Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
22. mar 2010

Zuzka ja uz som moje skontrolovala🙂))

mimi21
22. mar 2010

zuzka no podla mna na tom nieco moze byt pravdy, lebo orchidea je tropická rastlina
ale podla mna by to mala jamaat este zhodnotit, ona ma taky realisticky pohlad na svet 😉

normalne mam chut vsetky orchidee vyhodit 😝

sssimi
22. mar 2010

Alelujááááá konečne frčím 😀

sssimi
22. mar 2010

Zuzka až ma striaslo s tou orchideou.... ja zatiaľ žiadnu nemám, ale asi ani mať nebudem 😀

Sarah má 4tý zub vonku.

A čo chvíľa pustia domov aj švagrinku s chiarkou, tak sa tešíme.

mimi21
22. mar 2010

no a este ludka je odbornicka na pavuky, tak aj ona by sa nam k tomu mala vyjadrit 😅

no my stale len tie dva zuby a dalsie v nedohladne 😕

mystery7
22. mar 2010

jamaat: nestras, nie z postielky, ale z postele skocil 😉

Ja som moju orchideu uz aj presadila 😅 ale ako si tam moze ta tarantula robit hniezdo, ved ked davaju orchidei do kvetinacov musia ich kontrolovat, ci???? 😅 keby to bola pravda, tak koniec, dufam, ze je to len hoax

Zuzkaprofant: to s tymi radami mam aj ja najradsej. A kde idete najprv?? Ke, alebo Bj???

mystery7
22. mar 2010

kde ste vsetky?? Nedaju sa mi tu pripajat fotky ☹

mimi21
22. mar 2010

mys ja som tu, cakam kto sa tu objavi...
mm pozera hokej, tak ja surfujem

nikanika28
22. mar 2010

ahojte...aj ja som tu 🙂 . Ten mail koluje aj u nas uz 😀 . A pozeram Panelak...

zuzkaprofant
22. mar 2010

mys ideme na 3 dni do ke a tak koncom tt do bj a tam budem vysett lebo si idem robit skusobne jazdy v autoskole idem sa odznova ucit jazdid tak sa ohlasim 🙂

nikanika28
22. mar 2010

Dnes sa Lukasko naucil bicyklovat bez pomocnych koliecok 😵 😵 ...parkrat capol a narazil do stlpa 😅 ...ale inac ok . A Klarka pokracuje nadalej v nepapani....Tak za cely den mala rano kasu - asi zo 100ml vody, na obed asi lyzicka, mlieko nechcela, olovrant nic- okrem troch lyziciek bananu a zopar kukuricnych sulcov a vecera kasa asi zo 120ml vody a 30ml mlieka... 😨 tak ziadna slava teda....

kosska3003
22. mar 2010

ahojte tak konecne som sa sem dostala a vas docitala dnes bolo nadherne rano zamracene ale na obed vyslo slnko tak sme boli vonku a potom na plavani mala sa vyblaznila a teraz uz spi pol hodiny

ja pestujem orchidee ale ja ich nepolievam ale na hodinu raz za tyzden namocim cely kvetinac pod vodu tak hadam aj tarantulu by som utopila 😀 😀 😀 😀

mystery7
22. mar 2010

zuzkaprofant: ked budes v ke, tak sa tiez ozvi. my tiez budeme tu aj tu 🙂

zuzkaprofant
22. mar 2010

jasne berem nottbook tak sa stale na dakoho pripojim 😀 😀 a ked budem v ke budem vkuse v centre mesta na kavickach tak dobehnes🙂 Lebo inac budeme na podhradovej a to je tam nuda tak sa chcem poflakovat snad aj pocasie bude krasne a maly zboznuje chodit po kavickach 😀 😀

ludmilabb
22. mar 2010

ahojte tak k tej tarantule, hmm skor si viem predstavit mensie pavuciky ako tarantule cestovatelky....
ale ze orchidey piskaju to nechapem, je pravda ze pavuky si spravia komorku v ktorej su ukryte a na povrchu maju potiahnute signalne vlakna, ktore ked po nich prebehne nejaky hmyz sa akoby rozbrnkaju a pavuk vyraza na lov...a tarantuly nepiskaju teda nemam o tom vedomost aj ked ja sa vtackarmi nezaoberam su to pre mna prilisne exoty 😀

