Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
7. apr 2010

:ahoj,
mimi viem co prezivas ale ... bude dobre aj tak aj tak ... ved aj ja som uz mala bobky 😀

tu bio zeleninu kupujem v tescu su lepsie ceny ale aj v bille sa da kupit, ja len preto, ze mala ma fakt uhorku rada a nic jej po nej nie je ... aj paradajky ...

kojime sa ako mimi 😀
my sme boli cely den v brusne u kamosky, mala bola ukazkova, no proste slecna medzi chalanmi to bolo vidiet ... 😀

jamaat
7. apr 2010

V Paneláku začali dávať ako podmaz hudbu z PC hry Neverhood. Ja to mám aj na CD, sranda je to.

iinuska
7. apr 2010

mne zacal futbalovy vecer 😀

ladywitch26
7. apr 2010

inus, aj moj muz tu uz ziape, ze goool. 😀

mimi21
7. apr 2010

boze mne sa nejako po tom vinku drieme 🙄 🙄 🙄
inac uz som bola 2krat pri malej, takze nas caka asi funny noc, stale mrnka zo sna, booooze tie zuby nestastne!!!

iinuska
7. apr 2010

mimi, ja mam funny noc kazdu 😀

kosska3003
7. apr 2010

ahojte tak sa to tu akosi tehulkuje ja isto az od augusta zacneme ak sa nezadary 😀 😀 mne chodi mala spavat o 9 a splna to do bodky

mystery7
7. apr 2010

uz spite??
Moj Mirusko bol dnes fakt zlatucky a dobrucky, takze po desnej noci mame za sebou krasny a kludny den.
Nakazili ste ma, nie tehulkovanim 😉 ale kukam kociare. Mte niektora chicco simplicity?? Celkom sa mi pozdava. Co nanho hovorite?
U nas sa spi od 20:45 zatial len raz mrncal, uvidime ako bude v noci.
V piatok ideme na svadbu 😒 sme vyslanci. Je to blizka rodina z mm strany a svokrovci nemozu ist, tak zachranujeme rodinne meno. Maly ide s nami, budeme tam max do 20:00 😉
Skusala som jedny saty, ako tak sa do nich nasukam, co je pre mna cudne, kedze som sa cez sviatky pekne obzierala 😠

dm1
7. apr 2010

no kvetinka tvoj mm sa nejako poponahlal no co uz mozno pri tretom sa trafime 😀

sssimi
7. apr 2010

Kosska tak vy sa chystáte na ďalšie. Tak to by bolo vpohode keby si otehotnela, ale ja som na to ešte neni pripravená aj keď moje telo asi už aj hej.... No šak uvidíme. Zas by to nebola tragédia...

nikanika28
8. apr 2010

cafte, prvaaa ??? 😕
Noc bez zobudenia...a chystame sa na ranajky.
No a oficialne mozem vyhlasit, ze Klarka zacala uz plnohodnotne stvornozkovat...uz teraz neviem, kam zmizla 😅 😅 .
A pozeram Telerano a DES A HRUZA...su tam novi moderatori...katastrofa, hlavne ta zenska...preafektovane teliatko..moj prvy dojem, mozno sa to zlepsi...
A utekam za Klarkou...

jamaat
8. apr 2010

Druhá. Dobré ráno.

Ja na Teleráno už chytám koprivku. Ani to nepozerám, ale môj mužo to má pustené, keď ráno vstáva, tak to občas musím strpieť. Našťastie teraz fungujeme tak, že oni s Emkou vstanú, ja ešte spím a o 7,15, keď odchádza do roboty, tak mi ju len hodí do spálne 🙂

mimi21
8. apr 2010

tretia 😉

my sme zazracne prespali noc bez zobudenia, od stvrt na osem do siestej, potom este driemkala a cuckala mliecko do pol7
teraz sme papali chlebik
telerano som zapla aj ja, nepozeravam to ale citala som, ze budu novi moderatori - a musim suhlasit s Nikou - des a hruza - hlavne ta zenska a aj oblecena je katastrofalne

