Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
7. okt 2009

no mne lezie na nervy Agata 😠 😀 😀

luba142
7. okt 2009

niki preco?

nikanika28
7. okt 2009

neviem, moc mi ta jej postava nesedi...

nikanika28
7. okt 2009

ale zato emil s jankou....ti to hraju bohovsky... 😀

luba142
7. okt 2009

tii hej aj Imro je dobry

nikanika28
7. okt 2009

Imro tiez nema chybu, bombovo to hra..
A Zuzanka ake vzdychy dnes 😀 😀

nikanika28
7. okt 2009

rano idem s Lukym na kontrolu...

luba142
7. okt 2009

no to bolo dobre
a nelubi sa mi ten Milos a Nina

mimi21
7. okt 2009

lubi, dala som ho akon priatela a potom ako suseda dam, tak potvrdzuj 😉

luba142
7. okt 2009

mimi OK

sirinka
7. okt 2009

no tak ta eva v panelaku, to nema chybu. ja mat taku sestru tak sa ani nenamaham nadviazat nejaku komunikaciu...

luba142
7. okt 2009

mimi potvrdene aj darcek som poslala

sirinka
7. okt 2009

tak ked som mm povedala o tom psikovi pod stromcek jeho vyjadrenie bolo "moze byt, aj klarka dostala taku sprostost"... 🙄

nikanika28
7. okt 2009

Luci.. 😀 akoby som MM pocula

jamaat
7. okt 2009

siri, a aspoň zvykne on kupovať múdrosti? 😀

sirinka
7. okt 2009

jamaat jasneee, jeho najcastejsi nakup je pivo 😕 ale raz kupil klarke babiku babyborn a potom zase take gumove hracky do vody...o ostatnych veciach sme sa bud radili spolu alebo som kupila ja...

jamaat
7. okt 2009

Tak môj chodí aj na normálny potravinový nákup, on je taký všestranne použiteľný. 🙂 ....a aj Emke už kúpil nejaké hračky. Alebo jednu? 🙂

jamaat
7. okt 2009

Keď sme tie Vianoce spomínali, strašne by som chcela taký ten zvoniaci stromček, čo sviečky krútia vrtuľku a cinká to. Ale už také neviem zohnať. Doma sme to mali a mne to k Vianociam tak nejak patrí, bez toho to nie je ono. Raz to mali v IKARe, ale okamžite sa vypredali. Neviete, kde by sa také niečo dalo zohnať?

sirinka
7. okt 2009

jamaat pred nejakym casom to mali na mmb 😉 tam zozenies skoro vsetko...
uz musim ist, mm je nedockavy 😅

jamaat
7. okt 2009

No keď musíš, tak musíš. Tak bež! 😀

jamaat
7. okt 2009

No....je nás takých viac. 🙂 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6555547

dm1
7. okt 2009

capicky krasne ale ako kukam tak velke...

kristiniatko
8. okt 2009

Ahojte, no som konecne tu! Nefungoval konik a potom sa nam pokazil modem na internet. Tak som bola hotova bez netu. ☹
Nakojila som malu a sa mi neda spat, tak som si vas precitala a nieco popisem.
No ja tiez uvazujem o prikrmoch. Mala sice dobre pribera, ale v noci chce jest kazde 3 hodiny. Trva to asi uz 1 tyzden. Doky nam nic nepovedala, lebo ako vzdy bola poradna len rychlo, rychlo. Tak som sa bavila v 3 kamoskami a tie uz tiez davaju, lebo by museli stale dojcit. My mam euz 5 mesiacov, tak hadam by som aj mohla. Len sa mi nechce. Musim si najprv coto otom pocitat.
Inak, baby teraz kupujeme tu stolicku Chicco polly, a predajca nam hovoril, ze od piatku robi Chicco akciu a polly 2v1 bude stat 115€. Tak ak mate zaujem teraz bude dobra cena.
mimi21 - ty mas tu polly magic, co hovoris, mame kupit tu alebo 2v1. Ako si s nou spokojna? Mame sice zvlast lehatko, ale sa mi natejto paci, ze sa da dat vyssie.
No my este nemame vybrate co kupovat pod stromcek, ale asi bude mat tu stolicku. Hracky jej kupujeme hocikedy a aj tak ju az tak nezaujimaju. uz sme jej dopredu kupily od Tiny love taku interaktivnu knizku a taku lopku. http://www.prva-hracka.sk/?loc=cata&cont=detail...
http://www.prva-hracka.sk/?loc=cata&cont=detail...

ludmilabb
8. okt 2009

ahojte
kristiniatko ja zaspim rychlo po nakojeni inak by som to uz fakt nevykryvala

dnes sa mi Sofia od osmej zobudila az o stvrtej 😵 teraz neviem ci kvoli tomu ze cez den spala biedne malo alebo ze som jej vecer dala 5 kvapiek Fenistilu?
inak aj cez den davate tie kvapky ci iba na noc

my neviem aky stromcek budeme mat, hmm

mystery7
8. okt 2009

Ahojte kocky
tak u nas zufalstvo nespavosti pokracuje dalej 🙄
z nedele na pondelok bol hore od 00:30 do 3:00 a rozpraval sa a krical ked sme ho nechali v postielke. cisty horor. Uspavali sme ho na 3x a vzdy z 😨 spal na 5 minut a hned sa zobudil znova
Dalsie noci su tiez o nicom. Po nakojeni ho dam do postielky, zaspim na 5 minut a on uz znova krici, znova ho musim zobrat na ruky a uspat. tento je kolotoc sa zopakuje 3-5x pri kazdom kojeni.
Nakoniec sme zhodnotili ze takto sa pokazil o dockovania. Lebo aj ked blbo spaval, nikdy nebuntosil po nociach. Ja som uz uplne zufala. 🙄 🙄 🙄 🙄

ludmilabb
8. okt 2009

kde nik tu nik idem malu ukladat Sajfa s Adelou uz prestali bavit...ani hracky ju uz nezaujimaju

mimi21
8. okt 2009

no a kde je to krasne pocasie co na dnes slubovali??? u nas hmla ako mlieko

mala bola hore o pol2, o pol5 a o 6:15 aky rybicka, teraz ale spinká, tak som aj ja daco dospala

zuzkaprofant
8. okt 2009

dobre ranecko ako vyspinkane ja som spala s malym a poviem vam v jednej miere som spala aa on rozvaleny na celej postely ruckou sa ma drzal pyzamna a nohy mal vylozene na mne 😀 tak som ho o 3 ked bol hladny presunula do postielky lebo som bola cela strpnuta a on este aby vedel ze som pri nomma stale fackoval 😀

teraz mi uz spinka v autosedacke a ja ho hompalam

mimi u nas hlasia na dnes dazd 😉

luba142
8. okt 2009

ahojte
mimi aj nasa bola stale akosi hore a u nas teraz fuka vetrisko a kedze ja musim o 7 vstavat a chystat Kiku do skolky tak nemozem pospavat aj ked mi mala zaspala o 8 tak som mohla ale akosi uz som zavisla od netu 😀 , mam robotu na farme 😀



kristiniatko-- poslala som ti ziadost o priatelstvo na FB