Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
24. okt 2009
nikanika28
24. okt 2009

??? a ako sa to prejavuje?? je to vidno, alebo ho musis sledovat, aby si si to vsimla?

dm1
24. okt 2009

nika myslim ze by si si to nevsimla.... len doki na poradni si to vsimol.

jamaat
24. okt 2009

dm, sú tam pekné vecičky aj pre chlapcov. A keď robia akcie, čo ti príde domov kupón, tak to platí na všetko. Doteraz bývalo 30% na celý nákup, teraz vymysleli tie 3 kupóny, čo nika spomínala, takže môžeš kúpiť len 3 veci so zľavou. Ale vybrať si môžeš čokoľvek.

mimi21
24. okt 2009

dani, neboooj, urcite to zvladnte, 😵 😵 😵

ja som sa minule tiez v Taku zaregistrovala a nic mi neprislo 😕

mimi21
24. okt 2009

inac na to ze papame zeleninku asi tyzden uz mame skoro vsetko zakydane od mrkvicky a ta nejde vyprat 😅 😅 😅
kamoska mi poradila nejaky sprej na skvrny z DM tak som zvedava ako to zaberie...

ladywitch26
24. okt 2009

mimi, ani nevrav, dnes som dala prat konecne, lebo sa mi zaplnila pracka s malej vecami a pozeram,ze tie oranzove skvrny nejdu nicim dolu... 😝

jamaat
24. okt 2009

mimi, ja ten sprej používam na zakakané veci.

ladywitch26
24. okt 2009

tak som akurat zistila, ze som dostala mrchu. za inych okolnosti by ma to velmi nepotesilo, ale teraz to znamena, ze uz by sa hadam aj mohlo podarit to druhe,ked budeme skusat. 😉

nikanika28
24. okt 2009

Jankaaaa...esteze si spomenulatu mrkvicku a zakydane veci...som si spomenula, ze mam v umyvadle Klarkine bodycko, co si zaspinila dnes pri papani...naliala som na to Ariel-odstranovac skvrn.....ale zmizlo toooo...a to bolo bleducke body..som myslela, ze uz je po nom... 😅 😀

dm1
24. okt 2009

mimi ak to pomoze tak daj vediet lebo ja tiez neviem cim to vyprat. preto ho vzdy na papanie prezliekam do starsich veci. len neviem si predstavit ked budeme papat niekde vonku alebo na navsteve sak vsetky tie krasne veci budu zagebrene 😠

a ta registracia v taku je zas na nejaky min.nakup alebo ako to je?

ladywitch26
24. okt 2009

ja moju krmim tak,ze ju celu v sedacke zabalim do plienky, tak vyzera ako kukla 😀 veci sice zostanu ciste,ale tie plienky a podbradnicky vyzeraju hrozne.

dm1
24. okt 2009

lady ja uz mu tiez davam plienku ale nezakryje ho to celeho a ked ma volne ruky tak stale si smatra do pusy a zachvilu je cely zabrizgany

iinuska
24. okt 2009

no maly uz zaspinkal, ani nemrkol
lady, tak nech vam to co najskor podari 😉

ludmilabb
24. okt 2009

ahojteee, my mame po krste 😉

nejake to foto hodim na FB....mala bola nanasana asi tri hodiny, striedali sa pri nej obidve stare mamy, bratranec, teta...a mala sa nestacila cudovat. Aj si poplakala ale ked na nu kaplan lial svatenu vodu drzala tisko sa nanho pozerala.

pozerela som ten odkaz co zajtra budu spievat tak sa tesim na Elvisa, Led Zeppelin a Bendik bude spievat Hero?! no zbohom to bude zase mimika v prdeli 😀 😀 😀

ja idem nakrmenie vyclenit stare plienky alebo take novsie ale co su do plienok nanic tak ich aspon takto miniem lebo mi stoja v skrini.
ja som si kupila zlcove mydlo a sol na skvrny z DM

iinuska
24. okt 2009

ludka, tak gratulujem ku krstu 😉
aj ja pouzivam starsie plienky na krmenie, resp. dve 😀

monkap
autor
24. okt 2009

ahojte,
ja mam tiez zlcove mydlo tekute z DM ....

