Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
9. dec 2009

Baby ja sa tento rok chystám na veľké vypekanie, ale plánujem to až po 19tom po skúške.. Každý deň niečo a potom to aj tak všetko zanesiem svokre, lebo u nás to aj tak moc nejde 😀 Stromček chcem tiež zdobiť niekedy v noci. Dnes som si kúpila organzu a už mám aj presnú predstavu ako by mal stromček vyzerať. Výzdobu už mám na okenných parapetách z vonku a aj taký veniec som už oprášila...

ludmilabb
10. dec 2009

Ahojte, dobre ranko!
my sme boli dost casto hore ale na prsniku vzdy zaspala aj ked obcas rukami habarkovala tak som sa bala aby sa neprebrala prilis.
JA peciem iba medovniky a este kosiky-suhajdy viac nie, svokra toho ma vzdy na mraky a ideme ku nim tak naco a bohvie ako to budem pri Sofii stihat
mm je chory tak ani tieto dni s malou byt nemoze a doktora ma v Detve tak tam dnes ide, no vyborne a vonku hmlaaa 🙄

jamaat
10. dec 2009

Dobré ráno.

Aj mňa nejako v krku škriabe a v nose šteklí. Tajne dúfam, že to rozchodím.
Dnes má môj chlop dovolenku, ide s nami na plávanie natočiť nás.

mimi21
10. dec 2009

ahojte
ja sa este vytiesam a uzivam si posledne chvile s PC, lebo poobede ho uz mm musi vratit svokrov, ale najneskor v pondelok by sme uz mali mat nas 🙂

ja sa chystam tiez teraz piect viac ako minuly rok aj ked mamca vela pecie, svokra sa netrha, ona radsej kupi 😒
chcem piect linecke s takou orechovou plnkou, urcite nieco z gastanoveho pyre a kadejake take male somarinky, my to mame strasne radi (no a potom sa cudujem ze ako vyzeram 😠 )

pred plavanim by som chcela 2 okna umyt, kuchyna a balkon, tam nie su zaclony, tak to je pohodicka, spalnu a obyvku si necham na zajtra, ked bude mm doma

mimi21
10. dec 2009

baby no ake ja mam sikovne dieta: napjv si pred seba nspluje a potom sa cez to preplazi, takze mam vlastne pozmyvane 😀 😀 😀

majovky2009
10. dec 2009

cafte, tak oficialne hlasim, ze som zalozila konto pre nas majovky 😵 😵 😵
Nika

ludmilabb
10. dec 2009

Janka to bude zase video k podívání ja som dnes Sofiu natocila ako sa jeduje na bruchu a pritom zadok dviha 😀

mimi ja som si umyla dve okna v obyvke za cias ked Sofia sa spokojne prizerala ale teraz ked ma vidi, ze som pri nej a nevenujem sa jej dost protestuje, ja zaclony nemam iba zaluzie a musim si kupit tu kefu na ich cistenie lebo Sofia ich rada macká keď s nou chodim po byte

ludmilabb
10. dec 2009

nika 😉 😵

iinuska
10. dec 2009

dobre ranko

u nas dnes svieti slniecko, tak sa vytesujem, poobede pojdeme von

do kelu, maly konecne zaspinkal a zacal vyhravat miestny rozhlas. Dufam, ze ho nezobudi 😠

ludka, aj Adamko sa nacahuje za zaluziami. Ale najviac sa mu pacia kvety

iinuska
10. dec 2009

nika, taka blba otazka, a co to znamena? 😕

majovky2009
10. dec 2009

inuska, tam budem davat tabulky a fotecky a nase pokroky...aby som si to nemusela davat pod svoje meno, budeme mat zalozene toto konto... 😉

mimi21
10. dec 2009

no teda baby a kde ste vsetky??? to naozaj vsetky umyvate okna???

