Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
20. dec 2009

My máme prevŕtanú dieru cez panel, kadiaľ ide kábel od satelitu. No a tam je teraz tá hrozná pleseň.

ludmilabb
21. dec 2009

ahojte, my kazdu hodinu hore presne ako som si myslela, ked zacne vymyslat uz okolo deviatej tak viem ze noc bude o nicom

ludmilabb
21. dec 2009

Janka co pouzivas na plesen, nieco by sa aj u nas zislo 😒

jamaat
21. dec 2009

Dobré ráno.

ludka, savo proti plesni. Len to smrdí riadne. Ani neviem, či je aj niečo iné. .......Roh už je biely, ešte to fénom vysuším, lebo je to vlhké riadne.

iinuska
21. dec 2009

dobre ranko, a my kazde 2 hodiny hore, fuuuuurt len to prso. boze..... 😖

ludmilabb
21. dec 2009

tak to musi byt dobre silna chemikalia, no jedna pliaga, druha pliaga

Sofii uz vidno vyrazne bielu bodku taky hrbolcek, ale ked chce nieco zut tak si to posuva viac dozadu na tie bocne zuby, no som uz strasne zvedava ked budem citit ze zub je uz riadne prerezany

Janka no vyzera ze mas ukazkove dieta ked Emka prespi celu noc 😉 co by som ja zato dalaaaa

jamaat
21. dec 2009

ludka, ja už som od 5 mesiacov so svojím dieťaťom maximálne spokojná 😅 ........Inak aj Emka žuje tú masážnu paličku vzadu na stoličkách.

ludmilabb
21. dec 2009

uspanie prebehlo v šatke tak sa idem chystať lebo musím ísť na poštu zaplatiť nájom a do drogerie a do lekárne a do...už sa teším

Emke už aspoň presvitajú zúbky zhora ako Sofii?

vidíš, mne tú radosť zatiaľ Sofia ešte nespravila 😢

dm nejako sa vám tiež spanie pokazilo a to malého uspávaš na fitlopte aj v noci? no teda ako sa to vie zvrtnúť 😖

iinuska
21. dec 2009

jaj, konecne zaspinkal, ja uz neviem. predtym zaspal sam v postielke aj cez den a teraz musi zakazdym plakat, kym zaspi.Obavam sa, ze si uz zvykol na ten kocik, ked ideme von ani nemrkne, a behom 10 min spi.

nikanika28
21. dec 2009

Ahojte,
tak my uz druhu noc spime bez prebudenia 😕 😵 😵 . Sopliky trochen uz lepsie, ale aspn raz za den musim odsat, ale to len tak trosku...
My sme stale bezzubi...aj ked sa mi zda, ze trosku dasienka ma naliate...a viac skumat mi nedovoli, mam co robit, aby som jej dala gel na dasna 😒

ludmilabb
21. dec 2009

nika tak super, ze uz mala v noci nevystraja aspon niekto sa vyspi, ale UM si neriesila nakoniec?

u vas ten gel zabera? ja som Sofii zatial nepotierala nicim

jamaat
21. dec 2009

ludka, nepresvitá jej nič. ..........

Ja utekám na gynču, Emku nechávam na starosť Monike. A poobede pôjdeme na poradňu.

dupinka
21. dec 2009

Ahojte!

Iinuska, aj my sme na tom posledné dni podobne 😖 Neviem, či je to zúbkami, alebo má málo mliečka či zmena prostredia,.... Už ma to hnevá, lebo namiesto toho, aby spal čoraz dlhšie, tak čím je starsí, tým menj v noci vydrží spať. 😒

jamaat
21. dec 2009

No tak ja som chcela zdvihnúť kotvy a zistila som, že Monika je von so psom. Tak musím na ňu čakať.

