Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
14. feb 2010

Ja som dostala už včera velikánsku Milku čokoládu a hyacint v črepníku. Len ja som nejako pozadu, tanier som ešte nevytvorila. Je to na prd, keď sme všetci doma.

emode
14. feb 2010

ahojte 😉
moje plany uz rano vyzerali zalostne, isla som sofiu polozit na nocnik, tak som si ju posadila na kolena a davam dole plienku, a co z nej nevytrasiem, kakanicu po celej kupelni ... take sypke to mala, inokedy drzi sulok a teraz ??? vobec som necitila, ze je pokakana ... a skoro som nestihla a mala sikovnica sa uz chcela v tej plienke aj brlat 😨 😨 😨 takze sprcha, obliekanie, odsavanie a dostala som sa konecne do kuchyne ...

pokracujeme, cely tyzden vydrzi pekne sama rano sa prehrat, teraz mi len chodila za nohami a pistala ... ranajky sa nakoniec podarili, este som spravila pomarance s hruskami v tvare srdiecok a poliala som to medom 😀 hore som najprv vyniesla sofiu, potom tacku a tak mal mm prekvapko v posteli ... 😀 esteze som aj tak planovala dnes prezliect postele ... sofia hrusku rozotrela po celej plachte ... tot nasa romantika 😅 😅 😅

emode
14. feb 2010

a zabudla som, vcera sme sa prvykrat vykakali do nocnika 😀 vecer pred kupanim som ju tam posadila ani som nemyslela ze nieco bude ale len tak, nech si zvyka a ona aj cikla aj kakla ... taku show sme z toho spravili 😅 😅 😅

ladywitch26
14. feb 2010

inus, pri stanke mi bolo zle do konca piateho mesiaca, takze teraz to tiez nevidim ruzovo.do velkej noci potiahnem urcite 😝

inak ja este musim skocit do obchodu cosi muzovi kupit na valentina. isiel na futbal, pride az o 5hodin, tak mam cas. vcera som aj chcela nejaky ze romantikus vecer, ale akosi sa mi podarilo o osmej zalomit na gauci a zobudil ma az muz o polnoci, ked uz si aj on isiel lahnut.

juska3
14. feb 2010

ahojte 🙂
emode, aj ja idem v pondelok kupit nocnik a skusim ho nan posadit, ci nieco don poriesi 😉 lebo uz treti den kaka do otvorenej plienky lebo inak len tlaci, oci puci, ale nevykaka a ked ho mm v piatok prebaloval, tak vtedy zacal kakat a odvtedy tak a dnes rano zase tlacil a potom mi zacal nieco vysvetlovat, tak som ho rozbalila a vykakal sa, asi sa mu lepsie tak lebo uz je to tvrdsie a plienka mu vadi...tot nase kakanie 😵

ludka, aj my vzdy, ked postavime z kociek komin, tak sa mu to strastne rata, ked ich moze zburat a vystreli k nim ako raketa...inak, vie tap tap tapusky, ale to len obcas, teraz najnovsie mava vsetkym a vsetkemu, mnam je tiez vsetko, co da do pusy, aj co mu vrati spat, ked si grgne ci grcne 😀, mama uz prestal tak casto hovorit, ale nevie kto to je, vie, co znamena setkaj, ci kde su rybicky

a s jedenim je to podobne, moze mat aj za usami, aj tak bude pytat 🙂

inac, v piatok sme pozerali skoro vsetky Alexove videa od narodenia a uz som skoro zabudla aky bol malinky, len si tak lezal, sem-tam zaplakal....straaaasne to letiiii ☹ 🙂 🙂

juska3
14. feb 2010

tu je zase tichucko, asi ste vsetky vonku lebo je velmi prijemne, aj my ideme, hodila som na FB video, tak mrknite 😉

sssimi
14. feb 2010

Ahojte!
My sme sa toho roku dohodli, že oslávime Valentína len večerou. Zajtra máme aj 7 rôčkou. No dnes sa isto do reštiky nedostaneme-to bude všade narváno, takže snáď v stredu najskôr. Ešte musím vybaviť mamču na opatrovanie. Takže dnešná romantika spočívala zatiaľ len spoločnou sprchou, ale aj tak fajn 😀

Inka skúšku som spravila... Aj keď ma len zbytočne nasral... Lebo som tam kvôli 20 minútam čakala od 13tej do 17:30 a potom na výsledky do 20tej... Skoro ma šlahlo bez vody a bez jedla... Jedna tam aj kvacla... No des.

