Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
4. sep 2009

martina a co ine ti este ta dr. poradila?

a este k tomu prispevku, este nedavno to vychadzalo na 8900, teraz uz len 7700, ale stale lepsie ako necelych 5

nikanika28
4. sep 2009

kedy maju odklepnut tie peniazky?
Inac som prave vydrazila capicku 😵 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1279808

martinaxyz
4. sep 2009

nika- krásna čiapočka
mimi- mám ho mávať vo vyvýšenej polohe a ináč len to, že to časom prejde, keď bude papať tuhú stravu...

mimi21
4. sep 2009

nika kraaaasna ciapocka 😵 😵 😵
u nas je brutal problem zohnat peknu ciapocku, mala neznasa take co sa vyhynaju a ine u nas proste niet

aj napriek tomu ze prsi, tak my sme si celkom pekne ranko spravili, ranajocky s mm, cerstve pecivko a masielko a lekvarik, mala sa na nas skerila zo sedacky, teraz som si dala sprsku a mala spinka

idem zhanat nanoznik na kocik, lebo neviem ako budeme v sportiaku, ked este nebude zima na fusak

nikanika28
4. sep 2009

za tie peniaze... 😀 som zvedava, aka bude naozaj...
Klarka mi stale spi 😕 o 8.30 sa napapala a odvtedy chrni, bublinka moja 😵 . Inac v noci som sa zobudila na to, ako som mala totaaaalne plny jeden prsnik, teda ale ako kamen a uz som mala trosku mokre pyzamo... tak som rozmyslala, ze prebudim Klarku a ona sa v tom momente zobudila. MOzno zacitila mliecko 😀 . Za normalnych okolnosti supnem dudel a spinka do rana, no ale dnes som musela dat papat, lebo som si skoro zapal uhnala...

jamaat
4. sep 2009

martina, to aj moja grcká hocikedy, nielen po papaní. Ale nie veľa. Tak dáko vydržíme.

Na tej mojej Cortine je super, že nemusím už ku nej zháňať vôbec nič. Pôvodne som chcela lacnejší kočík, ale keď som potom zrátala, čo treba dokúpiť, tak aj to bol dôvod, prečo investovať viac do Cortiny. Má aj zabudovanú moskytiéru, zároveň to slúži ako slnečná clona alebo proste urobenie intímča. Na šporťák je nánožník, na autosedačku strieška aj kryt na nohy.

jamaat
4. sep 2009

Mne sa táto čiapočka páči: https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

už tu ponúkali viac pekných háčkovaných čiapočiek.

nikanika28
4. sep 2009

jamaat...ano ano..cortina je supeeer 😵 . Len my tam tu moskytieru nemame 😕 ..kde sa nachadza ? 😀 Mozno som len na to neprisla, ze ju mame 😀 . ALebo v tej limit. edicii nieje...

mimi21
4. sep 2009

jamaat ja som s quinny tiez velmi spokojna, len ten nanoznik mi chyba, ale teraz som sa docitala ze pasuje zo jane, ten ale stoji cez 50 euro a aj z casualplay, ten som nasla za 28 a kamoska ma casualplay, tak to musim vyskusat, len si musim najprv sportak spravit
a na MMB bola jedna pani z ciech co sila nanozniky na speedy, v hocijakej farbe, ale uz tam nie je, a ten bol brutalne lacny

mimi21
4. sep 2009

jamaat tak aj ja som tu kupila hackovanu ciapocku - za 3 eura ale je malej trochu velka, tak aspon nam hadam vydrzi aj na jar 😉

nikanika28
4. sep 2009

no uz mi postupne podochadzali vsetky fotozosity...su uuuzastne... 😵 😵 Lutujem, ze som nespravila viac... 🤐 Teraz je akcia na tu knihu...no neviem, ci sa do toho este pustim....a akcia na fotky 0.05/fotka

zuzkaprofant
4. sep 2009

Dievcata co je nanoznik?

jamaat
4. sep 2009

nika, je pripevnený zdnuka na bude. Asi to nebudeš mať na tej limitovanej. Je to super vec, veľa som to využila. Aj proti vetru napríklad. Keď sa to založí, vznikne taký bunker. 🙂

mimi, tak 50 euri je sakra dosť a 28 tiež pekná suma.