iinuska
10. dec 2009

mimi, ja mam okna umyte, ja som prevliekala periny. Teraz cakam na pracku, kedy doperie, nech mozem povesat.Maly dopapal zeleninku a okolo pol 3 chcem ist von, lebo doobeda spainkal len pol hodinku. Tak kocik to isti 😎

mimi21
10. dec 2009

no ja mam netvy,lebo mala spinka apopod okna chodi auto a rozhlasuje, ze dnes otvaraju lidl 😠 😠 😠

dopekam francuzske zemiaky a j mala uz papala zeleninku a okolo 2 ideme na plavanie

inak pocko u nas stale katastrofa, hmla ako mlieko 😠

sssimi
10. dec 2009

Mimi ja sa veru chystám na doumývanie, len neviem či mi to Sarah dovolí.... Ak nie, tak zas večer 😀 Sa musia susedia oproti nám smiať... Ja vycapená večer o 20 tej na okne a drhnem 😀

A po mesiaci vybehol Sarah druhý zúúúúbok... Tak už má spodné jednotky obe 😀 Našťastie opäť bez problémov. Ani sme netušili, že sa jej tlačí von... klop, klop, klop nech idú tak všetky bez problémov.

iinuska
10. dec 2009

tak u nas je nadherne, konecne po 4 dnoch, svieti slniecko 😎

simi, gratulko k zubku 🙂

hoogy
10. dec 2009

konecne som sa dostala k netu.maly je nejaky cudny stale mrnci a nechce ani poriadne papat prikrmy a este ho aj prehnalo, zeby zuby? ale v noci spal v pohode

ludmilabb
10. dec 2009

uz pouzivate niektora cumel velkost 2, ja mam kupene ale je to dost rozdiel oproti jednotke

inak Sofia dako chripi, teda ma hrubsi hlas, ale nekasle ani sopliky jej netecu, horucku nema tak nechapem dufam, ze nie je chora ☹

emode
10. dec 2009

hoogy asi hej my sme na tom podobne ... tiez zuby, horne jej idu ...
ja by som tiez chcela piect ale ako mi to sofia dovoli neviem ...

dnes sme sa boli este ukazat rehabilitacnej a tak uz v pondelok chodit nemusime povedla ze vsetko robime dobre tak az v januari ...

iinuska
10. dec 2009

ahojte, my sme sa vratili z prechadzky, maly zaspinkal, este sme boli len pri dome, o pol 3 a spi este teraz. Ale uz mi bola kosa, tak sme dali kocik dnu. Uz som mu stihla aj jablcko uvarit, Petkovi veceru spravit a som myslela, ze sa sem ani nedostanem. 🙂

emode, to je super, ze vam to ide

dm1
10. dec 2009

emode no vidis ako vam to pekne ide a ty si sa tak bala! Cvicite ten cvik na chrbatiku kde tlacis na ten bol pod prsickom a dviha pritom nohy?

my sme dnes mali poslednu hodinu plavania 1.kurz sme ich mali pod vodou aj pustit a oni sa vynorili sami k instruktorke. som sa bala ale zvladol to v pohode. v januari zacneme dalsi kurz

inak vcera som nepisala ale mali sme "letecky" den. vzdy ked mi maly zaspi na posteli pri kojeni tak ma z jednej strany paplony a z druhej prisuvam postielku aby nepadol. teraz pocujem vo vysielacke ze je hore pridem do izby a maleho nikde!!!! az potom sa ozval a chuda male neviem ako sa mu to podarilo ale na tej strane kde prisuvam tu postel je este asi 15-20cm medzera medzi postelou a skrinou na kusku a do nej to zapikoval... tak som volala dokimu a pre istotu sme isli aj na rongen. vsetko nastastie v poriadku ale na posteli uz spat teda nebude aj keby bol neviem ako oblozeny. on si tu skusinku asi najde.