ladywitch26
14. feb 2010

no to sa mate, dnesna romantikus u nas spociva v tom, ze rano o deviatej vypadol muz na futbal, pride o stvrtej a o siedmej idem ja do roboty.pridem o jedenastej a to budem tak zrela rovno do postele. tak romantikus sa odklada na neurcito...

simi, sviniar, aspon chlieb a vodu vam uz teda mohol doniest...ja by som kvacla bez jedla uz po par hodinach, ja mam permanentne nizky cukor v krvi...

dm1
14. feb 2010

my planujeme aspon veceru ked maly zaspi a potom hadam aj nejaku romantiku. ale nebude to ono lebo stale mam nadchu aj na zumbu som sa dnes vykaslala preto

drobec bol v noci 5x hore takze skor sa to stava pravidlom ze je tak casto v noci hore ako vynimkou... no co uz

mimi21
14. feb 2010

ahojte
Ninka spala 3 hodiny, ja s nou len nejaku hodku a pol 😝
a tradicne nechcela sama zaspinkat v postielke, tak sedela a hrala sa, az som ju nasla ze zaspala po sediacky 😀

iinuska
14. feb 2010

ahojte, boli sme vonku, bolo prijemne, slniecko svietilo 😎

simi, gratulujem k skuske

iinuska
14. feb 2010

mimi, tak Ninka musi byt pekne oddychnuta. Adamko spinal vonku 2 hodinky 😵 .Ja si pospim zajtra, manzelik mi slubil ze pojde zajtra s Adamkom von on 🙂

mimi21
14. feb 2010

iinuska, ale dnes spala len raz za den, rano spala do pol9, tak som ju nechcela 2krat trapit, lebo zase by nam to potom nevyslo vecer

ssimi tak super, ze mas skusku spravenu, este ti nejake ostali?

aj my sme chceli ist na pizzu, ale kedze je mala chora, tak sa nic nekona

jamaat
14. feb 2010

aj ja som bola s Emkou von, ale spanie sa nekonalo. Ešte som jej chcela dať jesť, ale po pár lyžičkách začala zúriť, potom trochen zúrila v postieľke a už spí. Vidím to tak, že onedlho budem otáčať kočík od seba, aby mala lepší výhľad, lebo ju všetko zaujíma, všetko musí vidieť. Ani oprieť sa nemôže normálne dozadu, ale nabok hlávku položí, aby videla. Aj som to odfotila, dám na FB. 🙂

sssimi
14. feb 2010

Babulky diky.

Mimi ešte 4 skúšky ☹ Už ma to nebaví... Do konca mesiaca si musím ešte spraviť prax a bakalárku dopísať (15 strán) No a 27.2 ťažká skúška... Už ma šlahne... Muž sa včera potešil, že konečne sa im budem viac venovať a keď som mu toto zahlásila skoro ho švaclo...No mám toho plné zuby... 😠

Lady šak ja som si aspoň indianky do kabelky hodila-tak som sa cestou domov v aute kŕmila, aby som sa vedela vôbec sústrediť na cestu a nielen na stiahnutý žalúdok...

sssimi
14. feb 2010

Lady práve som si prečítala čo si mi písala... Normálne tomu začínam veriť... Veru som sa zapotila... Kokso perfektne to vychádza 🙂

luba142
14. feb 2010

zuzkad - dakujeeeeeem za gratulko 😉 😉

mimi21
14. feb 2010

😠 😠 😠 😠
este minuly rok segra kupila malej uzasne Nike tenisky, tak som sa tesila, ze ich bude nosit, boli to take platenky, s bodkami, ale uz s normalnou podrazkou a ze velkost 18, ale podla mna su minimalne o cislo mensie, takze uz teraz ich mala ledva obuje, kdeze este v lete ☹ ☹ ☹

luba142
14. feb 2010

ssimi gratulujem ku skuske 😉 😉

ladywitch26
14. feb 2010

lubi, vsetko naj k narodkam

simi, neboj, 27. je dobry datum, ak sa pripravis, tak lavou zadnou. tato skuska bola horsia. inak neviem, ako je to mozne, ale mne ta numerologia fakt vychadza.akurat vcera som pocitala dvom babam tu na koniku z temy irsko numerologiu aj pre ich muzov a deti a obidve mi odpisali, ze im to vyslo na 100%. pre mna je to tiez zahada, ale neriesim... 😀

mimi, nasa nosi uz 19ku a aj to uz jej budem musiet vacsie kupit, lebo len tak tak.

a vcera sme sa u znamych vazili, tak uz mame 10kg. ich syn je o mesiac starsi, mal 4 a pol kila ked sa narodil, tak aj teraz ma o pol kila viac nez stanka, ale na vysku je vyssia ona.

mimi21
14. feb 2010

ja si prave na FB pisem s kamoskou, jej maly ma zajtra presne 5 mesiacov a uz maju cez 8 kg - ako nasa Ninka 😀

lady ale ostatne 18 su nam este s rezervou dobre, tieto su fakt nejake mensie, strasne mi je to luto, lebo boli kraaaasne

sssimi
14. feb 2010

Jej Lady aj mne by si vypočítala? Začalo ma to zaujímať 😀 To sisi kde naštudovala?

