Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
8. feb 2011

@sirinka no pred tehu som mala svojich 54 kil a 165cm, tak normalka...a teraz mam o desat kil menej.
ale deti dnes su ine, ozaj su asi o nieco vacsie.........a kym nema zdravotne problemy, a nevyzera nejako..."tucne" tak to riesit netreba. ak ma pohyb a zdravu stravu.

@jamaat hmm,ved keby to bolo len o tom, ze kazdy den od neho odidem na par hodin, tak to neriesim, snad by to spravilo dobre nam obom.....ale taketo odlucenie neviem ci nam prospeje. musim mysliet len na to, ze je to obeta pre lepsiu buducnost.....bla bla bla

iinuska
8. feb 2011

ahojte
My sme boli vonku, a veru ako pise mimi, aj u nas teploooo. Az moc. 😎

@mimi21 vsetko ma svoj cas. Ani u nas nefunguje nocnik, ale zatial to nejako neriesim. Adamko si sice sadne, ale neurobi nic. Obcas sa zadari, ze sa vycika. A ked sa pokaka, a opytam sa ho, ze ci je pokakany, tak povie, ze nie. A ked sa ho opytam, ze co ma v plienke, tak povie ze hovienko 😀

ladywitch26
8. feb 2011

u nas nocnik najnovsie tiez nula bodov. aj si sadne, ale sama sa vobec nepyta. este pred vianocami ho aj vytiahla, ale teraz absolutne. a potvora, ked vidim, ze tlaci, tak sa jej spytam, ci kaka a ona s tymi vypulenymi ocami normalne klame, ze nieeeeee 😀

iinuska
8. feb 2011

@ladywitch26 ja ked vidim, ze Adamko kaka, tak ho radsej necham, aby sa mu neurobil stupel 😀 😀

luba142
8. feb 2011

ahojte 🙂

ani unas nieje nocnik v oblube este, aj sa pytam ides curat alebo kakat tak poviie ano,ale ked nesiem nocnik tak uteka a krici nieeeeeee, ale ked potrebujem na rozbor moč tak ju tam dat musim lebo tie saciky su otrasne a to vtedy sa nadaja cajom sedi tam hrbu hraciek a kniziek a trva to aj hodinu kym sa vycika 😀 , inak to tiez neriesim ked netreba 😉 , pockam az na jar,leto to moze potom behat na chate aj z holou ritou a bude aj teplejsie tak nebudeme tolko veci prat ked bude nehoda 😀

nikanika28
8. feb 2011

@ladywitch26 no presne 😀 ...cervena jak paprika, oci vypulene, schovana niekde a ked sa spytam ci kaka tak medzi tym tlacenim stiha este povedat ee-eeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

nikanika28
8. feb 2011

boli sme u doktorky..tak sme dostali zas kalciovy sirup, kvapky do nosa a nejake cipky 😝 ..zajtra sa mame prist ukazat... a po ceste domov sa zas cosi nasrala a kolenackovala od vytahu az po dvere 🙄 🙄 🙄 ..nehovorim o tom, ze sa strepala priamo do blata, takze bunda, gate ..blatove.. 😝

iinuska
8. feb 2011

@nikanika28 juj, tak Klarke skore uzdravenie. Toto pocasie tiez k nicomu dobremu nevedie

kosska3003
8. feb 2011

ahojte my sme boli v lidli no 60 e som tam nechala hruza a kupila som si ze gyros maso polotovar ze narychlo nemam dnes cas varit a mala mala polievku no fuj ako iny hnus uz to nekupim ani za toho oca berem to kocurovy ak to aj ten bude chciet ovsem lebo uz si vybera
mne mala dnes ok v draciku som jej kupila taky sacok lega tak cela stastna ze moze skladat ale dala som ju spat ci sa jej chcelo alebo nie

sirinka
8. feb 2011

ja som kedysi klarku dost s nocnikom cvicila, aj ked ona nemala problem sadnut si na neho a pod...ale velmi skoro som zacala, teraz uz to viem....potom o to dlhsie nam skutocne trvalo, kym sme sa odplienkovali uplne...
takze magdulku nechavam tak...sice ked sa poserinka az za usi, tak jej poviem, ze to je fuj a ze treba povedat, ze ma v plienke kako...no ale zatial vysledky nie su 😝

sirinka
8. feb 2011

inac sme boli v noci 3 hodiny hore...neviem, co jej bolo ale mna skoro porazilo uz....a kasle, tak nasucho, ale iba ked lezi....ked beha a hra sa, tak nic...no uvidime...

