Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
19. aug 2009

sssimi, tak držím palce, nech pomôže.

No a Emka už zase revčí. Cumel vypluje a reve.
Dnes som jej doobedný spánok nabúrala. Šli sme do toho Tesca a v kočíku sa mi po 3/4-hodine zobudila. Dúfam, že zajtra to bude zase OK. Poobede mi vždy zaspáva horšie.

už je zase ticho. 🙂

jamaat
19. aug 2009

mimi, OK. Veď to bol len taký momentálny nápad. 🙂

mimi21
19. aug 2009

ja som oprala asi všetky plienky čo doma máme a večer mám o program postarané 😅 😅 😅

sssimi tak snáď annag pomôže 😵
mne sa malá čertí keď jej pomenej tečie, vtedy naťahuje bradavku až čakám, že mi z nej odhryzne 😖

jamaat
19. aug 2009

Emka už spí.

mimi, aj moja začala "hrýzť". Zatiaľ je to pomerne OK, ale keď im zuby narastú.... 😒

sssimi
19. aug 2009

Juj kočky aj moja hryzie. Hlavne keď je rozbesnená a to používam klbúčiky a riadne to bolí... Kuká na mňa, je zahryznutá ďasnami na cecku a smeje sa koľko sa len dá a nepustííí...

No pomaly sa mi preberá a idem na kojenie. Až mám žalúdok stiahnutý, že čo zas bude ☹

zuzkaprofant
19. aug 2009

cafte, mi sme dnes spinkali cely den nechapala som zobudil sa napapal sa a spinkal dalej ta som si odychla a driemala pri nom na koberci ale nic som nemohla robit lebo mi zaspal v obyvacke ta aj sustanie keksu ho budilo 😀 😀

ja preto uz nekojim moj ked chcel cicku ta kusal a natahoval mi bradavku od starny ku strane nehorazna bolest a raz mi praskla az, ale teraz ked vidi holi cecik tak vresk pusti ze nechce 😀

jamaat
19. aug 2009

sssimi, tak držím palce.

zuzkaprofant
19. aug 2009

simi skus bez klobucikov uz ti ju chyti a bude tak lepsie tahat lebo uz je silnejsia moj tak uznakoniec pil ale teraz nechce ani vidiet cecku ale ked vidi flasku az slinky mu tecu 😀

kosska3003
19. aug 2009

ahojte
sssimi toto mi aj moja robila nechala som ju vyplackat trosku potom zaspala a ked sa zobudila kludna tak cickala ako besna alebo ked nechce tak ju klamem cumlom tam jej ho do ust a ked ho cuca vytiahnem a rychlo dam bradavku ale teraz uz je v pohode
joj zachvilku mu pride mm po 3 tyzdnoch uz sa tesim

sssimi
19. aug 2009

Baby diky za rady a povzbudenie.

Zuzi ja keď jej dám bradavku bez klobúčika, tak ani nevie že som jej ju ponukla 😒

zuzkaprofant
19. aug 2009

to vazne moj uzz chyti aj bez klobucika ale teraz ma fazuze nechce prsnik ani videit tak odsavam a tak mu davam bo az bordovel mi od nervozity ☹
zajtra u nas hlasia 36ctup, ani vonku nepojdem jedine ze pojdeme skoro rano uz o7 sa prejst a potom budeme uz len doma

ako vam spia deticky v noci uz vam vydzia celu noc spinkat?

ludmilabb
19. aug 2009

jamaat ja som si kupila babyvak v domneni ake super to bude, malu sup sup donho a bude klud. Ale place mi v nom akoby tam bola zle polozena, neviem ju tam asi spravne polohovat. Myslela som si ze to bude jednoduchsi system ako bybasatka ale nie je. Takze len nosenie na rukach aj to s obcasnym strajkovanim.
Ale na narodeniny som si ako darcek od manzela zapytala satku tak dufam, ze na malu zaberie 😉

ludmilabb
19. aug 2009

zuzka moja sa budi okolo tretej, stvtrej a potom o siestej. Presne aj dnes tak bolo od siestej hore a spanie doobeda ziadne, horko tazko sa dala presvedcit na hodinku aj to tak ze sa ududkala na prsniku a ja som lezala pri nej.

