Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
7. jún 2011

@mystery7 a nejdu mu este nejake zubky?

borocka
7. jún 2011

caite,
pato od rana vyspevuje pod hrat pinkod (ping pong),pinkat slovicka, ja budem ping a ty pong 😀 😀 no koniec, kde na to chodi?????

ludmilabb
7. jún 2011

@borocka
sranda ping pong 😀
inak tvoj manzel sa pekne Patkovi venoval, vsak vy obaja ste sa aj s ostatnymi detickami hrali, hadam aj jemu dobre padol trosku iny vikend 😉

dm1
7. jún 2011

@borocka ozaj a ako dopadli skusky? a suhlasim s ludkou s drahym ste vypadali ako zohrata dvojka 😉

mystery7
7. jún 2011

neviem, ci su to zuby. Este nam chybaju posledne stolicky. Skusim mu zajtra pri umyvani zubov kukut do pusy, ale neviem ci nieco uvidim. U nas je to boj-suboj ☹

borocka
7. jún 2011

@ludmilabb
@dm1 no skusky by mali byt v kapse. podla prijimaciek ma beru,len este musia vysvedcka a tak zapocitat. ale to by uz nemalo miesat karty. pockam si este do 15teho na papiere.
a ano, lukas to s malym vie. ale staci mu tyzden-dva maximalne, a potom mu uz lezie na nervy a nevie sa obetovat. preto sme mali vela problemov.
a patko si vyzaduje velmi aktivny pristup, to si musime dat zalezat aby sme ho zaujali, takze ostatne decka sa uz vezu. uz ked sa nasmu venujeme naplno, tak dalsie 1,2,3,alebo 10 nam neni navyse 😉

borocka
7. jún 2011

@mystery7 moja, podla tych priznakov by som to tiez na zuby tipovala. ale kontrolovat nemusis, tym stolickam to trva celu vecnost kym vylezu. ani u nas nie je ani len naznask, ani cervene ani opuchnute nema, ale vzdy ked do niecoho hryzne tak huci ze ho boli. v poslednom case takmer nic neje, ale to asi aj z tepla bude

emode
7. jún 2011

ako mi je luto, ze sme nesli ... ☹ ale dobre ste si to uzili, ako citam, dokedy ste v noci tahali?? a deticky spali dobre aj cez den?? snad to do tretice vyjde u nas 😉

ja mam ist buducu stredu na tu laparoskopiu, tak uz aj interne musim riesit ...

@mystery7 pozor na uska, poznam pripad, ked nic nebolo navonok a inak zapal stredneho ucha

luba142
7. jún 2011

@emode v noci sme tahali,v piatok dlho,posledni myslim az do tretej a v sobotu do jednej tusim vsetci......mne mala aj poobede aj v noci spala dobre ako doma keby bola 🙂
Nech ti to dobre dopadne 😉

jamaat
7. jún 2011

@borocka Domov ste docestovali v pohode?
Inak som cestou domov skonštatovala, že keby sme dakoho ešte viezli a bolo by ťažšie auto, tak asi nedojdeme. Jedine že by sme ho hore kopcom vytlačili a potom dole a po rovine sa už viezli. To by si ma preklínala! 😅

luba142
7. jún 2011

@jamaat to je este dobre, ze ste dosli,keby ste tak niekde napol cesty zostali stat tak to by nebolo bohvie co 😒

jamaat
7. jún 2011

@emode Emka tiež spala v pohode. V sobotu dokonca potiahla cez deň 2 hodiny. A v noci sa nezobudila ani raz.

borocka
7. jún 2011

@jamaat jezis cesta domov bola hrozna. do tt aj potom do oscadnice to pato zvladol nad ocakavanie. ale domov. nervy, krik, oduvanie sa. celou cestou lialo, najprv sme zmeskali prestup vo zvolene a potom este aj v lucenci mi utiekol. nastastie mamina po nas prisla na stanicu.
a vam sa co s autom stalo??

jamaat
7. jún 2011

@luba142 No ani nehovor! Hore cestou na Donovaly som sa pristihla, že mám stehná a zadok úplne zaťaté, čo som tak tŕpla a silou vôle auto do kopca tlačila. 😅

luba142
7. jún 2011

@jamaat takze ani nie svalovka z lanoveho parku,ale zo zatinania sa v aute? 😀 😀 😀 a mimochodom co ruky, uz dobreee?

