Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
19. apr 2011

@luba142 a nespominla si nahodou ze baska nechce maso jest? ze jej ho musis skryvat a uplne nadrobno podavat? ci zasa sa mi daco poplietlo? 😕

sirinka
19. apr 2011

a preco sa aj moja tak neotocila??? 😀

luba142
19. apr 2011

@borocka to hej ,este to niekedy pretrvava,nie zeby nechcela,len je leniva ho pokusat,mava take obdobia ze pekne zje kococky a inokedy zase nie,ale asi to tymi zubami bude

borocka
19. apr 2011

@sirinka a je klarka az taka zlostiva?? to ze sa teraz s magdou priecia je normalne a este sa dlllho budu 😉

borocka
19. apr 2011

@sirinka a mame mystery povzbudit!!!!! chuda, ved sa pozri aka je uz hotova psychicky aj fyzicky!!!

sirinka
19. apr 2011

@borocka no veru, tazku povahu ma...nejde o to, ako sa sprava k magdulke, ale ako dokaze pocuvat rodicov...
a ved ked sa pozrie na mna, ze som si este aj na tretie trufla, tak to ju musi povzbudit...dve deticky su pohoda...samozrejme na zaciatku si treba zvyknut, zase trosku iny rezim, ale potom uz je fajn...ide leto, vonku je vacsina deticiek lepsich ako doma zavretych a ona ma zakladnu vybavu, teda satku na nosenie, to je obrovska pomoc 🙂

borocka
19. apr 2011

@sirinka jooj, tak o tom by som tiez vela vedela rozpravat, my s posluchanim mame mega giga problem 😉 ale aj tak si myslim ze pato je z tych lepsich deti. ma svoje muchy, ale v zasade je maznacik. len treba vediet ako na neho, ale aj tak kazdy den dostane po zadku. nikdy ho nestaci napomenut, ani raz ani 10x! vzdy sa k nemu musim postavit a zrevat, pripadne aj jednu capnut. a teraz ked nema plienku tak uz aj citi 😝

jamaat
19. apr 2011

@sirinka Podľa toho, čo si občas spomenula, nemyslím si, že by Klárka bola typ ako Mirko. Nebola až natoľko "zlá", aby sa mohla o 180 stupňov obrátiť. Skôr máš s ňou problémy, keď už trochu podrástla, nie?

sirinka
19. apr 2011

@jamaat no podla toho, co tu pisem su moje deticky velmi dobrucke...bude to asi tym, ze nezvyknem sa tu velmi stazovat a skor pisem do tejto temy o magdulke...
klarka uz ako zacala sediet, mala tendenciu za kazdym, ked som jej nieco nedovolila, alebo to nedostala hned hadzat sa hlavou pekne dozadu a v tomto duchu to pokracuje dodnes a to som velmi zvedava, ake super navyky si donesie zo skolky...

ladywitch26
19. apr 2011

caute zeny, tak my dnes zatial len jednu plienku menili. aj to zakakanu, lebo to zasadne nechce do nocnika. inak od vcera vecera sucha. teraz uvidim, asi ju uz budem menit, lebo pred spanim pol litra vody vypila, sice cosi vycikala, ale spi uz tri a pol hodiny, tak bude urcite zacikana.no ale aj tak parada. 😅
inak uz treti den jej davam syrup, lebo sa jej tlacia horne stolicky a co ta ma za stavy.... 🙄 v noci mravkoty, doobeda mravci, zuri, vsetkym plieska, no na porazenie.

inak vcera som si zarezervovala miesto na trhu, od prvej majovej nedele budem predavat moje gelove sviecky. kazde extra euro sa zide, kedze je teraz muz zasa bez prace.

hoogy
19. apr 2011

ahojte kocky, aj matkov idu tie posledne dve stolickydve uz ma,ale je neuveritelne nervny v noci len mrncal a este aj sople dostal. aja som k tomu vsetkemu chora takze radost.ale aspon som este mohla babky a dedkov zapriahnut. som zvedava co bude ked budeme od nich daleko. ani nemam pocit,ze ide velka noc pri tom nasom celom stahovani.