Mimi nemáš väčšie tie Kitty capačky na leto? A tie nike sa ti pekne vyškriabali 😕

danda25
14. feb 2010

Ahojte, tak po dlhej dobe sa hlasime. Boli sme v TN no a internet bol v izbe kde spaval maly, tak sme stihli akurat pozeerat Bambulku 😀 . Inak kasleme ale uz je to lepsie. Juj ani neviem kedy budem mat cas vas docitat, uz som uplne mimo diania. Len viem ze "Valentinujete", tak vam touto cestou prajem krasneho Valentina preziteho v kruhu vasich milovanych. No a kedze mam dnes aj narodeniny tak mm uplne super, obed navareny, o Filipka postarane, vyspala som sa celu noc, no co viac by som si mohla priat? 😉 No hadam vas niekedy stihnem aspon zbezne precitat. Tak vam prajem pekny vecer s milovanymi polovickami, ved si to zasluzia aj ked to niekedy tak nevyzera 😀

Tot vsio z mojho monologu, uf ale bola to fuska...

mimi21
14. feb 2010

danda vsetko najlepsie 😉 pozorny manzel 🙂

sssimi no ved si teraz bijem hlavu, ze co som ich viac nekupila 😅

ladywitch26
14. feb 2010

simi, tesne pred odchodom do irska som sa tomu zacala venovat. najskor numerologiu a potom som sla aj na anielsky seminar a seminar o tarote. fakt super zazitky to boli, na to sa neda do konca zivota zabudnut. a baba, co nas to ucila, je fakt zaujimava osoba. po nehode bola par mesiacov v kome, dostala tazku sepsu, niekolko krat jej museli menit krv, zlyhavali jej organy, ale nakoniec prezila. sice bola na voziku a skoro slepa, ale bola rada, ze vlastne zije. aj lekari jej povedali, ze to je beznadejne, ze v zivote nebude chodit, lebo ma poskodeny mozog v mieste, ktory riadi pohyb a rovnovahu, ze to sa uz s tym neda nic robit. a ked bola na lieceni v kovacovej, tak tam bol jeden osetrovatel, no a kedze krasna baba (pred 15timi rokmi vyhrala miss fitnes), tak nejaka iskra preskocila, ale ona sa stale lutovala, tak raz prisiel za nou a povedal jej, ze je krypel a kryplom aj zostane. ale ak s tym chce nieco robit, nech zacne verit. ze ked jej aj 1000lekarov povie, ze nie, ale ona bude verit, ze ano, tak bude chodit. a ze uz za nou viac nepride, jedine ak ona pride za nim, ze byva na 11tom poschodi a musi prijst peso. no a ona sa vtedy strasne nastvala, ze drzan, co si to on dovoluje, este jej nadavat do kryplov, tak si zacala predstavovat, ako sa jej tie bunky v mozgu davaju dokopy. do roka stala na nohach, co az doktori nechapali. aj s tym osetrovatelom potom zili 7 rokov, ale neskor sa rozisli. a teraz robi triatlon a hoci ma cez 40, tak by ste jej nehadali ani 33.

luba142
14. feb 2010

danda25- tak to sme asi dve co maju narodky aj ja mam dnes 😀

luba142
14. feb 2010

danda25- tak to sme asi dve co maju narodky aj ja mam dnes 😀
tak vsetko najlepsie ti prajem 🙂

lady dakujem 😉

nikanika28
14. feb 2010

Cafte...dodatocne prajem vsetkym krasneho Valentina 😵 . My sme boli vcera v kine na AVATARa..zrala som ten film od zaciatku az po koniec...deti sa varovali u nasich, tak bolo super po dlhej dobe niekam len tak v dvojke si vyrazit 🙂 . No a dostala som tiez 7ruzi a jednu kvetinku orchideu v tej dozicke co je..a cokoladka samozrejme nesmie chybat 😀
No a Klarka ma dnes 9mesiacov.....ale to letiiiiii ☹ 🙂 🙂 🙂 😵

iinuska
14. feb 2010

nikus, gratulko k vymesacniku 😉

kosska3003
14. feb 2010

lubka gratulko k narodkam
nika a vam k 9 mesiacikom samozrejme leti to leti mi mame az 21