Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
9. nov 2009

aha,dokonca som ten hrniec nasla aj na MMA 😀 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1491178

mimi21
9. nov 2009

prváááááááááááááááá!!!
ale vobec ma to netesi 😒 mala sa zobudila o 5, a o 6 este zalomila a teraz je uz znova hore
a ten dazd... 😠 😠 😠 dnes ideme na klbiky a uz som konecne chcela ist aj do mesta, no ale neviem, neviem...
zuzkad, drzim ti palceky, som citala ze ides dietovat, ja na to nemam nervy postavu mam ako nejaka patdesiatnicka- aj to maju urcite niektore lepsiu 😅 ale tiez uz sa na to chystam, len nejako to este do reality uviest...

ludmilabb
9. nov 2009

dobre ranko

mimi ahoj 😝 my tu mame potok a jeho hladina dnes poriadne stupla

vonku je hnusne uz par dni a ani nikde nechodim 😖
my sme mali lepsiu noc, o jedenactej, jednej, tretej, piatej a o siedmej sme vstavali
normalne znizujem narocnost spania, predtym som sa stazovala ze sa budi 4x ale teraz mi to az tak nevadi ako ked sa budi 5-6x...vzdy to moze byt aj horsie a je to tak!!!

zuzkaprofant
9. nov 2009

dobre uprsane rano , u nas leje zase nejdeme vonku bo vtakom pocasi zmokneme do nitky 😠

mi sme zase lboli vkuse hore moj maly sa mrvi v postielke jak keby nieco tam hladal 😀

jamaat
9. nov 2009

Dobré ránko.
U nás dobrá klasika: 4,45 papanie, 7,45 sme vstávali. (Ale to len tak pošepky, lebo mám boja, že sa to pokazí ako u vás)

Hnusne je veru, so psom budem musieť vybehnúť, keď Emka zaspí, nech ju do toho počasia neťahám.

zuzkad
9. nov 2009

dobre ranko 🙂 🙂

u nas pohodaaaa celu noc sme spali, zobudili sme sa az o siedmej a to by sme nemuseli, keby mojmu drahemu nevolali, ze sa spustil alarm u nich vo firme, tak ma skoro slak trafil 😠 😠 ale malemu som dala dudlik a potiahli sme do deviatej 😉 😉

u nas v BA este neprsi, som zvedava kedy to sem pride... 😝 😝 vcera tu dost prsalo, tak mozno to uz odislo 😅 😅 😅

nikanika28
9. nov 2009

ahojte, tak je znova po vykende a znova sa hlasim 😀 . Vikendy moc nestiham konika, ale citala som vas ason 😀 .
Co sa diety tyka, tak ja som pred tehu schudla asi 13kg, trvalo mi to asi 7-8mesiacov, ale nemala som ZIADNU dietu, niesom zastanca diet a hladovania a vseliakych pokusov...... Tak som teraz znova nabehla ako tak na ten moj system a dve kila su dolu...este takych 15 a budem trochu spokojna 😕 😅 😅 😅

zuzkad
9. nov 2009

nika ani ja nemam rada diety ...je to des 😝 😝 ale ked sa na seba pozriem v mojom pripade je dieta nutna, lebo sice chodim cvicit, ale ked sa budem prezierat nebudem asi moc chudnut 😠 😠 😠 tak musim troska aj jedalnicek upravit....az na ten den v mesiaci s vodou sa mi ta dieta na ktoru idem zda v pohode celkom, normalne sa tam papa..dokonca tam budem jest pravidelnejsie ako jem teraz 😀 😀 😀 a ty mas inak aky system, ked tak krasne chudnes ??

nikanika28
9. nov 2009

Zuzi, mam ti poslat tu 90-dnovku? Ja som totalne prekopala jedalnicek.....minimum peciva, ked tak celozrnne, minimum sladklosti...(to sa mi moc este nedari 😅 ), vela tekutin, pravidelne stravovanie po malych davkach. Rano som si davala vacsinou jog. napoj alebo jogurt a cerealie...desiata ovocie, nejaky lahky obed - cestoviny, kur.l masko, spenat, ryza...., olovrant ovocie al. jogurt, vecera zelenina, cottagechees.... a chodila som trikrat do tyzdna do fitka, tam 20min kardio (bicykel alebo step al. orbitrek) a hodka cvicenie.... no len skoda, ze teraz na to nemam cas...mam doma orbitrek, to som si kupila este za mojich sportovych cias, tak sa idem prinutit aspon takto trochen 😀

zuzkad
9. nov 2009

Nika netreba, dakujem uz mi ju poslu kocky....budem mat co studovat...inak som sa nastvala, lebo som si rano isla dat ovocie ako sa ma podla tej diety a zistim, ze mame doma len jedno posledne jablcko, tak nemam dve ako mam mat ale len jedno ☹ ☹ ☹ Nooo to je rozumne stravovanie ...ja viem, ze u mna robi neplechu hlavne to sladke ☹ ☹ ☹ a to, ze nnejem pravidelne ale az vecer 😠 😠 no ale dufam, ze teraz to bude v poriadku 🙂 🙂

sssimi
9. nov 2009

Zuzkad u mňa to isté s tým že ja mám pocit, že žeriem celý deň. Nie len večer 😅 ... Najhoršie je že pri malej toho nejak moc nestíham pripravovať, tak si radšek švacnem keksík, čokoládu alebo niečo totál kalorické keď zaspí a bežím sa učiť. Keď nemám mm doma, tak som v prdeli...