uz sa tesim vonku, je tu krááááááááááááááááásneeeeeeeeeeeeeeeee 😎 😎 😎 😎

berus222
8. apr 2010

ahojte baby. sem - tam vas tu pokukam, lebo mam rovnako stare dieta. vidim, ze ste riesili tehotenstvo. aj prave kvoli tomu som vam sem pozrela. vracaju sa mi pocity z pred roka, pozeram na nete kociky a tehotensku modu a zacinam sa sama seba bat. 😅 gratulujem tehulkam.
chcela som sa opytat, co planujete detom k 1. narodeninam? viem, este je to daleko, ale aj tak by ma to zaujimalo.

nikanika28
8. apr 2010

Berus 😀 😀 😀 v...no ja som uz nastastie otazkou deti vysporiadana ... 😝 😅 🤐 😀 😀 😀 . No a k 1.rocku neplanujeme nejake velke nakupy...uz sme sa poucili .... netreba kupovat vo velkom, pretoze je toho potom plna izba... ale ja chcem spravit poschodovu tortu a samozrejme..urcite nieco kupime, ale nebude to nejake mega nakupovanie...len este neviem co 😅

iinuska
8. apr 2010

dobre ranecko

u nas bola hrozna noc. no ja ani neviem, 10x hore??? Som unavenaaaa. Teraz som Adamka ulozila, este stale vykrikuje z postielky. Ja neviem, to denne zaspavanie mu nejako nejde. Ale vzdy lepsie ako vecerne

na ranajky drobcek spapal skoro cely 200 g biely jogurt. Stale otvaral tu malu pusinu, ale uz som sa aj bala, aby sa nepovrackal

u nas je tiez super pocasie 😎

iinuska
8. apr 2010

jaaaj, mne uz vsetci ti moderatori akosi vadia.Nielen v telerane 😨 😝

dm1
8. apr 2010

my noc klasika 4x hore a budicek o pol 7.

ja na 1.narodeniny tiez moc nenakupim lebo s hrackami sa skoro vobec nehra kedze je tolko zaujmavych veci. nasi kupili trojkolku ja nejaku vkladacku. chcela som v tescu kupit pieskovisko k nasim na dom mali ho za necelych 10 eur ale teraz som tam bola a uz ho nemaju...

a tehulkam gratulujem ja by som aj brala ale ten moj "system" je akysi dokafrany popri kojeni.

iinuska
8. apr 2010

nika, super, to je rychlost,co? My mame vsade parkety, tak kolienka ani poriadne nedviha, len pocujem, ako tlapoce s ruckami. No a Petko vola Adamka duracelko 😀

k prvym narodeninkam chceme kupit Adamkovi tu trojkolku. No tortu asi objednam, taka sikula ako Nika niesom 😅

dm1
8. apr 2010

trojkolka je podla mna super darcek na 1.narodeniny!

inuska ja sa idem pokusit malemu robit tortu som zvedava ako to dopadne....

iinuska
8. apr 2010

dm, super, urcite sa podari. A bude robena s laskou, to je hlavne 😉

baby, co mate tie trojkolky, no co mam davat pozor, aby som nekupila nejaky klumpert?

sssimi
8. apr 2010

Ahojte.
Ja som malej kúpila trojkolku už dávnejšie. No a k narodkám je už teraz golfáč a v Tescu som narazila na takú sieťovanú tašku v ktorej je 100 guličiek-ona ich zbožňuje... No lenže na kočíku už fičíme aj na trojkolke a aj guličky sa už kotúlajú 😀 ... No hračiem máme extrémne veľa a malú som už aj zaodela na leto, takže bude musieť byť spokojná s tým čo už dostala. 😀 A tortu idem dať zajednať. Veru by už bolo treba sa tam aj zastaviť.