dnes som lenke skusila obed pomixovat ... nepomohlo ... ona vobec nechce otvarat pusu 😝 vam normalne otvaraju pusu ked im prilozite lyzicku??

monkap
autor
24. okt 2009

dakedy mi ju aspon par-krat otvorila, ale teraz uz vobec nespolupracuje ...

iinuska
24. okt 2009

monka, moj maly otvara, este mi aj lyzicku pridrziava, ale on je zvyknuty , lebo od narodenia mu davam kvapky na lyzicke

iinuska
24. okt 2009

baby, som si vas popridavala na FB.Dufam, ze vam to nevadi 🙂

jamaat
24. okt 2009

Mne už Emka začala otvárať pusu ako vráta. Ešte uvidím, či s tým nesekne pri normálnych príkrmoch 🙂

No idem robiť tortu Monike a ani sa mi veľmi nechce. Pre menšie deťúrence je to väčšia radosť.

monkap
autor
24. okt 2009

iinuska: ja jej tiez davam vigantol od malicka na lyzicke ... ale ona na tu lyzicku vobec nereaguje ... vzdy to do nej iba vylejem ...

ked si spomeniem ako jedaval patrik, ked bol maly ... to som mu hodinu v kuse musela spievat, aby cosi zjedol .... a lenka vyzera byt na tom este horsie ☹ ale mozno na tie prikrmy este nie je pripravena alebo co ...

ladywitch26
24. okt 2009

mne tiez stanka otvara usta,este len misku vidi. a hned krici, ze ham, ham, hmmmm 😀

dm1
24. okt 2009

monkap mne tiez moc pusu neotvara lyzicka ho dlho nebavi po chvilke musim zacat krmit prstom 😀 . zachvilu je to zase ok a papa lyzickou. uz celkom dobre papa pod 100gr nejdeme. dokonca dnes mal mliecko az 2,5 hodky potom a v pohode vydrzal

dm1
24. okt 2009

kamoska ma dobru teoriu ze preco mu to chuti lepsie prstom - ze je z kojenia zvyknuty ma citit a toto mu pripomina kojenie... no mozno na tom cosi bude

iinuska
24. okt 2009

no nas dubacik taaak pekne spinuska, kamoska volala, ze kde sme.No neviem kedy k nim dorazime.A to chcem byt najneskor o 19.30 doma kvoli kupaniu, a spinkaniu 😵

monkap
autor
24. okt 2009

dm prstom?? tak to vyskusam .... dik za tip 😉

patrik ked bol takyto malinky tak dobre papal .... ale jeho sme po narodeni dost krmili mm lyzickou ... tak vedel co a ako 😀 ale neskor sa v jedeni dost zhorsil ... tak nasledovalo spievanie, zabavanie a vsetko mozne, len aby cosi zjedol ....

ladywitch26
24. okt 2009

dm, tak to matko je tiez taky papcos ako stanka 😀 ja uz tiez nedavam zapijat mliecko hned, spapa 120g a az za dve hodky dame mliecko.

inak dala som ju do postielky a este bojuje, 20minut mrnci, ale to len tak ojedinele. oci zavrete a take ojedinele vykriky raz za 3-4 minuty spusti. typujem,ze do 10minut uz bude uplny klud. 😵

monkap
autor
24. okt 2009

nasla som tu temu o neotvarani ust, tak idem studovat

dm1
24. okt 2009

monkap ja som o tom citala v mama a ja ze jedna mamicka tak krmila lebo inak babo nechcelo. ale mne maly papa aj lyzickou len obcas sa mu nechce a vtedy krmim tym prstom

lady tiez som prekvapena ze tak krasne papa ved je to dost na take male deticky. som rada ze mu chuti aj domace aj kupovane. dnes som mu mrazila brokolicu lebo mu chutila tak bude moct papat.