vcera poobede sme potom isli na navstevu kvetinke este s 1 kamoskou a jej malou tak deturence boli spolu a aj my sme sa odreagovali

zuzkaprofant
10. dec 2009

dm joj chudatko male ja maleho nenechavam uz nikde sameho len v psostielke a v ohradke inac som stale pri nom bo on by ako na ten truc vosiel do kazdej skarky aj ked ho dam deku on sa vysmykne a uz je na dlazbe a byja si hlavicku

dnes mi spi skoro cely den ja uz som 4 pracky poprala popratala cely byt navarila kukla si telku ormalne nechapem naje sa pohrame sa a spi snad aj v noci bude 😀

jamaat
10. dec 2009

Čaute. My sme dnes od jedenástej boli preč z domu, najskôr plávanie, potom sme sa v meste najedli, svokru vyzdvihli a šli na nákupy. Domov sme došli pred šiestou. Ale hlavne, že sme svokre zohnali vetrovku.
A dnes sme skúsili prvý krát šporťák, Emka bola spokojná a my tiež.

hoogy
10. dec 2009

no maly uz spinka. dnes tomu cez den moc nedal,tak ked manzel poobede prisiel z prace tak sme sli na trhy a on mrchan zostal akurat tam ospaly. no niekedy by som ho zjedla. tak sme sli domov pospal si v aute a potom bol zase hore. este ze bol dedo doma tak sme mu ho supli a maly bol spokojny 🙂 aspon som skrine upratala. som zvedavy aky bude zajtra cez den. snad nebude prsat pocujem ze uz teraz leje. 😒

hoogy
10. dec 2009

inak ja uz maleho nemozem nechat sameho ani v postielke lebo sa tam hned postavi a uz tak rychlo lozi ze stale ho musim mat na ociach o vsetko sa postivy. som sa tesila,ze zacne lozit ale teraz....

ludmilabb
10. dec 2009

fiha hoogy tvoj je riadne pohyblivy 😝

iinuska
10. dec 2009

hogy, to su fakt sekundy. Adamko sice este nelozi, ale zato sa gula a plazi jedna radost. Tiez ho uz nemozem nechat sameho na posteli, sme rozlozili cestovnu postielku, ked si potrebujem nieco urobit, tam mu dam hracky, lebo uz ani na deke nie je v bezpeci. Stale je na parketach, chyta kable, bojim sa, aby si hlavicku neudrel do radiatora.

u nas bolo cez den nadherne a teraz zacalo prsat.

hoogy
10. dec 2009

iinus aj u nas tak cez den svietilo slniecko a teraz pocujem,ze leje. aj nas chyta kable to je jeho favorit 🙂
ludmilka no je,ale nemusel by este byt 😝

musenko
10. dec 2009

ahojte, dnes bolo krasne uplne idealne na prechadzku, boli sme plavat, tak sme zabili cele popoludnie. Zajtra maju byt zrazky 😖 , to som chcela ist s malym von ☹ my plavame set buduci tyzden a potom koncime uz treti kurz. Adamko sa stale neplazi, ked ma naladu tak sa nanajvys gula a v poslednej dobe je pohodlny - zacne mrncat ked sa chce prevratit, akoze mama "prevrat ma". ked vas tak citam som aj vcelku rada, ale uz by som aj bola rada, keby trosku pokrocil... 🙄

nikanika28
10. dec 2009

Ahojte, pozeram, ze tu dnes bolo tichucko....ja som dnes umyla okna v obyvacke+balkon a v decekej izbe...este kuchyna+balkon a spalna... 😖 V spalni a deckej mame plastove..cize balada..supera sa umyvaju, kdezto tie druhe okna....rozsrobovat...umyt...leze mi to na nervy..a navyse tu teraz leje...a vobec..akasi som nasrana 😕 🙄 🙄 😕
Jani, uz mas sportiak? Ja sa tiez chystam prehodit, pretoze je tam nasukana v tej vanicke a nervaci tam. A navyse mi akosi blbnu brzdy alebo co to je...rapka mi to obcas v kolese, ked sa odbrzdi..