Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
2. mar 2010

no idem ja asi, blizi sa mm z tenisu, tak nech ma zase nezvozi, ze tu furt vysedavam 😅

zuzkad
2. mar 2010

mimi 😀 😀 😀 utekaj 😉 😉 😉

mimi21
2. mar 2010

jamaat a to ako robis, tie bananove omelety???

ladywitch26
2. mar 2010

akurat sa tu dobre rehoceeeeem. tak nakoniec to dievca slo na sutaz do texasu a kedze tam bola aj kategoria pre chlapcov, tak sa prihlasil aj jej brat. a ten to vyhral a ona ani len druha vicemis nebolaaaa 😀 😀 😀 hlavne,ze jej tam trenerov platili, saty skusala plesove atd a jej brasko z recesie hodinu pred sutazou ze sa tiez prihlasi a uvidi... 😀 😀

zuzka, ta dianka vyzera uplne mladucka a ak teraz akoze caka tretie a medzi tym dve potratila (lebo spomina nejakych dvoch anielikov), tak to teda musela dobre stihat....kedy zacala, v 14tich?

jamaat
2. mar 2010

Ženy, toto je akože pekné?? http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1852928

iinuska
2. mar 2010

jamaat, Nike je sice moja oblubena znacka, ale toto ee

zuzkad
2. mar 2010

lady noo asi stiha kocka 😝 😝 nechcela by som ..teda ako to ona pise ...

jamaat ...no mne sa nepacia 😖 😖

ja uz som zufala...z kazdej strany pocuvam o samovrazdach...v poslednej dobe v okoli skocilo vela samovrahov z okna...pred vcerom oproti mlady chlapec 18nast rocny skocil v noci...ja uz mam stres a bojim sa normalne kocikovat popri domoch, lebo sa bojim, ze niekto skoci ked pojdem popod okna, alebo pri najhorsiom niekto padne pred nas alebo za nas 😕 😕 😕 😕 ...kamarat to naozaj zazil dopadol samovrah za nim tesne 😝 😝 😝 a potom kocikujte popri barakoch 12 posch. 😕 😕 😕

dm1
2. mar 2010

jamaat tie botasky su hrozneeeee

ladywitch26
2. mar 2010

jamaat, vsak ani mne sa nepaci picasso, ale vidis aky je drahy 😀 😀

ale bitka riadna o tie nike

jamaat
2. mar 2010

mimi, je to jednoduché. 1 vajce, 2 zarovnané pol. lyžice polohrubej múky, 1 zarovnaná PL prášk. cukru - vyšľaháš. Ako palacinky dávaš cesto na panvicu, na to poukladáš banán nakrájaný na kolieska a pomaly pečieš.

iinuska, no mne sa zdajú hrozné a aká bitka o ne! 53 eur a ešte neskončili!!

iinuska
2. mar 2010

zuzka, no to je sila

jamaat
2. mar 2010

No tak ste ma potešili, že nie som jediná, čo nie je in....či čo....keď sa mi zdajú hnusné 😀

jamaat
2. mar 2010

Ešte ich zajtra Monike ukážem, čo povie. 😅

dm1
2. mar 2010

baby ako sa vam paci ta nova verzia MK?

iinuska
2. mar 2010

jamaat, podla mna sa Monike budu pacit 😵

zuzkad
2. mar 2010

jamaat niekedy zasnem nad modou niektorych dievcat...az som v soku niekedy 😝 😝

ladywitch26
2. mar 2010

no ak mna uz dnes neporazi, tak asi nikdy. ten maly debil ide asi spat, tak zase dupe po schodoch ako stado slonov a zrejme lieta este aj okolo postele, lebo robi riadny ramus. uz mi aj stanku zobudil 😠 😠 😠

iinuska
2. mar 2010

lady, to nastve. 😠 My byvame v rodinnom dome, to je urcita vyhoda

jamaat
2. mar 2010

Dám vedieť, čo na ne Monika 🙂 .....idem kuk Profesionálov.

zuzkad
2. mar 2010

dm aka nova verzia 😕 ...myslis tu reklamu vedla, alebo ??

lady to potesi 😠 😠 ja sa nervujem ked mi pod onknom zacnu auta startovat a trubia po sebe, ale sa postavia chlapi co idu z futbalu a kecaju ...teda hucia 😠 😠 aaaa vrazdila by som

iinuska
2. mar 2010

no dievcata, idem si aj ja lahnut, Adamko ma uz za sebou prve kojenie, tak idem, kym sa da 😔
Dobruuuu

ladywitch26
2. mar 2010

inus, ved ja byvam tiez v dome, ale v radovej zastavbe. no ale co to decko stvara, tak to ani ked sme kedysi s muzom v panelaku byvali, tak taky hluk nebol a to susedia mali rovno dvoch malych chlapcov. a byvame v strede, a co mame z druhej strany susedov, tiez maju male dieta a o tych ani nevieme. a toto ta mrzi, lebo su to akurat jedini slovaci v okoli. 😖

dm1
2. mar 2010
zuzkad
2. mar 2010

dm tak ja som nejak mimo...ja mam stale po starom stranku...alebo to je len nejaky test a mozes si ho vyskusat ?? prvy krat to teraz vidim 🙂 🙂 idem to mrknut

zuzkad
2. mar 2010

...sa mi inak celkom paci nova stranka...ja mam rada zmenu a tu nejde ani o taku velku zmenu...raz za cas moze byt 😉 😉

nikanika28
2. mar 2010

baby, a o tomto ste uz poculi-videli???
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
http://www.rodina.cz/clanek7607.htm
sa mi nozik vo vrecku otvara, ked to vidim ☹ ☹

dm1
2. mar 2010

zuzkad ano to je zatial len na skusku na pripomienkovanie kym to spustia. mne sa tam paci ten bazar konecne su vacsie fotky v nahlade rovno

dm1
2. mar 2010

a budu tam aj uzatvorene skupiny - fora len pre clenov co sa niekedy hodi ako napr. my dubnicanky sme sa museli zdekovat z MK lebo nam tam chodil kadekdo len citat a potom boli z toho problemy lebo sa zneuzivali informacie z tade. tak sme inde na uzavretom fore

dm1
2. mar 2010

nika ja som to ani dopozerat nemohla ked som na to narazila 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 hroza

nikanika28
2. mar 2010

Vsimli ste si, ze sa daju komentovat fotky????? v tej beta verzii 😵