Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
24. sep 2009

ahojte

dlho som tu nebola tak som vas docitala, musim sa pochvalit vcera som nasla Barborke zubok uz trci ze je citit na prst ale dnes rano som videla aj druhy tak jej pojdu obidva spodne naraz 🙂

ja presnidavky nerobim lebo nemam jablka a kupila som na skusku nejake od Sunaru mali v Tesco akcie a ked to bude chciet tak potom porozmyslam, ale Kristinka mi radsej jedla nastruhane jablcko s bananom ako presnidavku tak uvidime

ludmilabb
24. sep 2009

jamaat ten prvy overal sa mi paci
to akoze stoji momentalne 2 eura? 😅
inak nam sa dako rozbil rezim, uz mam problem ju uspat doma-nechapem ale teraz spi hlavne v kociku ale ja nemozem vzdy ked jej treba spat bezat von s kocikom

dnes uz mam za sebou prechadzku v Podlaviciach skoro dve hodinky (spala pohodinku) vyrusuje ju hadam vsetko co sa pohne, hovori, bezi 😒 a ked som ju isla kojit sa tvarila ze ju otravujem 😨 som z toho hotova ako ona cez den pije, musim jej dat pokoj 5-10 minut a skusit znova, aj striedam prsniky a taha chvilku a koniec, doktorka mi povedala ze musi tahat 20 minut to je pre Sofiu nedosiahnutelny cas 😖 ona sa tak odtahuje od prsnika akoby som jej tlacila nieco co jej nechuti

andreb mne doki povedala ze ked si Sofia vytiahne 140 ze je to super, ty pises ze je to malo...podla mna tych 20-40 ml nie je taky hrozny ubytok, ja ju doma nevazim mozno keby si to az tak nesledovala a nevazila ju stale nevnimala by si to tak

emode
24. sep 2009

ludka ty byvas v podlaviciach ???

sssimi
24. sep 2009

Kosska si mi teda dala 😀

Ludmila neskúšala si futbalovú polohu pri kojení?

Luba gratulujéééém k zúbkom... Super keď si ani nevedela, že lezú von 🙂

My máme dnes 3tie očkovanie za sebou... Malá to zvládla lepšie ako to druhé... Uvidíme čo ešte deň prinesie. Teraz spinká bábika moja...

MM má dnes štátnice, tak som zvedavá ako dopadne. Už ho 3x vyhodili, tak ho to nebaví. Len z nich ťahajú peniaze špiny hnusné... Ak dnes nespraví, tak prestúpi na súkromnú školu... A tým pádom 3 roky v prdeli, 60tisíc s nimi a ešte na súkromnej bude platiť okolo stovečky.... Doriti aj s titulmi-teraz je to len o prachoch 😠

emode
24. sep 2009

sssimi potesi 😠 moj braska dopadol rovnako 🙄

sssimi
24. sep 2009

Tak MM nespravil a dlabe už na to... Emode a čo študoval?

luba142
24. sep 2009

ssimi diky a my ideme na druhe ocko. az 1.10

emode
24. sep 2009

manažment na UMB v BB bol posledny rocnik co mal nejaky system a nemohol ani opakovat rocnik posledny lebo za nim uz boli na inom systeme ...

inak my uz ockovanie mame za sebou teplota 38 ale potom uz nic som aj rada lebo chodime plavat tak nech to mame kompletne clovek nikdy nevie 😖

mali sme druhu lekciu a uz ovela lepsie sa mala tvarila 😀 zacali sme sa ucit povel na ponorenie zatial samozrejme len vodicku dlanou splechneme na tvaricku 😀

sssimi
24. sep 2009

Luba my sme nejaké šikovné... Malá má ešte len 4mesiace a 6 dní a 3 očkovania z krku.... Najviac ma teší, že najbližšie až o polroka zase...

