Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
22. feb 2010

Už som aj ja tu. Kukala som panelák a večerala.

lady, ešte som jej to nepustila, nejako som sa k tomu nedostala.

emode
22. feb 2010

ludka neprehanas to uz trochen? 😀
sofia len teraz zaspala, samozrejme pokrutena ako paragraf s nohami pod sebou 😝
cervena sosovica je super uz som ju parkratvarila a uz sa chystam aj sofii, no my tiez este nedavame polievku a druhe ale uz uvazujem aj kvoli tekutinam len kedy to budem varit 😕 😕 😕

jamaat
22. feb 2010

No tak polievku ja určite zatiaľ variť nebudem. To by sa Emke fajne rozlievalo, keď mi do lyžice tresne.

ladywitch26
22. feb 2010

jamaat, mne uz polievka nerobi problemy, ja som uz vytrenovana, ked ju krmim lyzicou aj mlieko. takze uskoky do strany a rychle supy do pusy mam natrenovane 😀

jamaat
22. feb 2010

lady, dovolím si tvrdiť, že Emke by si to do pusy nedala. Cez tie zlostne šibrinkujúce ruky sa neprebojuješ. Jedine jej ich chytiť a to začne zúriť tak, že rumázga.

dm1
22. feb 2010

jamaat akoby si nasho maleho opisala 😉

ladywitch26
22. feb 2010

jamaat, vsak prave o to niekedy ide. ked totizto rumazga, tak musi tie usta otvorit, a vtedy sup ho tam.... 😀 to uz prehltnut musi. a ked znova zacne, tak dalsia. pri tretej si to rozmysli a uz sa skludni... 😀

rybca
22. feb 2010

lady - tak nasmu akurat tak pri tomto systeme zabehne, takze kym sam neotvori usta, tak nic sa nedeje

jamaat
22. feb 2010

lady, znie to síce logicky, ale pridávam sa do skupiny k rybci. Už sa mi pár krát drhla, keď revala s plnými ústami.

dm1
22. feb 2010

presne ako pise rybca a jamaat. ked place vtedy mu vobec nemozem nic do ust dat lebo sa zacne drhnut. takze u nas plati ina taktika: - zaujat hocicim - rozumej mavaj pred nosom vsetkym moznym ale veci samozrejme po minute vymen lebo ma zacinaju nudit, do toho samozrejme spievaj a v jednej ruke by si aj mobil mohla drzat a na mna sibrinkovat. samozrejme nezabudnut mobil po kazdej lyzicke odblokovat bo sa mi stratila fotka.... 😀

ladywitch26
22. feb 2010

jamaat, mne sa castejsie drhne, ked papa pekne. poklepem po chrbatiku a pohoda. ale vacsinou sa zlosti kvoli niecomu inemu, ako kvoli tomu, ze by jej to nechutilo. vacsinou, ked uz je unavena, tak si zacne oci suchat, mrnci a vtedy chyta lyzicky.ale to som uz natrenovana. a zacala skusat take tie tahy, ze spusti rev, ze sa az zachadza, cela modra, ale proste sa jej otocim chrbtom a hotovo. jaci este par sekund a potom jej dojde, ze to na mna neplati a zrazu je pohoda. ale to je tiez len trening, ked mala koliky tak sa tiez tak zachadzala, ale citala som,ze to dietatu neskodi, a ked to robi starsie ako pol rocne, tak uz to robi ucelovo a treba odist z miestnosti, lebo to potom zacne vyuzivat. moja segra to robila pravidelne az do 4rokov. potvora, vzdy dostala,co chcela, lebo vedela ku koncu aj odpadnutie zahrat, len jej potom na to nasi prisli, tak jej to hned stopli a skoncila s vydieranim.

ladywitch26
22. feb 2010

jaaj, zeny, idem ja uz zalomit, lebo vcera som prisla z roboty o polnoci a stanka uz o pol siestej buntosila, tak som moc nepospala...majte sa....

jamaat
22. feb 2010

No veď to aj ja robím. Ak začne vydieračne revať, odchádzam.

