Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
21. sep 2009

Dom by som aj ja brala všetkými desiatimi, len kto by sa nám oň staral! 🙂 .....a aj tak peňeži nie sú, tak mám po starosti.

nikanika28
21. sep 2009

inuska, gratulujeme 😵 😵

iinuska
21. sep 2009

mimi, ani sa nepytaj.Uz vyse tyzdna sa v noci budi pomaly kazdu hodinu, nervozny je riadne, hlavne vecer, kakame aj 8 krat za den.

mimi21
21. sep 2009

no u nas mm vyslovene trpi tym ze sme v panelaku, svokrovci maju dom a jeho to strasne byvi taka robota okolo domu
ale ziadna zahrada, okopavanie zamiakov a podobne, len nejake kvetinky a travnicek pre malu a teraska kde si na lehatku dam rano kavicku 😎 😎 😎
no my to tiez budeme riesit cez hyposku, lebo aj tak by sme sa museli stahovat, lebo mame relativne maly byt, len 2 a pol izby, aj ked svokrovci tu byvali s 2 synmi a vydrzali 😅

iinuska
21. sep 2009

nika, dik
my byvame v rodinnom dome a je to naozaj lepsie ako v panelaku. Hlavne pre deticky 🙂

zuzkaprofant
21. sep 2009

gratulujem k zubku mi este stale nic ale mam to take narvate dole ze az inac odbra terapia u nas na zubky je spev od rana mu musim vyspevovat a nepalce prestanem a plac spusti 😀 😀
ja som byvala od mala v bytovke ale od ekdy som v nemekcu byvame v dome a super len keby sme zahradku mali 😠 snad raz budeme mat velikaaansku, ked ideme ku nasim tak to je super zahrada velka maly sa tam vybeha v lete ked prideme
dievcata aj vase babatka uz sa tk pohybuju mojs a pretaca a odrazu je mi na zemi s podlozky 😀

jamaat
21. sep 2009

Ja keď si predstavím, že by som mala do konca života splácať hypotéku, tak mám z toho strach. Máme 3-izbový byt, síce nie veľký, ale dáko vydržíme. 🙂

iinuska, gratulujem k prvému zubáku. Emke asi ešte nejdú, ale som rada. A som zvedavá, ako to bude zvládať.

nikanika28
21. sep 2009

prave mi prisli fotecky z happyfoto a Next bundicka, co som vydrazila, tak sa vytesujem 😀 😀

luba142
21. sep 2009

inuska gratulujem a mame to podobne len u starsej dcerky nam vysiel prvy zubok na manzelove narodky 🙂

zuzkaprofant
21. sep 2009

dievcata ako sa davaju veci na tu tdrazbu co si drazite veci lebo chcem dake popredat co maly este ani nemal na sebe a nebudem to potrebovat lebo som dako prehnala s nakupom a stoji mi to zbytocne poslite mi link dakujem

luba142
21. sep 2009

Ludka - k tym zubkom neboj sa my sme nevedeli co su zubky pokial teda nevysli aj 3 naraz to bola asi 2 tyzde predtym nervna a moc nechcela ani jest, ale ked sli po jednom nic strasne sa nedialo

luba142
21. sep 2009

jamt a nika- aj my mame takych susedov ze ked oni tresknu s dverami trasu sa mi riady v kredenci 😀

luba142
21. sep 2009

mimi a niesu to plienky SLEEP& PLAY?

nikanika28
21. sep 2009

Zuzka, mimiaukcie.sk ... musis si ale kupit balik aukcii, ked chces dat veci do drazby..ja uz mam davno aktivny ten balik..ale akosi som sa k tomu este nedostala... 😠

iinuska
21. sep 2009

dakujem za gratulacie k zubku, ste zlate 🙂

jamaat, kazde dieta to preziva inak. U Petka som ani nevedela, ze sa mu uz tlacia von, za to u Adamka to je vesele.

zuzka, no maly sa sucha po celej posteli. Uz musim len davat pozor, aby mi nespadol

iinuska
21. sep 2009

nika, aj my sme si dali robit fotky z dovolenky a krstin, su perfektne. Len nam ich dost ubudlo, lebo kazdy kto si ich pozrel si nejaku vybral 😀

nikanika28
21. sep 2009

inuska, kvoli takymto situaciam som dala robit podaktore fotky 3x 😀 Ale mam ich niektore tak divno orezane... hociaky format tam je.. 😕 ale vyzeraju dobre 😎

iinuska
21. sep 2009

nika, aj my, ale nejako to aj tak nevyslo. 😀 A to som este davala Adamkovi do albumu

nikanika28
21. sep 2009

inuska 😀 😀 ..
mala mi uz spi tri hodiny 😕 😕 ..potrebujem ist von...ochhh...asi ju idem zobudit, malinka, tak si spokojne spinka 😵

iinuska
21. sep 2009

baby, mne sa zacali nejako kazit zuby. Od porodu mi vypadla druha blomba. 5.oktobra mam termin u zubara, tak sa tesim, co mi tam este najde ☹ Asi to bude tym kojenim

luba142
21. sep 2009

NEJDE NAM INTERNET

nikanika28
21. sep 2009

lubi ide, ved sem pises.. 😀 😀 😀 ale nie, robim si srandu..mna ide tiez niekedy roztrhnut, ked to blbne 😅

iinuska
21. sep 2009

nika, tak take som uz dlho nezazila, maly spi cez den tak maximalne 1 a pol medzitym je aj dva razy hore. Teraz mi zaspinkal pred pol hodinkou, tak som zvedava dokedy vydrzi. Ale jeho otravuju tie zubky, chudatenko moje.

zuzkaprofant
21. sep 2009

to si musim nieco vydrazit a az tak ja mozem dat veci do drazby dobre som to pochopila 😉

mimi21
21. sep 2009

nika a predavaju sa ti veci cez tie aukcie?
lebo ja pomalicky zbieram male veci a rozmyslam ci dam sem na konika alebo na mimiaukcie
len mam dost vela letnych, ale najdu sa uz aj nejake dlhe gature a mikinky
a odkial kupujes Kitinkove vecicky? ja som myslela ze ich maju iba v H&M

nikanika28
21. sep 2009

Zuzka, nie.....musis si kupit balicek aukci...25aukci za 6.64EUR

mimi21
21. sep 2009

juuuj baby my mame zajtra s mm druhe vyrocie svadby, ocakava odo mna nejake odcinenie, lebo minuly rok som bola na sluzobke v Senci
nemate nejaky tip?
ja som myslela nejaka dobra vecera aj s dezertom, ale este by to chcelo nieco k tomu...

kodada
21. sep 2009

ahojte, mimi, mas kde dat malu?

nikanika28
21. sep 2009

mimi, tangace, miesto podprdy slahacka a ides 😀

iinuska
21. sep 2009

mimi, my mame 3o. septembra 14 vyrocie svadby.
mimi, myslis na jedenie ???? 😀 😀