Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
30. apr 2010

ahojky
Tak toto bol zase den 🙄 Mirko spal doobedu 1,5hodky, zobudil sa o 10:40. Boli sme sa na hodku prejst v kolobezke, zival na celu pusu, tak sme isli domov. Skusala som ho 1,5hodiny uspat, ale len nervy, plac a suchanie si oci. Nalozila som ho do kocika a isli sme vonku. Boli sme na prechadzke 2hodky a nezaspal (!!!!!!). To uz bolo 17:30, tak putoval na nocnik, okupat, vecerat a o 19 uz spal. Ja som sa aspon v klude osprsila a vlasy si umyla. Na noc som mu dala fenistil, pre zmenu 🙄
Bol hore uz asi 3-4x .
Juska: ok, pridam si ta. Ja si tam nechcem pridavat hocikoho a hlavne ked nepoznam 😉

mystery7
30. apr 2010

u nas je ako v tanku. Maly kade chodi, vsade slinta a potom to roztaha dalej. Kazde rano zmyvam a vecer je to opat take iste.
Vcera odtiahol baldachyn v postielke a vrhol sa na stenu. Odlupol kus malovky a j ochutnal. Ja som zatial vesala pradlo na balkone 🙄 ani v postielke nie je bezpecne ☹

ladywitch26
30. apr 2010

mys, tak u nas som bola expert na malovku ja. potajomky som za postielkou vydlabavala dieru, az jedneho dna z nej bol polomer pol metra. no nasi mali radost 😀 😀 stanka ma nastastie z jednej strany len nasu postel a z dalsich troch v dosahu pol metra nic.

zuzka, mne stanka neopakuje, co robim. ona praveze aj ked ideme vonku, tak chce kracat opacnym smerom, ako ideme s muzom. a vobec ju netankuje, ked jej aj zakyvame, ze ideme prec. kludne zajdeme za roh a ona nic, zakyva nam, povie papa a ide si po svojom. vobec jej nechybame.

iinuska
1. máj 2010

dobre ranko

dnes oslavujeme prvy rocik 😵

mimi21
1. máj 2010

iinuska, gratulko a krasnu oslavu 😵 😵 😵

co ste adamkovi kupili ako darcek?

iinuska
1. máj 2010

mimi, dakujeme. Dnes mame len taku mini oslavu, ale oficialnu mame az buducu nedelu, to bude toco.Spojili sme to totiz s Petkovou birmovkou 🙂 . Kupili sme mu tu trojkolku

jamaat
1. máj 2010

Gratulujem aj ja.

Otázka do pléna: Ako vyberáte deťom šušne z nošteka?? Emka ich má furt. 😕

mimi21
1. máj 2010

jamaat ja po kupani tycinkou do ucha, tak nas aj v porodnici ucili
ale ak ma velky a vidim ho aj cez den, tak samozrejme necakam do kupania 😀

monkap
autor
1. máj 2010

jamaat ja tiez po kupani tycinkou do ucha ...

iinuska: vsetko naj prajeme 😵

jamaat
1. máj 2010

To som skúšala. Ale nejde to, keď to má také úplne vysušené. A urobia sa jej aj 3x za deň. Nemá sople, len šušne sa jej robia. To stále, nie že len teraz má obdobie.

mimi21
1. máj 2010

jamaat tak skus morsky sprej streknut

inac teraz som si kupila ja taky morsky na alergiu a ked som si to prvykrat strekla, tak som sa skoro zgrcala, tak silno to streklo a mala som pocit, ze mi to islo az neviem kde....strasne hnusne to bolo
no ale kupila som si sprej za 8e a uz je po alergii, len sa jej asi bolo treba povyhrazat 😀 😀 😀

iinuska
1. máj 2010

dakujeme za gratulacie 😵

jamaat, tak ako mimi pise, skus najprv sprej a za cca 10 min skus vat. stetockou vybrat

sssimi
1. máj 2010

Ahojte!
Juska tu cukrárku mi poradil maminin frajer. Stránku nemá. Poslala mi len foto mailom.

Jamat aj ja tak vyberám fufniky 😀

Dnes je vonku fantasticky. Mamča má dnes narodky, tak bude gardenparty. Guláš sa už varí v kotline 😝

Ja si idem ešte knižku počítať. Mm je na motorke a malá spí

jamaat
1. máj 2010

Skúsim teda tak.

rybca
1. máj 2010

jamaat aj ja tak vyberam, najprv streknem morsku vodu a o chvilku streknem ajna tycinku a vyberiem

ludmilabb
1. máj 2010

Sofia ma tiez sopliky stale, ja jej to len vatovou tycinkou vyberam mne sa da aj zaschnuty soplik vybrat 😀

mimi21
1. máj 2010

ahojte
dnes bol zase krasny dnik 🙂
my sme boli poobede u svokrovcov, ja som bola pozriet kamosku co tam byva
mm uz odfukuje na gauci, lebo doobedu bol na biku (buduci tyzden sa chysta na preteky 😀 ) a poobede robil so svokrom nejaky plot ...

