Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
4. feb 2010

moj spi prave 1h 15m snad este trochu potiahne,ale dost sa budi. ↲Nas dnesny superuspech: podarilo sa nam paradne naplnit nocnik 😀

nikanika28
4. feb 2010

Zuzi 😀 😵 😵 ..dakujem ...

juska3
4. feb 2010

nika, tak ja som uz zahlasovala 🙂 som zvedava, ci s tym nieco spravia, ci mu naozaj odrataju hlasy a ked, tak kolko

zuzkad
4. feb 2010

nooo maly mi spinkal do tretej...ja som stihla psika vyvencit a teraz sa mi tu vala moj sasko pri nohach a nervaci sa nejak...lebo chce naraz aj telefonik hraci, klavir a aj pozerat rozpravku...vsetko a od nervov nevie co skor....a hojda sa tu na 4 taky je chutny 😅 😅 😅 😅 zacala som sa s nim hrat ale nezaaajem mama...on ma svoje hracky a ja sa mozem aj na hlavu postavit nie som zaujimava, len hacky a psik nas...mna treba, len ak pojdeme jest..ale aj mu pojdem pripravit spenat a zemiaky, skusim mu dat dnes aj ine nez len z flase, lebo ma to jeduje, ze nic len mlieko a kasu papa...aspon rano mi ale zjedol cely jeden vanilkovy dezert od nestle...tak mozno aj spenatu nieco daaa 🙂 🙂

nika nie je zac....musime ukazat tomu sviniarovi, ze na nas nema aj ked podvadza 😠 😠 😠 saaak sme nejake majovky 😎 😎 😎 😎 😎

zuzkad
4. feb 2010

tak uz som maleho nakrmila...po spenate len taky fukot bol...normalne som nestihala veslovat s lyzickou ako papal, az som neverila vlastnym ociam, ze mu tak chuti, lebo do vcera nic nechcel len mlieko a kasu 😕 😕 ale som rada, teraz zuzle piskotik 🙂 🙂 🙂

nikanika28
4. feb 2010

zaaaazrak, klarka spala 3,5 hod a teraz ze akuuu naladicku ma 😵 😵 😵 ...kasel ustupuje, soplik skoro ziadny, teplota ziadna...pekny darcek mi to moje slniecko dnes dalo 😵

zuzkad
4. feb 2010

nika supeeer...tesiim, ze mala je ok...asi sa z toho vyspinkala, resp. spanok jej pomohol ...ved aj nam ked je zle najradsej lezime a prespime teplotu 😉 😉 😉

iinuska
4. feb 2010

ahojte, my sme boli voku,je tak naaadherne, tolko snehu, este aj slniecko svietilo, no vyse 2 hodin som sa s Adamkom prechadzala 😎
teraz mi spapal cele jablcko s polkou bananu

nikus, tak super, ze Klarke je uz lepsie 🙂

zuzka, no Nico je pekny spachtosko 🙂

beljanka
4. feb 2010

niki, tak som zahlasovala,nech sa ti to vydarí.
Sonička má stále okolo 37 teplotu. som zvedavá aká bude noc. 😒 je zachrípnutá, ale ináč v pohode.
zajtra asi pôjdeme k doktorke.
len tá naša, nám skoro vždy hodí antibiotiká, s odôvodnením -veď čo keď.... 😠

iinuska
4. feb 2010

beljanka, ale to co je za doktorku, snad jej aj teraz nebude chcet dat ATB. To by som tam ani nechodila

jamaat
4. feb 2010

beljanka, tak jej povedz, že chceš, aby urobila výtery.

jamaat
4. feb 2010

Kde ste všetky? Ukladáte? ............U nás sa spí už od siedmej, aj to ledva vydržala.

iinuska
4. feb 2010

ja som tu ked sa zadari, Adamko spinka od pol 8. Ani nemrnkol a pekne zaspikal

beljanka
4. feb 2010

ja nestíham....
malá spala od pol osmej a teraz je od 8.00 hore a plače. na rukách spí, akonáhle ju dám do postielky mrnčí. už nevládzem.... a to našťastie nemá teplotu. (zatiaľ)
no tie ATB nebudem chcieť. ale keď ona je taká premúdrelá že až...

beljanka
4. feb 2010

idem k drobke, lebo s plačom volá ma-ma

beljanka
4. feb 2010

no tak už som tu a pozerám tu nikoho nikde.
ruky mám ako opica už. som zvedavá, kedy začne zase plakať.
idem si teda prečítať, čo ste popísali predtým 😉

mystery7
4. feb 2010

aj aj som tu 😀 maly aj spi, aj sa budi, na nervy

kocky ako to robite ze vam deti zaspia same??? u nas to nehrozi 😢

nikanika28
4. feb 2010

ahojky...no Klarka zaspala tiez dnes velmi rychlo, dopapala kasu, trochu z cecka cucla, pomojkala, supla do postielky, otocila hlavicku a do minuty spala 😕 😕 😕
Tak som len zvedava, do kedy 😨 . Ma stale taky kasel...zajtra ideme na kontrolu, tak uvidime, co povie dr... Beljanka a tvoja dr nevie, ze cim viac antibiotik, tym je telo menej schopne bojovat samo proti chorobam?? 😠 😠 😠 😠

