Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
24. nov 2009

kristiniatko, ani na klavesnicu som nevidela, ked som to pisala, ale potom sa pozriem na Adamka, a dobre je...

nikanika28
24. nov 2009

kristiniatko, no zbieram, ale este ziadne nemam, okrem eriky 😀 .

jamaat
24. nov 2009

iinuska, uff, tak to muselo byť ťažké! ☹ ....ale zvládla si, to je hlavné.

nika, takže fotku a miery v 0, 3 a 6 mesiacoch, ano?

Ja som zatiaľ kaše nekupovala, vyskúšali sme, čo prišla vzorka od Nestle a zdusila to celé naraz. 🙂

nikanika28
24. nov 2009

inuska...no ja som kupila malej bananovu, tu nechce ani vidiet, vcera som skusala od nutrilonu, co som mala vzorku...no teda ako natlacila som to do nej, ale s pomocou dudla..som ju oklamala 😅
A herecka sa zobudila..... a v telke zrovna reklama..."a zabava sa moze zacat" ... 😀 😀 😀 😀

dualcore
24. nov 2009

no ta rucka bola v polohe na nosenie ale jednoducho nedocvakla napevno.maly priputany uz nebol lebo sme isli na plavanie a je aj dobre ze nebol lebo by to skoncilo horsielebo cez ramienko su mu pasy take volnejsie tak by pravdepodobne buchol hlavkou io zem ale kedze nebol zapnuty a na stastie riadne naobliekany tak mu to ten naraz stlmilo. dnes uz opat papal lyzickou ale mala som z toho riadny stres ci ho to ebude boliet ale na stastie dobre-veru myslim ze uz aj zabudol ze sa mu nieco stalo. 😨

ludmilabb
24. nov 2009

no ahojte, citat vas budem neskor ale zhruba som si vas prebehla, nic vesele ☹

Sofia rano 5:20 zacala strajkovat so spanim a a aj doobednajsi spanok nam prekaziil sused s vrtackou, som myslela ze ma slak trafi
nachystanu mam na varenie mrkvu, zemiak, tekvicu (dufam, ze nebude velmi tvrda)
inak mala si vyzaduje neustale pozornost, kdeze od nej odist rev taky spusti ze mi je az smiesne ked vidim ten jej jazyk pri placi ako sa jej trasie a nic sa dokopy nedeje...a na rukach ju navlacat uz ma chrbat boli 😝 este v babysatke je to ako tak...

zuzkaprofant
24. nov 2009

cafte dualcore to aku autosedacku mas akej znacky
moj maly sa mi povracal taku sajbu hodil sommu davala piskoty a sa mi povrackal tak neviem z coho ked dnes nechcel papat velmi len mliecko a ani kasu nic ale uz sponka tak kukam ci je oki

mne sa dnes nic nehce u nas hruza pocasie

dualcore
24. nov 2009

mame travel easy a doteraz sa nikdy nic podobne nestalo ☹ fakt blba nestastna nahoda.
dnes idem urobit domaci beylis tak si budem vecer liecit podlomenu psychiku pri troske likeru 😝

nikanika28
24. nov 2009

zuzi, nedavas mu toho naraz vela? ved predsa je to este maly stuplicek...mono trosku pozvolna s tym papanim...

iinuska
24. nov 2009

nika, tak ja som pre istotu vcera kupila 2 bananove, tak som zvedava.Teraz ma od Hami s hruskami, a ta mu chuti

zuzkaprofant
24. nov 2009

nika nedavam on mi neje vela co citam vas tak 60ml prikrmiu max 100ml a mliecko naraz mi tak 125vypije max on je papakac ze za na nervy je vlemi maicko a casto to od narodenia to ma a to tak bude asi stale neda sa ho inac naucit

zuzkaprofant
24. nov 2009

jedol mi rano o 6 asi 80ml mliecka potom teraz o 8hodke mi vypil 60ml a 3 lyzicky kase a tearz som mu davala piskotku

dualcore
24. nov 2009

zuzi tak to naozaj nepapa vela .moj hlados jedol rano 80ml kase, po 2h 90ml. mliecka a pol jogurtu activia a to viem ze za hodku bude pytat zas 🙂

jamaat
24. nov 2009

dual, jasné, už chápem.

