 2010

jamaat provokujes??? 😀

jamaat
12. mar 2010

emode, už si si do rána rozmyslela, že no beda? 🙂 ...........Nem boj, dobre bude aj tak, aj onak.

mimi21
12. mar 2010

inak baby v DMke maju za super cenu vlhcene utierky pampers, aj tie biele sensitive a j active fresh - 6kusov za 8,5e
my sme si ich s kamoskou kupili na polovicu, takze 3 kusy za 4,30e 😉

zuzkad
12. mar 2010

dobre ranko...

od rana mame vzruso..maly mrnkal v noci stale kazdu hodinu, ale nie zeby mal nejaky problem shladom smadom ci zubkom..nic take on len proste cestoval pocas spanku v postielke a ked ho zabrzdilo celo postielky tak sa jedoval, ze nemoze cestovat dalej, tak v polospanku som vstavala k nemu, posuvala ho, dala mu cajik a dudlik a spali sme asi dalsiu hodku kym nedocestoval znova a tak to islo celuuu noc 😝 😝 😝 a od siestej nam krical v postielke a pytal sa k nam tak sme mali budicek...ja som bola taka unavena, ze som ani oci nevedela otvori 😔 😔 😔 no radost...potom moj Peto zobral maleho a isiel s nim z izby von, tak som este zadriemala na pol hodku, ale rozbila sa nam miska na vodu pre psika tak som sa zlakla, ze nieco s malym, ze som vyletela z postele a uz som bola aj prebrata... 😀 😀 😀 😝 😝 😝

dnes ma za malym prist sesternicka tak budu u nas a potom ideme von a aj do mekaca troska nezdrave jedlo si dat 😅 😅 😅

iinuska
12. mar 2010

ahojte

Adamko mi len teraz zaspinkal, boli sme u doktorky, lebo od vcera je zachripnuty, a ani ta vyrazka neustupila, tak vraj ma teda tu siestu chorobu, ako som si myslela. No ale to zachripnute sa mi nepacilo, tak som s nim radsej isla. No, ze to moze byt nejaky virus, robila mu aj CRP, to bolo OK. Ale za ked to zachripnutie neprejde, tak buduci tyzden mame prist. Tak teraz mame davat kalciovy sirup.Tak co sa doteraz drzal, a nebol chory, tak teraz si to fakt "uzivame" ☹

tu sa to nejako zacina rozbiehat s tymi babetkami. Dm uz okukava kocik, emode..... 😀

iinuska
12. mar 2010

baby, tak teraz som sa musela zasmiat. Vyberam z pracky a manzelove ponozky budu za par mesiacov dobre Adamkovi. To boli take riadne hrube, ani neviem z coho, a mal ich take oblubene, ked chodil v zime von. Vzdy hovorieval, ze ake teplucke. No tak to som tomu dala 😀 😀 😀

mystery7
12. mar 2010

ahijky,
Tak moj fesak reziruje dalej. Dnes ziadny doobedny spanok. Kolkym uz spia deti len 1 x denne??
Veselo sa po mne vala a hracky ignoruje 🙄

Tu napadal kopec snehu, tak neidem sa vonku brodit, snad az poobede.

jamaat
12. mar 2010

Nás ten sneh nejako obchádza, len poprášené je. A ja by som práveže prijala, keby napadol riadne a zakryl to blato na lúkach. Lebo hromžím každý deň, keď so psom von ideme.

Zase neviem, čo variť! A už by aj bol najvyšší čas. 😕

juska3
12. mar 2010

ahojte,
mys, my sme mali take obdobie, ze spaval len 1x denne, teraz zase spava 2x dokonca si aj dlhsie pospi, vcera spal 1,5hodiny a predvcerom 2,5 hodky, co sa daaavno nestalo a poobede si pospi este hodinu, niekedy len pol

zuzkad
12. mar 2010

tak uz aj u nas sa zaspinkalo...aj som spekulovala, ze si pospim aj ja, ale to by som nic neurobila 😝 😝 tak spekulujem nad druhou kavou aby som sa rozbehla...uvidim 😉 😉

maly mi chodi spavat dva krat za den..niekedy aj 3x za den ,,,podla toho kedy ma prvy spanok od ranneho zobudenia...teraz mi zaspinkal tak pocitam, ze druhy spanok bude okolo 16,30 a keby isiel teraz skor spat tak stihne spat este aj okolo 14 hodiny a potom okolo 18 hodiny, ale 3x za den spava viacmenej ked kocikujeme 😉 😉 😉

nooo tu aj nasnezilo a aj sa roztopilo, tak som sa potesila.. a na vikend ma byt az 6-9C tak sa tesiiiim lebo mozno bude aj na nejaky prijemny vylet pocasie 😅 😅

jamaat
12. mar 2010

Táto má krásne šaty v aukciách. Aj nedávno sme s Monikou jedny obdivovali. http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1893379

mystery7
12. mar 2010

no tak moj zaspal az teraz o 13 🙄 na nervy. Som zvedava dokedy potiahne. Dnes ma az sokoval, lebo v utorok/stredu spal po 2hodky.
Dnes som nevarila, mala som este pirohy od svokry 😝
Cez vikend budem robit nieco z kyslej kapusty, paradajkovu polievku. Tiez mrknem nejaky receptik na mmb 🙂

kackabrcka
12. mar 2010

kocky aj vy mate take akcne deticky 😅 moja odkedy stoji nic ine nerobi len by stala a otvara mi zasuvky, vyhadzuje veci.. spava od 19,00 do 04,00 potom dostane mliecko a spi do 07,00.. mam ju problem dostat do postielky okolo obeda.. dnes zaspala az o 13,00 😠 vcera spala 2x20min. a hotovo 😖

mystery7
12. mar 2010

no, mojho najviac zaujima zaclona, radiator, vazicky a obraz na stene 🙄
A odkedy stoji uz vobec neposedi, nepolezi len stat a stat. Vsade, aj na guci, aj po mne sa stvera na nohy 😅

iinuska
12. mar 2010

tak nakoniec som si to s tym golfacom rozmyslela, objednala som tento. Ale za lepsiu cenu http://www.prebabo.sk/Golfače/City-Link-2/flypa...

Adamka zaujimaju sufliky, kabliky, crepniky, zaluzie, vysavac. Dnes Petko vysaval, tak Adamko mal aspon 15 min zabavu. Stale chodil za nim, a "pomahal" 😀

jamaat
12. mar 2010

Emku tiež vysávanie ohromne zaujíma, ona však nepomáha. Dôležito si sadne, zloží ruky do lona, múdro sa tvári a kontroluje. 🙂

iinuska, tento je veľmi podobný mojej Camke. Ale má krajšie farby na výber. A na tom veľkom obrázku je nakliknuté vajíčko, či čo? (Mňa tá Camka vyšla aj s poštovným 60eur)