monkap
autor
21. dec 2009

mne v poslednej dobe cez den spi vacsinou v kociku ... doma sa len blazni, rehoce, skace ale spat to nie - tvari sa, akoby najblizsi tyzden ani spat nechcela .... ale ked ju dam na balkon tak do 3minut spi 😔 a ked aj nahodou zaspi doma, tak vzdy len so mnou ... sama eee .... a vecer - ako kedy, ale malokedy sama, to je skor vynimocne ....

monkap
autor
21. dec 2009

inac, cez vikend som skusala jest kyslu kapustu - mali sme segedin ... a lenka v pohode ... takze bude na vianoce kapustnicaaaa aj pre mna 😅 sa tesim ...

monkap
autor
21. dec 2009

ludmilabb: ja som tiez nicim nepotierala dasienka ... teda zatial 😀

iinuska
21. dec 2009

dupi, mna to uz fakt unavuje ☹

ludka, tie gely su podla mna o nicom....

monka, my mame na obed segedin, tak idem tiez testovat 🙂

iinuska
21. dec 2009

jamaat, Monika uz ma prazdiny?

jamaat
21. dec 2009

iinuska, ano, až do 10. januára ju budem mať doma na krku 🙂

monkap
autor
21. dec 2009

jamaat - aspon ti pomoze 😵

iinuska
21. dec 2009

jamaat, Petko je este dnes aj zajtra v skole

iinuska
21. dec 2009

no ja musim Petka pochvalit, vcera bol v tej kose hodinu a pol s malym vonku 😅

jamaat
21. dec 2009

monkap, to ano, pomôže. Včera kúpelku poriadila, do pečenia ju tiež zapriahnem. 🙂

iinuska, dostali riaditeľské voľno.

jamaat
21. dec 2009

Hehe http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1650529

A Emka zase dlho spí, keď nám treba ísť preč. Zato doobeda len polhodinku.

sssimi
21. dec 2009

Jamat, ale sa tie dve pobili o ten vibrátor 😀

Ja kapustu kyslú už jem v pohode a malá je OK.

Už mám zamiešané cesto na madovníky, tak idem večer na ne.

Dnes sme boli aj s mm a malou vonku 2 hodiny na sánkach. Malá si v nich aj pospala a my sme sa konečne v kľude porozrávali. Bolo fajn.

Ludka aj aj použivam to savo proti plesni a je to dobré.

Sárke dávam obžúvať zubnu kefku a tiež si ju pchá dozadu.

jamaat
21. dec 2009

sssimi, keď som našla tú aukciu, to ešte bitka nebola. Ale už som si kukla aj bitku 😀

jamaat
21. dec 2009

Katastrofa so zaspávaním, odkedy sa začala v postieľke pretáčať!! Už hodinu sa tam mece. Furt ju napravím a utišujem. To ju už rovno môžem vybrať, lebo o hodinu ju kúpem. Nestihla som dnes ani trt doma urobiť!

Najnovšie miery z poradne: 69cm, 7475g.

Idem ju zobrať, lebo ryčí už ako tur.

dualcore
21. dec 2009

ahojte baby.no dnes sme aj my absolvovali poradnu maly ma 68cm a 7250g.Dnes od rana stale vykrikuje..uz nas aj usi bolia
Jamaat mne maly uplne odmieta zaspat v postielke.kym si ho nezoberiem na ruky tak nezaspi.minule som skusala ze hadam sa nejak unavy a zaspi...no figu ,bol cely den hore a az vecer ked som to uz nevydrzala som si ho zobrala a do 3minut spal jak zabity. 😒

jamaat
21. dec 2009

dual, lenže mne Emka na rukách nezaspí. Nikde inde, len v postieľke a teraz je aj s tým problém. Vybrala som ju, teraz tu jačí, nepomáhajú ani rozprávky. .........No idem prádlo zvešať a vyvešať. Chlop šiel k svokre zase opravovať zámku, furt sa jej dačo pokazí.

A na Štedrý Večer bude s nami aj svokra. No neskáčem nadšením.