jamaat
23. feb 2010

Tak nám deň pekne začal - obliatym notebookom. Zatiaľ funguje, ale idem pozálohovať všetko. Nachystala som si raňajky, položila čaj vedľa ntb a kým som šla po stoličku pre Emku, tá doletela a čaj vyliala. Aj seba trochen popálila, lebo spustila riadny rev. Ale oveľa väčší rev bol, keď sa mi pchala stále na mokrý koberec, kým som to čistila, a ja som ju stále odniesla preč. To len boli zúrivé vresky! 😠

mimi21
23. feb 2010

dobre ranko
no jamaat pekny zaciatok dna mas 😅
u nas vsetko po starom, v noci 2krat hore
dnes by sme mali ist plavat len este neviem ako, lebo nase auto je v servise a kamoske svokra odmietla strazit deti (u nas su jarne prazdniny) lebo ide na zahradkarsku schodzu...

ladywitch26
23. feb 2010

jamaat, no potesi. ale podla mna, ked vodu vylejes a nechas vysusit, tak by sa mu nemalo nic stat.

a stanka tiez chce najviac robit akurat tie veci, co ma zakazane.a pravidelne mame vresky, ked ju z vane dame na deku, ze obliect jej plienku a overal. to jaci, ako keby sme ju tyrali. a teda sama ju ani nezvladam obliect, muz ju musi drzat, lebo sa mece, ako keby sme ju ozaj tyrali

vcera si hodila slofika dokonca 3x, tak sla vecer spat o osmej a dnes vstala o pol siedmej. muz bol cely rad, ze ked bude kazdy den takto vstavat, tak bude stastny. no ono to fakt nie je sranda, vstavat o piatej kazdy den. 😝

inak vcera som mala v robote na zapastiach tie akupresurne naramky proti nevolnostiam, a pomohli. ale doma som si ich dala dolu, lebo ked som ich minule nosila 24h denne, tak po par dnoch prestali ucinkovat. no a ako som ich dala dolu, tak za hodinu som behala do kupelne ako besna. no brutal, asi za cely den sa mi to zbieralo, tak v priebehu pol hodiny 5x 😝

mimi21
23. feb 2010

boooze lady, tak to ti fakt teda nezavidim 😝

aj podla mna jamaat ked sa vysusi, tak bude OK, ved ja som si mobil oprala a aked sa vysusil, tak uz fungoval dobre

ladywitch26
23. feb 2010

mimi, tak to super, s opratym nemam skusenosti, ja periem vacsinou len peniaze a minule mi muz vo vrecku teplakov opral orechy. 😀

no idem ja natiahnut naramky na paprce a hajde do roboty. dneska som sama na celu dodavku. 😝

jamaat
23. feb 2010

Kolegyňa si obliala ntb červeným vínom a skapal. Blbé je, že čaj nie je len voda. Už teraz cítim, že mi idú ťažšie tlačidlá, ktoré dostali zásah, lebo je to tam dolepené.

jamaat
23. feb 2010

Alebo že by som ho skúsila oprať? 🙂

iinuska
23. feb 2010

dobre ranko zienky

co sa tyka teploty, uz je to lepsie, rano mal Adamko len 37,4, ale zacal viac pokaslievat. Od vcera vecera mu davam Fenistil, len mam dilemu, ci robim dobre, ci by nebol lepsi napr. Stpotussin. no zatial dostal len 2 davky, tak uvidime. Doktorke volat nechcem, lebo asi by povedala, nech prideme, ale co ja viem....Do tej cakarne sa mi s Adamkom velmi nechce chodit...cakeren bez okien, to nie je bohvieco...

Ale co ma dost zarazilo, ze nechcel teraz pred spankom prso 😨

mimi21
23. feb 2010

iinuska, hnusny vzduch v cakarni poznam
u nas sice okna su, ale vsetci na mna hnusne zazeraju ked jedno pootvorim 😠

ludmilabb
23. feb 2010

ahojte

Jani som si precitala ten clanok o tuhej strave, no ako by som sofii davala hrozienka a susene ovocie si neviem predstavit, vsak pomliagane by to aj tak nestravila...a sladky zemiak sa da aj u nas kupit? cele to maju v Amerike posunute a prvy prikrm som jej davala rozne podla nalady az teraz to ma ako tak upravene...