jamaat
7. jún 2011

@borocka Nám v Terchovej začalo vynechávať a postupne sa to zhoršovalo, nešlo dobre a nevládalo hore kopcom ísť. V Kubíne sme na kruhovom objazde museli spomaliť a hneď za ním bol kopec, tak tam sme ledva na jednotke vyšli. To by sme isto nevyšli, keby sme boli viacerí v aute.

jamaat
7. jún 2011

@luba142 Svalovku som mala len od pása po krk. Teda stále mám. Akurát som si pozrela videá, tak tam to vyzerá podstatne ťažšie ako na fotkách.

luba142
7. jún 2011

@jamaat au zrovna ked som fotky kukala mna rozboleli ruky 😅

borocka
7. jún 2011

@jamaat a uz mate opravene? ale fakt, hlavne ze ste domov dosli. horsie by bolo keby vam brzdy rachli
🤐 neviem ako by ste tymi serpentinami presli

jamaat
7. jún 2011

@borocka "Opravilo" sa samo. Asi to bolo nekvalitným benzínom, čapovali sme v Tescu. V Kubíne sme potom dočapovali na Shellke, aby sa zmiešal a asi aj preto sa to postupne začalo zlepšovať. A včera som sadla do auta s malou dušičkou, čo bude, no a išlo úplne normálne. V Tescu už nečapujem, aj keby zadarmo dávali.

borocka
7. jún 2011

@jamaat hmm, my sme boli parkrat aj v madarsku v tescu na benzin.....plnu nadrz aj do bandasiek sme brali a v pohode. ziadne problemy neboli. len ak ste vy zo zlej pistole brali,alebo co........lebo je to nejake divne. debil nahoda

luba142
7. jún 2011

@jamaat heh hlavne ze u nas davaju s blockom aj kupon na zlavu na benzin,ktovie preco asi 😀, este sme tiez nebrali taky benzin

mystery7
7. jún 2011

@jamaat preto maju teraz akciu na benzin - ked nakupis nad 30e tak dostanes kupon a mas zlavu 5c na liter

jamaat
7. jún 2011

@borocka
@mystery7
@luba142 Však s tým kupónom sme tam šli. Kupónov som už mala veľa aj predtým, ale nechodila som na tieto lacné pumpy, lebo už sa nám niečo podobné stalo, keď som načapovala v Metre. To už bolo hádam pred štyrmi rokmi a nebolo to ani zďaleka až také zlé ako teraz. No a muž stále hovoril, že plno známych tam tankuje a nemajú žiadny problém. Tak som sa nechcela hádať a rozkazovať, reku skúsime teda. No a takto to dopadlo.
Inak už sme aj predtým pár krát čapli v Metre aj Tescu, ale bolo v pohode. Asi ten benzín nemá stále rovnakú kvalitu a naše auto je na to nejaké háklivé. Pritom stará kraksňa, tak by mu to nemalo teoreticky vadiť.

dm1
7. jún 2011

@jamaat my capujeme skoro vyhradne len na teskackej pumpe a nikdy sme nemali ziadny problem. Tie nove auta su akesi rozhyckane a nic nevydrzia 😀

ludmilabb
8. jún 2011

tak my sme mali nadranom riadne divadlo, hromy blesky blizko nasho panelaku
teraz prsi ani ist von sa neda, to bude dlhy den 😝 Sofia je fascinovana spievankovom, uz si dava druhe kolo, musim nejaku aktivitu vymysliet aby len pri telke nesedela, nelezala a nevalala sa po gauci, nuz ale aspon som si kuchynu poriadila inak by sa mi ani nedalo

ludmilabb
8. jún 2011

@jamaat zaujimave s tym vasim autom, len aby to fakt tym benzinom bolo to sa da hned poriesit ako nejaka pokazena suciastka alebo cosi ine

nikanika28
8. jún 2011

dobre ranko, u nas dnes zamracene, prsi 🙄
@jamaat my tiez obcas capujeme v tescu a ziadny problem..aj ked je pravda, ze obcas je to nase auto lenive ..hm, zeby to bolo predsa tym benzinom?? 😲
@borocka sa mi nechce ani verit, ze sa vie Pato aj hnevat, zlaty bol na stretku 🙂
Baby, co varite???

nikanika28
8. jún 2011

@ludmilabb nemas link na to spievankovo, kde by sa to dalo stiahnut?

ludmilabb
8. jún 2011

@jamaat @nikanika28 mne to Janka napalila ona to zrejme stahovala z netu