Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
7. okt 2009

baby, mna ide slak trafit, oproti nasemu domu buraju betonovy plot so zbijaclou, hluk je tu otrasny 😠 😠 😠 , musela som dat maleho do druhej izby, ale aj tak to tu hrmoce.Ledva mi zaspainkal.

jamaat
7. okt 2009

lady, dala som nižšie dávkovanie, tak dúfam, že ju nezapečie.

Teraz mi spinká. A so psom som ešte nebola, joj.

naty132
7. okt 2009

ahojte zienky.Tak my sme dnes boli na poradni a ockovane este stale nie sme(prve ockovanie),ale vraj na buduci tyzden uz urcite,uz ani nedufam.Ale mam vazit malu 24h.pred a po kojeni,lebo pribrala 200g za dva tyzdne,ma 6200.Ja si myslim, ze dost,citam, ze aj vase deticky niektore maju taku vahu.Tak uz neviem.

sssimi
7. okt 2009

Naty aj moja mala toľko ako vy v tom týždni a ja nič neriešim.... Doky je tiež spokojná... Niektoré doktorky to preháňajú... Potom bude zas nadávať, že moc priberá atď atď.... Kamoškina dcéra má 2 roky a 9kg-je veľmi šikovná, ale papaniu moc nedá... Proste jej to stačí...

nikanika28
7. okt 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6796991 tak tuto ciapku som kupila priamo v HM za 5Euro 😕

iinuska
7. okt 2009

simi, tak ta musi byt dobre chuducka.Ja mam kamosku, co tiez jej mala vobec nechce jest.Musi ju nahanat s jedlom. Joj to nas Adamko ma uz 8 kg 😀

sssimi
7. okt 2009
nikanika28
7. okt 2009
sssimi
7. okt 2009

Inuska práveže ani nie je... Asi je len drobnejšia

nikanika28
7. okt 2009

skoda, ze su take velke..tie pancusky

iinuska
7. okt 2009
iinuska
7. okt 2009

nika, ved mala dorastie. Za par tyzdnov jej budu dobre 🙂

ludmilabb
7. okt 2009

jamaat si tu?

nikanika28
7. okt 2009

no 98-cka..tak za par rokov 😀 😀 😀

ludmilabb
7. okt 2009

nika velkosti ako 86 a 80 to su zhruba na ake velke deticky?

jamaat
7. okt 2009

Už som tu. 🙂

emode
7. okt 2009

ludka dnes som isla peso na plavanie cez THK tak som na teba myslela 😀 a myslela som aj vcera na teba ked sme malu uspavali od pol deviatej do tristvrte na jedenast ... najprv strasne hysaky potom zvracala potom sa chcela hrat a rehotala sa ... zaspala zas len na prsniku ... som v koncoch 😢

dnesne rano: ... ideme na plavanie tak mala musi o cca desiatej zalahnut inak si nepospi a vo vode by revala ... spanie sa nekonalo nakoniec o jedenastej znovu prsnik a isla som peso s tym ze si pospala asi polhodinu od rana od siedmej .... vo vode bola uplne fit a potom mi stihla v kaviarni pohár s vineou prevrátit 😀 kamoskin maly v skrupinke uz v polospanku, moja mala len na rukach a dobreze tam nelozila po kreslach ... zaspala az o druhej a uz je zas hore ... dnes uz v ziadnom pripade spat nejde aj keby som ju mala nosit hodinu na rukach 😖 😖 o pol siedmej okupeme a uvidime ☹

monkap
autor
7. okt 2009

naty: mne dr. povedala, ze ked je dieta plne kojene, staci aj 100g za tyzden ....

iinuska
7. okt 2009

emode, my sme s dnesnym spankom na tom podobne. Cez obed pol hodinka v kociku / to bol od 7 hore/.Teraz spinka od druhej, tiez sa uz zacina akosi mrvit.

ludmilabb
7. okt 2009

jamaat uz som ti poslala sms 😉

monkap
autor
7. okt 2009

kazdy dr. sa na tu vahu pozera inac .... tak si mozeme vybrat ...

nikanika28
7. okt 2009

Ludka 80 = zhruba 9-12mesiacov, 86 = 12-18mesiacov

ludmilabb
7. okt 2009

emode Sofia dnes od desiatej doobeda doteraz spala vseho vsudi 30 minut

nikanika28
7. okt 2009

mne Klarka spi od 13hod 😕 😕 😕 tak teda akoze nechapem...

monkap
autor
7. okt 2009

tak mne spala lenka doobeda 25min a cez obed 30 min .. tot vsjo 😝

jamaat
7. okt 2009

ludka, čítala som. Zavolaj, keď budete prichádzať, možno budem s Emkou von.

ludmilabb
7. okt 2009

nemcianska cesta 12 a je to od Kyncelovskej ulici blizsie alebo tak dalej?

sssimi
7. okt 2009

Emode veď tebe tuším malá spávala ukážkovo... Len ste dali do postieľky a po chvílke plakania zaspala.... či sa ťa s niekym mýlim? Kedy sa ti tak zmenila?