kosska3003
4. feb 2010

ahojte tak Marika mi dneska spi uz od 7 lebo bola od druhej hore tak za 5 minut spala dneska bolo nadherne tak bola aj vonku 2 hodinky a zase ma sople 😢

zuzkad
4. feb 2010

uuuf moj maly este stale nespinka...naucil sa robit auticko brm brrrrm tak asi hodinu v kuse som pocuvala brm brrrrm 😅 😅 😅 spinkal dnes dost dlho, ale uz od siestej bol unaveny..ale spat niic...dala som mu kasicku a teraz som ho dala do postielky a je tiiisko, pocuva uspavanky..tak dufame, ze nam zaspinka uz 😉 😉

beljanka
4. feb 2010

mys: ani moja nie a nie zaspať sama. musím byť pri nej a čičíkať ju, a keď je už jee celkom zle, tak jednoznačne ruky. neviem ju od toho odnaučiť. pokúšala som sa, no asi mi aj od toho zachrípla, lebo ona keď spustí, to akoby ju z kože drali.

nika- ani mi nehovor.tak som "dokašľala staršiu-Emku. samozrejme hlúpa, prvé bábo, s každým soplíkom som šla k nej a tá furt ATB. no už som sa poučila a nejdem až kým to nieje naozaj vážne, alebo minule som šla radšej na pohotovosť. tam mi ju popočúvali a bolo OK.
keď ja sa len toho bojím aby som niečo nezanedbala a nebolo potom neskoro. typická 31ročná mama....

kosska3003
4. feb 2010

zuzka mne vcera Marika tak zaspavala ze robila brrrrrrrrrrr brrrrrrrrr a to mala este aj cumel v ustach ja pri nej musim lezajt ked zaspava ale ziadne hojdanie nic len lezim ona musi vediet ze som pri nej

ludmilabb
4. feb 2010

ahojte, my stale teplotujeme, boli sme aj na krcnom mame vsetko v poriadku takze to budu pravdepodobne zuby, uz som trikrat ku nej utekala ako zaspala a prsnik mi nechcela akoby vobec tahat nevedela, uhryzla co nezvykne som z nej uz zmagorena stale sa nieco vyvrbi ☹

kosska3003
4. feb 2010

ludmila toto aj moja robila ked jej sli prve zuby nechcela prsnik nic ani caj az ked spala sa zobudila sa napila som bola stastna a zy tyzden som jej zbadala zuby hore isli jej naraz

beljanka
4. feb 2010

ach tie zúbky...
to je ako pozerám najčastejšia téma v tomto období. už sa teším, za pár mesiačikov to budú prvé kroky a pády 😵 😵 😵

ludmilabb
4. feb 2010

ak su to len zuby, budem rada aj ked mam niekedy dost urevanca ale co uz
jej idu tiez horne dufam, ze vybehnu spon naraz ked sa takto trapime, ja jej tam ale nic nevidim aj som pozerala a nezdalo sa mi to naliate ale dokina povedala, ze ma tak jej verim

jamaat
4. feb 2010

beljanka, prečo nezmeníš doktorku?

Musíte svoje detváky otužovať ako ja Emku v snehu a budú bez soplov. 😅

zuzkad
4. feb 2010

jamaat ma pravdu, treba krpcov otuzovat, maly moj od narodenia spava pri otvorenom okne, ziadne kurenie doma, dokonca ani sam nema rad teplo, ked sme u mojej maminy ..ta ma teplo v byte ako slak, lebo ona je zmrzlina...tak je nepokojny ...u nej ho hned vyzliekam do pancusiek a kratkeho rukava...mamina moja stresuje, ze aby som ho obliekla, ze ma studene rucicky, ale on je spokojny a telicko a zahlavie ma teplucke...zatiam mi bol len raz prechladnuty tak poriadne a uz nic klop klop klop...minule som mala troska obavy, lebo mu zacal soplik tiect, ale to bolo skor z koberca, lebo sa suchal kade take a asi mu prach drazdil nostek, lebo si ho stale suchal a zmolil ocka...nie zeby som nevysavala,...ale ten hnusny prach je stale 😠 😠 ...a ziadne extra cistenie a dezinfekcia...a uz vobec nie denne kupanie...to som kupala len cez leto kazdy den ...teraz cez zimu ho kupem kazdy druhy a niekedy az treti den..ostatne dni len s mokrou handrickou poutieram, nakremujem a suup do pyzamka 😅 😅 😅

noo maly uz spinkaa..zapocuval sa do uspavanok az sa uspinkal 😅 😅 😅

kosska3003
4. feb 2010

ludmila ani ja som nic nevidela az za tyzden kukam a ze zuby
a ved ja malu moc neobliekam a v utorok sme boli na plavani a v saune potom vonku a teraz ma sople

emode
4. feb 2010

ludka my sme sa tiez dost vytrapili s hornymi ale jej v priebehu mesiaca vysli hore 4 ☹ ved vtedy sme aj ochoreli ☹ ... dost ma hryzla a dva dni nechcela prso vobec ... des

neviem, ci sa dostavame do takeho obdobia, ale sofia zacina byt riadne tvrdohlava, ked sa jej nieco nepaci, zacne sa metat, kopat nohami a stupnuje sa to ... cez den len ruky hore akoze chce ist na ruky a ked nie tak zurivy krik ... 😕 😕 😕