Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
3. okt 2009

jamaat dnes som toto pocula od mm ze mi vsetko ide na nervy ale mne to musel on povedat ty si na tom lepsie ze si to sama uvedomujes

Leos ma byt ten naj naj naj moderator v Cechach??? booze moj Adela tam hadze perly, ty kokso ona sa ho pyta ktovie ktory jazyk ma najviac dlznov ten vas ci nas a Leos na to: a mame tu uz dalsieho sutaziaceho..... Leosa Magora 😝 😝 😝

dm1
3. okt 2009

mimi aj my mame strasnu zimu v byte tiez davam preto este body pod pyzamko. ale vcera zacali na vecer trochu kurit a aj dnes tak aspon cosi.

mimi21
3. okt 2009

inac v tescu som dnes videla aj krasne chlpate overaly
ale ja overal nekupujem 😝

dm1
3. okt 2009

ja mam len kombinezky strasne som chcela taky overaly chlpaty ale teraz ked mam 2 kombinezky tak uz nepotrebujem...

jamaat
3. okt 2009

ludka 😅 ....no čím to asi bude?

Presne nad tými dĺžňami som sa aj ja pozastavila a povedala si už definitívne, že Leoško je debo. ..............A najlepšie je, že aj toho súťažiaceho si pomýlil. 😀

mimi, my nemáme zimu. Aj keď Emka mala dnes furt studené ruky. Mala na sebe tielkové body, na tom dlhorukávové tričko, tepláky a ponožky. To by malo stačiť, nie? .....Kukla som na teplomer - 22 stupňov tu máme.

dm1
3. okt 2009

jamaat ja obliekam rovnako a to tu ani nemame podla mna nejako teplo... ale ja som strasne zimomrava mm tvrdi ze tu teplo je

luba142
3. okt 2009

dm ja budem asi od 6 meisacov davat do choditka

luba142
3. okt 2009

ja nevarim dnes sme boli u svokti a zajtra ideme k nasim lebo obe mamy su Vieri 😉 , mam to prespekulovane a na Vieru mame vyrocie svadby a 9.10. maa Kika 6 rokov

dm1
3. okt 2009

som stretla kamosku s porodnice co ma o tyzden starsieho drobca a ta uz do choditka davala veselo... sa mi to zdalo skoro ved este ani nesedkaju sami

dm1
3. okt 2009

luba - aj moja svokra je Viera 😉

luba142
3. okt 2009

dm- my mame asi nieco taketo neviem ci jhe zrovna chicco ale zhruba nieco taketo: http://deti.bazos.sk/inzerat/2307036/Choditko-z...

jamaat
3. okt 2009

Ja chodítko zatiaľ neriešim. Uvidím.

luba142
3. okt 2009

dm- no to sa mi fakt este zda skoro este je taka denglava kewd ju postavim tak sa sice nasponuje ale hned sa lame v kolienkach pockam este aspon do 5.5 mesiaca a potom uvidim aka bude pevna alebo ako so sedenim a ked nie tak az po 6 mesiaci

luba142
3. okt 2009

jamat ani ja zatial ale je v sklepe po Kike 😉 ona v nom bola asi od 6 mesiacov

sirinka
3. okt 2009

cafte...ja mam v superstar troch oblubencov, chodura, ahmada a bendiga....to je take zlatickoooo 😝 ostatny nic moc...

dm1 ved povedz na rovinu svokre, ze miesto pavuka chcete to choditko a hotovo. ja som pavuka obcas vyuzila, ked som skutocne nevedela kam z konopi, ale ked sa da, radsej sa tomu vyhnem.

a my si prikurujeme v krbovych kachliach...to je take prijemne.... 😉

luba142
3. okt 2009

siri tisko zavidiiiiiiiiiiiiiiiiiiim my tu zababuseni

emode
3. okt 2009

mimi som sa kukla ci si tam nie a ked si nebola tak som ich svihla 😀
ja mam tento tyzden taky draziaci ... som pominala riadne 😲

mimi my uz prekurujeme v krbe ...
boze, chcela som uz zajtra auticko vyskusat, ci zvladnem spojku tou mojou gramblavou nohou no a mm mi skryl kluce za najskor o tyzden ☹ tak ani do Tesca nemozem 😢

luba142
3. okt 2009

emode chcela som vcera ti cornut tiwe pancusky

luba142
3. okt 2009

mimi mame 22stupnov zatial malej davam len overal ked spi tak sa neodkopava a ked sa zobudi tak si hundre a to ma zobudi tak ju hned berem k sebe do postele na kojenie a potom do jej postielky prelotim sa mi nezda studena este zatial

jamaat
3. okt 2009

emode, hehe, to tie dražiace týždne sa asi lepia na striedačku na niekoho 🙂

A idem spať. dobrú noc.

