Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

rybca
2. feb 2010

mimi - aj mojmu malemu sa to paci a pamatam si, ze ja som takto mame vysela aj na zastavke busovej a to som uz bola vacsia..🙂

monkap
autor
2. feb 2010

magda: mne mala tiez vzdy len kratko pila ...

kolko-krat denne davate prikrmy? ja som uz zacala stvrty ... doteraz som davala obed, olovrat, 1. vecera a uz som zacala aj desiatu ....

nikanika28
2. feb 2010

10:09 - 685 hlasov
10:11 - 695 hlasov
10:12 - 699
10:13 - 703
10:16 - 708
10:18 - 714
10:20 - 718 ---- tak ako ja ... 😢 😢 😢

jamaat
2. feb 2010

fuuu, nika, veď tak rýchlo nestihnem ani router resetnúť! 😒

nikanika28
2. feb 2010

no...kaslem na to....neviem, ako to robi, ale je to nerealne, aby mal za dve hodiny cez 150hlasov... 😠

nikanika28
2. feb 2010

alebo si meni uzivatelov v PC ..ale podla mna resetuje...resetne, ani nie za 10sek. mu nabehne a ak ma aspon dva prehliadace...klik, klik.. a ide...

nikanika28
2. feb 2010

ma o sest hlasov viac a hlasy sa zastavili....nahodicka 😠

jamaat
2. feb 2010

Nika, viem si predstaviť, ako ťa to muselo naštvať a sklamať. ☹

Práve som prišla na to, že môj pes a moje dieťa sú si bohove podobní. Obaja sú nevyspytateľní a treba na nich vymýšľať psychologické finty a obaja majú nábeh na grcanie. Psovi aj tabletky na žalúdok musíme dávať, inak vkuse kyselinu grcal. No a Emka práve hodila banánovú tyčku, našťastie ju trafila na časopis, nie na koberec. 😕

mimi21
2. feb 2010

kua, nika, tak to naserie....

monka ja stale davam len 2 prikrmy obed a prvu veceru, uz by som asi aj desiatu mala zaviest, ale mam pocit, ze malej to stale takto staci

magda a neskusila si nechat ju trosku dlhsie vyhladovat, aby cickala dlhsie??? a preco ti dr. odporucil nutrilon HA??? ty alebo manzel ste alergici??? ja viem len sprostredkovane od svagrinej ze vsetky HA mlieka su horkejsie a preto nemusia detickam chutit
a asi je lepsie ze vypila menej, lebo je to ovela tazsie na zaludok ako MM, moja raz ked som jej dala nutrilon potom na druhy den stale grckala, mala totalne pokazeny zaludok
a skus este vo fore Babatka najst temu Dakujeme annag, ona sa zaobera kojenim, mohla by to mozno pomoct viac...

monkap
autor
2. feb 2010

mimi: no ked jej stacia iba 2 .... len ja uz mliecka vela nemam myslim ..... a prave som citala, ze od ukonceneho 9. mesiaca uz aj na obed 2 chody by sa mali skusit, ak dietatko prijme ...

ludmilabb
2. feb 2010

Janka aj u nas je nejaka ta podoba so psom, aj Sofii sa pacia PEt flase, tiez vyhadzuje do vzduchu hracky, obcas si povrci no a Blazika tiez kyselinu grcia ale len ked sa travy nazerie, alebo ked zozerie kosti...v Detve nam pravidelne na gauc tycky hadzala, take nervy som mala ale tu uz ma zakaz na gauc kvoli Sofii vyskakovat! a inak ked si Sofia grcla na zem a kym som zebehla po handricku Blazika to po nej krasne vycistila 😀 no idealna dvojka

nika to coooo 😕

iinuska
2. feb 2010

monka, ja davam 3 obed olovrant a 1 vecera. A co davas na desiatu?

rybca
2. feb 2010

monkap - tiez som to v mama a ja videla, ale nas to asi nezvladne, niekedy mi ajjeden chod polovicu necha

monkap
autor
2. feb 2010

iinuska: na desiatu tiez ovocie ... rozok, chlieb mi zatial nejako nevie papat 😝

jamaat
2. feb 2010

Ci pana, že jaké bleskové zaspatie?! No ale nečudo, keď je hore v podstate od šiestej. Chvíľku som ju nechala samu, najskôr sa s hrajúcim macom zabávala, potom pomrnčala, prišla som k nej, poškrabkala a predstavte si - som v šoku - bez nerváčenia zaspala!!! Normálne zavrela v kľude oči a zaspala! Asi by som aj šampanské strelila, keby mi chutilo a keby som nekojila 😀 ....no ale to bude len nejaká výnimka, tak sa teším len tak jednorazovo a bez optimistických plánov do budúcna 🙂

