Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
5. nov 2010

@nikanika28 vola sa dana, ma okruhlu tvar, stredne hede vlasy s melirom a je sbs-karka

sssimi
6. nov 2010

@mystery7 viem asi ktorá.
A mne sa ten farmár lúbi. Ja až plačem ako sa rehocem. Kokos najlepší je ten "nepobozkaný" . Len včera som prepásla začiatok, tak dnes si to zopakujem 😀

jamaat
6. nov 2010

Ja som ešte nemala tú česť vidieť farmára 🙂

nikanika28
6. nov 2010

@jamaat no myslim, ze si o nic neprisla 😝 😀 😀 😀

emode
6. nov 2010

ahoj 😀
my dnes uz spime 😀 krasne zaspala pri svojich uspavankach, zapli sme prehravac, sama mi podala dialkove a lahla si pekne na postel, ziadne lomcovanie a kopanie a skakanie a lezenie dnu a von z postielky 😅

no a dnes urobila sama svoj prvy kotrmelec ... teraz nemyslim nahodny, ale riadne pripraveny a zopakovany uz xkrat 😀

iinuska
6. nov 2010

ahojte

@emode tak super, uz si tusim prisla nato, co na malu funguje 🙂 Len nech to takto pokracuje. Este kojis?

emode
6. nov 2010

@iinuska kojim uz len vecer a v noci no a tuto noc to bolo historicke len jedno kojenie ... 😀 pred dvanastou sa zobudila, ale zaspala a potom az rano o pol siestej, nakojila som ju, ale nevedela som kolko je hodin no a ona uz potom nezaspala, takze mala ranajky 😀

jamaat
6. nov 2010

@emode Emka váľa kotrmelce len taký fukot, musím dávať pozor, aby z postele nespadla 🙂

Ja už som prestala kojiť asi pred 10 dňami.

mystery7
6. nov 2010

@sssimi no ten co bol vcera ako prvy....totalny macho, namysleny, robil tam show. Ten nepobozkany...srandovny, ten starsi....cisty chudak, smoliar, same harpie si povyberal a ten posledny....saskoval, laskoval, ale vcelku ok. Ta mamina susedka dana, maju doma kravy, kone. Cely zivot ziju v meste, ale oni len po sarissky hovoria. Mama byva 100m od centra mesta a oni chodia po ulici s kravamy, bomby nechavaju za sebou, ludia to maju vsetko na kolesach aut a dovezu si to az domov do garaze, tak musia cistit lebo smrad. Staznosti su na nich, mestsky policajti k nim chodia......

Dnes bolo u nas nadherne, ale fukalo, doobedu sa Mirko vybehal 1,5hod., sadol do kocika a uz nechcel vystupit, tak sme sli domov. Teraz je teplucko, boli sme vonku 2,5hod, snad bude dobre spat. Vcera sa z vecera dost budil a mrncal.

sssimi
6. nov 2010

Ahojte.
My sme dnes boli púšťať šarkana 😀 1x v živote som to robila a paráda. Asi som od prírody talent 😀 😀 😀

@mystery7 ona aj je taká ako z doby kamennej 😀

iinuska
6. nov 2010

@emode
@jamaat
a davate UM ? A ak ano, tak ake?
jamaat, to len tak zo dne na den si prestala? Ale ty si uz tusim davala Emke vecer flasu uz dlhsie, ci?

emode
6. nov 2010

@jamaat ved ale emka je hviezda v tychto veciach 😅 si dobra s tym kojenim, ale vy ste sa uz ani v noci velmi nekojili, ci??? momentalne je pre nas uspech tato posledna noc, tak uvidime, ale bez vecerneho kojenia si zaspavanie zatial neviem predstavit ...
rano a vecer do kase davam kravske mlieko

emode
6. nov 2010

@sssimi aj my sme sa vybrali poobede ale dofukalo 😝 nepodarilo sa tak sa do snury aspon Sofia zamotala 😅

jamaat
6. nov 2010

@iinuska Dávam normálne kravské mlieko.
@emode No ja už som večer dávala kravské asi mesiac z fľašky a nadránom som ešte kojila. Ale už mi tak bradavku stískala medzi zubami, že ma to bolelo. Chvíľu som to kvôli pohodlnosti vydržala, aj keď mala horší spánok kvôli zubom, ale teraz bol spánok celkom OK, tak som si povedala, že končím. Ráno jej buď nedám nič, alebo čaj, alebo mlieko. Uvidíme, čo bude najlepšie. Ale keď jej idem mlieko zohrievať, to ona začne plakať, lebo odídem, tak sa preberie a už je problém zaspať. Musíme si nájsť najlepší spôsob. Aj podľa toho, o koľkej sa zobudí. Teraz spávala celú noc a budila sa až o nejakej šiestej ráno.