@ladywitch26 fuha ty si akcna zena🙂 tak nech sa ti podari predaj. ako ste na tom so stahovanim?

ladywitch26
19. apr 2011

@hoogy no uz pomaly balim. o tri tyzdne ideme na dovolenku a ked sa vratime, tak tie kufre ani nevybalujem, lebo o 6dni po navrate z dovolenky sa uz stahujeme.

soffi
19. apr 2011

ahojte babušky, ja mam dnes uz tiez tak akurat dost! od osmej som lietala kade tade, rano sme mali den otvorenych dveri v skolke, kde nam rozdavali rozhodnutia o prijati, trvalo to prosim pekne od deviatej do pol dvanastej!!!!!!! 😠 😠 😠 to som chcela byt na obed doma a este zajst k lekarke, na koniec som domov prisla o piatej 🙄 , po skolke som sla k lekarke a potom po malu k mame,lenze ta uz spala, vstala o pol tretej, tak sa najedla a sli sme domov peso, lenze po ceste som zasla do obchodu, co som asi robit nemala, lebo s malou nebolo rady....niezeby bola zla, len mi stale utekala niekam a ja som uz ani nemala energiu ju napominat..bola som v jysku kde si mala nasla z aobet najek male dievcatko, otocila som sa na 20 sekund a zrazu kukam z emoje dieta skace po vrchu poschodovej postele , kde su uz aj paplony v topankach!!!!skoro ma drblo, ludia tam vybuchy smiechu chytali 😀 , kym sme dosli domov tak este bolo toho dost, pri zvieratkach sme sa museli zastavit, tam strcila k rybkam ruku a zdrbal nas predavac....no proste sibal ako lusk 🙂 , ale podla mna je to tym ze bola s babkou , lebo ona sa jej neskutocne cely den venuje a vsetko spolu robia, a hraju sa, spievaju, to mne je az niekedy luto ze ja tolko casu na nu nemam, aj ked neviem preco....prave ma dojst realitak so zmluvami, do konca mesiaca s amozno aj prestahujeme, aj ked neviem ci stiham balit...na sviatky este nemam tootalne nic

hoogy
19. apr 2011

@ladywitch26 jaj vy sa az koncom maja stahujete? som myslela,ze uz teraz niekedy 🙂

nikanika28
19. apr 2011

Cafte, ja som dosla zo Zumby pred chvilou a som rozbitaaa 😝 ..
@soffi no toto mi presne pripomina Klarku, ona je tiez taka dracica, vymysli aj slaka 😀 ..vcera mi tak v obchode odbehla a kym som stihla ist aj s vozikom k nej oproti, uz vlliekla velku flasu Demanovky-citron 😀 😀 . Inak s nou sa moc po obchodoch neda, lieta jak sarkan po predajni, schovava sa pod vesiakmi, robi si tam kolo-kolo s nimi, kym veci nepopadaju ...

iinuska
19. apr 2011

zienky, Adamko nema sancu behat po obchodoch. On pekne sedi vo voziku 😅
Dnes poobede sme boli vonku od 15-18,30. Adamko behaaaal hore dole, potom skakal na trampoline. Uz mu to tak dobre ide, no velmi dobra kupa toto 😀

ladywitch26
19. apr 2011

@hoogy az koncom maja, ale neviem, ako to budeme stihat. lebo teraz mam dost fofry, chodim do prace a este popri tom robim tie sviecky. volno mam akurat v utorky a nedele, z toho v nedelu idem na ten trh predavat a v utorky robim sviecky vo velkom, kedze inak jedine po veceroch sa da a to tolko nestiham porobit. no a druhy majovy tyzden uz letime. a nazad uz bez aupair, tak vela moznosti na balenie nebude. za jeden den to nestihame vynosit a musim si spravit nejaky zoznam, co kedy previezt, aby sa nestalo, ze napr. preveziem nejaku vec uz tam a este ju budem potrebovat tu. a pri dvoch deckach je takych veci strasne vela. no a samozrejme za asistencie stanky sa toho vela pobalit neda, takze jedine ak vyzeniem muza s obidvoma na ihrisko a ja budem medzitym balit. no straaasne sa tesim na to... 😕

sssimi
19. apr 2011

@soffi kašli na sviatky. Ja som kúpila čokolády ak by náááhodou.... Ak nie, tak popapám 😀 No a ak by sa nebodaj dotrepal niekto z rodiny, tak vytiahnem nejaké tie suché koláče zo sáčku, čipsy, dám im kávu a papa.... Niekto vypeká aj 7 druhov zákuskov, no u nás ide viac mäso a klobása, takže nič nevymýšlam, lebo by som to aj tak vyhodila.

hoogy
19. apr 2011

matko sedi v kociku len v knihkupectve🙂 panta rei je nas najnavstevovanejsi obchod 🙂 inak pred vstupom do kazdeho obchodu krici ze ne ne takze neni sanca🙂 jaj a este do Ikei lubi chodit ale lietam tam hore dole🙂

iinuska
19. apr 2011

@sssimi ani ja sa nejako nepretrhnem cez sviatky. Vidis, aspon udene musime kupit, urobim parizsky salat a je. Svokra, ta pecie ako blazniva, no ked ju to bavi...

