Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
24. feb 2010

Jani ozaj gratulko k zubu, nas predbiehate 😝

mimi21
24. feb 2010

ludka mne za kartu neuctuju poplatok ani ked sa mi nova vyrobi, a nie je to pre to ze som zamestnanec 😀

lolita, podla pocasia mozes este pancusky pouzit 😉 ja som mala na zaciatok asi dvoje pancusky a pamatam sa ze som este aj svetriky dokupovala, lebo nebolo az tak teplo

LADYYYYYYYYYYYYYYYY, KDE SIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 😕 😕 😕

lolita.9991
24. feb 2010

pancusky tensie ci hrubsie?

kosska3003
24. feb 2010

iinuska ja sa rozhodujem medzi Chorvatskom autom Bulharskom letecky alebo mam aj ponuku co chodime na plavanie tak ist do Grecka letecky a to bude pobyt spojeny aj s plavanim

lolita no to zalezi od pocasia urcite pod to body puncosky a ponozky by som dala isto a potom zalezi na tom ci bude v perinke ci zavinovacke alebo len tak

lolita.9991
24. feb 2010

vies len ci ked bude vonku 35 stupnov jej bude teplo v pancuskach
ale tak ked bude vperinke stacia bodynka a ponozky,si myslim

zuzkad
24. feb 2010

no panelak skoncil tak som nakukla zase 😉 😉 😉

dnes som slamena vdova...chlopa ma na rozluckovej party...kolega odchadza z firmy...tak sa tesim aky pride carovny domov 😝 😝 😝 aj ked som mu nezabudla pripomenut, ze zajtra ide do prace 🙂 🙂 🙂

lady nejak nechodi..asi sa rozhodla nas ponatahovat poriadne 😀 😀 😀

neviem co sa deje, ale moj maly sa strasneeee rozjedol 😝 😝 ale samozrejme som rada...len pre info...zobudil sa rano..stiahol 180ml mliecka o chvilku papal ovocnu presnidyvku...ked som ja potom jedla presnidavku zjedol este polovicku mojej a 3 dlhe piskoty, potom spanok a mlieko 180ml neskor ked sa zobudil zjedol dooost spenatu so zemiakom, rohlik asi polovicku a veeela kukuricnych chrumiek...doma zase kukuricne chrumky, caj...zemlu...3 platky sunky, potom banan, kolacik, caj mlieko a kasa pred spanim 😝 😝 😝 pred tym som mala problem dat mu aspon trooska jogurtu a teraz papa ako besny a ked vidi, ze jem mandarinku konieeeec...to tak krici po mne, ze musim mu dat 🙂 🙂 🙂 🙂

juuj dnes bolo kraaasne pocasie a dufam, ze bude takto uz stale a coskoro este teplejsie 😅 😅 😅

zuzkad
24. feb 2010

lolita ja mam sice chlapceka...saty sme nenosili 😀 😀 😀 ale ked nastupili horucavy bez problemov maly mal len bodynko s kratkym rukavom a ponozky dokonca ani ciapocku sme nenosili vobec...ked som prisla do poradne maly mal mesiac cca a doky mi ho povyzliekala do kratkych rukavov a vsetko dala dole...a povedala mi, ze len plienockou zakryt nozicky a natriet poriadne opalovacim kremom a len vynimocne ak bude fukat tak ciapku inak sme chodili uplene na tenko a aspon sa nespotil a nemal potnicky vobec....kamoska obliekala malu dost a chudatko bola cela vyhadzana z toho ako sa potila 😒 maly nebol ani prechladnuty a ani nic podobne...vobec netreba prehanat obliekanie... 😉 😉 😉

lolita.9991
24. feb 2010

dakujemm za raduu 🙂

iinuska
24. feb 2010

kosska, my ideme s autom, je to urcita vyhoda, ze ked potrebujes odist skor, nie je to problem. Ocenili sme to velmi minuly rok, ked Adamko ochorel a museli sme odist o 2 dni skor. Lietadlo len tak neodleti... 😀

mystery7
24. feb 2010

ja suhlasim so zuzkoud, tiez mam chlapceka a nosil len tielkove bodynka a ponozky, ani do perinky som ho nebalila. A ked bolo chladnejsie tak mal hrubsie teplacky a ponozticky

jamaat
24. feb 2010

lolita, vo všeobecnosti platí, že bábo má mať o jednu vrstvu viac ako ty. V 30-stupňových horúčavách ozaj stačí body a plienka len ako ochrana pred slnkom, tak ako dievčatá písali už.

iinuska
24. feb 2010

lolita, tak podla jamaat ty musis byt hola 😀 😀 😀

zuzkad
24. feb 2010

ta lady sa rozhodla nas nechat taaaaaak 😖 😖 😖 a ja som taka zvedavaaaa 😅 😅 😅

juuj nejak ma hlava pobolieva 😝 😝 sa tesim ...lebo musim sa dopovat tabletkou nejakou 😠 😠

skooda prave som si vsimla, ze na STV skoncil kamenak film...celkom rada by som si ho pozrela a posmiala si troska 😅 😅 ...asi si dam dvd slunce seno...to moooozem 😉 😉 😉 😉

jamaat
24. feb 2010

iinuska, ešte aj holej by jej bolo horúco. 😉

emode
24. feb 2010

ved aj nam bolo horuco pred necelym rokom 😀 ... neratali ste podprdu a tangace ...
uf som sa objedla 😢

emode
24. feb 2010

len dufam ze lady je ok 😕

jamaat
25. feb 2010

Čaute, my sme hore od piatej, ale nie kvôli hokeju. 😅

mimi21
25. feb 2010

no my sme vstali asi pred pol hodkou
som celkom rozbita, lebo do jednej u nas sedela kamoska 🙂

goooooolyyyyyyy 😀

jamaat
25. feb 2010

Emka už spí, mňa bolí hlava, tak si idem tiež ľahnúť. Kojila som o 1,3,5.