iinuska
8. feb 2011

jaaaj, a dnes ma Adamko prekvapil. Ako sme tak isli pomaly domov, tak som si kychla a on ze na zdravicko 😀 .

iinuska
8. feb 2011

@sirinka mozno suchy vzduch

luba142
8. feb 2011

@iinuska toto aj nasa mala uz dlhsie pekne povie nazdravie ( adabi) 😅

sirinka
8. feb 2011

@iinuska v tom to nebude...vlhkost mame stale medzi 55-60 percent....skor zuby alebo nejaka viroza...len som zvedava, ci jej to prejde, alebo sa rozbehne...

mystery7
8. feb 2011

ahojky
Tak porody ste vcera poriadne prebrali 😉
My sme dnes boli na cviceni a zacali mi chodit sms ako sialene-akurat dnes som si zabudla vypnut zvuk. Tak najlepsia kamoska v 5.mesiaci potratila 🙄 a ostatne mi pisali, ze co sa stalo ☹ som z toho hotova. Medzi nasimi detmi by bol rozdiel asi 6tt, alebo aj menej ☹

nikanika28
8. feb 2011

@mystery7 joj, to je hrozne ☹ ...to uz je babo dost velke..ach jaj, chudatko kamaratka...to z nicoho nic? alebo mala predtym nejake problemy?

mystery7
8. feb 2011

a to spolu chodime na cvicenie s detmi, tak som sa tesila ako jej dnes porozpravam o Mirkovom vcerajsom hysaku z elektra ☹

sirinka
8. feb 2011

@mystery7 to je hrozne...na to tazko aj daco povedat....

mystery7
8. feb 2011

zo zaciatku trochu krvacala, ale potom uz bola ok. Minuly utorok sme boli spolu na poradni a v piatok sme boli spolu v meste.

jamaat
8. feb 2011

Krista, ja som zase taká vytočená!!! Ešte je len pol dňa za nami a ja už nervy v kýbli. Najskôr ma vytočí Emka a potom už som vytočená aj sama na seba, že sa nechám vytočiť. 😅
Ale konečne spí, tak teoretická chvíľka kľudu predo mnou. Akurát že musím navariť, dlážku umyť, takže takýmito činnosťami si môžem nervy rekreovať. Furt robí niečo napriek, nič nemôže ísť normálne. Kľud bol, iba keď v Lidli sedela vo vozíku a makovku obžúvala. Keď sa to takto vlečie viacej dní za sebou, tak potom vypením o to rýchlejšie. ☹

jamaat
8. feb 2011

@ladywitch26
@mimi21 Presne také zelenkavé to bolo aj na Emkinej plienke.

jamaat
8. feb 2011

@mystery7 Hrozné aj čítať, nie to ešte zažiť. ☹

soffi
8. feb 2011

@jamaat presne poznam take stavy, akurat ze nam ani tota makofka nepomoze a po lidli vrieska jak zmyslov zbavena, vtewdy ratam dni do septemrba 😅 😅 😅

soffi
8. feb 2011

@mystery7 to ma velmi mrzi moja, len bud ty kludna, viem, ze je to tazke, teda ani si to neviem vlastne predstavit.... ☹

no unas tiez pekne, do mat.centra som sla v jarnej vetrovke, cestou spat zaspala v kociku ale hned ako sme dolsi domov tak sa zobudila, cize celkovx denny spanok - 10min.... 🙄 , a k tomu svokra na navsteve, a manzel v praci... 😅 super den

luba142
8. feb 2011

@mystery7 to je mi luto, ale hlavne sa ty nestresuj a bud v pohodicke 😉

luba142
8. feb 2011

@jamaat taketo stavy poznam aj ja 😉 , dneska pri obede mna mala vytocila, zacala zase maso rozzuvane vypluvat, uz to robievala asi mesiac dozadu potom normalne jedla a teraz nanovo, tak som sa vytocila uplne zbytocne aj tak no ale co uz

jamaat
8. feb 2011

Aký fajný obed som urobila!! Ani som nečakala, že to bude až tak dobre chutiť. 😀 ....A Emka ešte spí, tak predsa aj chvíľu kľudu mám, odfukujem po obede 🙂

nikanika28
8. feb 2011

@jamaat no ved sa pochval, co si navarila 🙂 ..ja som robila rizoto na rychlo 😝

soffi
8. feb 2011

@luba142 tak aj ninka tak vypluva jedlo, moj muz chyta hysaky pri tom, vcera prazenicka skoncila na koberci-koberec s dlhym vlasom, tak vam nemusim vysvetlovat ako super sa to cisti 😠