Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
6. nov 2009

ludka, krásne veru. Išla by som niekde do prírody, no ale musím do toho mesta zbehnúť. Arizona Dream nepoznám a Kusturicove filmy sú super. Máte to stiahnuté alebo na CD? Ak ano, napálite alebo požičiate? Nech nemusím po nete snoriť.

iinuska
6. nov 2009

baby, no ved uvidim, neviem, ci si nemam zobrat nejaky privesny vozik, aby som to uniesla 😀 😀 Ale manzel je silak, tak nemusim zhanat.Potom dam vediet 😵

iinuska
6. nov 2009

jamaat, neviem ci sa nemylim, ty si tusim tiez mala tehot. cukrovku.Na diabetol. amb. mi hovotili, ze o pol roka na kontrolu. Vtedy som si hovorila, ze jej,vsak to je casuuuu.Na a uz je to tu.Len velmi sa mi tam teda nechce chodit.Hlavne ked je su tie vselijake virusy.

mimi21
6. nov 2009

baby inac vy ako casto periete??? ja kazdy den jednu pracku, zda sa mi to vela, lebo ved sme len traja, ale ked k tomu priratam malej minimalne jedno body, nejake to tricko, pyzamko, mm ma 3krat do tyzdna sport, takze to su jeho veci - trenky tricka, uteraky no a bezne pradlo, este ked ja schytam grcku na tricko, pripadne aj na teplaky...

a to mam znamu co malej neoblecie ani 2krat po sebe tie iste nohavice - to sa mi zda uz tropchu moc, lebo ved su len v kociku, nikde po spine nebehaju...

iinuska
6. nov 2009

mimi, ja cca 3x do tyzdna.Neviem, zalezi ako casto sa na tinedzer prezlecie 😀

A malemu nedam druhy krat to iste oblecko len ked prideme od doktorky.Neviem, ale tie vecicky hned operiem

zuzkaprofant
6. nov 2009

mi pereme celu sobotu nedelu tak asi 5 praciek to vychadza ja neperem kazdy dne lebo neviem to vyvesat s malym lebo musim isd do pracovne a maly mi nechce sediet a sedacke a ked spinka tak mi stale zaspi v obyvacke a o nechcem sameho enecahvat v byte

a to nam kazdy vravi ze vela pereme a to nieekdy malemu dam aj 2dni to iste a nohavice neperem ani ked ma 5 rmat oblecene ked su ciste a ked to ma len par hodin naco budem prat 😀

jamaat
6. nov 2009

Ja pyžamko a body prezliekam každý deň, lebo to určite ogrcne alebo oslintá. Gate nie zakaždým. Ale tiež periem v podstate každý deň. Ja mám ešte plienky navyše, keďže používam látkovky.

iinuska, mala som intoleranciu glukózy, kázali mi prísť po šestonedelí na kontrolu, lenže som nebola. 😕

mimi21
6. nov 2009

tak sme prave zdlabli par lyziciek jablkovo broskynovej vyzivy domacej vyroby, celkom chutilo, takze cuketa sa odlklada 😉

bambi7
6. nov 2009

cafte babulky ako dnes?

bambi7
6. nov 2009

ja som malej poslala jedlo tak uvidime kolko spapa ale skoro vzy vsetko az na brokolicu 😉

a periem tiez casto

ladywitch26
6. nov 2009

mimi, ja periem tak 4x, raz malej, nase 1x a muzove z treningu 2x. a malej akurat bodicko prezliekam kazdy den a pancusky. vrchne gate ak si ich neogrcka,tak jej aj viackrat obleciem. aj to vacsinou, len ked ideme vonku, lebo ked mame zakurene v krbe,tak ju necham na deke len v pancuskach. a nastastie uz tak negrcka, tak aj latkovych plienok tolko neminieme, lebo predtym som aj tri denne,plus uteraky, s ktorymi som spavala,lebo mi stale mlieko pretekalo v noci. to som prala aj 8x do tyzdna vtedy.

ladywitch26
6. nov 2009

bambi,ako dnes? uz lepsie?

iinuska
6. nov 2009

bambi, ahoj, a ty to malej nedavas spolu?Adamkovi prave zeleninka najlepsie chuti, ked tam ma aj brokolicu. 🙂

zuzkaprofant
6. nov 2009

vase deticky grckaju moj nie mam otazocku davate odgrgnut este po jedle babatka

bambi7
6. nov 2009

cafte babule no uz je to lepsie teda aspon myslim aj ked ma stale boli hlava aj ked u mna je to normalne 😅

ale dakujem za opytanie

lady ako?

inus davaj jej spolu ale ked je tam brokolica nechce to 😒 ale ked je tam mrkva este chce 😀

bambi7
6. nov 2009

stale rozmyslam co na tie vianoce kupit dako nemam napady 😅

ladywitch26
6. nov 2009

zuzka, uz len niekedy. vacsinou si odgrgne sama,ked ju posadim. a ked mi zaspi pri krmeni, tak si grgne, ked sa zobudi a zoberiem ju na ruky. ale chvalabohu uz negrcka, len obcas jej cosi vybehne.

luba142
6. nov 2009

ahojte
ani som vas necfitala vsetko lebo uz ste toho popisali az az 😀

mne mala v pohopde spapa mrkva +zemiak+cuketa, teraz som 2 dni skuzsala zremiak+bokolica a moc to nechcela ale cosi zjedla

zuzkad- mne CEBION doktorka kazala aj ked kojim ze mozem davat

jamat- nemasd nahodou aj CANAKYHO...5 ??

