Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

janka30
17. jún 2010

zuzka, ja sem tiez velmi nepisem, ale citam a drzala som palce...uprimnu sustrast

jamaat
17. jún 2010

zuzkad, tak to mi je veľmi ľúto, až mi zimomriavky naskočili, keď som to zbadala, no a veru aj trochu plačem. Úprimnú sústrasť. ☹

monkap
autor
17. jún 2010

zuzkad: uprimnu sustrast ☹ ... drz sa zuzka, vela sil 😔

kosska3003
17. jún 2010

zuzka tak to je riadny sok myslim na teba mas to tazke uprimnu sustrat a vela sily aj ked je to tazke ☹ ☹

dm1
17. jún 2010

zuzkad uprimnu sustrast prajem! teda toto som fakt necakala je mi to luto drz sa moc na teba myslime!

dannynka
17. jún 2010

@zuzkad uprimnu sustrast...mooc som na Vas myslela,ze to dobre skončí.... mooooooc držím palceky a vela síl prajem....

dannynka
17. jún 2010

zle som to napísala v rychlosti......drz sa a este raz vela síl......

zuzkad
17. jún 2010

dakujem vam baby, vazim si, ze ste na mna a maminku mysleli.
Mrzi ma, ze som vam sem doniesla taku pochmurnu naladu, to som nechcela, tu si mame pisat o nasich detickach same pekne a vesele spravy a nie take smutne, ale uz ste moja sucast a chcela som vam dat vediet. Ja si hovorim, ze maminka je tu pri nas a strazi nas teraz na kazdom kroku 🙂
Aspon ze mam Nicolaska, je to moja energia a sila, on je stale usmiaty a spokojny a to mi dava silu.

nikanika28
17. jún 2010

zuzicka, az mi je neprijemne, ze ja oslavujem prave teraz svoje gulatiny... 😔 ....je mi to velmi luto, uprimnu sustrast, posielam silne objatie a hlavne vela sily.... 😔 ..drz sa a mas pravdu, Nicolasko ti to vrati dvojnasobne .... je mi naozaj smutno, moc som na vas myslela 😢

ludmilabb
17. jún 2010

zuzkad je mi to nesmierne luto, drz sa a presne ako pises Nicolasko je energia a sila, ktoru ty teraz potrebujes!!!

rybca
17. jún 2010

@zuzkad - toto nikto necakal, uprimnu sustrast a vela sil

martinaxyz
18. jún 2010

@zuzkad- úprimnú sústrasť 😔 😔 😔 😔 držkaj sa...

martinaxyz
18. jún 2010

Ahojte...
blíži sa víkend...čo idete porábať?...my ideme k starkej...

emode
18. jún 2010

zuzkad ... ani sa to nedá opísať, buď silná a mysli teraz dopredu, na malého a život, čo máš pred sebou ... aj od nás so Sofinkou úprimnú sústrasť 😢 😢 😢 ... aj tak si myslím, že je to často všetko nespravodlivé ☹

mata ja este ani neviem co cez vikend hlasia zle pocasie a my by sme mali oslavovat este zabudnute muzove meniny a svokrinu 60-ku

martinaxyz
18. jún 2010

@emode- ako bolo na dovolenke?

martinaxyz
18. jún 2010

práve sa u nás rozpršalo a zotmelo...normálne by som spala...

iinuska
18. jún 2010

ahojte
Adamko spinka, ja som si uvarila kafe a trochu oddychujem. Uz som stihla prevliect periny, obed mame zo vcera, iba Adamkovi varim masko so zemiakom a brokolicou

mata, no vyzera to na uprsany vikend, ani neviem co budeme porabat. Zajtra idem na zumbu 😵

ladywitch26
18. jún 2010

caute zeny,tak som nasla aupairku z dolneho kubina. prileti v nedelu, dnes idem kupovat letenku. najskor ale ideme s muzom na kliniku do mesta, musi mat vstupnu prehliadku.hadam prejde, aj ked je este prechoreny 😖

martinaxyz
18. jún 2010

@ladywitch26- no vidíš usmialo sa na teba šťastie 😉 😉 😉
@iinuska- tak tú zumbu ti závidím...u nás v KA sa to necvičí...nemáte niekto skúsenosti s DVD so zumbou...dá sa to podľa toho cvičiť???

iinuska
18. jún 2010
juska3
18. jún 2010

caute kocky, tak my sme zatial stihli len potraviny, na prechode sme sa takmer porozpravali s kapotou jedneho mercedesu, ale ani sa necudujem, za volantom sedel asi 18-rocny chalan, teda vyzeral na menej, tak ale predpokladam, ze vodicak uz ma

lady, a ako si ju zohnala? cez agenturu?

inus, ja sa tiez dnes chystam prezliect paplony

emode
18. jún 2010

iinus ja som prezliekala predvcerom, sofine sa to velmi paci lebo sa vala na zemi po paplonoch 😅

mata bolo super, len nemam rada realitu po navrate domov tak cakam na dalsiu dovolenku 😅

iinuska
18. jún 2010

emode, ten pocit, ked pride clovek z dvolenky nemam ani ja rada. No a este horsie som to znasala, ked som chodila do roboty. Aj my mame naplanovane 2

mystery7
18. jún 2010

@zuzkad uprimnu sustrast prajem, az teraz som sa tu dostala. Drz sa, musis to teraz nejako pretrpiet, vydrzat.

Bola som sa dat ostrihat 🙂 potom dam foto na FB.

ludmilabb
18. jún 2010

ahojte, takze my mame okrem zapchateho nosa aj chyteny hlas, uplne zhrubnuty ho ma, nekasle ale sa bojim ze to prejde aj do tohto stadia, doki mi nedala na to ziadny sirup ze jej staci teply cajik davat ale ten mi Sofia absolutne odmieta, vyskusala som aj bylinkovy aj ovocny a nic ☹ tak neviem ako sa my ideme z tohto vystrabit, sople jej odsavam, dost kycha a toto pocasie je uplne uzasne 😠

jamaat
18. jún 2010

@ludmilabb Daj jej aspoň na hrdlo nejakú šatku, nech ho má v teple. Ten teplý čaj aj mňa už včera napadol, ale viem, že Sofia ti to nevypije, tak som ani nič nehovorila.

Boli sme plávať, zobudili sme sa o 8,30, tak sme ani nestíhali na 10,00 dôjsť, ani so psom sme nestihli ísť. Emka teraz spí, tak idem do toho dažďa Denyho venčiť.

luba142
18. jún 2010

@zuzkad uprimnu sustrast zuzka a drz sa .....posielam tosku svojej energie 😉 a vela sil prajem, aby si to vsetko zvladla...myslela som ze sa to dobre skonci s mamou 😒

luba142
18. jún 2010

ahojte koceny 🙂

my sme mali vcera horucky cely den az 39, ale zidny kasel ani soplik a dnes uz nemame horucku nastastie zatial klop, klop, tak som nesla ani k doktorovi a neviem ci som dobre spravila teraz pred vikendom 😖

sssimi
18. jún 2010

@zuzkad Tak mi je to ľúto. Dlhšie som tu nebola, ale toto som nečakala. Verila som tomu, že sa mamine polepšilo. No teraz jej je už určite skvele a usmieva sa na vás oboch a chráni vás. Držkaj sa. Jaj až mi slzičky teču....

ladywitch26
18. jún 2010

juska, na pokeci som zohnala. ked clovek dva dni sedi do polnoci za pc, tak aj zozenie 😀