nikanika28
4. sep 2009

mimi, a ty uz ides na sportak?
Jamaat, ako je to u vas s vanickou? Este sa zmestite? No nasa mala je tam uz len tak na doraz, este par centi...a koniec 😅 😅

nikanika28
4. sep 2009

zuzka...nanoznik = na nohy ... 😀 😀 😀 byva to z takeho materialu a aj vacsinou farby ako je kocar..., nepremokave

nikanika28
4. sep 2009

jamaat..no som si aj myslela...

jamaat
4. sep 2009

nika, zmestí sa. Už dlhšie to vyzerá natesno, ale ako keby tá korba rástla s Emkou.

mimi21
4. sep 2009

no este mozno chvilu a pojdeme do sportiaku, davam tomu max. 2 mesiace, takze taky november uz asi urcite
mala sa uz pomaly neprace do vanicky a to vraj quinny maju jednu z najvacsich vaniciek - tak si neviem predstavit tie mensie potom

zuzkaprofant
4. sep 2009

ten nanoznik je akoby fusak alebo len na nozky na jesen sa dava

nikanika28
4. sep 2009

baby, teraz som sa hrala s malou, hovorila som jej varila mysicka....a po brusku som jej "varila"...no straaasne sa tomu rehotala nahlas... 😀 😀 taka bola podarena. Potom zacala mrnkat, napapala sa a teraz zase buca... 😵 😵 😵

lasenka
4. sep 2009

aj my sme sa rehotali, je to take zlateeee 😉 otvori pusinku a smiech zlatulinky 🙂

ja som si uz pripravila tie francuzske a kedze mi Kubko zaspinkal, hor sa na MMB 😉 ach ja zavislacka 🤐

jamaat
4. sep 2009

V novembri už aj ja rátam so športiakom.

Prázdniny skončili, tak musím ísť namiesto dcéry so psom vonku. Ideme teda venčiť, Emču zoberiem do babyvaku.

mimi21
4. sep 2009

moja mala sa este moc nesmeje nahlas, aj ked parkrat uz sa podarilo 😵

nikanika28
4. sep 2009

las....ver, ze nie si sama...za tento tyzden som vydrazila az az..naposledy dnes capicu 😀

zuzkad
4. sep 2009

ahojte 🙂 🙂

prave ranajkujem, lebo uz som mala az krce od hladu 😖 😖 malemu pustam gummy bear pesnicky tak pozera a tesi sa 😀 😀 a ja mozem pokojne papat.

Aj tu u nas je chladno aj poprcha stale, ale som rada, lebo tie dusna boli neznesitelne 😝 😝 😝

ja som vcera vecer varila maso na stave a zemiaky a salat to bude este na dnes a dorobim teraz este polievku z kosti a palacinky na chut 😉 😉 😉 a potom, ze som ako prasiatko tucnucke 😀 😀 😀

nikanika28
4. sep 2009

zuzi.. 😀 😀 😀

mimi21
4. sep 2009

zuzi ja som uz aj mala pocit ze som schudla, ale som sa na vahu postavila a zistila som, ze vobec NIEEEEEEEEEE 😀 😀 😀

zuzkaprofant
4. sep 2009

uz ste nieco pochudli od porodu ste na svojej povodnej vahe?Ja este nie 😠

bambi7
4. sep 2009

cafte babulky mala spi uvidim kedy vstane .......

o tej vahe ja uz mam povodnu teda pred tehuuu ale aste 5kg co som mala pred tehu a je to 😀 ale nepapam sladke co je hrozneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee pre mna 😢

ladywitch26
4. sep 2009

caute baby, tak ja uz len tyzden, a ideme domoooov... uz sa hrozne tesim, ale ako sa poznam, tak po dvoch tyzdnoch sa zasa budem hrozne tesit nazad 😀
k tej vahe, tak ja uz mam dokonca o kilo menej ako pred tehu, ale na bruchu to nevidno.stale mi previsa spek cez gate. 😝