Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
11. máj 2010

boze ja som rano vstavala s tym, ze ked bude mala spat tak si pojdem s nou lahnut a mala mi uz spi a mne sa nechce, ja som skor unavena poobede a to ona uz nespi 😒 nejako sa nevieme zladit 😀

jamaat
11. máj 2010

Naša 35-ročná postieľka nevŕzga. Ale moja posteľ hej, keď sa Emka v noci budí, tak si musím veľmi opatrne líhať, lebo aj to vŕzganie ju zobudí.

mimi21
11. máj 2010

no tak ja neviem co my to mame za postielku...strasne vrzga
hlavne netusim co s nou ideme teraz robit 😠 😠 😠

borocka
11. máj 2010

kosska, presne viem ako ti bolo....ja som tiez prve vyrocie svadby slavila bez manzela, je v stuttgarde, takze tiez nieco cez 1000km od nas.... ale konecne o dva tyzdne, na patkove narodeniny dorazi!!!!!!!!!

rybca
11. máj 2010

Ahojte, tak u nas bol Matko hore o 22.00, 23.00, 1.00, 2,00, 4.15 a o 5.30...:) ale je v pohode, usmievavy, vymyslajuci..🙂 len ja az tak v pohode nie som..🙂 ale 3 noci dozadu prespal od 23:00 do 6.00..:) tak hadam sa niekedy dostaneme na takyto permanentny stav..🙂)

rybca
11. máj 2010

borocka - ja som tak zila rok, ale viac by som uz nevedela, radsej som sa prestahovala za priatelom

ludmilabb
11. máj 2010

aha tema psi no dobre...jasne ze aj u nas funguje klepkanie pazurov po podlahe ked niekto pride Blazika je taka tesiva ze bezi namieste tak rychlo chce dobehnut kuknut k dveram ze sa jej klze uz sa aj stekat oducila takze ked sa jej to obcas podari Sofia je v nemom uzase, vonku sa mi stalo ze ma potiahla a ja mam Sofiu v nosici ale davam si pozor, horsie je ked musim na Blaziku volat lebo slecna zistila ze nemam na nu taky dosah ako ked som sama tak obcas ignoruje povel a potom musim zvysit hlas, chuda Sofia toto ma serka najviac
ale ma to velku vyhodu vedia sa spolu zahrat 😵 ja si tie chvile vychutnavam v ustrani, davam pozor a tesim sa ako si rozumeju, pripadne aj nerozumeju

ludmilabb
11. máj 2010

nam vrzga v spalni postel, parkety aj dvere tak si musim davat sakra pozor kym si lahnem k Sofii, niekedy je ticho ale vacsinou uz ked vidim ako nohy dviha do vzduchu viem ze je hore 😝

kosska3003
11. máj 2010

borocka nam to este ani raz nevyslo aby bol doma kedze roby tak ze 3 tyzden v robote a 3 doma no ale oslavime ked pride domov mala bude mat rok a chceme ist kuknut do bojnic do ZOO no uvidim maj mam natrepany riadne

dm1
11. máj 2010

mimi ze zla noc u nas to beriem ako super vynimocnu noc ked je hore len 2x 😉 . Dnes taka bola ale uz bol hore zase o 5 rano....

maleho postielka nevrzga ale nasa strasne.... teda tiez viac moja strana

mystery7
11. máj 2010

ahojky
My prave spime nas jeden spanok.
Po vcerajsom ockovani, bol Mirko dost nervozny, ale nastastie bez horucky. Na noc dostal nurofen. Noc bola otrasna 🙄 🙄 tragedia. Kazdu hodinu bol hore, o 3:30 sa zobudil a buntosil do 5:30 🙄 🙄 sedel medzi nami na posteli, gulal sa, pokrical si......kojila som kazdu chvilu 🙄 ja som sa nedokazala vobec prebrat, mala som normalne mikrospanky 🙄 potom sme potiahli do 8.
Dnes som si uz bola vyzdvihnut novy pas, vyzeram ako prvotriedny najomny vrah 😝 😝
Nam postielka nevrzga, ale nasa postel a parkety, to sa ani neda popisat.

zuzkaprofant
11. máj 2010

cafte ako sa mate dlho som ru nebola ako vidim vase deticky tiez dobre spabvaju ako nas mi sme kazde dve hodky hore ja uz som si zvykla co snim a ze po roku sa to opravi ja mam pocit ze cim je starsi tak spi horsie v noci a je vkuse hladny 😀 😀

vsetkym babatkam co mali rok blahozelaaaaaaaaame

borocka
11. máj 2010

no my vdaka bohu psa nemame....ja som zasadne proti drzaniu psa v dome... vadi mi ten pach a chlpy vsade kde sa posadis.... ale keby som to vsetko strpela, tak pri dietati by musel pes z domu. a cim vacsia rasa, tym rychlejsie.