sssimi
24. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

Kosska prvá vecička 😀

My sme mali vraj minulý týždeň otvorenie plavárne, tak dúfam, že nám aj ten kurz otvoria. Hneď by som sa prihlásila

emode
24. sep 2009

monkap ty predavas ten hnedy gap svetrik??

kosska3003
24. sep 2009

ssssimi ja mam take Marika na palube ake mm mi to zakazal nalepit na auto tak to mam nalepene na chladnicke

monkap
autor
24. sep 2009

emode: aky svetrik??? ja som este nikdy nic nepredavala po detoch 😨

nikanika28
24. sep 2009

ahojte...tak sme sa vratili z ockovania a z poradne. Ockovanie pebehlo takmer bez placu, co som teda nechapala..potom do tej druhej, ked ju pichla tak si chviiilocku poplakala, ale ked sme odchazali, uz bol usmev pod dudkou 😀
No a vazim 7050gramov a meriame 53cm...bublinka moja 😵 😵

sssimi
24. sep 2009

Kosska ani moj mangel nechcel nalepiť na auto, ale že také s fotkou si dá 😀

Nika 53cm? Asi 63.... No my máme o kilo menej a o 1cm viac 😀

zuzkaprofant
24. sep 2009

cafte co tu je nove idem si vas precitat ja som teraz prisla bola som s christiankom na prechadzke asi 2 hodky chodenia vkuse hore dole tak ma tak uz nohy bolia a le super bolo slnecno maly sa vyspal a vykukal tak som spokojna

ludmilabb
24. sep 2009

ocujte mozu byt z ockovania hnacky, teda nasa ma stale riednku stolicu ale kaka dnes strasne vela a to ona nezvykne a dost prdi...iba ak by to bol vcerajsi karfiol 😕

jamaat
24. sep 2009

ludka, aj mne sa ten prvý najviac páčil, ale ja už overal mám. A momentálne je už cena 2,50eur, už niekto prihodil. Je to ako na normálnej aukcii, prihadzuješ, dokedy si ochotná a buď vyhráš, alebo nevyhráš. 🙂
U nás už kočíkové spacie obdobie pominulo, to sme vtedy boli vkuse preč, každý deň na námestí na zmrzke. Vtedy jej nevadilo ani prenášania z auta - do auta. A keď ju všetko ruší, choď na lúky alebo do lesa ako ja.

emode, zasmiala som sa, keď UMB nedostala titul univerzity. Dôležítí sú tu strašne, aspoň na ekonomickej fakulte, mala som tú česť.

ludka, môže byť aj z očkovania, aj z karfiola a najskôr asi kombinácia.

saskarisko
24. sep 2009

Ahojte,
sem tam si Vas precitam

ale zarazil ma Flector EP, to ktora mudra lekaren poradila dat 4-mesacnemu dietatu tuto naplast ??? 😠 , ved ona sa pouziva pri reumatikoch, a ked su nejake bolestive klby. obsahuje diklofenak, ktory je tazky na pecen 😠 . a preco vlastne chcete pouzivat naplast ? deticky maju nizky prah bolesti, a injekciu zvladaju, a pripadne prejavy ta naplast aj tak neovplyvni

inak my mame za sebou tiez 3 ockovanie. a aj ked sme na UM tak asi patrime k tym mensim, ako citam. Saska ma 6920 g. ibaze ona ma striedave obdobia pitia, a teraz mi stiahne max. 120 ml na jednu davku, niekedy len 80 ml. ale pribera takze je to OK. od pondelka zaciname s prikrmovanim, tak bude zabava.

a ja som davala cukor do presnidavok az ked mal Risko rok. inak min. do 10 mesiacov som mu necukrila nic, a sol som tiez nepouzivala. vsak su vselijake bylinky, ktore jedlo dochutia

ludmilabb
24. sep 2009

jamaat ja este overal nemam do kocika, zeby som nejaky takto vydrazila, ty v pohode takto nakupujes?

na nozke jej este vidno vpich a trosku cervene predtym to take nemala uvidim co do zajtra ak by to bolo rovnake volam doktorke.

