Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
9. nov 2009

nika, si niečo pila? Myslím niečo alkoholické? 🙂

mimi21
9. nov 2009

mys, ale ti uz hadam ta zenska nevnadala, ci???
u nas na plavani v skupinke po nas je tiez taky vytrvaly placko, stale placka kym sa mi obliekame a ono je uz to dieta vo vode 😅

mys ako cvicite na tom baby telocviku??? som zistila ze aj u nas to je, tak ak by bola zimna prestavka v plavani, tak by som mozno chodila tam

ludmilabb
9. nov 2009

mys my sme tu asi jedine take maminy s podobnymi detickami

kosska3003
9. nov 2009

no mne uz mala konecne spinka sa jej moc nechcelo ale zaspinkala zajtra ju caka narocny den ockovanie a na pna nieco leze mozem si dat paralen aso hej ze

ty kokso dalsia baba vonku zo superstar no hruza ved tam budu uz len chalani tie 15 rocne dievcata riadne posielaju smsky tym chalanom

nikanika28
9. nov 2009

no...mal ist smajda...afektovany a prilis sebavedomy..spev o nicom...

sirinka
9. nov 2009

caute...ako sa mavate? my sme konecne zaockovany, vaha necelych 7 a pol kila a aby sme sa nenudili, po dvoch tyzdnoch mame zase sopeeeel 😠

emode
9. nov 2009

tak pridavam este k dnesnej bilancii ukradnutu penazenku .. mm prisiel domov polozil si dole v chodbe penazenku na botnik prisiel ku mne hore lebo som kupala malu a kym sa osprsil a ja malu okupala niekto proste vosiel do domu otvoril dvere a urval mu tu penazenku 😠

dvere zostali pootvorene ... ked sa dari tak sa dari ...

nikanika28
9. nov 2009

Jani, a coze ta to napadlo, ze ja daco pila som????? nieeeeeeeee...ale dala by som si cosi 😀 😀 😀

jamaat
9. nov 2009

No mali by sme začať hlasovať aj my s vekom a vkusom. 🙂

mimi21
9. nov 2009

suhlas, nika
leona spievala fakt dost dobre, ale habera minule povedal pravdu, ze lepsie jej sedi cestina, ked spievala po anglicky, tak sa mi to moc nepacilo

mimi21
9. nov 2009

jamaat aj s tebou suhlas 😉

sirinka
9. nov 2009

emode to v rodinnom dome? a branku nemate? to je dost blbe, ze sa k vam niekto takto dostane a ma odvahu aj ked vie, ze ste doma... 😒

ludmilabb
9. nov 2009

Erika to co 😕 😕 😕 no musite si psa zadovazit!!!

ludmilabb
9. nov 2009

Leona vypadla ja odpadnem 😅 som necakala....ale ako vidim tie hystericky vrieskajuce dievcata po podium a odhaleneho Smajdu zo vcera sa uz aj prestavam cudovat

mystery7
9. nov 2009

mimi: nie dnes uz bola ticho. Ja to nechapem, ked prideme niekede na navstevu tak sa na ludi usmieva, aj na nasu doktorku sa smeje ako najaty a ked prideme tam tak do 10 minut plac. daco mu asi vadi.
cvicime na karimatkach, nozcikami, rusiskami, pretacame sa na brusko. Potom deticky nosime na ruckach a aj na fitloptach ich mame polozenych. Trva to asi 30-40 minut.
len ma sklamalo, ze po cviceni sa vsetky zeny poberu dpmov, ja som dufala, ze si na chvilu sadneme a pokecame, ked sme v skupinkach podla veku 😖

jamaat
9. nov 2009

emode, z domu????? To vážne? Sa mi nechce veriť. A čo máte dvere priamo z ulice??

Nika, no keď si huhukala a strašila 🙂

jamaat
9. nov 2009

mys, nie je to nejaká väčšia telocvičňa, kde sa to ozýva?

emode, veru psa treba!

ludmilabb
9. nov 2009

mne Blazika oznamuje aj ked ma sused navstevu ale len vybehne z obyvky do chodby nacuvat, predtym aj stekala ale som ju zrusila ako mame Sofiu tak si dava bacha

ludmilabb
9. nov 2009

Janka a to nebol dialog z panelaku huhuhu???...ja neviem pozerala som rozhodnutie

emode
9. nov 2009

mame branicku ale just nebola zamknuta ale zas ten plot co mame hocikto preskoci ... najviac ma stve to ze vsetko bolo vysvietene vsak sme doma ... ale nejde nam do hlavy to ze nezobral mm mobil ktory bol hned vedla a z chodby je do obyvacky 5 krokov a krasne videl na stole moj notebook moja penazenka hned vedla aj s fotakom ...

tiez som povedala ze treba psa 😠 350 Eur v cavese ... mm mal vyplatit sedacku co sme zohnali cez net na tu chatu na donovaly 😢

jamaat
9. nov 2009

emode a určite tam tú peňaženku nechal? Veď to by bola hrozná drzosť vojsť do domu len tak. Alebo by to musel byť niekto, čo vám to tam pozná.....alebo čo.

ladywitch26
9. nov 2009

emode, to vazne? tak to uz je fakt drzost,ked ti niekto vbehne do domu...aby sa ludia este za bieleho dna zamykali.. policiu ste nevolali? ak mate poistenie domu,tak v nom moze byt aj kradez hotovosti zahrnuta,mozno by vam to preplatila poistovna

kosska3003
9. nov 2009

emode tak to ma fakt mrzi mna by asi svaclo keby mi niekdo ukradol penazenku ked som doma

mystery7
9. nov 2009

nie je to v starej radnici taka miestnost.

skoda tych penazi 😖 ale zase budte radi ze nic dalsie nevzali

nikanika28
9. nov 2009

Ludka ee, nebolo to z panelaku, to bolo zo mna 😀 😀 😀 boze...sibe mi 😅 😅 . No bolo tu moc ticho, musela som vas trosku postrasit 😀

stija
9. nov 2009

ahojte

emode a nezapadla za botnik, ci tak nejako? lebo ak nie, tak je to fakt des, aby sme sa pomaly aj doma bali.

ludmilabb
9. nov 2009

nika aha a ja ze krpci nacapali Zuzanku s kolegom...hned som si domyslela aj vymyslela 😀 😀 😀

ludmilabb
9. nov 2009

Erika uz len ak ju v aute nechal 😝

mimi21
9. nov 2009

lady poistovna ti preplati ak veci kt. su ukradnute boli zabezpecene a kedze dvere neboli ani zavrete nie to este zamknute, tak ta poistovna posle kade lahsie

emode mrzi ma to, fakt neskutocna drzost

sirinka
9. nov 2009

vypadla leona??? tak to som doooost sklamana... 🤐

emode uf, takyto zlodeji su najhorsi, co sa neboja kradnut, aj ked ste doma a vonku este ani nie je tma...