Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
23. jan 2011

nam idu tie posledny stolicky tak to potrva ☹

mystery7
23. jan 2011

@zuzkaprofant my sme len pri ocakoch 🙄

nikanika28
24. jan 2011

Cafte, u nas je nasnezene..tak teda rozpacito, ale je aspon bielo 😅 ..a slniecko svieti..pojdeme sa vyvencit 😵
Baby, poznate rozpravku UP ? ..alebo v cestine VZURU DO OBLAK ... to je fantasticka rozravka, Klarka s Lukaskom na nej teraz frcia...ale aj mne sa velmi paci..

mimi21
24. jan 2011

@ladywitch26 vidis, tak to ma nenapadlo, ze by mohla hnackovat z atb 😅
nejako ma taketo logicke suvislosti nenapadaju, hehe, blondinecka na materskej 😀 😀 😀
@mystery7 ja mam stale pocit, ze som rodila straaaasne davno a ked si uvedomim, ze malinka ma len 2,5tt tak si spomeniem, ze to teda nebolo az tak strasne davno

inak dala som sa nahovorit kamoske a tento tyzden mi pride nafotit malu, najprv som nechcela ale nakoniec sme sa dohodli ze to skusime, ale len pokial emka dovoli a nebude jej to proti voli
taketo volaco
http://www.flickr.com/photos/babybeanportraits/...

nikanika28
24. jan 2011

@mimi21 jeej, to bude zlatucke 😵 ..Emka to zrejme prespinka 🙂

dm1
24. jan 2011

@nikanika28 aj u nas nasnezilo ale skor len taky poprasok biely je vsade

mimi21
24. jan 2011

@nikanika28 no hlavne som chcela aby ju to "neobtazovalo" preto som to na prvykrat odmietla, ale potom som si to rozmyslela, kamoska to urobi zadarmo, lebo to chce tiez skusit, taketo malinke babo este nefotila, len vacsie, tak snad z toho nieco bude, normalne sa uz tesim

inak u nas po snehu ani stopy, svieti slnko, ak vydrzi pocko a nebude velka zima, tak by som chcela ist poobede do mesta, aj medzi ludi sa trochen poprechadzat 😀

iinuska
24. jan 2011

dobre ranko, aj u nas trosku posnezilo, svieti slniecko, tak som len nakukla, povesam pracku a ideme von. Adamko tu lieta ako splaseny hore dole, tak ideme na vzduch 😅

luba142
24. jan 2011

ahojte baby, kto sa este neprihlasil na stretko a ma zaujem mrknite sa do stretkovej temy a prihlaste sa 😉 😉 😉 , aby sme vedeli kolko nas asi bude
https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/stretnutie-majoviek-2009-kam-pojdeme/

mystery7
24. jan 2011

ahojky
Tak u nas snezi cely den, sice len jemne, ale snezi. A mrzne. Slnko vyslo az teraz ako Mirko zaspal. My sme konecne dojedli brokolicovu polievku, tak varim kuraciu.

nikanika28
24. jan 2011

@mystery7 u nas svieti slnko, modra obloha...ale taka neskutocnaaa kosa je tam...studeny vietor fuka, riadne sme vymrzli, ked sme boli vonku 😝
Klarka uz spi, snad potiahne aspon do stvrtej 😅 ...uz mava definitivne len jeden spanok cez den, po novom roku si to prehodila..tak teraz ked ju dam do postielky na obed, v momente zaspi 🙂
..a ja kavickujem a uzivam si to bozske ticho 😀

jamaat
24. jan 2011

@mimi21 A ty prečo vlastne nejdeš na stretko? Veď Emka už bude mať 5 mesiacov.

iinuska
24. jan 2011

@nikanika28 ja som prave dopila kafe, a cakam, ze Adamko sa cochvila zobudi. Spinka od 12.15.
Ked Klarka vstava o stvrtej, potom o kolkej ide vecer spinkat?

nikanika28
24. jan 2011

@iinuska o pol osmej az o osmej ju davam vacsinou do postielky, niekedy zaspi za par minut, niekedy si tam este vyspevuje ..ale do tej pol deviatej spi

mystery7
24. jan 2011

@nikanika28 u nas bolo doobedu celkom teplo, ani nefukalo, len sneh poletoval. Teda my sme vystihli taku hodinku. Predtym a potom dost snezilo a fukalo. Ked este bude slnko aj po zobudeni, vyrazime von.
Aj mna by zaujimalo kedy ti pojde Klarka spat. Mne potom Mirko pred 21 nechce ist ani do postele 😅

iinuska
24. jan 2011

@nikanika28 tak to dobre potom, ja maleho dlhsie ako do 15-ej spat nenecham, lebo neviem, ci by mi zaspinkal vecer o 20