martinaxyz
25. feb 2010

Ahojte...
ako sa mi mate?...my máme teraz strašné dni a neviem prečo? 😅 ...v noci sa mece, vstáva ráno o 5.00 cez den spí minimálne a nemôžem sa od neho pohnúť, lebo začne revať ako slon...
som maximálne nevyspatá a nevládzem 😢 😢 😢
idem si vás trošku prečítať...

mimi21
25. feb 2010

martina a zubky co???
mne teraz mala tiez nedobre spava v noci, stale mrnka, lozi v spanku po postielke, tym ze v postielke skace tak ta je cela rozhegana, a ako mala po nej lozi tak vrzga a tym sa Nina budi, no zacarovany kruh... 😒

martinaxyz
25. feb 2010

mimi už máme 7 zubov, ale teraz nevidím, že by mu išli 😒 😒 😒 ...možno že ho bolia nožičky, lebo sa len motá okolo nábytku,tak či nemá svalovku?

jamaat
25. feb 2010

No super, to som si mohla myslieť, že keď si ľahnem, nebude spať ani hodinu. 😠 ........ Takže na scénu prichádza zelený čaj a guarana. Aspoň že tí naši hokejisti vyhrali. 😖

ladywitch26
25. feb 2010

caute zeny, ste sa o mna bali, co? 😀
ale prisli sme z nemocnice a v celom meste vypadnuty net, tak som nemala sancu vam dat vediet...

inak vsetko ok, drobec je tam len jeden nastastie a podla doktorky nezvycajne aktivny. do stanky vzdy na sone museli stuchat, aby sa vobec pohla, co stale spala, ale toto dieta tam kopalo, metalo ruckami ako dive. vsak som tam aj bola pol hodiny, co ho nemohli odmerat, lebo chvilu neposedelo 😀 inak ma riadne nastvali, kvoli tej sprostej svinskej chripke uzavreta nemocnica pre deti. no ako nechapem, vsak tu tej chripky vela nebolo a teraz uz dlho ziadny pripad a stale s tym robia paniku. tak muz musel cele tie hodiny byt s malou vo vestibule. 😠 😠 ani drobceka nemohol vidiet. ale stanke sa tam evidentne pacilo, muz sa s nou prechadzal hore dolu, a bola tam hviezda.viskala, pistala na ostatne decka, rehotala sa po chlapoch a muz povedal, ze kebyze je slobodny,tak si tam aj zensku najde, lebo kazda mlada baba sa pri nej pristavila, ze ake zlate dieta. no asi mu to zatrhnem 😀

a ozaj, termin mam posunuty na 7. september.

ladywitch26
25. feb 2010

a uz musim do roboty...aj tam cakaju na info...zatial caute, dufam, ze dnes nebudu problemy s netom.

iinuska
25. feb 2010

dobre ranko, u nas noc celkom v pohode, Adamko bol hore asi 4x. Od pol 7 sme hore. Teraz zaspinkal. Len som nestastna, lebo k tomu kaslu sa pridal aj sopel. ☹ Rano mal 37,4. Tak nas vylet do Bratislavy je vazne ohrozeny 😢

lady, tak super 😉

jamaat
25. feb 2010

lady, tak super. Sa teš, také metajúce dieťa som aj ja v bruchu nosila. Len sa modli, aby sa nemetalo v kuse, lebo budeš mať takého nespavca, ako je Emka 😀

mimi21
25. feb 2010

vcera som nasla tuto sedacku, sa mi pozdava

http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

este som pozerala aj toto, ale to nema az tak dobre polstrovane okolo hlavky, ci co si vy myslite?

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7867781&tab=4

nikanika28
25. feb 2010

ahojte.
Lady, tak super, ze je vsetko ok, vcera som sice nic nepisala, ale citala som si vas 🙂...takze vas sledujem 😎 .
Mimi, mne osobne sa viac pozdava ta prva sedacka, presne ako pises...to okolo hlavicky mi tam chyba na tej druhej.
Baby, mne uz je tak smutno za lukaskom...je tu strasne ticho, chybaju mi tie jeho nekonecne poznamky a odvravanie 😀 😀 ....ale zajtra sa to skonci 😀
Janka, ako notebook, v pohode?
Inac stale nemame ziadny zub 😅 😅 ..je tu este niekto taky? 😀 A konecne sa pohybujeme uz aj smerom vpred, je to take smiesne lozenie zatial, ale to casom pride..az ma to mrzet bude 😀 😀 😀

mystery7
25. feb 2010

dobre ranko,
U nas bola noc, nic moc. Ja som zaspala o 22:15 a maly sa zobudil o 22:45 na kojenie. Ja som pri tom skoro zaspala, ale mm ma zobudil, nech ho prelozim spat do postielky, samozrejme, ze sa zobudil. Tak som to cele zopakovaa, opat sa v postielke zobudil. Nkoniec spal celu noc s nami, som boa rano taka rozbita.... Vstali sme o 6:30

Lady: gratulujeme.
Jamaat: mojho maleho na utz museli budit teraz toho tiez vela nenaspi.

Teraz by uz al spat, tak vystraja v postielke, plac, ticho a rrrrr sa striedaju. Ale uz zival a celu pusu a nevladal sa ani hrat.