ladywitch26
1. máj 2010

gratulujem oslavencom, dnes som tak zrela do perin. neznasam pracovne soboty. 😝 a 8 hodin, no unavena som jak zbity pes.
vcera som inak mala pokec so sefom, uz vybral nahradu za mna, ze sa bude po mojej dovolenke zaucat a ja budem na vsetkych oddeleniach, kde bude treba. a ku koncu vraj ma uz posadi za pokladnu, ze bude lepsie, ked budem sediet. mne to vyhovuje celkom, len muz frfle, lebo tym padom budem mat pracovnu dobu kadejaku, aj poobedne sichty a to uz sa mu nevidi. mam silne podozrenie, ze mu ide hlavne o to, aby som nepracovala v utorky a stvrtky poobede, lebo to by nemohol ist na trening 😀

mimi21
1. máj 2010

rybca este k tym matkovym vyrazkam... cim ho natieras po kupani?

dm1
1. máj 2010

zdravim!!! oslavencom gratulujem!

my mame po oslave. vcera som sa este trapila s tortou a rano o 3 som isla spat... tu je moj vytvor

dm1
1. máj 2010

sa mi trochu rozkotulali gulicky na torte vpredu ked som to na fotenie prenasala 😀

oslava dopadla super len som bola dost nevyspata esteze mi prisla pomoct mama lebo mm spal po nocnej a pri malom by som nic nespravila. maly mal najvacsiu radost z balonov uplne ho fascinovali. A potom sme sa boli aj prejst na zmrzku a na program co tu bol k 1.5 tak sme aj novu trojkolku otestovali

ladywitch26
1. máj 2010

danka, kraaaasna. ten slon je uplne super.
inak ako sa to robi, to je poleva navrchu, alebo co?

dm1
1. máj 2010

lady diky 😉 . ten potah aj vsetky ozdoby vratane slona a masle su s takej hmoty s cukrikov a cukru. ale stala ma teda nervov ta torta....

rybca
1. máj 2010

mimi - donedavna to co od zaciatku - bubchen mlieko, ale ten sa nam podarilo zabudnut na plavarni, tak sme kupili to najrozsirenejsie tu, a je to hypoalergenne, takze z tohoo to nemoze byt, a pouzivali sme to uz predtym ako sa objavili vyrazky, asi to fakt bude tou vodou na plavarni, boli sme vo stvrtok, kedy sa vyhodili vecer, odvtedy uz zmizli a to ho kazdy vecer sprchujeme, lebo z piesku a zeme je ako prasiatko, ale mydlom umyvame len dolezite partie, ritku, pipisa, nohy a ruky, ostatne len vodou a kremujem kazdy vecer, hlavne kolienka, lebo ich ma vyschnutejsie odkedy chodi po nich

jamaat
1. máj 2010

dani, torta je krááásna! Šikovné ste aj s Nikou. Ja sa do toho asi nebudem púšťať. U nás veľké oslavy nehrozia, kde by som ju mohla predvádzať, Emke je to teraz ešte jedno. Skôr špekulujem, že spravím niečo, čo by aj Emka mohla papať, ako emode spomínala.

ladywitch26
1. máj 2010

danka, mne to aj pripadalo ako taka nejaka hmota, ale nikde nevidim spoje.ako sa to natahuje?

dm1
1. máj 2010

lady to je taka hmota ktoru vygulas polozis na tortu a pomaly opatrne zahladujes a natahujes po krajoch aby si zahyby nespravila. je to elasticke tak sa da natiahnut

jamaat mas pravdu ze malemu to bolo zatial jedno ale tie pestre farby aláá cirkus ho zaujali 😀 . sak som sa kvoli nim aj vynervacila lebo to tak vobec nemalo byt povodne mala byt bielo-modra ale biela bola akasi doruzova s cukrikov tak som zafarbila na zelenu a potom som mala malo hmoty tak som vytahovala zbytky z ladnicky z tej torty mysacej tak bola aj zlta 😉

ladywitch26
1. máj 2010

tak sme si akurat za poslednu pol hodinku uzili strachu. stanka zaliezla pod stol a chcela sa tam postavit, ale uz je dost vysoka, tak si zasa obila hlavu. muz ju odtial vytiahol, ale tvrdohlava, zasa tam chcela liezt, tak jej to nedovolil. no a zacala zurit, tak samozrejme spustila jakot, az sa zacala zachadzat, no asi pol minuty sa nenadychla a este k tomu narazila do sedacky, tak uz som ju len videla, ako pada dolu. skrikla som na muza, nech ju chyta, lebo by si akurat tak fajne klepla zatylok o dlazbu. no keby ju nezachytil, tak neviem. 😖 aj sa snazim si tie jej zurive zachvaty nevsimat, aby s tym prestala, ale ked sa dlho nenadychuje, tak sa bojim, ze strati vedomie. ☹

sssimi
1. máj 2010

Dm tá torta nemá chybu. Úžasná! Ja si to naťahovanie ale aj tak neviem predstaviť. Sakra sa toho bojím 😀 Baby tuším mi to niektorá na tom našom víkende ukážete 😀

sssimi
1. máj 2010

Lady tak to ti verím, že máš šoky. Moja malá už tiež riadne nervi chytáva a to sa vtedy hádže do zadu, tak tiež len čakám kedy si ublíži. Našťastie sa nezachádza.