No Emča sa zobudila práve, ale potiahla vyše hodiny. Tak fajn. Poobede to býva horšie so spánkom a už mi nechce ani na balkóne spať. Hlavne, že som sa ako vytešovala.

zuzkaprofant
24. nov 2009

dualcore to davas uz jogurtik sa uz moze

borocka
24. nov 2009

dualcore, zuzka, tak to tie vase deturence ozaj vela nepopapaju. moj mal na olovrant 240ml kase (ale robim mu trochu redsiu aby tahal z flase). to mu vydrzi tak na 3 hodiny. jemu brusko funguje presne ako budik.

no a vcera sme zaspali az o pol dvanastej. tak rano bol unaveny a sa cudujem ale spal az do pol desiatej!!! takze som sa konecne mohla vyspat aj ja

zuzkaprofant
24. nov 2009

borocka tak to je papkac poriadny moj tak malo a casto uz sme to preberali aj s doky ale nic stoho on je taky no co uz aspon nebude tucny lebo ani lyzicku navyse nezje ani kemmu ju vopcham do ust napr ja mu mliecko nmerobim 180ml naraz ale po 80ml mu robim lebo aj tak vylievam

dualcore
24. nov 2009

zuzi ano mozu uz jogurt activia -odporucila mi to aj doktorka tak davam sladku bielu a niekedy jablko skorica a uplne v pohode a taktiez mu davam co viem ze mozu Milacik od firmy Tami vanilkovy-ten priam miluje :D

zuzkaprofant
24. nov 2009

no mol milacik bude jest az na velku noc to budeme na sk skor nie tu take nieco nie je 😀

dualcore
24. nov 2009

tak to sa tes ako si bude pochutnavat :D a preco si zrusila album?teraz ani neviem ako pekne rastiete 😒

mystery7
24. nov 2009

dualcore: odkedy s amozu davat jogurty? mne sa to zda skoro.

mystery7
24. nov 2009

ludmila: mojho som musela o 01:30 vziat k sebe do postele, lebo od 10:30 sa mi budil kazdu hodinu a o 00:30 sa zobudil ani neviem kolko krat
a spal az do 7:00

monkap
autor
24. nov 2009

co ja viem, tak jogurty az od ukonceneho 10. mesiaca .. a ja kedze som alergik budem davat jogurty a mliecne vyrobky az po roku ...

monkap
autor
24. nov 2009

teda mliecne vyrobky okrem tvarohu od ukonc. 10 mesiaca ..... a tvaroh az od roku ... ten obsahuje aj vacsina milacikov, termixov, pribinaciky ...

ludmilabb
24. nov 2009

tak mne dnes malu chovala sestra a ta jej to tlacila skoro usami, som jej povedala, ze nech jej to tam nasilu nepcha lebo si vybuduje k jedeniu odpor
a doniesla mi aj kasu- Moja prva kasa-mliecna od Nestle, mate niektora odskusane??? neviem ci by som jej uz mohla dat aj ked na obale je, ze od 4. mesiaca, kym sme este nepresli zeleninou

monkap
autor
24. nov 2009

ludka: ak mas dost svojho mliecka daj radsej nemliecnu kasu - bud s mm alebo s vodou ... v mliecnej mas uz umele mlieko ....

ludmilabb
24. nov 2009

Janka nenapises skusenost s BFH in BB?
ale zaujimave kolko bab tam pisalo skusenosti s inych statov

monkap
autor
24. nov 2009

ja som kasu zatial nedavala, dr. povedala, ze mame este pockat ... ale v utorok pojdeme na prevazenie, tak uvidim co povie ....

ludmilabb
24. nov 2009

monkap, ved to ze je v nej umele mlieko, skor tu nemliecnu by som brala len som chcela vediet ci niektora z vas uz skusala aj taketo druhy kasi...sestra by jej ju uz rada dala 😝