dupinka
7. nov 2010

konečne spíme bez nočného dojčenia a budenia sa celú noc!!! 😵 😵 😵 😵

sssimi
7. nov 2010

@emode ja som bola tiež prekvapená, lebo fúkalo dosť málo, ale hore na ihrisku paráda aj keď fakt nejaký extra vietor nebol.

rybca
7. nov 2010

Aj my uz spime celu noc, len medzi 5 a 6 sa zobudi na mliecko a potom este drichme aj dve hodiny...🙂))) a ked mame niekam rano ist, tak aj 3, ale to ho uz musim ja budit..🙂)))

dupinka
7. nov 2010

@rybca my sa dojčíme už iba pred spinkaním, a aj to už mám málo mlieka

iinuska
7. nov 2010

ahojte
no pekne, tak my este mame nocne sluzby. 😢 Minimalne 2x sa zobudi. Dnes zase 4x. Zakazdym sa doaduje kojenia, ale nievzdy mu dam, tak pomrnci a potom zaspi. Cez den kojim tak 2x, niekedy 3

mimi21
7. nov 2010

ahojte
no ja si neviem predstavit, ze by som sa momentalne v noci nevyspala
my nastastie prespime celu noc od leta, vdaka Bohu za to 🙂
ved za par dni zase pridu prebdene noci, takze bude "sranda" 😀

ladywitch26
7. nov 2010

@iinuska to mna by porazilo. fabien sa teraz uz len 1x v noci budi 😅

inak stanka chodila v starom case spavat po deviatej, teraz po novom ledva do pol osmej vydrzi. asi to robi aj ta tma.zato dnes rano bola hore uz o piatej. pytala si mlieko, ale spravili sme dohodu. som jej povedala,ze ocko jej donesie mlieko, ale potom si este lahne, lebo je tma a vsetky deticky este spia. 😀 aj vypila mlieko, zalahla a vstala az o osmej. 😀 doteraz bola o siestej uz hore vzdy.

ladywitch26
7. nov 2010

teraz mam klud, stanka sla vonku vyuzit krasne pocasie. slnko svieti, ani oblacika na oblohe, ale to je len ticho pred burkou. podvecer ma dorazit hurikan, tak asi nejake sviecky prichystam, ak elektrinu vymlati.

rybca
7. nov 2010

@ladywitch26 to si super napisala, ze Stanka sla....🙂))) uz vidim ako sa sama prechadza po ulici, dolezito, jak velka dama..🙂)))))))))))))))))))))))

iinuska
7. nov 2010

juj baby, ved uz mam aj take fazy, ze ma ide z toho budenia porazit, potom pridu sople, zuby, tak na druhej strane je to aj fajn, ako by sa ukludnil.....ach jaj. Neviem dokedy vydrzim...Ale vcera cez den som len 1x kojila a prsia take naliate, ja mam este stale vela mlieka

mystery7
7. nov 2010

ahojky
Moji chapci boli doobedu na ihrisku, vysantili sa kolko do nich voslo a teraz obaja spia. Mm znicil Mirka tak, ze zaspal hned po vypiti obedneho mlieka 😉 mm zaspal hned po obede pri telke 🙂 a ja oddychujem

mystery7
7. nov 2010

@ladywitch26 hurikan??? Uff, dufam, ze to nebude az take zle.

ladywitch26
7. nov 2010

@mystery7 tu tak jeden,dva maximalne stoci, co idu na ameriku, ale vacsinou su slabe. len sa prezenie vetrisko a dazd. tie okrajove mesta povytapa, lebo je vzdy vyssi priliv kvoli tomu. nam tu rieka stupne kvoli prilivu, ale my byvame aj tak na kopci 😀

kackabrcka
7. nov 2010

kocky ma niektora prehlad - ked sa pobera RP tych 164€ od 2r. dietata mozem pracovat na ciastocny uvazok? ak ano ak moze byt najvyssia vyska prijmu ? dakujem

rybca
7. nov 2010

No tak uz mame aspon jedny zimne topanky - http://kind-baby.marktplaats.nl/babykleding-sch... , uz mozem pokojne spat..🙂))

dm1
7. nov 2010

@iinuska sme na tom podobne ba dovolim si tvrdit ze mi este horsie. Nas je uplny zavislak akonahle si lahnem k telke uz mi tricko vyhrna, ked nie som nahodou doma hlada ma po byte s vankusom ked chce prso, v noci min. 3x niekedy aj viac... celkovo je na prsniku viac ako ked bol malicky len nie vzdy pije som proste zivy cumlik