Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
23. mar 2011

Tu je krajšia a samozrejme aj drahšia. http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10745551&tab=2

saskarisko
23. mar 2011

ahojte,
my mame po synovi tuto. cena 49 eur 😉 a slapat na nej vedel sam, ako 2-rocny, bez problemov
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5515893

saskarisko
23. mar 2011

ale osobne by som uz do trojkolky neinvestovala. uvidim ako Saske dlho vydrzi motorka, a popr. by sme kupili dvokolesove odrazadlo 😉 Risko ma toto: http://www.najnakup.sk/Porovnaj_kolobezky-odraz...
ale pre Sasku je moc vysoke, takze by som kupila asi toto
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_kolobezky-odraz...
alebo odrazadlo puky

borocka
23. mar 2011

@saskarisko ta je pekna a aj velmi dobra cena. skoda ze som na nieco take nenarazila pred rokom,urcite by sa u nas lepsie vyuzila ako ta co mame, ta ma totiz pedale namontovane na prednych kolieskach ☹

inak som sa nad tym zamyslela a v mojej situacii si to tento rok poriesim takto: kupim svihadlo a priviazem si ho tak na trojkolku ze ho budem moct tahat zpredu a aj ovladat riadenie. a o rok uvidim ako podrastie a kupime trochu vacsi s pomocnymi kolieskami. myslim ze nie je hanba ked dieta zacne pedalovat az trojrocne. popripade mu ho kupim pocas leta. lebo ak ho zasa 10centi potihane ako minuly rok, tak mu trojkolka bude uz veeeelmi mala.

a patovi asi sibe 😀 😀 na jesen sme chodili k plotu a hladkali susedove steniatka jazvecikov. kazdy den sme boli na plote zaveseni aj niekolkokrat. a pocas zimi ani neviem kedy zrazu bolo uz len jedno stena a teraz uz nemaju vobec. a pato navvyknuti dnes siel k plotu, najprv tam volal havka aby prisiel a potom zobral nejake kamienky, travu natrhal aj konari a siel k plotu a hovori: havko papaj! a potom sa otocil na mna a ze :havko nechce, nie je hladny.
tak si uvazujem ci to ma tak zafixovane a naucene, alebo ma strasnu fantaziu, aleb 😀 mu proste sibe???????????? 😀 😕

sirinka
23. mar 2011

@saskarisko a to zase ja radsej kupim kolobezku, na tom sa naucia aj rovnovahu aj to dlho vydrzi... 🙂

luba142
23. mar 2011

ahojte 🙂
Dnes som bola s Kikou na kontrole u dr. a potom sa mi sem nechcelo ist 🙂 🙂
Aj my mame taku tu trojkolku na tlacenie a myslim ze aj presne taku istu ako ma kosska,lewn uz sme tiez odmontovali tu rucku a ten plastovy drziak na nozicky...mala ju aj 2x vonku odrazala sa nozkami,uvidime ci bude niekedy aj pedalovat comu neverim,ale .......Mame po Kike aj bycikel s koleskami maly takze asi ale az tak za rok bude dobry
Zubky umyvame bez pasty,lebo minule sme dali pastu a vrestala ze nechce

jamaat
23. mar 2011

Mne neukazuje ten link, co dala saskarisko na MMB

luba142
23. mar 2011

@jamaat mne hej http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5515893
....
skus este raz 🙂 ale v podstate je to podobna ako si ty dala link na MMB

jamaat
23. mar 2011

@luba142 Stále ma to hodí na hlavnú stránku MMB.

sirinka
23. mar 2011

@luba142
@jamaat aj mne to dava hlavnu stranku...

luba142
23. mar 2011

@jamaat
@sirinka tak potom neviem mne to ukazuje taku zltu trojkolku, podobnu ako si dala @jamaat ty link na MMB

soffi
23. mar 2011

@luba142 no to nieje ly napad, pouzivat tu trojkolku ako odrazadlo... 🙂, lebo to nase ide volako cudne

mystery7
23. mar 2011

tak stretnutie s porodnickou dopadlo ok. Musela som na nu sice hodinu cakat, lebo operovala, ale upozornila ma na to vopred. Maly ma okolo 2400g a vyzera za bude taky ako Mirko-je 2tt popredu co sa tyka vahy. Dr.vravela, ze to bude geneticka preddispozicia, ze niektore zeny nemavaju male deti len velke. Mam sa pripravovat na riadne zvacsenie brucha. A ja som dufala, ze milacik bude mensi. Inak vsetko ok.

Kym som bola v nemocke, chlapci oprasili trojkolku, odmontovali ten istiaci pas a cakali ma s nou na ihrisku. Sranda.