nikanika28
4. okt 2009

Cafte, dnes som tu prva 😎 . No mm siel hrat tenis, Klarka zaspala a Lukasko pozera Ja, robot.. 😕 , neviem, ci mu to nezatrhnem, zatial tam nebolo nic zavazne...
Pozeram, ze ste preberali choditka, tak to ja takisto este neriesim, ani tak skoro nebudem, mozno v 7-8mesiaci, podla toho, ako bude pevna.
No inac taka kosa tu je, ze az...som sa naobliekala..
Mna uz prsty svrbia, uz som asi tyzden nic nedrazila, resp. som aj pozabudala 😠 ..tak sa na to pojdem kuknut 😀 😀 😀
No s tymi obedmi ste to dobre vyriesili...ja idem varit vculeky..

iinuska
4. okt 2009

dobre ranko majovenky
nad choditkom som este nerozmyslala,

jamaat
4. okt 2009

Dobré ránko.
Nika, ja uz nemozem drazit. Aj keď včera som niečo prihodila, ale to ma určite prebijú, takže to ani nerátam. 🙂

U nás dnes varí mužíček, len si vybral zlé mäso, morčacie nohy namiesto pŕs, tak teraz meditujeme, čo z toho. 🙂

Žienky, potrebujem poradiť. Včera sme sa konečne dopracovali k sexu prvý krát od pôrodu. Ale mne sa zase spustil čistiaci výtok. Je to normálne 4 mesiace po pôrode? Už asi mesiac som s tým mala pokoj, ale aj tak dosť dlho to trvalo. A teraz zas. .......Nemáte s tým skúsenosti? Mám ísť na gynču? Na prehliadke ma pozerala sonom a bolo to v poriadku. 😕

jamaat
4. okt 2009

A včera som už vytiahla ihlice a vlnu, tak sa idem pokúsiť uštrikovať svetrík. Tá vlna je biela, chlpatá s lesklými nitkami, vyzerá to ako sneh, keď sa na slnku trbliece. Tak som zvedavá, čo z toho stvorím po ix rokoch.

emode
4. okt 2009

jamaat vela stastia so svetrikom 😀 priznám sa, ja si radšej nejakú knihu prečítam 😀 a tie šatočky dám uštrikovať tete, ona je v tom úplne perfektné ...
podľa mňa to môže byť mrcha vôbec nemusí byť silná a môže trvať len pár dní ... alebo preto, že ste dlho pauzovali, tak sa mohli podráždiť sliznice ...

ludka inak ak sta boli na Mišútoch až takmer na konci pri lanovke na Novú Hoľu, tak ste určite išli popri našom domčeku, má takú výraznú červenú omietku, je novo rekonštruovaný a je to posledný dom (okrem jednej chaty povyše) pred lanovkou, keď ideš smerom k zjazdovke 😀

inak, keď budeme hotoví a nebudeme mať akurát nájomcov, ozvite sa, urobíme stretko - jasličky v prírode, pozývam 😀 😀

jamaat
4. okt 2009

Mrcha to nie je, veď som to mala ešte 3 mesiace po pôrode vkuse, len to postupne prestávalo. A teraz sa to sexom spustilo zas. Je to vlastne len taká trošku sfarbená voda.

ludmilabb
4. okt 2009

ahojte, no ja dnes len okolo malej, aj do babyšatky som ju dala ale vydrží len chvílku , mslím že mojou vinou lebo dako tam nie je napevno uložená niekde robím chybu ale keď to naprávam rozplače sa lebo ju ťahám 😒

teraz je mrzuta už veľmi ale nechce spať to je najhoršie keď si šúcha oči a nič zo spania, dnes na brušku sa dávala na kolená a dopredu sa posúvala, som nechápala čo tá vyrába 😝

jamaat ja by som asi išla na tvojom mieste k doktorovi... nemožeš s ním telefonicky prekonzultovať či je to ok alebo...ale nič ťa nebolí, však? my máme stále problém už je to síce lepšie ale...no čo budem písať ☹

chodítko ešte nerieším, zatiaľ sa venujem zimným veciam a stoličke na jedenie 😀
Sofia ešte nemá úplne pevnú hlavičku a na brušku vydží max 10 minut

sirinka
4. okt 2009

jamaat a nemala si vnutri nejaku ranku od porodu, ktora sa mohla narusit? ak je to iba sfarbeny vytok, velmi by som to neriesila.... ak neberies nejaku HAK.