Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
26. okt 2009

lady noo pekne zlavy su na nexte
tak mozno budete mat pre Stanku veeeelmo pekny darcek pod stromcek 😀 prajem vam aby druhe bolo tiez take dobrucko ako ona 😉

nikuska19
26. okt 2009

lady....hej hej vsak by sa zisla minimalne 50eurovka poslat,za to aka zrazu zmena....na neporovnanie....
chvala BOHU ze to vyslo...

nikanika28
26. okt 2009

baby a co je v tej knihe take carovne ? 😀 😀 Ja to teda nepotrebujem, Klarka spi celu noc, ale len tak ma to zaujima 😅 😀

monkap
autor
26. okt 2009

mimi: my sme momentalne tiez s 2 detmi v 2-izbaku ... ked su taketo malinke tak sa to da ... a staviame ... snad na jar sa stahujeme ... zvladli by ste to aj vy 😅 ked to clovek odklada, vzdy moze najst dovod, preco este dieta nie ....

nikus: ty si isla podla tej knizky???

ladywitch26
26. okt 2009

nikus, tak vyhlasujeme zbierku...a kto to vlastne napisal? 😀

sssimi
26. okt 2009

Baby a udržiavate deti čo najdlhšie hore pred nočným spaním? Ja som včera malú držala 3,5 hodiny chúďatko, ale o 21hod. zalomila a buvala do 5tej a potom do 9:30....

sirinka
26. okt 2009

lady ja som skor mala na mysli tak celkovy stav organizmu...nech si trosku oddychne od tehu hormonov... 😅

no a byvanie my mame uz anstastie vyriesene...a tiez by sme radi chalana, tak sa snad podari...

ladywitch26
26. okt 2009

simi, u nas to neplati, ona ked chce spat, tak delobuchy okolo nej mozu trieskat. vcera muzovi zalomila,ked ju zeleninou krmil. normalne zatvarala ocka a ked prehltla poslednu lyzicku,tak uz aj chrapala. som ju len do postielky preniesla a dobre dve hodky chrapkala 😀

nikuska19
26. okt 2009

nic carovne len uplne jednoduchy rezim aky by sa mal dodrziavat a funguje to....ja som si ho navrhla takto ---
od 10:00 - 11:30 spinka ak dlksie,tak zobudim. potom musi vydrzat do 14:30 dovtedy ho zabavim,aby nebol nervozny a dam buvat.spinka od 14:30 - 16:00 ak dlksie tak zas budenie a potom sa zase hrame....
4 hodinky pred vecernym spanim musi byt hore,tak to vychadza,ze o 19:30 okupem a o20:00 je v postielke.... okolo 22:30 dam este papat aby vydrzal do rana a idem aj ja spat.rano cca o 6:30 je hore.dam najest a priblizne kazde 3 hod davam papat.Do toho rozpisu som nepisala jedenie.bolo by to dlhe pisanie...ale aspon takto na predstavenie.
dufam,ze si z toho cosi pochopila.ach to moje vysvetlovanie.

sirinka
26. okt 2009

sssimi, nie, len sa snazim dodrziavat pravidelny cas vecer, ked ide spat

nikuska19
26. okt 2009

lady neviem kto,ale veeelku poklonu mu skladam 😔

sirinka
26. okt 2009

no ja neviem, kazde dieta ma urcitu potrebu spanku a budit nasilu babatko je pre mna hrozna predstava 🤐

monkap
autor
26. okt 2009

nikus: a predtym ti bol kolko-krat v noci hore?

nikuska19
26. okt 2009

sirinka,to len prve dni,nech sa do toho dostane...potom tak bude normalne buvkat/.....

nikuska19
26. okt 2009

cca kezde 2,5 az 3 hod bol hore....

monkap
autor
26. okt 2009

nikus: mne sa tak teraz budi v noci lenka .. tuto noc bola hore 5krat 😖

nikanika28
26. okt 2009

hej nikus, pochopila 😵 😀 ...no nastastie to nemusim praktizovat, ja Klarku nebudievam cez den, ked spi nahodou dlhsie, dnes spala od 9.30 do 13.15 😕 😵

sirinka
26. okt 2009

nikus ja sa tym nastatsie nemusim trapit, magda aj tak ma take polhodinove az hodinove spanky....takze vcelku idealne cez den...

nikuska19
26. okt 2009

jeeej tak to je super NIKA ze ti tak dobre spinka.my sme s tym mali strasny problem cez den spal max pol hoinovky.v noco to bola katastrooofa.som bola uz zrela na psych..vazne.stale podrazdena a deprimovana.nemal ma kto vystriedat....

nikuska19
26. okt 2009

to co som napisale ze V NONO.... 😀 V NOCI...

ludmilabb
26. okt 2009

nika to co tak dlho spala???

monkap
autor
26. okt 2009

nika to ti tak dlho spi cez den????? 😨 😨

monkap
autor
26. okt 2009

ja som si vcera povedala, ze musim upravit rezim ... bo ako isiel lenke ten zub, tak sa nam to zmenilo a uplne zle ... tak som bola rozhodnuta, ze rano lenku zobudim o 7,30 ... ale nedokazala som to .... ked tak spokojne spala 😔

nikuska19
26. okt 2009

TAK HO MUSIM IST DAT SPAT O POL HOD SKOR,LEBO UZ NEMOZE VYDRZAT...NAPISEM,KED ZASPINKA...ZATIAL PA

nikanika28
26. okt 2009

Ludka, no zrovna som pozerala, kedy som pisala, ze je Klarka na balkone..tak som sa sekla o hodku...asi nieco po desiatej som ju tam dala .....takze spala zhruba tri hodiny 😅

ladywitch26
26. okt 2009

tak sme akurat spratali hipp kremove kura so zeleninou.a trvalo nam to 5minut 120g. asi jej to strasne chutilo,lebo sa obzerala po dalsom este... 😀
my mame teraz rezim, ze rano okolo 8mej vstavame,8.30 papame, potom 10.30 znova, o 11tej spinkat. najnovsie spi hodku az dve ,predtym tak 30minut a dost. ked vstane, tak okolo jednej,pol druhej zeleninka, o pol stvrtej mlieko,o stvrtej zasa spat. to tak hodku pospi. o siestej mliecko, o siedmej okupeme, o pol osmej zasa mliecko, velku flasku a stiahne do poslednej kvapky a o osmej spat. vacsinou zaspi uz pri papani. no a aj pravidelne kaka, vzdy okolo toho obeda 😀

nikuska19
26. okt 2009

UZ BUVKA!!! 😉

ladywitch26
26. okt 2009

nikus, to ti priam ukazkovo zalomil 😀 my teraz pockame este dve hodky na mliecko a po nom sup do postele

nikuska19
26. okt 2009

Mne kaka tak pri kazdom druhom papani.najsko som mala v plane ho prebalovat pred papanim,aby som ho potom s plnym bruskom nepucila ale nevyplatilo sa,lebo aj tak som ho musela prebalovat 🙂

nikuska19
26. okt 2009

som zvedava kolko mu to vydrzi.teraz ma dovolene 2 hodky spat /nie len hod a pol/ ked zaspal skor,aby bol do tej 16:00 hore,lebo potom by to bola v noci bieda!
to sa asi vam chcel ukazat,frajer 😎