emode nebyvam v Podlaviciach ale pri plazovom kupalisku, mam to len naskok

vsak mozeme dat stretko aj s jamaat 😉 aj ked stretnutia su u nas adrenalin sam o sebe, nikdy neviem cim ma Sofia prekvapi, niekedy je ako med inokedy horsia nez cert 😝

saskarisko tie naplaste nepoznam ani ich neriesim, malu ked pichnu a zacne revat rychlo vezmem na ruky, pohondrlam a do par sekund ani nevie ze ju ockovali. cim bude starsia to bude ale horsie lebo si uz bude uvedomovat ze ju daka "zla teta" picha

Sofia vazi 6 kg tak sme so Sssimi narovnako 🙂 vysku nevieme u nas sa robi prehliadka v 3. a 5. mesiaci takze si pockame na presnu vysku ale hadam uz bude o dake dva canty dlhsia.

saskarisko
24. sep 2009

Ludmila - u nas je to obdobne. Ja som mala jediny problem pri ockovani, ked mal Risko 1. rok, to ziapal na celu ordinaciu, ale ked bol mensi len poplakal, a na rukach sa ukludnil. A to obdobie okolo roka, to stacilo, len ked sme vosli do ordinacie lekara bol vresk, to mu ani nic robit nemuseli

a opravujem tu vahu - len 6290 g mame 😅

jamaat
24. sep 2009

ludka, všetky tu tak nakupujeme. 🙂 A už som dávno (rozumej max. 3 týždne) nič nevydražila, tak už ma mrle žerú, že by bolo načim niečo. 😀

Stretko môžeme dať. Len mi povedzte kedy a kde, čas mi povedzte o polhodinu skôr, aby som aj načas prišla. 🙂

Tiež si myslím, že tie náplaste sú zbytočné. A Monika ako maličká v pohode, teraz ako puberťáčka odpadáva, keď jej krv berú.

kosska3003
24. sep 2009

saskarisko mne to dr kazala nalepit po ockovani nech jej to kupim

mimi21
24. sep 2009

čafte
ja som dnes s mamcou zavarila 30 poharikov vyzivy 😝 😝 😝
hruskovu a jablkovo broskynovu - normalne to chutilo aj mne ked som ochutnala

mimi21
24. sep 2009

a brutalne ma bolia krize, tak ako pred mrchou, tak neviem co to ma byt
dnes asi bude mm musiet malu okupat...prvy krat 😕 😕 😕

jamaat
24. sep 2009

Mňa brutálne šteklí v nose. Už 3 dni sa modlím a napchávam echinaceou, aby som nedostala ku bolestiam hrdla ešte aj nádchu.

Emka mi spí už takmer 3 hodiny, tak neviem, či si už aj noc spravila... Ale cez deň spala máličko. A ja vegetím pod dekou, pozerala som Súdnu sieň, dobré to bolo.

zuzkaprofant
24. sep 2009

cafte co nove mi sme uz okupany a asi ma aj seklo v krizoch ked som niesla vanicku 😀 😀 maly sa mi dnes pretacal uz aj na chrbatiok z bruska tak som rada
este ho naucim plienocky si menit a robit mliecko a bude uz samostatny 😀

jamaat
24. sep 2009

Dnes som volala Emke o výsledky z krvi, tak už má v poriadku všetko, aj červené krvinky, aj bilirubín. Zvládli sme to aj bez železných pirúl. 🙂

sssimi
24. sep 2009

Zuzka tak to by bolo keby si vedel aj plienky meniť a aj papať robiť 😀 Už len do roboty nahnať 😀 😀 😀

Kosska tak už aj magnetky mi poslala. Perfektné to je... Aj mm je z nich unesený 😀

zuzkaprofant
24. sep 2009

jamat tak super , co mala malo zeleza a a ko jej to zistili napr mojmu este nikdy nebrali krv ja ani neviem aku ma krvnu skupinu