Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
25. jan 2010

emode, kam chodíš plávať?

Práve nahrávam na FB fotky z Vrátnej doliny pre inšpiráciu vás aj vašich chlapov 😉

zuzkad
25. jan 2010

no ahojteee...
konecne som sa sem dostala....moj maly sa prave rozhodol zalomit...len este to nechcem do predu na 100% vraviet, ale dufam, ze ano 😅 😅 😅

cely den mam nejaky ulietany, bola som aj u maminy tak som mala turu tam aj spat 😉 😉 😉 este aj v banke som bola a zajtra ma caka este horsi den...do obeda do poradne s malym, potom banka, posta potom sprcha a este utekam k neurologovi...uuuuuf sa nabeham

inak uz druhy den mam mrchu a keby som nemusela riesit vlozky tak ani neviem, ze ju mam normalne neverim, ze nemam ani trosicka bolesti, pred tehu som plakala od bolesti a skriabala steny...aj moja mamina tak bola pre tehu bolesti a po porode ani nevedela, ze ma mrchu...tak dufam, ze to tak ostane uz 😝 😝 😝 tie bolesti mi naozaj nechybaju 😅 😅 😅

kocky co ficite na bazare ...ako to tam chodi ?? Ked chcem co to popredavat ale ked nahodim inzerat hodi mi ho skoro na koniec ☹ ☹ ☹

dm1
25. jan 2010

neviete niekdo o dobrom ubytku vo vysokych tatrach tak v sukromi nejaka chata pre 2 rodiny s detmi?

dm1
25. jan 2010

zuzkad na MMB pokial nemas platene clenstvo tak je to dost na prd lebo tych inzeratov sa tam pridava tolko ze budes zachvilu pri konci... a neda sa ani aktualizovat aby si sa posunula dopredu. ja preto radsej drazim. to si zaplatis balik aukcii a platia ti dokedy ich neminies. ale ja uz som predala aj cez MMB ale straasne dlho to trva

jamaat
25. jan 2010

zuzkad, už by ti to malo zostať také bezbolestné. Na neurológii držím palce, dosť často tam človek ide totiž zbytočne.

zuzkad
25. jan 2010

dm a kolko stoji taky balik ?? Ja by som si to aj zaplatila len aby som popredala tie male veciciky
pozerala som si nejake vecicky na aukciach a toto sa mi celkom paci http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1742476 ale neviem aky dlhy bude na jar tak nechcem moc nakupovat dopredu

jamaat ja dufam, ze tie hrozne bolesti uz nebudem mavat, lebo tie boli nieco ako moje kontrakcie...uz to mozem aj porovnat 😀 😀
ja dufam, ze u neurologa mi pomozu, lebo ta migrena je hroznaaaaa..aj ked od vcera mam klud klop klop klop ...bolesti presli, ale dufam, ze sa to nevrati...ale radsej chcem nech ma pozrie a popripade nech mam pripravene nejake lieky ked to na mna pride...inak ja som uz aj nad liecitelom rozmyslala...ale neviem uvidim 😉 😉 😉

dm1
25. jan 2010

zuzkad napr. 25 aukcii 6,64 EUR cim viac aukcii tym menej za 1 platis kuk http://www.mimiaukcie.sk/objednavka.php

dm1
25. jan 2010

zuzkad ze dopredu nakupovat na jar.... hlavne ze z Nextu si na leto brala 😉 uz to prislo aj tebe? lebo vam som ako balik posielala bolo to vacsie, mimi mala ako list a tej uz prislo dnes

emode
25. jan 2010

jamaat dnes som bola so sofiou pokracujeme ale inak je velky bazen na plazovom zakryty tou bublinou a k tomu su pristavene satne, je tam teplo a voda super tepla, lebo stiavnicky rekonstruuju, ved asi vies ...