mimi21
19. aug 2009

tak ja som si prave pozberala asi 20 plienok zo susiaka a idem zehlit 😅 😅 😅

ludmilabb
19. aug 2009

mimi pouzivas latkovky na prebalovanie? ja som skusala davat stvorce plus postolky ale mala vrestala 😝

jamaat
19. aug 2009

ludka, ani mojej sa v tom hneď nepáčilo. Uspokojila sa, keď som jej nechala hlávku trčať von, no a a hlavne keď som chodila. Už som sa tiež chystala nadávať, že som zbytočne peniaze vyhodila, ale nakoniec sme si našli polohu. Tam stačí centimetrík posunúť a už je inak uložená. Prídeš o chrbát, ak ju budeš stále nosiť. Ak ani šatka nezaberie, skús manducu alebo niečo také. Len najlepšie by bolo od niekoho požičať a vyskúšať, nech zbytočne nevyhodíš kopu peňazí.

mimi, ja plienky nežehlím. Používam látkové aj na prebaľovanie doma, jednorazky len na noc a von. To by som sa nažehlila! 🙂

A tá moja spí ešte od tej šiestej. Tak som zvedavá, či si už noc urobila a či čo.

jamaat
19. aug 2009

Objednala som cyklovozík, tak som zvedavá, ako sa to ujme. 🙂

mimi21
19. aug 2009

no ja používam klasické látkové na grckanie 😀 a na balenie na široko, ale teraz som si ich zbierala čo najviac, lebo som ich oprala na 95, nerobím to zakaždým, ale občas áno
joj mám strašne rada čerstvo opraté prádlo, hlavne vňu aviváže, len musí byť dobrá 😉

malá mi ocikala posteľ, kým som ju nechala rozbalenú a ja som riadila, tak sa mi nejako zošuchla z podložky a samozrejme vycikala sa až keď mala riťku na plachte 😅

mimi21
19. aug 2009

jamaat aj mm chce cyklovozík, a ja sa tomu nebránim, len nech si berie malú so sebou pekne 😀
minule som videla takú rodinku na bikoch a v cyklovozíku asi 1,5 ročné dieťa, sranda to bola 😵
a odkiaľ si to objednala, koľko to asi stojí?

jamaat
19. aug 2009

Objednala som to z čiech, 2690Kč, za 12eur to doručí na Slovensko. Už dávnejšie som po tom poškuľovala, ale boli za 10tis. a to mi bolo veľa.

jamaat
19. aug 2009

A ešte neboli predtým odpružené, tak to neodporúčali do lesa, to ma tiež odrádzalo. Ale verzia 2009 je už aj odpružená http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23979485&tab=0

ladywitch26
19. aug 2009

jamaat, ten cyklovozik je super, kamoska ho ma a ona na nom stale vozi malu,aj 40km prejdu,ked idu babku pozriet. moj muz by tiez malu rad vozil, ale tu sa ja bojim na bicykli, nieto este dieta vozit.cesty uzke a klukate a povolena 100ka na nich,tak tu aj chodci chodia v reflexnych vestach,aby ich niekto nahodou nepresiel 😖

ladywitch26
19. aug 2009

simi, skus malu oklamat tak,ze najskor jej das klobucik a po par minutach ho daj dolu. nebude uz vrestat od hladu,lebo bude mat cosi v brusku a mozno sa chyti aj bez klobucika.

luba142
19. aug 2009

ahojte prave mi usli v aukcii milenucke zimne capacky kraaaaaaaaasne 😢 😢

ludmilabb
19. aug 2009

jamaat pozivas klasicke dva stvorce a navrch co davas?
ked moja casto cvrka a to som ju len prabalovala ani si nepospala a plakala pri prebalovani, predsa len kym novosklad omotam a este postolky sa mi to zosuchlika aj na dvakrat som jej to davala 😝

ludmilabb
19. aug 2009

ake aukcie???

luba142
19. aug 2009

ludmila mimiaukcie.sk

sssimi
19. aug 2009

Tak malá spala až skoro do 20tej 😕 , rýchlo som ju okúpala a pekne sa najedla bez vrieskania... Teraz spolu debatime. Ale typujem, že spať pôjde okolo 1nej v noci, keďže tak veľa potiahla 😖 ...

nikanika28
19. aug 2009

cafte, hadajte co papam?
No predsa meloonik 😀 😀 😀
Joj baby, dnes bol totalny chaos, mala sa akosi nemohla ulozit, furt rucala. No a s tym kojenim...my to mame tiez tak nejak. Po prilozeni si parkrat cucne, a potom reve...uz ked sa spusti mlicko je trosku kludnejsia, ale za chvilu zase reve... 🙄 . NO a predchvilou som dovesala pradlo, umyla kupelku a vyumyvala zem v celom byte... 😖 Maaaam dost...

ladywitch26
19. aug 2009

simi, ja malu kupem tento tyzden az po osmej.je z toho taka unavena, ze len spapa mliecko a hned zalomi. a spiiiii, az do rana