mimi21
8. apr 2010

aj ja asi tortu objednám, nemám také šikovné ruky ako Nika 😅

inac mame doma upirca, ocny zub je definitivne vonku 😝

a mala spala asi 3/4hodiny, tak ideme sa teraz najest a potom sup sup do mesta

tiez netusim co malej kupim na rocik 😕

mimi21
8. apr 2010

dm a zatial mozes gratulovat kvetinke, ziadna ina oficialna tehulka tu zatial nie je - dufam 🤐

berus222
8. apr 2010

trojkolka je dobry napad, ale nas uz dostal jednu a este mame taku zelenu klasiku po nas. pieskovisko v tescu sme tiez odkladali az teraz maju len ruzove, tak sme kupili zatial tu klasicku tatru.

jamaat
8. apr 2010

No veru neviem, čo na prvý rok. Trojkolku už má. Nič veľké to nebude, veď jej stačí hocičo, najkrajšia je momentálne lopta a malé puzzle.

iinuska, Emku volá tato baterkáč. 🙂

ludmilabb
8. apr 2010

ahojte, som vas zbezne precitala ale udreli mi do oci prispevky o pocati-nepocati 😀
v podstate aj ked si davame pozor tak beriem do uvahy zeby som mohla byt tehu aj ked my sme to takto praktizovali dva roky bez antikoncepcie a nikdy sa nic nestalo a otehotnela som az ked sme sa dohodli ze teda chceme babo
verim ze sa nic neudeje neplanovane 😀 a ak sa stane tak potom fakt vola Bozia

a vobec netusim co ideme Sofii kupit k prvym narodeninam, moj mm urcite nebude chciet ziadnu hracku, trojkolku ani nic podobne lebo si tym carasime byt, prakticky clovek to je 😝
u nas tie zuby nie a nie vyliezt 😠 dnes ako oblizovala vanu tak trosku krvi na nej zostalo z dasna 😖

sssimi
8. apr 2010

inuska my tu máme tušim skoro všetky trojkolku leonardo či ako sa volá. Takže asi moc neporadíme. Teda ja nie. Moja malá je v nej maximálne spokojná. Taká je hrdá keď ju do nej usadím. drží riaditká a ksixtí sa ako královná na koči 😀

dm1
8. apr 2010

inuska ja mam z kauflandu ale este moc neviem aka je maly sa v nej len skusobne po byte vozil. ja som tu leonardo nestihla v tej akcii uz mali len ruzovu ☹

ladywitch26
8. apr 2010

caute zeny, tak my mame za sebou asi najhorsiu noc, odkedy je stanka na svete. o deviatej zrazu zhasli elektrinu, tak sme boli po tme. akurat som si malu zobrala na gauc, ze zaspi pri telke. a hned zacala vrestat, ze ona chce telku pozerat, no lenze bez elektriny sotva. a muz hned vybehol vonku zistovat, co sa robi, tak vrestala, ze este aj on odisiel a nerozlucil sa s nou, cize nezakyval. a do toho sa jej hned este viac nadcha spustila, no koniec. tak sme sli hore do spalne, spali sme pri sviecke zapalenej. nastastie bolo uz aj cez noc teplo, lebo keby sme mali byt v zime bez kurenia, tak by ma svahlo. no len najhorsie bolo to, ze mala niekolkokrat v noci plakala, lebo nemohla dychat, co mala taky nos plny, no lenze my odsavacku len na vysavac. 😖 tak sme jej aspon vatovymi tycinkami vyberali, co sme dociahli, ale metala sa a vrestala, ako keby sme ju z koze drali. aj som myslela, ze hned rano s nou asi vystartujem ku doktorke, lebo jej to vsetko zatekalo dolu hrdlom a teda chrcalo jej to tam riadne. ale do rana sa jej to zlepsilo, dokonca pospala az do pol osmej a zobudila sa zasa vysmiata ako slniecko. este sopli, ale uz to nie je take zle, takze zatial doktorku odlozime.

inak na narodky sme malej chceli kupit trojkolku, ale to uz si rezervovala segra, ze jej kupi, tak jej asi kupime hojdacku. maju celkom za dobru cenu, do 10 rokov sedatko, ale k tomu pridavny nastavec pre batolata od 6 mesiacov, s popruhami, takze sa bude moct hojdat uz aj teraz v nej.