nikanika28
24. jan 2011

@mystery7 no a to ona niekedy spi aj do piatej...a vecer vzdy do osmej putuje do postielky...my tak mame obidvoch naucenych, okolo siedmej vecera a potom pomaly poumyvat, prezliect..a o osmej je uz v obyvacke ticho 😀 .. Lukasko teda nechodi spavat tak skoro, ale je v posteli..tam sa hra alebo cita alebo pozera rozpravku...a okolo deviatej zhasiname

iinuska
24. jan 2011

baby, ja som na dnes objednana na kozmetiku po sto rokoch. 😅 ...Odkedy je Adamko na svete, tak som nebola. Ale ani sa mi veru nechce ist. Ale som sama vraska 😔

nikanika28
24. jan 2011

@iinuska veru aj ja by som potrebovala 😝 ..mne sa zase bedare dva vyrazili...jeden na cele a druhy na brade..jak v puberte kua 😅 🙄 😀 ..a kadernicke sa chystam tiez pekne dlho, vlasy uz po pas pomaly mam 🤐

luba142
24. jan 2011

@iinuska
@nikanika28 tu kozmetiku by som aj ja potrebovala 😅 😅

luba142
24. jan 2011

@nikanika28 u nsa Barborka spava len po obede teda po 12 do nejakej 14:30 to je maximum, niekedy len do pol 2, a okolo 20 je uz v postielke tiez takze aj my mame v obyvacke po 20 vecer pokoj 😀

mystery7
24. jan 2011

@nikanika28 u nas bolo doobedu celkom teplo, ani nefukalo, len sneh poletoval. Teda my sme vystihli taku hodinku. Predtym a potom dost snezilo a fukalo. Ked este bude slnko aj po zobudeni, vyrazime von.
Aj mna by zaujimalo kedy ti pojde Klarka spat. Mne potom Mirko pred 21 nechce ist ani do postele 😅

mystery7
24. jan 2011

zase tu nieco pomenili a ked si dam obnovit stanku, tak mi opatovne prihodi posledny prispevok 🙄
Kozmetika???? Hahaha co to je? Uz som zabudla, bolo to daaaavno 😝
Tyzden sa chystam zafarbit vlasy a este stale nic.

nikanika28
24. jan 2011

@mystery7 ved pozeram, ze si napisala ten isty prispevok dvakrat 😀

mimi21
24. jan 2011

@jamaat ved ja som ani poriadne nestihla zaregistrovat, ze uz ste sa na niecom dohodli, nestiham to tu cele citat

mohla by mi nejaka dobra dusa napisat kedy, kam a za kolko chcete ist - lebo to nestihnem cele spatne precitat 😅
len neviem naozaj ci pojdeme, lebo chceme ist k moru, teraz sme sa dost vyhadzali z penazi na dom, este nam treba na vela veci dalsie peniaze a kupujeme este aj druhe auto, takze naozaj netusim ci ostane aj na toto 😅
ale uvidime podla toho co ste nasli

borocka
24. jan 2011

tak u nas den divoch,......rano sme vstali o 7:20, na obed uz o 11ej spal, co absolutne nechapem, asi sa nudil, lebo teraz uz lezie choroba na mna tak sme nesli von. pospal si do 12:40. a teraz ho uz pomalinky pojdem sprchovat a chystat do postele, lebo by mohol o tej siedmej hadam aj zalahnut. ci??
iank uplne na hovno den, taky na depku, hoci ja mam teraz cele obdobie take....nic sa mi nechce.

jamaat
24. jan 2011

@mimi21 Malo by to byť prvý júnový víkend, penzión sa ešte nevybral. Však nakukni do stretkovskej témy. Nevyberá sa nič drahé. Len aby sa vedelo aj kvôli kapacite vyberať.

ludmilabb
24. jan 2011

@borocka hore hlavu 😉 😉 😉 bude lepsie
mne Sofia tiez vstala o 7:20 ale zaspala pred druhou a po polhodine sa uz ozyvala s placom tak som si ku nej lahla trochu este zaspala ale viac sa prehadzovala a spat mi pojde o pol deviatej 😝

ladywitch26
24. jan 2011

jeeej, co by som ja dala za to,keby mne stanka pravidelne vstavala 7.20...namiesto 6.30 🙄 a to chodi spat az o deviatej vecer, vcassie ju nedostanem.
a ak ratam este ten casovy posun, tak stanka na stretnuti bude este asi ako jedina o deviatej vecer pobehovat po vonku

borocka
24. jan 2011

@ladywitch26 nie nebude, ak by nahodou sme prisli, tak u nas je na dennom poriadku ze ideme spat az o tej pol desiatej. snazim sa na osmu az pol deviatu dat do postele, zvacsa aj zaspi, ale ak je z niecoho vyvedeny z rytmu, a to teda bude urcite pri dalsich 10 detoch a cudzom prostredi, takchodi spavat az so mnou 😖