zuzkad drz sa, tie migreny su humus ale nacim by bolo prist na pricinu ☹

ladywitch26
25. jan 2010

zuzka, ak nic nezaberie, skus akupresuru. mne moj chiropraktik zatlacil za lavym uchom na par bodov, teda dost bolestivo, az som tam mala modrinu, ale na tri roky som o migrene ani nepocula, a to som mavala dost casto. teraz sa mi vratila odkedy som tehu, ale neviem, ci to nesuvisi s tlakom. musim niekde tlakomer zohnat, lebo sa mi zda, ze mi nejako lieta a preto ma hlava boli

zuzkad
25. jan 2010

dm este mi balik neprisiel, ale pocitam, ze zajtra pride 😅 😅 uz sa tesim...inak to na leto bola naaahoda , lebo sa mi to pacilo a viem, ze to bude skor...ale toto je take teplejsie oblecko a neviem, ci by sme to vobec vyuzili ako vlastne bude,,,ci chladnejsie alebo teplejsie netusim 😖 😖

juuj ja dufam, ze mi nieco pomoze, lebo ked to na mna pride tak placem od bolesti a naozaj to uz nechcem prezivat zasa,..mozno aj liecitela pojdem pozriet...uvidime ...
lady ani netusim kde by som nasla chiropraktika tu v ba ale pocula som o tom dost...uvidim ak nezaberie jedno poskusam postupne vsetko 🙂 🙂

dm1
25. jan 2010

uf prave som malemu dovarila masko kralicie s mrkvou, dala do nadobiek a mozem ist spat 😝

mimi21
26. jan 2010

prvaaaaaaaaaa
vcera ma po tom cviceni riadne odpalilo, a klasika, zaspala som pred telkou 😅
ale urcite pojdem cvicit, len asi do mesta, tam je vacsi vyber, teraz najblizsie step aerobic...

no a este musim malu nejako naucit ako si ma sadnut ked sa postavi, lebo to je katastrofa, bud bude stat kym ju nedame dola, alebo padne na zem

mimi21
26. jan 2010

jaaj a kym som ja vcera bola cvicit, tak mm prvykrat kupal a prebaloval sam, ked som prisla tak bol totalka zniceny, Nina mala plienku pomaly na kolenych, no sranda 😀 😀 😀

ludmilabb
26. jan 2010

mimi tak mm sa namal cooo 😀 moj zacal kupavat az teraz ale som ho zlomila lebo sa mu do toho velmi nechcelo

ja chodim spat pred desiatou aby som sa ako tak vyspala, ked som hore dlsie tak som 🙄

mimi21
26. jan 2010

ludka on sa najprv bal kupat, lebo ze sa boji malu drzat ked je taka malicka...no a ked teraz vidi ako sa blazni vo vani tak tiez sa bal, ale uz sme vo velkej vani, tak je to OK

ludmilabb
26. jan 2010

aj nasa je uz vo velkej vani a taku potopu vie narobit, ja som mokra totalne co spliecha

zuzkad
26. jan 2010

ahojteee...dnes mam ulietany den, ale aspon vas pozdravim ....a potom vam dam vediet ako mi maly narastol a pribral...o 12,15 nas caka poradna...uvidime 😉 😉 😉

pekny dnik prajem 😉 😉 😉

mimi21
26. jan 2010

no urobila som lyzickovy test a MAME HO!!! konecne je prvy zub vonku a druhy vyzera, ze bude co nevidiet 🙂

jamaat
26. jan 2010

ludka, gratulujem k úspechu 🙂

No my už spíme prvé kolo. A už sa aj prebrala po 20 minútach, ale sa mi podarilo ešte ju učičíkať. V noci som k nej často vstávala, ale neboli dvojhodinové plače. A katastrofálne ma bolí chrbtica. Keď som zaspala pri kojení, zobudila som sa na to, že ma chrbát bolí. Tá platnička to je požehnanie úžasné!

iinuska
26. jan 2010

dobre ranko

my ideme dnes poobede na kontrolu jadierok, lebo Adamko ich nemal este stale vyvinute, tak dufam, ze to uz bude v poriadku 😒