ladywitch26
9. nov 2009

raaanko, tak mne mala rozhodne neulahcuje navrat do roboty. zobudila sa o jednej, potom o pol siestej a o pol osmej uz definitivne, co predtym spavala nonstop aj do piatej. 😖 a vcera som sa tak namakala,tolko ludi bolo v hranolkaci,ze ma boli kompletne cely chrbat,kazdy sval a neviem,ci aj na zadku mam nejake svaly,ale aj ten ma boli 😨

a akurat mi volal kurier,ze mi donesie balik nejako poobede.asi z nextiku....huraaaaa 😅 😀

zuzkad
9. nov 2009

sssimi ...to dobre poznam aj ja ...ale dufam, ze od dnes to nejak zvladnem 😉 😉 😉 aspon na dva mesiace 😒 😒

lady a kto strazi malu, ked si v praci, muz je doma ? Inak nezavidim ti takto makat ...ja mam v plane ist do prace asi po roku tak uvidime, samozrejme podla financii...keby sa dalo tak budem pri malom az do 3 rockov, ale neda sa ☹ ☹

jamaat
9. nov 2009

My sa s dcérou chystáme na squash už 3 mesiace, nech sa trochu rozhýbem, ale nejako sme sa k tomu ešte nedopracovali. 😒

ludmilabb
9. nov 2009

este je len obed a uz ma Sofia totalne vycucala z energie to co dnes vyraba teda len ziram

minuly tyzden bol v pohode ale dnes skrieka nic sa jej nepaci na rukach ma skriabe, trha mi vlasy, na bruchu byt nechce, na chrbte tiez, hracky hryzie nervozne, kojenie len tak aby sa nepovedalo potiahne

booze ja ju asi niekomu venujem, kebyze je tu mm tak jemu

zuzkaprofant
9. nov 2009

Ludmila,xxii no napodobne moj dne sdako tiez nervaci ale to asi zubky ale brutal ja som hotova na dnes uz ani papt mi nechcea ni niclen vymysla alen na ruckach nosit ale to ja uz nevladzem mam dot a zajtra by som mala sit civit aj s malym ale to asi odlozime

ludmilabb
9. nov 2009

uz som sa naobedovala, hodila cokoladove bonbony z dezertu na ukludnenie a som pripravena na Sofiine dalsie dejstvo v jej dnesnom predstaveni "malý tyran" hadam poznate tu knihu?

kosska3003
9. nov 2009

ahojte
zuzkad poslala som ti mail s tou dietou 🙂 tak vela stastia

monkap
autor
9. nov 2009

tak dnes nam uz karfiol kraaasne chutil 😅

zuzkad
9. nov 2009

kosska dakujem, uz mi prisiel mail 😉 😉 idem studovat

mne sa maly pred chvilkou zobudil, teraz sa mazna so svokrou a ja peciem kura a dorobila som salat

ludmilka, zuzka pevne nervy prajem...asi mate dnes tazky den 😖 😖 ked pridu manzelikovia domov, sup sup im deturence dat a vy si chodte lahnut 😉 😉 😉

monkap
autor
9. nov 2009

ludka: nejdu jej zuby ked tak vyvadza??

luba142
9. nov 2009

ahojte kocule 😅

ja som dnes volala kadernicke konecne ze pridem na melir lebo uz to mam vyrastene ako chudera vyzeram a sediny su vidno tak v stredu idem, este aj zubarovi na preventivku musim sa objednat 😒

lady- my mame s mamou dohodu ze ja som kupila toho psika malej a ona zase tento hrniec tak budeme sa ucit vo velkom ale neviem ktoru to bude bavit skorej ci malu alebo velku 😀

luba142
9. nov 2009

http://www.lovemooneu.eu/index.php?page=shop.pr...

o tomto teraz rozpravaju v telke ze su velice super 😉 😲

ludmilabb
9. nov 2009

monkap minuly tyzden sme boli u doktorky a povedala ze este jej nejdu
co bude potom, pomoooc!!! teraz sa trosku sama hra ale musela som jej dat cumel, inak ho pouzivam len na uspavanie a v kociku, nechcem aby ho stale zuzlala

a dietu neriesim, nemam kedy ja riesim svoje dieta

jamaat
9. nov 2009

Aj Emka je už pár dní nervóznejšia, aj teraz sa stále budí na balkóne. A spanie si skrátila na polhodiny, naposledy v sobotu spala na balkóne dlhšie. Alebo piatok?

nikanika28
9. nov 2009

Ludka, aj u nas to tak bolo minul tyzden, staaaale rucala...teraz naposledy tak hucala v sobotu do 21,00hod...neviem, ci ju bruho boli z prikrmov alebo co... 😒

ludmilabb
9. nov 2009

uz aj ja som dumala ci to nema z mrkvy ale dnes nic okrem mlieka nemala ale jej ani nedam, uvidim ci to bude mat nejaky efekt 😝

monkap
autor
9. nov 2009

mojim obidvom detom robila mrkva problemy ... je to potvora 😀

zuzkaprofant
9. nov 2009

zuzkad no tak moj mm pride akos atle az ked maly pojde vecer spat tak pomoct veskere zadna no co uz ale apson si nevry cvicim ako nevybuchnut v kritickej situacii 😀 😀
mol nechce cumel niekedy by sa zisiel aby sa ukludnil ale on to vypluje

nikanika28
9. nov 2009

mony a co si davala miesto mrkvy? Lebo ja mam obavu, ze je kvoli tomu taka nervna...hovienko ma take tuhsie, mozno sa jej to v brusku blokuje alebo co... 😒