Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
21. aug 2009

jamaat poriadne oslav 😀 dufam, ze ti hlavne Emka zazela vsetko naj 😀

nikanika28
21. aug 2009

ahojte...
Vsetkym JANKAM prajem len to NAJNAJNAJ 😵
Poznate toto?
http://www.pricemania.sk/katalog/detsky-tovar-h...

luba142
21. aug 2009

nika nepoznam to 🙂

nikanika28
21. aug 2009

sa mi to docela pozdava..

luba142
21. aug 2009

emode to co si vcera pisala o tom zaspavani tak aj u nasej som si zacala davat pozor kedy ma spat cez den a vydrzi hore tak do tych 2hodin niekedy len 1,5 a uz sa jej chce spinkat tak ju tak aj ukladam s plienkou alebo aj bez a zaspinka lebo vzdy vecer byvala hore asi od 17 do 20 a to uz bola zla a nechcela od unavy ani pred tou 20 pit a kricala a niekedy nespala aj dlhsie ale teraz dodrzujem interval max. 2hodiny a funguje to super a ani pred po kupani nevrieska pri krmeni

luba142
21. aug 2009

nika my uz mame tak uz sa nepozeram po inej 🙂

jamaat
21. aug 2009

nika, podľa mňa je to blbosť

jamaat
21. aug 2009

Už sme to aj s mužom raz pozerali. Dieťa až tak dlho nevydrží na brušku, aby malo toto zmysel za toľké peniaze. A nezdá sa mi, že by sa na tom dalo bábätku dobre vzpierať na rúčky a nôžky. Možno keby sa to kúpilo od narodenia, že využiješ to pohojdávanie. Ale nepochopila som, či tam môžeš novorodenca položiť aj na chrbát. Podľa mňa je to skôr pre lenivé deti, ktorým sa hýbať nechce.

sirinka
21. aug 2009

no ja sa pripajam s nazorom k jamaat...netusim, akym sposobom ma toto rozvijat zmysly alebo motoriku alebo co...
ked ma dieta dvihat hlavicku, tak najlepsie je na rovnej podlozke, kde si moze hlavku polozit a oddychnut. a ked ma zacat plazit sa a lozit, tak si predsa nemoze zvyknut na to, ze ma odlahcene brusko, ja neviem...

nikanika28
21. aug 2009

no ja neviem, kamoska to ma a nemoze si to vynachvalit...nevidim v tom sice daky velky zazrak, ale videla som, ako sa s tym jej maly hral. Ked na to babo pride, dokaze sa tocit. To otocne sa da dat aj dolu a je z toho len deka...Ale podla mna pre taketo male to este nieje...

sirinka
21. aug 2009

nika staci ked kupis peknu deku a babo sa ti na nej bude tocit aj tak.... 😉

jamaat
21. aug 2009

Nika, koľko má jej malý? A ako dlho to má ona, respektíve ako dlho sa jej s tým hráva? Podľa mňa to dieťa na dlho nezaujme. A keď sa ešte len učí dvíhať hlávku, tak keď nevládze, odkväcne mu až dole.

Mali do toho zabudovať ešte váhu, aby to malo aj ďalšiu funkciu. 🙂

nikanika28
21. aug 2009

siri, tiez si myslim a asi to tak nejak aj vyriesim...a vies co som rozmyslala? Maly ma to take penove puzzle na zem, tei kocky....aj sa mi zda, ze je to docela teple...zeby som jej zatial spravila z toho taky kobercek...no a hrazdy mame dve 😅 😀

jamaat
21. aug 2009

No veru Emka sa mi včera preplazila na deke pol metra, našla som ju, ako olizuje koberec. 🙂

luba142
21. aug 2009

nika majuu pravdu nepotrbuje sa tocit tak ze na niecom lezi a rukami sa odraza ked sa bude viac pohybovat tak sa bude kotulat a tocit za hrackami a peknymi vecami a aj lozit same. Ved mas starsie dieta tak to poznas sama

jamaat
21. aug 2009

Nika, určite jej to bude stačiť ako podložka, ak sa to nerozpája ľahko a malá nie je hyperaktívna. 🙂

A aj to ľahšie očistíš, keď si na to cvrkne, alebo ogrcia alebo oslintá. 🙂

jamaat
21. aug 2009

A ak to nechceš každý večer odkladať a ráno zase skladať 🙂

mimi21
21. aug 2009

ahojte maminy
ak ste sa dnes ešte nezasmiali, tak som si oprala mobil 😅 😅 😅
boli sme v meste a po taške sa mi vyliala flasa caju (vzdy mi avent flasa tecie, ale este nikdy tak vela...)tak som prisla domov a ze ju rychlo idem oprat, vsetko som vybrala az na mobil v bocnom vrecku som zabudla...
asi to uz nerozchodi 😠 😠 😠

luba142
21. aug 2009

jamat nasa sa zatial len prevaluje na bok ale tiez sa posuva. V postielke ju vzdy najdem otocenu napriec a zobudzam sa na to ze place lebo s bucha do hlavy alebo ma nohy von cez tycky 😀

luba142
21. aug 2009

mimi 😀 to potesi

nikanika28
21. aug 2009

Ved ja som nepisala, ze to chcem kupit, len ze sa mi to celkom pozdava 😅
luba 😀 😀 😀 😀
Mimi, no to uz nerozchodi 😅

mimi21
21. aug 2009

nika aj ja som tu "deku" pozerala, videla som to u nas v draciku
idem si rychlo daco sladke dat, lebo ma sibne z toho mobilu...

sirinka
21. aug 2009

nika aj my mame to puzzle a tiez to budem pouzivat miesto koberceka pre malu...

nikanika28
21. aug 2009

mimi 😀 😀 😀
aky to bol mobil?
Siri, my toho mame strasne vela, tak to vyuzijem aspon takto. PRedtym si Lukas z toho skladal bunkre a domceky a teraz nam to tu len zavadza. A je to pekne farebne 😀

mimi21
21. aug 2009

nika, samsung
a ja sama doma mm u svokrovcov a pred asi 2 tt sme jeden stary co sme mali doma dali kamosovi 🙂
no na porazenie
tak som isla do vedlajsieho panelaka za komoskou ze od nej mm zavolam, on samozrejme mimo dosah, a aj ju som zastihla na odchode ...
ale ona mi jeden stary pozicala, tak som aspon zatial mobilna 😀

nikanika28
21. aug 2009

baby, mozme nektarinky? uz som zedla dve a este by som si dala 😅 😅 😀

mimi21
21. aug 2009

no dala som si keksicek milu, kavicku som si urobila a asi si dam este aj zmrzku, nech som kludnejsia 😅

mimi21
21. aug 2009

nika ja som jedla nektarinky a mala bola OK

nikanika28
21. aug 2009

mimi, ja som sa Mily nemohla dozrat, ked som bola tehu... 😀 Teraz to uz akosi nemusim, ale zato vsetko ostatne hej 😅