iinuska
2. feb 2010

monka, ja mu davam rano ked ja ranajkujem take kusocky chleba a pekne papa. A jogurty uz davas? Raz mi uz pekne spapal cely zvolensky. Vcera som kupila dalsie 2, tak skusim znova

rybca
2. feb 2010

jamaat - gratulko...🙂 neboj, ono sa to casom uplne podda..🙂

monkap
autor
2. feb 2010

inuska, ja jogurty este nie ... ja budem az po roku ... aj pri patkovi mi tak dr. kazala, kvoli alergii (ja som alergik), takze mliecne vyrobky my este eee ....
ja rano iba mlieko davam ...

jamaat
2. feb 2010

Mne doktorka povedala, že keď kojím, tak sa nemám s jogurtami ponáhľať, že najskôr od ukončeného 9. mesiaca. Ani to vraj nemusím. Tak uvidím ešte. Emka celkove nejako veľa nepapá napriek tomu, že sa stále hýbe. Ona niekedy ani po 4 hodinách nepýta.

mimi21
2. feb 2010
ludmilabb
2. feb 2010

mimi ja by som mala Sofiu na 100% na rukach lebo by sa mi z takej latky vysunula a do restiky s nou vela asi nenachodim tak by som

dnes ju absolutne nemozem polozit na zem 😠 ja to nechapem, kym som bola na zachode jacala a slzy ako hrachy padali...no toto uz ozaj prehana

ludmilabb
2. feb 2010

no ani som nedopisala text co som ju musela 😀 riesit

monkap
autor
2. feb 2010

jamaat: ved moje aj inuskine dieta uz maju ukonceny 9. mesiac ... teda moja lenka pozajtra ...

martinaxyz
2. feb 2010

mimi dobrý nápad...aniveľa miesta to nezaberie a šikovné mami si to ušijú aj samé....

mimi21
2. feb 2010

ludka 😅
no mne mozno ani tak nejde o restiku, ale kdekolvek pojdeme, k svokrovcom, k nasim, na dovolenku... tak ked uz nebudeme pouzivat vajce, tak mozem pouzit toto
doteraz som to riesila vajcom, ale toto sa mi celkom pozdava 🙂

emode
2. feb 2010

Ahojte,
ja davam jogurty, lebo jej chutia a rano jej uz kojenie akosi nestacilo, kojim ju ked sa zobudi okolo pol osmej a o hodinu uz pyta ze je hladna, zatial ho nezje cely ale aj dnes tak okolo 100g co je jej bezna porcia aj zeleniny aj ovocia, kase zje trochu viac. Kedze my sa kojime v noci casto tak si myslim, ze je to ok.

tak, spali sme pol hodinku 😒

monkap
autor
2. feb 2010

co mam doma special mama a ja o vyzive, tak tam pisu, ze mliecne vyrobky od ukonceneho 10. mesiaca ... takze si mozeme vybrat ... no je to na nas ... ja az po roku 😅

martinaxyz
2. feb 2010

mne mliečne výrobky odporučila dr. od jedného roka, pretože sú tam konzervačné látky...

juska3
2. feb 2010

caute kocky 🙂

tak my sme mali asi doteraz najhorsiu noc odkedy Alex prespi celu noc, o jednej sa zobudil a ani bohovi spat, stale sa len prehadzoval a reval, ci skor krical, asi hodinu, uz sa takto budi asi tyzden, ale ked sa napapa, tak hned zaspi, no a znova rev o pol6, ale to hned po papani zaspal ☹ ...chyba bola, ze som si ho zacala bravat k sebe do postele a spal so mnou do rana, asi si zvykol a teraz, ked sa v noci chce prevratit, tak hned zacne plakat...ale tlaci sa mu dalsi zub, tak len dufam, ze je to prechodne

ja davam prikrmy 3x, desiata, obed, a vecer kasa,,,,ja som uz parkrat dala aj jogurt a potom sa mu vyhodil ekzem, podobny mojmu, tak uz radsej nedavam, neviem sice, ci to bolo od toho, ani doktorka mi to nepotvrdila, skor naznacila, ze to moze byt, ze este kojim...ale odvtedy sa mu uz nic nevyhodilo, tak tipujem, ze to bolo jogurtom

nika, tak to je uplne na prd 😠 to vie nastvat

martinaxyz
2. feb 2010

juska- ja si myslí, že je to pre ten zub...aj náš zle spáva ked mu idú...