Mm uspava a ja si idem zrelaxovat do sprchy, uz sa tesim.

ladywitch26
23. mar 2011

@mystery7 no este ti zostava dufat, ze sa drobec narodi nejaky ten tyzden, dva popredu, tak nebude taky velky. stanka mala 4170g, ale bola 41 + 1, fabi bol 3200g a 38 + 2, takze keby sa narodil tiez tak ako stanka, urcite by mal cez 4kg.

nikanika28
23. mar 2011

Ahojte, dnes mi krpci pili cely den krv..neskutocne, co vyvadzali 🙄 ..som stastna, ze je tu konecne ticho, boli sme dvakrat vonku vyvencit, ale evidentne nestacilo 😅 ...
@mystery7 ja som mala tiez obidve deti vacsie, obidvaja mali 3900g a 52cm..a to Klarka isla este asi o dva tyzdne skor von 😅 ..takze by isto dotiahla tie styri kila este 😝

borocka
23. mar 2011

@mystery7 z toho si nic nerob. mna tiez vsetci strasili ze pato bude velky, ze bude mat cez 4kila, lebo jeho otec mal porodnu vahu 4,5kg. a nakoniec bol uplne akurat 3200g. len potom straaaaasne rychlo zacal rast, do dlzky 😉

mystery7
23. mar 2011

vdaka kocky za povzbudenie 😉
@ladywitch26 dufam, ze nepojde skor, velmi by mi to nevyhovovalo
@borocka tato dr.mi aj Mirkovu vahu trafila, tiez som k nej chodila a aj rodila. Je naozaj dobra v tom co robi, tak jej verim

Chlapci uz spia, ja este periem, vyvesim a idem tiez odpocivat.

borocka
23. mar 2011

@mystery7 a preco nechces rodit trochu skor?? tak len o ten tyzden-dva.....to je v norme

mystery7
23. mar 2011

@borocka je to zlozite, ale je to koli byvaniu ☹

borocka
23. mar 2011

@mystery7 chapem, ale hlavne aby vsetko dobre dopadlo bez zbytocnych komplikacii!!! uz na datume ci vahe potom nezalezi, len aby ste obaja boli zdravi!!!

soffi
23. mar 2011

no mne zase vraveli z ebude taka mensia,a ta mensia bacula mala 3 500 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

inac chyta ma asi nejaka melancholicka nalada ci co, poznate tie stavy, ked si spomeniete ako suepr vam bolo ked ste mali 17 a ziadne problemy...som rada, z emam ninku aj vsetko to co mam, ale niekedy by som sa tak rada vratila do doby, ked som nemusela nic a mohla vsetko...

jamaat
23. mar 2011

A mne nevraveli vôbec nič, žiadne odhady váhy.
Ani obdobie som nemala, keď som nemusela nič a mohla všetko. Tak divne som to popreskakovala, zamiešala...

kosska3003
23. mar 2011

@luba142 hej hej mame rovnaku no moja je akasi vyhukana z tolkych novich veci bicykel trojkolka piesok hojdacka ze si to musi uvedomit doteraz mala vonku len sanky a kocik a labute sem tam

dm1
23. mar 2011

@mystery7 neboj to zvladnes 😉 . Kamoska ma tiez velke deticky ale ovela viac ako ty. Prvy chalan mal 4800g, druhy 5100 tusim a teraz caka tretie a ma sa vraj pripravit opat na velke dieta. sa smejeme obcas ze ak to pojde takto dalej tka bude mat toto hadam aj 5,5kg 😝 . Teraz caka babu tak to vyzera a ze tiez bude velka aj ked baba

emode
24. mar 2011

Ahoj,
tu dnes rano este nikto???
Babule, my teda asi letime na tie Male Divy 4. aprila ... 😕 juj, neviem, ci mam plakat alebo skakat od radosti ... aj chcem ist, aj mam respekt 😨 zohnali sme tyzden za neuveritelnu sumu, tak to asi vyuzijeme ... chceli sme Velku noc poriesit, ale to sa cely nemecky narod stahuje tam, tak uz nie su volne letenky ...

a potom hor sa do prace, mame novy biznis plan vymysleny, tak aby sme boli psychicky pripraveni 😀

a este ak my mrcha nedojde nablizsie 2 dni, tak idem testovat 😕 😕 😕

emode
24. mar 2011

a dnes nas nasa slecna ohrdla, chcela som ju nechat doma, ze nech som trochu s nou, a ona ze chce ist do skolky 😕 tak pekne cupitala do skolky, asi preto, ze im tam teraz kopu nove kurenie a deti su vsetky nalepene na tych bagroch a tatrovkach a rypadlach, co im tam teraz robia ramus, ucitelky sa stazuju, ze deti aj dlho spia cez obed 😅

ostrovanka
24. mar 2011

@emode Uzasne, Male divy!! Cez aku cestovku ste zohnali tu super ponuku? Aj my sme chceli do tepla cez velku noc, chceli sme Egypt, to je take najblizsie od tialto, aby sa aj kupat dalo, ale potom prisla ta ich revolucia,... tak napokon prideme na Slovensku 🙂

jamaat
24. mar 2011

@emode Ja som ohľadom Maledivov tak mimo, že vôbec nechápem, prečo sa nevieš rozhodnúť, či plakať alebo skákať od radosti 🙂

iinuska
24. mar 2011

ahojte
Adamko uz stihol zase v zahrade porobit, vonku je nadherne. sa mi zda, ze este teplejsie, ako vcera, ale na vikend sa ma zase ochladit a ma prsat.
Teraz spinka, zacina aj pokasliavat, musim mu nieco dat. Asi stoptussin

@emode juj, ale Male Divy, to musi byt krasa. A vy sa snazite o druhe bebe, ci nechavate na nahodu ?

emode
24. mar 2011

@jamaat nie je to cenovo take nedostupne, ako sa zda ...