co sa revu tyka ja zase nie som schopna odist ked jaci, dnes vystartovala zavratnou rychlostou oproti stene a neubrzdila, to bol reeev, mm povedal, ze ju mam nechat tak, nevedela sa ukludnit, horko-tazko som do nej ranajky napchala co bola cela lutostiva

mystery7
23. feb 2010

dobre ranko,
Odpisovala som na maily, tak som tu az teraz. Obliaty ntb, nie je sranda, hlavne zalohuj. Ked prezije, tak to bude ok, ked nie, tak aspon zalohy ostanu. V caji si mala med,i cukor? 😉
Vcera som tu nebola lebo maly strajkoval a zaspal az o 21 na miesto 19:30 ako zvycajne a ja som bola hotova.
Moj Mirko rad vyhadzuje hracky ked je v stolicke na krmenie, tak som mu ich tam par priviazala. Tak zistil, ze ked ich vyhodi, pekne sa hojdaju. Dam mu lyzicku do pusy, vyhodi hracku a hned sa vykloni, aby mohol pozorovat ako sa hompala. Mam video z krenia jogurtom, prihodim na fb. U nas je najoblubenejsie prsanie plnou pusou.
Dnes cely den hovori brn brn brn 😀

jamaat
23. feb 2010

ludka, ja som práveže rozmýšľala, že sušenú marhuľu by som jej aj strčila do ruky, nech si ožužláva. Len ktovie, či je to sušené prirodzene. Lebo napríklad ananás okydajú nejakým frasom. Nedávno som čítala, že by sa sušené ovocie malo práve kvôli tomu pred jedením umyť. 😕

Ak si ublíži, tak ju pomojkám, ale tiež to s ľutovaním nepreháňam. A ak sa tresne len kvôli svojej zúrivosti, tak to ju ani veľmi nefúkam. Ono to potom funguje aj kontraproduktívne, že čím viac ľutuješ a tíšiš, tým je ľútostivejšia, lebo má pocit, že má dôvod.

nikanika28
23. feb 2010

Ahojte....u nas je momentalne neskutocne ticho...je to nezvycajne..chyba tu Lukasko 😨 Ale este dnes si to idem vychutnavat..len neviem co zajtra..uz mi bude asi smutno 😅
Jani...no obliaty notebook...kde sa ti to vylialo? na klavesnicu len? Na tvojom mieste by som notebook vypla a riadne vysusila, inak moze zoxidovat, podobne ako MT. Tlacitka povyberat a riadne vysusit a nechat aspon den otorene...inak moze casom odist. A ozaj, trojkolecka uz dorazila? 🙂

ludmilabb
23. feb 2010

ja sa ju snazim zahovorit ked sa tukne a zacne plakat, neviem ci je to dobre ale tak co mam robit.
alebo ked sa plazi za mnou a reve tak sa ju niecim inym zaujat aby prestala a az potom ju vezmem aby to nebrala, ze ju beriem lebo ona chce, ale ze ja chcem...bohvie ci to ona tak berie 😒

hrozienka hadam nie su niecim namastene, len to je take drobne ze by jej to hadam aj zabehlo, tie kukuricne chrumky su strasne suche, korka jej chuti aj keksik, jablcko sa jej smika v ruke a banan jej drzim ja. A do ust si rada pcha kadejake spiny zo zeme
ja ju zabavam na stolicke bez hracky, piskam jej a spievam a prehanam gestami heh, az ked doje tak jej davam misticku na hranie, kym si poriadim kuchynu

jamaat
23. feb 2010

Vylialo sa to tak na roh, našťastie nie úplne priamo, dúfam, že tlačítka boli viac oprskané, ako sa do klávesnice nalialo. No neviem, či rozoberať, je ešte v záruke. A tlačidlá sa asi nedajú vybrať, niečo brat minule spomínal, ten sa do toho trochen vyzná. Zavolám mu. No a v čaji bol aj cukor, aj citrónová šťava. ☹

nikanika28
23. feb 2010

Ja som nemyslela uplne rozobrat, myslela som tlacitka len 😉 . Tie sa vybrat daju, raz Lukasko povyberal mm tlacitka este ked bol maly 😀 😀 😀 Ale ved sa popytaj teda, urcite ti poradi 🙂 .