ladywitch26
6. nov 2009

bambi,ja uz lepsie, ale bola som na antibiotikach. no uvidim o tyzden, od pondelku do prace a tam bude kosaaaa. 😝 tak asi hodim pancuchy a dva svetre na seba, nech znova neprechladnem. mala to nastastie odo mna nechytila, len jeden den mala trochu sople, ale potom uz ok. inak to je zvlastne, ze ked sme chori my s muzom, tak mala nic, maximalne trosku sopli, ale ked sme boli na svk, tak taku riadnu nadchu dostala, aj teploty a museli sme nonstop odsavat.

iinuska
6. nov 2009

babenky, vtip dnesneho dna:

Dcerka se dívá na maminku, jak si nanáší pleťovou masku.
"Proč to děláš?" ptá se jí.
"Abych byla krásná!" odpoví maminka.
Za chvíli si masku sundavá a dcerka se ptá:
"Vzdáváš to?"

iinuska
6. nov 2009

Luba, ja davam Cebion od narodenia

ludmilabb
6. nov 2009

preboha kym som uspavala malu ste stihli tolko popisat????

zuzkaprof ja davam Sofiu odgrgnut zakazdym a vzdy si odgrgne dost dobre 😀

Janka mam originalku a j kopec inych filmov ak mas cas pozerat mozem ti pozicat ked prides na narodeninovu oslavu ku nam tak si povyberas 😉

ja periem obden, kazdy den nie, obcas obratim pracku dvakrat tiez periem latkovky a teraz mam problem kde to budem davat schnut 😒 asi si kupim stojan na pradlo dnes v tescu

bambi7
6. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 inus no aby mi to raz nepovedala 😀

emode
6. nov 2009

ahojte
idem to zakriknut mala spi od tristvrte na jedenast ... samozrejme vonku v zahrade v kociku 😝 stihla som uz aj polievku navarit aj jej zeleninu aj pracku pustit aj neviem co este ...

poobede idem do Dexie malej otvorit ten sporiaci ucet (cosme dostali od mesta 80 Eur na privitanie tak to musime otvorit ucet ale je bezplatny ...) potom objednat linku a stol na chalupu a potom uz asi bude cas zas ist spat tak to musim byt doma ...

ludka ved mala vyzera byt velmi spokojna vo vode vo velkej vani myslim ze sa nemusis bat ist s nou do bazena ...

ja periem tiez tak cca 5-6 praciek do tyzdna z toho sofiine su 2 ...

tiez uz takmer vobec negrckame a odgrgnut dam ked si na to spomeniem 😝 ale vecer pred spanim sa snazim aby si odgrgla aby spala v klude ...

bambi7
6. nov 2009

babulky nemusite sa bat bazena ako pise emode je to parada nam uz ten kurz plavania skoncil ale bolo to super este na jar chcem ist 😉

jarabicka
6. nov 2009

Ahojte baby, trošku sa medzi vás zamotám, chcela by som sa vás opýtať, vy si platíte dobrovoľné poistenie v nezamestnanosti koho sa to týka???

kristiniatko
6. nov 2009

AHOJTE, JA SOM TU TIEZ UZ PAR DNI NEBOLA. no pisala som vsetko velkym 🙂 zapnuty caps lock 🙂
nasa dnes na obedik spapala zemiacik s cuketkou, celkom chutilo. najviac ale asi chutila zemiak+mrkva+cuketa
k praniu, ja periem asi 5 praciek do tyzdna. 3 su z toho nase a malej je len tak polovica pracky 2x. oblecenie jej davam body kazdy 2 den nove a nohavice na doma tiez tak isto.
odgrgavat davam stale, len ked mi zaspi pri dojceni nie. ale nie vzdy si odgrgne.

jarabicka - ja som si uz skoncila platit dobrovolne, ze sa to oplati ked chces marodit

mimi21
6. nov 2009

ahojte,
my sme naspat z prechadzky, celkom teplo dnes ale potom ztacal fukat taky studeny vetrisko, tak sme sli domov
mala mi zaspala v kociku a este tam aj spi 🙂
ja si idem tiez nejaku polievku uvarit, vidim to na karfiolovu, este mam kusok v chladnicke

jarabicka, ja si tiez neplatim, ani neviem naco by mi to bolo dobre 😕

monkap
autor
6. nov 2009

jarabicka, ja tiez neplatim ... preco by som mala?? 😨

ja stale davam odgrgnut, iba ked papame po leziacky tak nie ....

na obed boli zemiaky s brokolicou, mnam ... spapala celu flasku 🙂 taku presnidavkovu ... dala som jej to do nej, aby som mala aku taku predstavu, ze kolko spapa ... ale nevazila som 😝

nikanika28
6. nov 2009

Caute, my dnes zase rucime, uz nomralne z nej nevladzem. Doobeda zaspala, az ked som vyliezla s nou von a aj to spala mozno 20min 😒 . Uz som kupila aj to MM nutrilon HA, este som jej ho nedala a ani nechcem, ale ked uz bude najhorsie, tak jej ho asi dam 😢
jarabicka, ja ani neviem co to je a na co je to dobre.. 😅 😅 😅
My grgame tak ako kedy, vacsinou ju davam po papani, ale nie vzdy si grgne...a ked zaspi, tak ju nedavam, este by sa nahodou prebrala 😅