Vcera som mala uzasny zazitok. 😠 😠 😠 😠 Bola som na prechadzke s kocikom, a u nas je taka pesia zona, ktora je oddelena stlpikmi, pokial mozu auta zaparkovat. A taka mila rodinka, tam nechala tak auto, ze som nemohla prejst s kocikom. Uz som videla ako parkuju a ja som sa zrovna priblizovala. Ledva vystupili z auta a spokojne isli na zdravotne stredisko. Ja sa tej pani slusne pytam, ze ako mam prejst tade s kocikom, a ona ani na mna nepozrela, a za NEVIEM a mykla plecami a isla dalej. A ja ze tak vyborne, hlavne, ze oni sa doviezli az ku vchodu strediska. A na to opodial jej syn, ze CO CHCEM, CO MAM a zacal mi tykat. Taky 15-16 rocny zasran. Tak som saq otocila a musela som prejst vedlajsou ulicou.Ked som prisla napalena domov, povedala som to manzelovi, on ani chvilku nevahal, nastartoval auto a isiel ich pohladat. Samozrejme ich auto zablokoval tak, ze by nevysli. Podotykam, ze na parkovisku bolo plno volneho miesta....Oni boli v stredisku, tak isiel ich tam pohladat. Tak im to pekne krasne vysvettlil. Inak s tym zasranom cakali na psychologicku, takze tak. 😕

iinuska
26. jan 2010

mimi, gratulko k zubku 😀

mimi21
26. jan 2010

no iinus, takychto arogacov ja milujem... 😠 😠 😠

ludmilabb
26. jan 2010

mimi tak aj ja gratulujem k zubku

booze aka je dnes Sofia umrncana, sama na zemi ani bohovi nechce byt a vsetko by chcela co nemoze a mrnci ked to nema a dnes ani neviem co vlastne chce, katastrofa idem ju dat do satky hadam sa ukludni aj ked ktovie 😖

jamaat
26. jan 2010

mimi, gratulujeme aj s Emkou, ktorá sa práve vtedy zobudila, keď som písala, že spí. 🙂

iinuska, aj ručne im to vysvetlil? 🙂 .........To ten môj by nešiel. No čo už, má iné prednosti 🙂 .................No a čo už môžu vychovať zo svojho puberťáka, keď mu idú takým príkladom? ............Sa mi zdá, že zuzkad spomínala, že začne chodiť s nožíkom a prepichovať gumy. 🙂

nikanika28
26. jan 2010

cafte...no Inus, niet nad ludsku aroganciu a hlupost... 😝
Ale taki ludia sa najdu vsade...u nas napriklad zaparkuje blbecek uplne pred vchodove dvere, az ku schodom a ja nemam sancu sa vytocit s kocarom...mm raz siel tiez tak von s kocarom a nemohol prejst, tak mu kopol do blatnika, az ho mal prevaleny 😅 😅 ... pritom kusok od schodov ..asi meter je plac, kde sa da zaparkovat, my tam tiez stojime, ked potrebujeme povykladat veci...

mimi21
26. jan 2010

iinuska a co takto zavolat mestsku policiu???
u nas bopl jarmok a krstny ma znacku pre vozickarov a samozrejme ked isiel parkovat tak na vyhradenom mieste stal "nevozickar", zavolal na mestsku policiu a ti mu povedali, ze asi nejaki trhovnici, no ale ze sa teda na to pojdu pozriet...

iinuska
26. jan 2010

no rucne nie, ale keby nieco povedali, tak by nemal problem. Ze len pozerali a nevie, ci sa nemuseli potom doma osprchovat 😀 😀

aj som rozmyslala, ze sa vratim a poskrkam im aspon lak s klucom, ale Adamko spinkal, tak uz som sa nechcela vracat. A ten maly vyzeral byt agresivny, no neviem, ci by mi jednu netreskol

iinuska
26. jan 2010

mimi,nika takychto by som dala rovno odtahovat 😠

nikanika28
26. jan 2010

inuska, aj tak sa cudujem, ze si im nic nepovedala....no ja by som ich nenechala len tak..mam strasne nervy na takychto ignorantov...minimalne by som na nich nahukala 😝