soffi
19. apr 2011

@sssimi tak to ja piect ani nahodou nebudem, kolace mam objednane vdaka mamke 🙂 ale ja este ani jednu klobasku kupenu nemam

sssimi
19. apr 2011

@iinuska my sme dnes boli vonku od 9:30 do 12tej a potom od 14:30 do 20tej. To moje dieťa nie a nie dnu... A takto sme vonku každý deň, keď je pekne. Ja len odbieham jedlo a vodu domov brať a konzumácia je za behu. Ale aj tak by sme boli toľko vonku, lebo s mm sme sa pustili do malovania plotu v predu a v zadu sa pletivo nové naťahuje, tak roboty ako na kostole..... 😒

sssimi
19. apr 2011

@ladywitch26 ozaj a ako to budeš mať potom s robotou?

hoogy
19. apr 2011

@ladywitch26 nezavidim som rada ze to mam uz za sebou. uz tu mame len najnutnejsie veci a po velkej noci trielime zo slovenska. ale normalne som az chora zostala po tomto vikende a to sme naplono zapriahli babku a stahoval kto len mohol. to bude najlepsie ked ich troh vypraces z domu a budes balit. aj ja som to tak robila.aj ked som vyhnala len dvoch :D

sssimi
19. apr 2011

@iinuska
@soffi ešteže máte tie maminy a svokry 😀 Moja mamina nevypeká, lebo ako ona hovorí-len by tlstla a svokra tiež nejako nevypeká. No a ja sa šetrím na Sárkinu oslavu-to sa chystám 4 druhy urobiť 😀

sssimi
19. apr 2011

@iinuska
@soffi ešteže máte tie maminy a svokry 😀 Moja mamina nevypeká, lebo ako ona hovorí-len by tlstla a svokra tiež nejako nevypeká. No a ja sa šetrím na Sárkinu oslavu-to sa chystám 4 druhy urobiť 😀

sssimi
19. apr 2011

@hoogy A kam sa sťahujete?

iinuska
19. apr 2011

@sssimi ale neni nad rodinny dom a dvor ked su male deti 😉

hoogy
19. apr 2011

my bude mat len 3 druhy z toho dva od curarky🙂 a jedno budu vanilkove rozky lebo ich maly zboznuje🙂 tie itak robim tak raz za mesiac kvoli nemu. ja velku noc beriem ako predlzeny vikend a zvacsa chodime lyzovat len nam to nevyslo kvoli tej stahovacke:(

borocka
19. apr 2011

😠 😠 😠 😠 🙄 som strasne nastvana na vas aj na seba aj na svet!!! ze vraj strihat strojcekom je ake super, bezpecne, pomalsie to rastie a bude to mat vsade rovnako!!! a teraz mam doma maleho skinheda ☹ 😠 echala som pata ostrihat na najvacsom nastavci, vraj 2,5cm.........jedine pozitivum, ze viac vyniku uz opalene licka. inak hroza. maly celkom v klude posedel, lebo ved strojcek vrcal, ale to teda nestalo za to. aj kukal do zrkadla ale mu to docvaklo az teraz pred spanim.....boli sme sa riadit v kupelni a cesal ma, tak sa pytam ci ucese aj seba a on ze ano, tak si vzal hreben, chytil vlasky a straaaasne sa rozplakal, ze on nema ☹ 🙄 krokodilie slzy ronil. tak som sa aj s nim rozplakala ☹ on maval vzdy dlhsie, aj 5cm konce som po zemi zbierala.....a teraz ma take nic, ze sa to ani do ruky chytit neda. a je z neho blondacik 😕 som az nechapala, ze ake svetle vlasinky mu rastu, k tomu modre oci a celkom hnede licka (taky kontrast oproti bielemu celu som si pred tym ani neuvedomila). neviem si zvyknut nanho, som zvedava zajtra na reakcie.....ale musim ho podporit, ked on je na vlasy zatazeny, on sa rad aj cese, aj kohutika si zvykneme robit.....teda sme zvykli 🙄

@iinuska my sme boli vonku od 10tej do pol jednej, a poobede od stvrtej do siedmej. a cim bude teplejsie,tym to bude viac a viac.....uz doma nic nespravim. aj minuly rok tak bolo, dnu sme sli len spat