ludmilabb
22. mar 2010

kosska ver tomu ze neutopila 😀 😀 😀

mimi21
22. mar 2010

inac ja prave periem fusak, snead ho uz nebudem potrebovat... 😅

ludmilabb
22. mar 2010

ja som dnes mala malu vo fusaku bez nanoznika ale nechcela v nom byt, teda v kociku nechcela byt tak som ju mala na rukach
a nebola ani nababusena aspon podla mna 😝

kosska3003
22. mar 2010

ludka tak dik hihihi
aj ja uz chcem dat fusak prec tak uvidime zatial som ju v nom mala ale uz je teplo nan

iinuska
22. mar 2010

ahojte
my sme stravili cele poobede v obchodoch, Adamko bol zlatucky, spokojny v golfaci prvy krat. Doteraz sme ho testovali len doma 😀

nika, tak Lukasko je sikovny 😉 . Ked sa Adamkovi prerzavali prve zubky, tak tiez vela nechcel papat.

jamaat
22. mar 2010

Tak komando v skafandroch na tarantulu? Hmm...no možno to bola tarantula z vesmíru a aj ufo mala v tej orchidei 😀 .........To bude nejaká blbosť. Ľudia chovajú doma tarantuly a žiadne komandá nebehajú, keď aj utečie. Možno by tak nejakého odborníka a pestovateľa tarantúl poslali, aby ju odchytil aj s kvetom. A ten by tiež asi nemal skafander 🙂

Heej, to som videla raz dokumentárny film, ako teta z vane spláchla pavúka do odtoku a celá spokojná si potom napustila vodu a čvachtala sa. No a potom ukázali, že pavúčik celý spokojný čakal ani 10cm od jej nohy, kedy bude môcť zase vyjsť. 🙂

mys, ja že z postieľky! Lebo Emka mi vyliezla z postieľky. Pády z postele už ani neberiem ako niečo super extra zvláštne 🙂

mystery7
22. mar 2010

zuzkaprofant: my sme na hlavnej skoro kazdy den 🙂 skoda, ze este nebudu zahradky

jamaat
22. mar 2010

Baby, načo fusaky? Veď bolo 20 stupňov! Emka len v golfáči - pančuchy, teplejšie nohavice, chlpatkový sveter a tenká čapica. Aj tak som mala pocit, že sa potí.

mimi21
22. mar 2010

aj my sme dnes boli u dokiny len v chlpatkovej mikine, a tiez mam pocit ze stacilo...
ale musim este nejaku jarnu capicu dokupit...nejaku neutrlnu farbu
boze nech je zajtra pekne, chcem ist vooooooooooooooon

ludmilabb
22. mar 2010

Jani no je to pritiahnute za vlasy 😅

mne este z postele Sofia nespadla ale ak sa to stane tak to bude horor, pretoze ten zachvat co bude nasledovat si viem zivo predstavit, ale strasne sa bojim aby nemala otras mozgu

ludmilabb
22. mar 2010

ja tiez nemam jarnu ciapku iba hrubsiu zimnu a tenke mam len take na doma co nezakryju dobre uska

zuzkaprofant
22. mar 2010

to tak teplo je na sk ze uz davate fusak prec ja stale ho mam v kociariku lebo nemam nanoznik tak sa mi zda ze bude este chladno len ked je maly vo vetrofke a ma rifle oblecene a pancusky tak neviem ja ho este berem pre istotu

mystery7
22. mar 2010

zuzka, ja do bj tiez nosim pre maleho teplejsie oblecko. V ke je teplo a bj je ako iny svet 🙂

mystery7
22. mar 2010

moj ma uz len pancusky, zateplene rifle, topanocky, body a chlpata mikinka samozrejme ciapka. Bez deky a nanoznika. A uz sme obaja opaleni 😀

kosska3003
22. mar 2010

mi sme mali dnes puncoch gate body mikyna a vesta ale bola vo fusaku ale ja mam stary fusak tak ho mala len pod sebou a prehodeny cez nohy ako deku ale ak bude zajtra tak ako dnes tak fusak davam isto von