mimi21
11. máj 2010

no tu je zase ticho
ja som nejako grogy, posledne dni ma vecer bolieva brusko, akokeby som tam kamen mala
mm uz kuka na hokej a ja asi za chvilu zaspim 😀

iinuska
11. máj 2010

ahojte, Adamko uz po kratkom boji zaspinkal. Dnes sme boli vonku cele poobedie. Adamkovi sa v novej trojkolke velmi paci

mimi, hokejovy vecer je aj u nas

jamaat
11. máj 2010

Aj u nás hokej fičí.

mimi21
11. máj 2010

mm si otvoril pivo, tak ja som zneuzila situaciu a spravila som si radler
no ale teraz sa mi drieme este viac 😒

borocka
11. máj 2010

no,ja som doma sama. patko spinka, a mne tu v pozadi bezi panelak

iinuska
11. máj 2010

mna uz ten panelak nejako prestava bavit. Uz to tam len natahuju, vraj Milanko tam uz ani nebude hrat...

ja mam naliate deci bieleho 😵

mimi21
11. máj 2010

iinuska mne vino uplne prestalo chutit 😅
a bolo mi dnes podvecer riadne blbo, v bille na nakupe mi bolo na odpadnutie 😝
toto pri ninke nebolo 😕

iinuska
11. máj 2010

mimi, ty len pekne oddychuj, kolko sa da

kosska3003
11. máj 2010

ahojte u mna fici WC za poslednu pol hodinu som tam bola 7 krat uz to chytilo aj mna pomoooooooooooooc uz nech je zajtra a mam mm doma lebo ma tu uz slahne malu dneska 3 krat zase

jamaat
11. máj 2010

iinuska, žeby Milanko tiež išiel robiť doktora do ordinácie? 🙂

mimi, možno bude chlapčok 🙂

borocka
11. máj 2010

mimi, to nic...ja som v tehu tiez casto padala z noh. musela som predcasne vystupovat z mestkej a kolkokrat som vybehla z obchodu...vzdy mi prislo blbo tam, kde bolo najviac ludi a bol to trapas 🙂
raz som zvracala do kontajnera pred obchodakom, a take 40-50 rocne dobre oblecene zenske na mna kukali ze aka opita sfetovana pubertacka... a ja chudatko tehotna, s nevolnostami....
no nebudem vam hovorit kolko som si uzila

mystery7
11. máj 2010

a zabudla som napisat miery z poradne
80cm a 11,33kg 🙂 uz viem z coho ma tak ruky bolia

mystery7
11. máj 2010

inuska: tvoj Adamko je ako moj Mirko. Neskusala si davat mu v noci caj?? Ja som skusala, hned taky rev nasledoval....

mimi21
11. máj 2010

no mne ninu vcera ani odvazit v poradni nemohli, lebo taky hystericky plac sputila a metala sa na vahe...tak to bol prudky odhad
a kupila som jej dnes plavky, nech je kočka na dovolenke 🙂 🙂 🙂 bude top less 😀 😀 😀

kosska3003
11. máj 2010

jamaat ja som pocula ze hej ze ide hrat do ordinacie

mystery7
11. máj 2010

aj my pozerame hokej.
Mimi: nic neboj, prejde to.

Mna by zaujimalo ako to bude? Ked teraz poberame ten zvyseny rodicovsky prispevok. Ak sa nam narodi dalsie babo do veku 2 rokov prveho dietata, kolko dostaneme matersku?? Z coho sa to rata?

juska3
11. máj 2010

caute kocky 🙂 ja sem akosi nestiham chodit, a ked vas aj precitam, tak musim zase bezat a uz nestiham nic napisat

rybca, aj u nas bolo dnes slzave udolie a do revu bolo aj mne, Ajko dnes spadol z postele, najhorsie bolo, ze som sedela vedla neho a tava blba som ho nestihla zachytit, len som stihla nohu vystriet a tak stlmit pad, padal chrbtom dole, ale asi sa viac zlakol ako udrel lebo dlho neplakal

mne pocas tehotenstva nebolo zle ani raz, ani chute som nemala vyrazne, ku koncu som mala chut na sladke, ale to mam aj ako netehotna 🙂