Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
14. feb 2011

@mystery7 no to ja som si dala v piatok rezancovy nakyp a palila mna tiez a to ani tehu niesom ☹

sssimi
14. feb 2011

@luba142 ajajaj, tam by bolo treba nejaké lieky, lebo to má popletené statočne.

mystery7
14. feb 2011

dala som si liter vody, 2 tabletky sody a cakam

asi budem jest len maso a vajicka 🙄

luba142
14. feb 2011

@sssimi ved prave preto to isiel mm riesit, teraz v stredu ma ist na kontrolu tak je mozne ze pojde do nemocnice na pozorovanie asi, musia zistit z coho to je ci je to nejaka choroba a ake lieky treba asi co ja viem, ja som na nete nasla ze tie priznaky sa pripisuju schyzofrenii tak ci nahodou, uvidime 😒

luba142
14. feb 2011

@mystery7 a mavas to zo sladkeho ci ako?

mystery7
14. feb 2011

mam to z hocicoho - len z masa a vajicok nie 😝 - chlap sa nezaprie

mystery7
14. feb 2011

v sobotu co som jedla nakyp nic mi nebolo, tak to mam dnes vynahradene

inac sa mi taka sranda stala. na prechadzke s mirkom, ideme, ideme, zrazu citim ako sa malicky v bruchu otaca. ved ok, som si povedala. urobila som 2 kroky a skoro som sa pocurala, on mi nejako zatlacil na mocovy mechur 😅 musela som ostat stat, postuchala som ho, otocil sa a uz bolo ok, isli sme dalej 😅 😅 sranda. stavalo sa to aj vam?

luba142
14. feb 2011

@mystery7 😀...mne ked som chodila tak tlacilo na mechur stale, ale az tak posledne mesiace, a ked ma kolpli,alebo sa pohli tak aj mna tam tak zabolelo az so si cvrkla skoro 😀 😀

iinuska
14. feb 2011

@mystery7 mne ee

nikanika28
14. feb 2011

cafte
tak my mame zase na chvilku o jedno dieta menej doma 😅 ..Lukasko siel na prazdniny do Kubina 🙂
@luba142 ejha, to nem dobre 😨
Klarka este stale spi 😕 , asi ju pojdem zobudit

soffi
14. feb 2011

@mystery7 viem ze na to pomaha aj surove mlieko,
@sssimi my tro mame tiez zlozite, hypoteku sa chystame brat tohto roku, a tiez si teraz kym nezacnem pracovat budeme musiet utiahnut opasky,,,nuz ale zasa na druhej strane ak clovek bude cakat na tu spravnu situaciu tak to nebude asi nikdy...vzdy je nieco preco je lespie pockat, keby sme na to tak s mm pozerali tak nemame este ani to prve, ono ked to ma prist tak to pride, a ked bude na 100%presvdcene ze je ten spravny cas tak si ho hned urobite a bude 🙂)), ved to netreba objednavat 🙂

sirinka
14. feb 2011

@mystery7 hej, aj mne zvykl baby obcas tak trafit mocak, ze som mala pocit, ze sa v tej chvili pocikam... 🙂

luba142
14. feb 2011

@soffi ja mam vdaka tabletkam obe deti na objednavku 😀 😀 😀 ...povedala som vysadim a bude a aj nastastie bolo tak ako sme planovali 😉

soffi
14. feb 2011

@luba142 no my sme to tiez zmakli na prvy sup 😀 , ja som to myslela tak ze to netreba objednat a potom cakat kym budes moct otehotniet, zo mna sa mm smeje ze som jak cigánky ze sa na mna len kukne a uz som tehotna 😀

malej som zacala kupovat novu znacku jogurtov-vola sa banovecky smotanovy jogurt, a je fakt taky dobry, uplne husty, vyskusajte...odkedy ho kupujem ninke tak cely zje, tie ostatne nechce, ledva mi polovicu z nich zjedla, tento za tri minuty zjedeny 😉

iinuska
14. feb 2011

@soffi my mame osveceny zvolensky. Adamko zje kazdy den cely v pohode. Davam mu ho na desiatu

soffi
14. feb 2011

@iinuska no my davame na olovrant alebo na ranajky, ale tento je este lepsi ako zvolensky, ale aj zvolensky je v mojej prvej trojke 🙂

sirinka
14. feb 2011

@soffi
@iinuska ten banovecky je skutocne vyborny a aj tesco smotanovy, ma taky podobny pbal, ale uz davnejsie som ho nevidela...
no a moje oblubene smotanove sa uplne pokazili, uz ani nekupujem, teraz chutovo lepsie mi vychadza rajo smotanovy....

sirinka
14. feb 2011

my mame jogurt na prvy olovrant, druhy je ovocie... 😀

sssimi
14. feb 2011

@soffi aj my fičíme na zvolenskom a momentálne pije mlieko srdiečko-konečne aspoň niečo, lebo iné mlieko mi nevypije.

iinuska
14. feb 2011

@sirinka aj tesco smotanovy mi pripomina zvolenske

dannynka
14. feb 2011

ahojte
@soffi aj moji lubia banovecké 😀 zvolenske a aj smotanove z lídlu hlavne ten maracujový je naj 😀 😉

@iinuska akurat vcera som okukavala ten tesco smotanovy ale nevedela som ci ho mám zobrAT 😀 tak nabuduce teda beriem 😀 😀

luba142
14. feb 2011

aj u nas idu zvolenske, tescove a aj mnam duo od rajo 🙂

soffi
14. feb 2011

my uz spime, manzel v praci a ja si vegetim 🙂)))

luba142
14. feb 2011

@soffi u nas spi len jedna, ale ja idem pozerat telku 🙂 🙂

kosska3003
14. feb 2011

ahojte tak som vas konecne docitala Marika mi uz spi tak uz som tu zase zakotvena

mne marika akosi uz nechce jogurty len napoje acidko, actimel alebo aj napoj zvolensky je neviem si na to akosi zvykla tak rano nafasuje a niekedy si aj poobede vypyta

luba142
14. feb 2011

ja vegetim a davam si torticku mojuaa k tomu domaci beylis 😉 😉

iinuska
14. feb 2011

ahojte
Adamko uz spinka, aj my si vegetime

@luba142 Lubi, tak dnes na Tvoje 🙂 My pijeme ruzove

kosska3003
14. feb 2011

@luba142
@iinuska co mi tu chute robite ja mam sirupovu vodu ☹

iinuska
14. feb 2011

@kosska3003 ved si nalej nieco lepsejsie 😉

kosska3003
14. feb 2011

@iinuska no ved ale neviem co porozmyslam hihihih musim si vinko kupit zase mala som tu spoluziacku tak sme vsetko vypili minuly tyzden